Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς σήμερα πιο αργά πάμε για α επιπέδου!!

Μαριλού μου και εγω δεν έχω βιώσει αποβολή, μόνο το εξωμητριο, αλλά γνωρίζω πως σε κάπως περίπτωση η καλή και θετική ψυχολογία βοηθάει!!!!

Jeni jeni ολα να πανε καλά


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς σήμερα πιο αργά πάμε για α επιπέδου!!

Μαριλού μου και εγω δεν έχω βιώσει αποβολή, μόνο το εξωμητριο, αλλά γνωρίζω πως σε κάπως περίπτωση η καλή και θετική ψυχολογία βοηθάει!!!!

Jeni jeni ολα να πανε καλά

Καλή επιτυχία Pani και φιλάκια στο μπεμπε!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μαμάδες μου! Ολα καλά στον υπερηχο! Το μικρο ανοιγοκλεινε στόμα, έβαζε δάκτυλα του χεριου στο στόμα, δάκτυλα του ποδιού στο στόμα, γενικα έδειχνε μια χαρά. Νομίζω ότι είδα και τσουτσούνι, αλλά δε ρώτησα, οπότε θα περιμένουμε μέχρι 11.03.2013 για να δούμε αν όντως ειδα καλά ή όχι. Δεν ξέρω γραμμάρια δε λένε εδω. Μου φαινόταν τόσο όμορφο ήδη!!!Αυτά τα νέα μου. εσείς τι κάνετε?


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μαμάδες μου! Ολα καλά στον υπερηχο! Το μικρο ανοιγοκλεινε στόμα, έβαζε δάκτυλα του χεριου στο στόμα, δάκτυλα του ποδιού στο στόμα, γενικα έδειχνε μια χαρά. Νομίζω ότι είδα και τσουτσούνι, αλλά δε ρώτησα, οπότε θα περιμένουμε μέχρι 11.03.2013 για να δούμε αν όντως ειδα καλά ή όχι. Δεν ξέρω γραμμάρια δε λένε εδω. Μου φαινόταν τόσο όμορφο ήδη!!!Αυτά τα νέα μου. εσείς τι κάνετε?

Μα είναι όμορφο Pani!!Tο πιο όμορφο μωρό του κόσμου!!

Είναι τέλειο να είμαστε χαζομαμάδες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani μου τι ωραία νέα είναι αυτά!! Άντε λίγο να ευθυμήσουμε :D Δραστήριο το μικρό ε;; Όπου να 'ναι θα το νιώσεις κι εσύ να κλωτσάει!

11.03.2013 σου είπε ΠΗΤ; Ο γιος μου είναι 12.03!! Ψαράκι, δεν θα σου ξεκολλάει από το νερό :D


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pani μου τι ωραία νέα είναι αυτά!! Άντε λίγο να ευθυμήσουμε :D Δραστήριο το μικρό ε;; Όπου να 'ναι θα το νιώσεις κι εσύ να κλωτσάει!

11.03.2013 σου είπε ΠΗΤ; Ο γιος μου είναι 12.03!! Ψαράκι, δεν θα σου ξεκολλάει από το νερό :D

Αμ το έχω νοιώσει!!!! Λένε ότι τα δεύτερα τα καταλαβαίνει κανείς νωρίτερα και είναι αλήθεια. Εδω και 2 εβδομάδες ήδη. Ο πρώτος γιος είναι 19.02 υδροχόος και του νεόυ επισης αρκετά. Ανοιγόκλεινε το στόμα πολλές φορές επισης και λέω του αντρός μου, ωραία ακόμη ένα πολυλογάδικο παιδι θα μας έρθει.:tongue::tongue::tongue:

Εσείς πως μου είστε?

Φιλιάααα


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Πως είστε σήμερα??

Εγω τα ίδια...δουλίτσες στο σπίτι....

jeni-jeni που εξαφανίστηκες???Δε θα μας πεις τι έγινε με τη χοριακή?

Ελπίζω να είσαι κάπου και να γιορτάζεται ένα τέλειο αποτέλεσμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Πως είστε σήμερα??

Εγω τα ίδια...δουλίτσες στο σπίτι....

jeni-jeni που εξαφανίστηκες???Δε θα μας πεις τι έγινε με τη χοριακή?

Ελπίζω να είσαι κάπου και να γιορτάζεται ένα τέλειο αποτέλεσμα!!!

Λοιπον εκανα ξανα χθες χοριακη και βγηκε 155,44 (μου ειχε πει να ειναι πανω απο 200) η προγεστερονη μου ειναι 12,95 (επρεπε πανω απο 25 να ειναι ) και μου εδωσε χαπια utrogestan (2 την μερα) μεχρι να παω την παρασκευη να με δει...

εχω απογοητευτει ειναι η αληθεια..δεν ξερω τι να πω....:(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα ξανα χθες χοριακη και βγηκε 155,44 (μου ειχε πει να ειναι πανω απο 200) η προγεστερονη μου ειναι 12,95 (επρεπε πανω απο 25 να ειναι ) και μου εδωσε χαπια utrogestan (2 την μερα) μεχρι να παω την παρασκευη να με δει...

εχω απογοητευτει ειναι η αληθεια..δεν ξερω τι να πω....:(

Μην απογοητεύεσαι.Είχες πρόβλημα με την προγεστερόνη την προηγούμενη φορά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marilou01 όλα καλά?τι έγινε τελικά?

Έλα Ευη μου, όλα καλά πλέον, σε ευχαριστώ πολύ-πολύ για το ενδιαφέρον σου :) Πέρασα πολύ δύσκολη εβδομάδα είναι η αλήθεια, σήμερα μόνο μπορώ να πω ότι είναι αισθητά καλύτερα τα πράγματα..Κορίτσια πονάει πολύ η φυσική αποβολή, σωματικά εννοώ τώρα..Σε κάποιες φάσεις πόνου είπα ότι καλύτερα να είχα κάνει την απόξεση, γιατί θα πονούσα μόνο μία μέρα και μετά θα ήταν σαν να έχω ελαφριά περίοδο..Τέτοιο πόνο και τέτοιο αίμα δεν έχω ξαναδεί, κουρέλι έγινα..Απ' την άλλη μεριά βέβαια, η απόξεση είναι μια βίαιη διαδικασία για τη μήτρα (και για το πορτοφόλι εδώ που τα λέμε, γιατί έχω γονατίσει με όλες αυτές τις εξετάσεις τον τελευταίο καιρό!).

Ο γιατρός μου είπε να αρχίσω να μετράω χοριακές μέχρι να μηδενιστεί, οπότε και θα ξέρουμε εάν όντως έγινε τέλεια η αποβολή ή αν θα χρειαστεί και απόξεση. Πιστεύω όμως ότι δεν θα χρειαστεί, γιατί ήδη η πρώτη χοριακή που έκανα την Πέμπτη που μας πέρασε βγήκε 110 μονάδες, οπότε νομίζω ότι μέσα σε αυτή την εβδομάδα θα μηδενιστεί κιόλας..Ραντεβού για υπέρηχο έχω την ερχόμενη Τετάρτη, και τότε θα τον ρωτήσω τι μέλλει γενέσθαι, τι άλλες εξετάσεις πρέπει να κάνω, πότε μπορούμε να ξεκινήσουμε ξανά κτλ..

Άντε να τελειώνουμε με αυτό το θέμα, να προχωρήσουμε παρακάτω!!! Και ξέρεις ποιο θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνω;;; Δι-ΑΙ-ΤΑ! χαχαχα :tongue: Τρία κιλάκια φόρτωσα αυτό το διάστημα, από Δευτέρα το ράβω, το υπόσχομαι! :D

Εσύ τι νέα κοριτσάκι; Είσαι σε φάση...αναπαραγωγής;; (γκουχου γκουχου!)

Λοιπον εκανα ξανα χθες χοριακη και βγηκε 155,44 (μου ειχε πει να ειναι πανω απο 200) η προγεστερονη μου ειναι 12,95 (επρεπε πανω απο 25 να ειναι ) και μου εδωσε χαπια utrogestan (2 την μερα) μεχρι να παω την παρασκευη να με δει...

εχω απογοητευτει ειναι η αληθεια..δεν ξερω τι να πω....:(

Τζενάκι, το θέμα της προγεστερόνης δεν το γνωρίζω, δεν την είχα μετρήσει ποτέ σε καμία εγκυμοσύνη μου, τα χάπια πάντως βοηθάνε, έστω και σε κάποιο βαθμό..Σου είπε να ξανακάνεις χοριακή ή να πας κατ' ευθείαν να σε δει;


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έλα Ευη μου, όλα καλά πλέον, σε ευχαριστώ πολύ-πολύ για το ενδιαφέρον σου :) Πέρασα πολύ δύσκολη εβδομάδα είναι η αλήθεια, σήμερα μόνο μπορώ να πω ότι είναι αισθητά καλύτερα τα πράγματα..Κορίτσια πονάει πολύ η φυσική αποβολή, σωματικά εννοώ τώρα..Σε κάποιες φάσεις πόνου είπα ότι καλύτερα να είχα κάνει την απόξεση, γιατί θα πονούσα μόνο μία μέρα και μετά θα ήταν σαν να έχω ελαφριά περίοδο..Τέτοιο πόνο και τέτοιο αίμα δεν έχω ξαναδεί, κουρέλι έγινα..Απ' την άλλη μεριά βέβαια, η απόξεση είναι μια βίαιη διαδικασία για τη μήτρα (και για το πορτοφόλι εδώ που τα λέμε, γιατί έχω γονατίσει με όλες αυτές τις εξετάσεις τον τελευταίο καιρό!).

Ο γιατρός μου είπε να αρχίσω να μετράω χοριακές μέχρι να μηδενιστεί, οπότε και θα ξέρουμε εάν όντως έγινε τέλεια η αποβολή ή αν θα χρειαστεί και απόξεση. Πιστεύω όμως ότι δεν θα χρειαστεί, γιατί ήδη η πρώτη χοριακή που έκανα την Πέμπτη που μας πέρασε βγήκε 110 μονάδες, οπότε νομίζω ότι μέσα σε αυτή την εβδομάδα θα μηδενιστεί κιόλας..Ραντεβού για υπέρηχο έχω την ερχόμενη Τετάρτη, και τότε θα τον ρωτήσω τι μέλλει γενέσθαι, τι άλλες εξετάσεις πρέπει να κάνω, πότε μπορούμε να ξεκινήσουμε ξανά κτλ..

Άντε να τελειώνουμε με αυτό το θέμα, να προχωρήσουμε παρακάτω!!! Και ξέρεις ποιο θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνω;;; Δι-ΑΙ-ΤΑ! χαχαχα :tongue: Τρία κιλάκια φόρτωσα αυτό το διάστημα, από Δευτέρα το ράβω, το υπόσχομαι! :D

Εσύ τι νέα κοριτσάκι; Είσαι σε φάση...αναπαραγωγής;; (γκουχου γκουχου!)

Ευχομαι να τελειώσει εδω η ταλαιπωρία σου και να μπορεσεις σύντομα να ξαναμπείς στο παιχνίδι!

Εγω μάλλον τον χανω αυτόν τον μήνα.

Είχα κάνει υπερηχο την 14η μέρα και δεν υπήρχε ώριμο ωοθηλάκιο.Το μεγαλύτερο ήταν δεν ήταν 1 cm.Κανω μεγάλους κύκλους αλλά μέχρι και σήμερα 18η μέρα δεν ένιωσα τον χαρακτηριστικό πόνο.Συνεχίζω τις προσπάθειες μεν αλλά νομίζω πως δε θα κάνω ωορρηξία αυτόν τον κύκλο...:(

Θα δείξει..ο γιατρός μου είπε να ηρεμήσω..αλλά ετσι όπως είναι τα πράγματα σε όλους τους τομείς δε το βλέπω για τα επόμενα ....χρόνια....

Link to comment
Share on other sites

Μην απογοητεύεσαι.Είχες πρόβλημα με την προγεστερόνη την προηγούμενη φορά

ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΣΥΝΗΣ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΙΩΣ) ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝΕ ΤΡΕΛΛΗ ΥΠΝΗΛΙΑ,ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΜΟΥ ΑΠ ΤΗ ΝΥΣΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 2 ΩΡΟ :mad:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ :confused:

Link to comment
Share on other sites

Έλα Ευη μου, όλα καλά πλέον, σε ευχαριστώ πολύ-πολύ για το ενδιαφέρον σου :) Πέρασα πολύ δύσκολη εβδομάδα είναι η αλήθεια, σήμερα μόνο μπορώ να πω ότι είναι αισθητά καλύτερα τα πράγματα..Κορίτσια πονάει πολύ η φυσική αποβολή, σωματικά εννοώ τώρα..Σε κάποιες φάσεις πόνου είπα ότι καλύτερα να είχα κάνει την απόξεση, γιατί θα πονούσα μόνο μία μέρα και μετά θα ήταν σαν να έχω ελαφριά περίοδο..Τέτοιο πόνο και τέτοιο αίμα δεν έχω ξαναδεί, κουρέλι έγινα..Απ' την άλλη μεριά βέβαια, η απόξεση είναι μια βίαιη διαδικασία για τη μήτρα (και για το πορτοφόλι εδώ που τα λέμε, γιατί έχω γονατίσει με όλες αυτές τις εξετάσεις τον τελευταίο καιρό!).

Ο γιατρός μου είπε να αρχίσω να μετράω χοριακές μέχρι να μηδενιστεί, οπότε και θα ξέρουμε εάν όντως έγινε τέλεια η αποβολή ή αν θα χρειαστεί και απόξεση. Πιστεύω όμως ότι δεν θα χρειαστεί, γιατί ήδη η πρώτη χοριακή που έκανα την Πέμπτη που μας πέρασε βγήκε 110 μονάδες, οπότε νομίζω ότι μέσα σε αυτή την εβδομάδα θα μηδενιστεί κιόλας..Ραντεβού για υπέρηχο έχω την ερχόμενη Τετάρτη, και τότε θα τον ρωτήσω τι μέλλει γενέσθαι, τι άλλες εξετάσεις πρέπει να κάνω, πότε μπορούμε να ξεκινήσουμε ξανά κτλ..

Άντε να τελειώνουμε με αυτό το θέμα, να προχωρήσουμε παρακάτω!!! Και ξέρεις ποιο θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνω;;; Δι-ΑΙ-ΤΑ! χαχαχα :tongue: Τρία κιλάκια φόρτωσα αυτό το διάστημα, από Δευτέρα το ράβω, το υπόσχομαι! :D

Εσύ τι νέα κοριτσάκι; Είσαι σε φάση...αναπαραγωγής;; (γκουχου γκουχου!)

Τζενάκι, το θέμα της προγεστερόνης δεν το γνωρίζω, δεν την είχα μετρήσει ποτέ σε καμία εγκυμοσύνη μου, τα χάπια πάντως βοηθάνε, έστω και σε κάποιο βαθμό..Σου είπε να ξανακάνεις χοριακή ή να πας κατ' ευθείαν να σε δει;

ΑΝΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΠΟΝΑΣΑΝΕ ΣΕ ΑΠΟΒΟΛΗ,ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΞΕΣΗ..ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΣΥΣΙ ΑΠΟΞΕΣΗ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ''ΤΕΛΙΩΝΩ'' ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΕΠΩΔΥΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΞΕΣΗ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ (ΑΛΛΟ ΕΝΑ 45αρι ΠΑΛΙ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΠΑΩ...

ΛΟΓΙΚΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΑΠΟ 12,95 :confused: :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να τελειώσει εδω η ταλαιπωρία σου και να μπορεσεις σύντομα να ξαναμπείς στο παιχνίδι!

Εγω μάλλον τον χανω αυτόν τον μήνα.

Είχα κάνει υπερηχο την 14η μέρα και δεν υπήρχε ώριμο ωοθηλάκιο.Το μεγαλύτερο ήταν δεν ήταν 1 cm.Κανω μεγάλους κύκλους αλλά μέχρι και σήμερα 18η μέρα δεν ένιωσα τον χαρακτηριστικό πόνο.Συνεχίζω τις προσπάθειες μεν αλλά νομίζω πως δε θα κάνω ωορρηξία αυτόν τον κύκλο...:(

Θα δείξει..ο γιατρός μου είπε να ηρεμήσω..αλλά ετσι όπως είναι τα πράγματα σε όλους τους τομείς δε το βλέπω για τα επόμενα ....χρόνια....

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ....Η ΜΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ,ΑΣΧΕΤΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ Ε??:oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...