Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Είχε αγοράσει κάποια κοπέλα αυτό το ρολόι. Το παρέλαβε? Είναι καλό? Έλεγα να το κάνω δώρο στον αδερφό μου που είναι 17 χρονών. Είναι άραγε κατάλληλο ή είναι για πιο μικρή ηλικία?

Μου άρεσε και αυτό αλλά δε ξέρω αν θα είναι καλό και είναι κ πιο ακριβό!

επίσης, amazon.co.uk & javari.co.uk -25% σε επιλεγμένα παπούτσια από τη νέα κολεξιόν!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Από ποιο μαραζίλ?

Μεχρι στιγμής δεν εχω βρει τίποτα όπως το φανταζόμουν:(:(

Από το μαραζίλ στο Athnes Heart στην Πειραίως, πέρισυ όμως ε;Φετος δε ξέρω αν έχει...

Η 2η κοκκινομπορντώ που έδειξες είναι πολύ όμορφη!

Γιατί δε ψαχνεις σε λευκό μπουφανάκι που θα το ευχαριστηθεί και το καλοκαίρι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Εχετε κανει παραγγελια απο το expressyourselfmums.co.uk για να μου πειτε εντυπωσεις; Θελω να παραγγειλω σακουλακια φυλαξης μητρικου γαλακτος, αρχικα σκεφτομουν τα μεντελα, τελικα ομως τα λανσινοη συμφερουν περισσοτερο. Δε θελω να τα παρω απο Ελλαδα γιατι ειναι π α ν α κ ρ ι β α. Θα θελα ομως και μια γνωμη για το σαιτ πριν προχωρησω στην παραγγελια. Ευχαριστω!!


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Από το μαραζίλ στο Athnes Heart στην Πειραίως, πέρισυ όμως ε;Φετος δε ξέρω αν έχει...

Η 2η κοκκινομπορντώ που έδειξες είναι πολύ όμορφη!

Γιατί δε ψαχνεις σε λευκό μπουφανάκι που θα το ευχαριστηθεί και το καλοκαίρι;

Α!ωραία θα περάσω μια βόλτα μιας κ ειναι κοντά μου!Θα δω΄κ τα Η&Μ

Για την κόκκινη εχω στειλει μνμ στον πωλητή για να δω αν στελνει κ με τι μεταφορικά!

Ασπρο μπουφανάκι έχει από πέρσι σε καπαρτινέ ύφασμα αλλά μου κάνεο πιο σπόρ για το συγκεκριμένο φόρεμα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αν τη θες μόνο για το συγκεκριμένο φόρεμα τότε εντάξει. Αλλιώς να ξέρεις ότι δεν είναι και πολύ ευκολοφόρετη η κόκκινη καπαρντίνα, εμείς δηλαδή την βάλαμε μόνο το Πάσχα. Αν ήταν άσπρη καμπαρντίνα ή μπουφανάκι άσπρο λίγο καλό θα το είχαμε ευχαριστηθεί πολύ καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ασε κοριτσακι μου! Και εδω αλλα και εξω ειναι εξωφρενικα ακριβες.

Pιξε μια ματια στο ebay. Να ξερεις οτι αν βρεις, εχουν μικρη φορμα. Παρε ενα νουμερο μεγαλυτερο.

Edit. Μη φανταστεις οτι ειναι και καμια τρελη ποιοτητα.

Καποια κοπελα πουλουσε καποιες φορμες καινουριες στο parents. Δε θυμαμαι τιμη. Ριξε μια ματια.

Μιας και το θυμαμαι το θεμα, δες εδω: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=85519&highlight=%F6%EF%F1%EC%E5%F2+juicy

Αν και δε νομιζω να ισχυει πια.


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα με την καπαρτίνα μου απάντησε οτι τη στέλνει Ελλάδα, η δημοπρασία λήγει σε 12 ώρες!

Τι κάνω?περιμένω να μπιντάρω καμια ώρα πρίν?ή και ποιο αργά?

Μου ειπε 7,25 για μεταφορικα, στην τελικη πληρωμή πώς θα φαίνονται τα μεταφορικά?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Εχετε κανει παραγγελια απο το expressyourselfmums.co.uk για να μου πειτε εντυπωσεις; Θελω να παραγγειλω σακουλακια φυλαξης μητρικου γαλακτος, αρχικα σκεφτομουν τα μεντελα, τελικα ομως τα λανσινοη συμφερουν περισσοτερο. Δε θελω να τα παρω απο Ελλαδα γιατι ειναι π α ν α κ ρ ι β α. Θα θελα ομως και μια γνωμη για το σαιτ πριν προχωρησω στην παραγγελια. Ευχαριστω!!

Τα έχει και το άμαζον, για τσέκαρε και εκεί!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θέλω να πάρω umi μπότες της μικρής για του χρόνου. Τα καλοκαιρινά της (όχι umi) είναι 8,5 uk. Άρα μπότες να πάρω 9 ή θα ναι βάρκες?

Δε νομίζω να σας είναι βάρκες ραβάκι....τώρα πως της είναι το 8,5 το καλοκαιρινό; Πόσα εκατοστά είναι το ποδαράκι σας;

Link to comment
Share on other sites

Μαριτάκι τα καλοκαιρινά είναι μεγάλα τώρα, αλλά μέχρι τον Ιούνιο θα ναι όπως πρέπει. 9 θα πάρω και το πολύ πολύ βάζω πάτο. Αν και δε θα ναι σα γαλότσα, φαντάζομαι θα να στενότερη φόρμα.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ το ποδαράκι μεγαλώνει πολύ το καλοκαίρι...εξάλλου ο χειμώνας είναι από Οκτώβρη μέχρι και Μάρτη, εε;;δε θα της κάνει κάποια στιγμή σε αυτούς τους μήνες;Και εγώ 9άρι λέω να πάρεις...

Εχει καμία κοριτσομανούλα πεδιλάκι 27άρι camper να μου πόσα εκατοστά είναι μεσα;Εχουν μεγάλη φόρμα γενικά τα κάμπερ; Τα βρήκα 44 ευρουλάκια, καλά δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ το ποδαράκι μεγαλώνει πολύ το καλοκαίρι...εξάλλου ο χειμώνας είναι από Οκτώβρη μέχρι και Μάρτη, εε;;δε θα της κάνει κάποια στιγμή σε αυτούς τους μήνες;Και εγώ 9άρι λέω να πάρεις...

Εχει καμία κοριτσομανούλα πεδιλάκι 27άρι camper να μου πόσα εκατοστά είναι μεσα;Εχουν μεγάλη φόρμα γενικά τα κάμπερ; Τα βρήκα 44 ευρουλάκια, καλά δεν είναι;

Ο βαφτιστηρας μου που τωρα δοκιμασε σανδαλακια , σε ολα φοραγε 21 εκτος απο τα camper που φοραγε 22 (παρεπιπτοντως ειναι φαρδια). Ομως πρεπει να σου πω οτι εγω που τα εμπιστευθηκα 2 φορες, το μετανιωσα διοτι ολο το δερμα απο μπροστα γρατζουνιστηκε και εφυγε το χρωμα με 2-3 χρησεις γι αυτο και δεν τα προτιμησα ουτε και τωρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...