Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

εξωσωματικη...


meltemaki

Recommended Posts

Καλησπεραααααα!!βρε κοριτσια μου τα φωτα σας....εχουμε αζωοσπερμια και η εξωσωματικη ειναι μονοδρομος...σε λιγες μερες περναω επιτροπη για να παρω τα χαπια δωρεαν....αν μπορειτε να μου προτεινετε γιατρο και κεντρο εξωσωματικης...δεν ειμαι ευχαριστημενη με τον γιατρο μου....!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπεραααααα!!βρε κοριτσια μου τα φωτα σας....εχουμε αζωοσπερμια και η εξωσωματικη ειναι μονοδρομος...σε λιγες μερες περναω επιτροπη για να παρω τα χαπια δωρεαν....αν μπορειτε να μου προτεινετε γιατρο και κεντρο εξωσωματικης...δεν ειμαι ευχαριστημενη με τον γιατρο μου....!!:lol:

καλη σου μερα! επειδη ειμαι καινουρια και δεν ξερω αν επιτρεπεται σου εστειλα πμ με το κεντρο που πηγα εγω. αν εχεις καποια αλλη απορια ρωτα με. καλη επιτυχια!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

kοριτσια γεια σας και απο μενα, εγω δεν εχω μπει σε αυτη την διαδικασια, ισως να μπω ισως κ οχι, αλλα απο κεντρα τουλαχιστον εδω στην θεσσαλονικη γνωριζω το εμβρυολαμπ, στο νοσοκομειο παπαγεωργιου, κλινικη γονιμοτητας, ξερω οτι γινεται και στο διαβαλκανικο, αλλα και στο γεννεσις με καποιους γιατρους

ελπιζω να βοηθησα λιγακι

βεβαια δεν ξερω ποια ειναι καλα κ ποια οχι

meltemaki και neli αν θελετε στειλε με πμ στοιχεια απο τα δικα σας κεντρα η γραψτε τα εδω

καλη επιτυχια σε ολες μας


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

νενα καλησπερα. σου εστειλα πμ. μπορει να μην εχω εμπειρια απο αλλα κεντρα αλλα εκανα μεγαλη ερευνα πριν αποφασισω. οτι χρειαστεις, μη διστασεις. καλη επιτυχια!!!

Link to comment
Share on other sites

Nelli αν δεν σου κάνει κόπο θα μου πεις σε ποιο πας ????

Εγώ έχω κάνει μια προσπάθεια αλλά το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό τώρα ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφόρα με παγωτάκια ....... η αλήθεια είναι ότι είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη με τον γιατρό μου είναι συνεργάτης στην κλινική που πάω αλλά με το κέντρο δεν μου γεμίζει το μάτι!!!!

Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κοριτσάκια θα χαρώ πάρα πολύ αν συνεχίσουμε την συνομιλία μας εδώ !!!!!!!!!!!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κ απο μενα

ροδακινουλα να ευχηθω καλη επιυχια σε σενα κ σε ολα τα κοριτσια που ετοιμαζεστε για εξωσωματικη, ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!!

εσυ ροδακινουλα σε ποιο πας τωρα?κ στην 1η που πηγες κ δεν ειχες καλα αποτελεσματα?

εγω παντως αν καταληξω στην εξωσωμ θα παω στο embryolab εχω ακουσει τα καλυτερα για τον γυναικολογο κ την εμβρυολογο


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας! εγω πηγα στο embryolab και ειμαι πολυ ικανοποιημενη απο ολους! 2 προσπαθειες=2εγκυμοσυνες. η 1η παλινδρομησε και απο τη 2η αισιως διανυουμε την 7η εβδομαδα της εγκυμοσυνης.

ειναι οι πιο επαγγελματιες απο οσα κεντρα ειδαμε. και πραγματικα και ο γυναικολογος (Ν. Χριστοφοριδης) και η εμβρυολογος (Α.Χατζηπαρασιδου) ειναι φοβεροι επιστημονες και ανθρωποι βεβαια. αλλα και ολη η ομαδα( εμενα την πρωτα εμβρυομεταφορα μου την εκανε η Χ. Ιωακειμιδου και πραγματικα το εμβρυακι εκατσε ακριβως εκει που το εβαλε).

Link to comment
Share on other sites

Betty1905 μου μακάρι να μην χρειαστεί να κάνεις τίποτα και να έρθει φυσιολογικά το μωράκι σας !!!! Εγώ πάω στην Κλινική γονιμότητας που είναι πίσω απο το γένεσις σε γενικές γραμές δεν έχω ιδιαίτερα παράπονα και θα συνεχίσω εκεί τώρα γιατί έχω τα παγωτάκια μου, αλλά κάτι δεν μου κολλάει όχι κάτι συγκεκριμένο απλά έχω αυτή την αίσθηση μακάρι να μην χρειαστεί να ψαχτώ αλλού γιατί εμπιστεύομαι πάρα πολύ το γιατρό μου δηλ ακόμα και αν δεν πετύχει τώρα θα κάνω άλλη μια προσπάθεια εκεί ολοκληρομένη και μετά βλέπουμε ελπίζω να μείνω εγκυούλα τώρα και να τελειώνω γιατί η αλήθεια είναι ότι μετά απο δύο σπερματεγχύσεις και μια εξωσωματική τα νεύρα μου είναι πολύ χάλια !!!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nelli αν δεν σου κάνει κόπο θα μου πεις σε ποιο πας ????

Εγώ έχω κάνει μια προσπάθεια αλλά το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό τώρα ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφόρα με παγωτάκια ....... η αλήθεια είναι ότι είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη με τον γιατρό μου είναι συνεργάτης στην κλινική που πάω αλλά με το κέντρο δεν μου γεμίζει το μάτι!!!!

Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κοριτσάκια θα χαρώ πάρα πολύ αν συνεχίσουμε την συνομιλία μας εδώ !!!!!!!!!!!!!!

με το καλο να "ζεστανεις" τα παγωτακια σου! κι εμεις στη δευτεερη παγωτακια βαλαμε. σε ποιο κεντρο εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Νέλη μου να έχεις μια υπέροχη και ήσυχη εγκυμοσύνη με το καλό να φτάσει η μέρα που θα πάρεις αγκαλίτσα το σποράκι σου!!!!!!!!

Για το κέντρο που πήγες έχω ακούσει τα καλύτερα είναι στη λίστα μου πρώτο αν δεν πάνε καλά τα πράγματα αν και να σου πω τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι απόλυτα και ακόμα και αν κάνω κάπου αλλού την προσπάθεια πάλι σε αύτον θα καταλήξω για την εγκυμοσύνη μου........ Ελπίζω ότι δεν θα χρειαστεί και τα παγωτάκια μου θα με κάνουν μανούλα !!!!!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με το καλο να "ζεστανεις" τα παγωτακια σου! κι εμεις στη δευτεερη παγωτακια βαλαμε. σε ποιο κεντρο εισαι?

Νέλη μου το γράφω ποιο πάνω στην Κλινική Γονιμότητας πίσω απο το Γένεσις του Παλάπελα είναι....... δεν μπορώ να πω κάτι αρνητικό για το κέντρο μια χαρά είναι απλα νιώθω μια ανασφάλεια να το πω δεν ξέρω πως να το εξηγήσω :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Πάντως θα το ξανά πω με τον γιατρό μου δεν έχω κανένα πρόβλημα !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νέλη μου το γράφω ποιο πάνω στην Κλινική Γονιμότητας πίσω απο το Γένεσις του Παλάπελα είναι....... δεν μπορώ να πω κάτι αρνητικό για το κέντρο μια χαρά είναι απλα νιώθω μια ανασφάλεια να το πω δεν ξέρω πως να το εξηγήσω :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Πάντως θα το ξανά πω με τον γιατρό μου δεν έχω κανένα πρόβλημα !!!!

δενετυχε να το ξανακουσω και γι αυτο δεν το καταλαβα. κι εγω το γιατρο μου δεν τον αλλαζω με τιποτα αλλα δυστυχως δεν τα κανουν ολα εκεινοι να ειμαστε καιπιο ησυχες. τι προβλημα ειχες, αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το ιδιαίτερο λίγο το σπερματάκι μας είναι τεμπέλικο βέβαια δεν μας αποκλείσαν την φυσιολογική σύλληψη απλά πέρασαν 3 χρόνια απο το γάμο και γω έχω κλεισμένα τα 34 οπότε είπαμε να κάνουμε κάτι ποιο δραστικό ........Αν και όταν κάναμε την εξωσωματική το σπέρμα μας ήταν σούπερ κανονικότατο απο κίνηση και καθόλου τεμπέλικο εγώ είμαι μια χαρα δεν εχει βρεθεί κάτι μάλλον για ανεξήγητη υπογονιμότητα οδεύουμε !!!!!! Ναι γαμότο δεν τα κάνουν αυτοι όλα να τελειώνουμε εμένα ο δικός μου μου κάνει την παρακολούθηση και την ωοληψιά, την εμβρυομεταφορά την κάνει αυτός που έχει το κέντρο ίσως αυτό να με χαλάει τελικά το ότι δεν τα κάνει όλα ο γιατρός μου!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...