Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2008


CoffeeMaker

Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    3047

  • culte

    1689

  • voulam

    1640

  • fafela

    1197

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    evangelia 3.047 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 1.689 δημοσιεύσεις

  • voulam

    voulam 1.640 δημοσιεύσεις

  • fafela

    fafela 1.197 δημοσιεύσεις

οχι ρε γμτ!

ασε πικρα εγω νομιζω 5χρονωνθα την βγαλει.δεν θελει με τιποτα να τον αλλαζω.και οταν τον ρωταω αν εκανε κακα μου λεει οχι.τι οχι ρε εδω κοντευω να λιποθυμισω.εσας εβγαλε κανενας την πανα?αν ναι πειτε καμια συμβουλη...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια! Δε βλέπω πολύ κίνηση στις μαμάδες του Σεπτεμβρίου 2008!!!!

Γιατί έτσι? Μας έχουν βγάλει off τα 2χρονα μας????

Η δικιά μου πάντως αρνείται πεισματικά να μας πει πότε κάνει τσίσα ή κακά και μάλλον θα αρχίσουμε κοινή προσπάθεια με τον παιδικό από τον άλλο μήνα...


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

οι εντατικες προσπαθειες για να κοψουμε την πανα δεν αρχισαν ακομη αλλα τον αλλο μηνα σιγουρα.πρεπει μεχρι το καλοκαιρι μιας και θα ερθει και το δευτερο ζουζουνι της οικογενειας να την εχουμε ξεφορτωθει.εκτος απο την πανα πρεπει σιγα σιγα να κοψουμε και την πιπιλα αλλα και το νανι μας.πως θα γινει δεν ξερω φιλακια

Link to comment
Share on other sites

geia sas manoules toy 08

meta apo polu polu kairo , xaxa, perierga einai , tespa

loipon eirhnh glam xarhka poly me ta nea soy..erxetai to 2o mpempe? meto kalo euxomai ,gero na einai kai koritsi...xaxa

fistikaki emeis exoume kopsei pana apo 20 mhnwn:D

forame mono th nyxta

exoyme vevaia kapoia psiloatuxumata kai th mera kuriws sthn wra toy paixnidiou alla einai logiko

akoysa enan paidiatro omws poy elege oti h wra poy prepei na kopei h pana einai meta ta 2,5....


kpo4zf3js71q4xrt.png

dev117pp___.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!

μικρομανουλα μου!!!!μεγαλωσε το κουκλι!!!!!!!!τι κανει η μικρουλα σου??!!

ειρηνη γεια!!!!!!2ο ζουζουνι, με το καλο!!

εμεις πανα δεν εχουμε κοψει γιατι δεν εχουμε καμια διαθεση!!κανει πως δεν καταλαβαινει!!γκρρρρ....μετα το πασχα ομως, μολις σηκωσω χαλια, της την εχω βγαλει!!!!τελος!!!

νικολ να σου πω..μιλουσα χτες με μια φιλη που ειναι διευθυντρια σε βρεφονηπιακο!!μου ειπε οτι στα 2.5 πρεπει το παιδι να κοψει την πανα, και μου ειπε εμμεσα οτι εχω αργησει..ουπς!!!

μικρομανουλα εσυ ποτε την εκοψες??


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια γεια σου ευαγγελια γεια σου ειρηνη καλε με το καλο το δευτερο μπεμπακι........Εμεις την πανα καθοτι εγκυος εγω την κοψαμε τον μαιο του 2010δηλαδη η μαρια ηταν τοτε 2χρονων κα 7μηνων......Πιστευω μεχρι τα 3πρεπει να εχει κοπει η πανα δεν ξερω κι ολας......Σκεφτομαι τωρα το καλοκαιρι να ξεκινησω και τον Αντωνη σιγα-σιγα......ναι μεγαλωσε το καμαρι μου....Αχχχχχχχχχχχχχχχχ


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ λέω να την ξεκινήσω σε συνεργασία με τον παιδικό σταθμό τον άλλο μήνα σιγά σιγά!!!! Έχει γίνει κι ασήκωτη κι εγώ δυστυχώς λόγω της αποκόλλησης να την σηκώσω για να την πλύνω ούτε κουβέντα!!!! Πρέπει να είναι σπίτι ο πατέρας της και στην "χειρότερη" μία από τις γιαγιάδες της! Μου τη δίνει απίστευτα να έχω υποχρέωση στις γιαγιάδες, γιατί πιστεύουν ότι τους δίνεται αυτόματα το δικαίωμα να κάνουν ότι θέλουν! Σήμερα εκνευρίστηκα απίστευτα με την πεθερά μου και στη συνέχεια με τον άντρα μου, γιατί την ώρα που μαλώναμε τη μικρή, αυτή ερχόταν και την φίλαγε και της έκανε ζουζουνιές!!!! Εκείνη την ώρα ήθελα να της ουρλιάξω, αλλά ευτυχώς ήταν η κόρη της εκεί και της είπε καλό είναι να μην την φιλάς την ώρα που την μαλώνουν οι γονείς της! Η απάντησή της ξέρετε ποια ήταν????? "Δεν την μαλώνω εγώ"! Αν είναι δυνατόν! Εκείνη την ώρα δεν άντεξα κι αρκέστηκα να απαντήσω ότι η Άντζελα έχει δίκιο. Ευτυχώς μετά σηκωθήκαμε και φύγαμε. Με τον άντρα μου τα πήρα γιατί ποτέ δεν μιλάει στους γονείς τους όταν κάνουν κάτι τέτοιο (ή όταν ο πατέρας του βρίζει) σε αντίθεση μ' εμένα που όταν η μάνα μου κάνει κάτι που δεν μου αρέσει γίνεται (συνήθως) σφαγή!!!!!


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλες απο τα παλια.

χαθηκαμε και ναι οντως μεγαλωσαν τα καμαρια μας.

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και ευχομαι σε οποια επιθυμει δευτερο νινακι να της ερθει συντομα.

εγω σιγα σιγα κανω μια προεργασια για την πανα και τον αλλο μηνα οταν με το καλο σηκωσουμε τα χαλια θα κανουμε πιο εντατικες προσπαθειες.

νικολ μου ευχαριστω για την ευχη σου αλλα μαλλο και αλλο γαμπρο θα σας φερω.αυτο τουλαχιστον λενε οι πρωτες προβλεψεις μεχρι το τελος ποιος ξερει.

φετος παντως ειναι ηη χρονια των αγοριων ετσι για να εχετε και εσεις επιλογες οι κοριτσομανες,

φιλια

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ λέω να την ξεκινήσω σε συνεργασία με τον παιδικό σταθμό τον άλλο μήνα σιγά σιγά!!!! Έχει γίνει κι ασήκωτη κι εγώ δυστυχώς λόγω της αποκόλλησης να την σηκώσω για να την πλύνω ούτε κουβέντα!!!! Πρέπει να είναι σπίτι ο πατέρας της και στην "χειρότερη" μία από τις γιαγιάδες της! Μου τη δίνει απίστευτα να έχω υποχρέωση στις γιαγιάδες, γιατί πιστεύουν ότι τους δίνεται αυτόματα το δικαίωμα να κάνουν ότι θέλουν! Σήμερα εκνευρίστηκα απίστευτα με την πεθερά μου και στη συνέχεια με τον άντρα μου, γιατί την ώρα που μαλώναμε τη μικρή, αυτή ερχόταν και την φίλαγε και της έκανε ζουζουνιές!!!! Εκείνη την ώρα ήθελα να της ουρλιάξω, αλλά ευτυχώς ήταν η κόρη της εκεί και της είπε καλό είναι να μην την φιλάς την ώρα που την μαλώνουν οι γονείς της! Η απάντησή της ξέρετε ποια ήταν????? "Δεν την μαλώνω εγώ"! Αν είναι δυνατόν! Εκείνη την ώρα δεν άντεξα κι αρκέστηκα να απαντήσω ότι η Άντζελα έχει δίκιο. Ευτυχώς μετά σηκωθήκαμε και φύγαμε. Με τον άντρα μου τα πήρα γιατί ποτέ δεν μιλάει στους γονείς τους όταν κάνουν κάτι τέτοιο (ή όταν ο πατέρας του βρίζει) σε αντίθεση μ' εμένα που όταν η μάνα μου κάνει κάτι που δεν μου αρέσει γίνεται (συνήθως) σφαγή!!!!!

ψυχραιμια!!!!!

απλα το παιρνεις αποφαση οτι η κατασταση δεν αλλαζει και προσπαθεις οσο μπορεις να αφηνεις τους αλλους απ'εξω!!!!!;);)ακομη και τον συζηγο!!!!εγω αυτο κανω:tongue::tongue:


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλες απο τα παλια.

χαθηκαμε και ναι οντως μεγαλωσαν τα καμαρια μας.

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και ευχομαι σε οποια επιθυμει δευτερο νινακι να της ερθει συντομα.

εγω σιγα σιγα κανω μια προεργασια για την πανα και τον αλλο μηνα οταν με το καλο σηκωσουμε τα χαλια θα κανουμε πιο εντατικες προσπαθειες.

νικολ μου ευχαριστω για την ευχη σου αλλα μαλλο και αλλο γαμπρο θα σας φερω.αυτο τουλαχιστον λενε οι πρωτες προβλεψεις μεχρι το τελος ποιος ξερει.

φετος παντως ειναι ηη χρονια των αγοριων ετσι για να εχετε και εσεις επιλογες οι κοριτσομανες,

φιλια

με το καλο!!!!!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

φιλες μου μπορει το καφε μας να ερημερωσε αλλα θα ηθελα να ενημερωσω αν ενδιαφερεται καποια οτι περιμενω τον δευτερο γιο μου και ειμαι πολυ ευτυχισμενη.

ευχαριστω για οποια ισως ειναι εδω ακομη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...