Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Σεπτέμβριος 2008


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    3047

  • culte

    1689

  • voulam

    1640

  • fafela

    1197

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    evangelia 3.047 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 1.689 δημοσιεύσεις

  • voulam

    voulam 1.640 δημοσιεύσεις

  • fafela

    fafela 1.197 δημοσιεύσεις

Εντωμεταξύ χάρηκα που είδα τα ξαδέρφια μου,που είχα πολύ καιρό να τα δώ.Δυστηχώς η ζωή σε κάνει να χάνεσαι απο κάποιους ανθρώπους.

Και μου ζήτησαν να βαπτίσουν το γιό μου!Δεν ξέρουμε όμως πότε κάνει λόγω του πένθους,γιατί είναι τα παιδιά του θείου μου που χάσαμε.Ξέρει καμιά σας πότε κάνει να βαπτίσεις αν έχεις πένθος?


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ χάρηκα που είδα τα ξαδέρφια μου,που είχα πολύ καιρό να τα δώ.Δυστηχώς η ζωή σε κάνει να χάνεσαι απο κάποιους ανθρώπους.

Και μου ζήτησαν να βαπτίσουν το γιό μου!Δεν ξέρουμε όμως πότε κάνει λόγω του πένθους,γιατί είναι τα παιδιά του θείου μου που χάσαμε.Ξέρει καμιά σας πότε κάνει να βαπτίσεις αν έχεις πένθος?

μαριγώ μου αν και κατέβηκεσ για λύπη, καλό ήταν για σένα που είδες το σόι σου

αυτό για τη βάφτιση, δεν έχει να κάνει με το πότε φεύγει το πένθος αλλά με το πώς νιώθουν τα ξαδέρφια σου

νομίζω ότι μετά τα 40 μπορεί να γίνει το μυστήριο, αρκεί να νιώθουν εκείνοι καλά

εύχομαι σύντομα να βαφτιστεί το μικρό σου ,το οποίο έχει μεγαλώσει αρκετά!!!

΄συγνώμη που θα το πώ αυτό ,δε το λέω για εσένα αλλά θεωρώ πως ένα μωρό πρέπει έως το 1ο χρόνο ,ακόμη κι αν δεν υπάρχει "νονός" ένας αδερφός,μια αδερφή μπορεί να βαφτίσει και χωρίς πολλά πολλά

καλό ξημέρωμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας, κορίτσια... Εγώ πάλι ξενυχτάω... Ουφ... Η ζέστη με έχει διαλύσει στην κυριολεξία... Ανακάτεμα, ίλιγγος, πόνοι, τα νεύρα μου! Α, όλα κ όλα, το δήλωσα κ στο γιατρό! Έγκυος κατακαλόκαιρο δεν ξαναμένω! χαχα!

Κ όσο ακούω για συνεχόμενο καύσωνα, τόσο τρελαίνομαι! Πάω από το ένα κλιματιστικό στο άλλο κ προσπαθώ να αποφεύγω την τουαλέτα γτ εκεί δεν έχουμε! Όλο παραπονιέμαι, ε; Αυτό το παιδί είναι πολύ ζόρικο!

Link to comment
Share on other sites

Κ συνεχίζω...

Μαριγώ, χρόνια σου πολλά! Κάθε χαρά κ ευτυχία στο σπίτι σου!

Νένα, χρόνια πολλά κ σε σένα! Κ με έναν πόνο να έρθει το κοριτσάκι σου!

Νικόλ, να χαίρεσαι το Μαράκι σου! Να το καμαρώνεις πάντα όπως επιθυμείς!

Φυστίκι, χρόνια πολλά κ για το δικό σου κοριτσάκι! Πάντα γερό κ ευτυχισμένο να είναι!

Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν... Εϊχα που είχα χάλια μνήμη, έχω αποτελειωθεί τώρα... Εμείς έχουμε πάρα πολλούς που γιορτάζουν σήμερα, την κολλητή μου, την κόρη της κ κολλητή της δικής μου κόρης, τη νονά της Ραφαέλλας κ 5-6 ακόμα κοντινούς συγγενείς, αλλά πάλι φοβάμαι πως δε θα πάμε πουθενά... Ωχ, βαρέθηκα μέσα στο σπίτι...

Link to comment
Share on other sites

Μαριγώ, η αγαπημένη μου θεία - που την είχα σαν γιαγιά - πέθανε γύρω στις 50 μέρες πριν το γάμο μου... Εννοείται πως δεν ήθελα με τπτ να γίνει ο γάμος... Για να μην τα πολυλογώ, ο παπάς μου είπε πως είναι μυστήρια ανεξάρτητα μεταξύ τους! Δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός από τη θρησκευτική πλευρά! Το θέμα είναι πότε θα μπορέσει ο νονός ή η νονά του παιδιού!

Link to comment
Share on other sites

Νικόλ, είχες ρωτήσει πριν μερικές μέρες για το χρώμα του σαλονιού σου... Επειδή φοβάμαι λίγο τα έντονα χρώματα (θέλει να μπορείς να δεις το χώρο σφαιρικά, πράγμα που δεν κατέχω), θα σου πρότεινα ώχρα ή ακόμα καλύτερα το χρώμα του καλαμιού!

Την καλησπέρα - καλημέρα κ στα υπόλοιπα κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα καλημέρα....

νενάκι μου χρόνια σου πολλά να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη και με το καλό να υποδεχτείται την μπουμπού σας....

νικολ μου να χαίρεσαι την κορούλα σου....υγεία και ευτυχία να έχει στη ζωή της....

μαριγώ χρόνια πολλά να είσαι γερή και να χαίρεσαι την οικογένειά σου...


  526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!

χρονια πολλα στα κοριτσια μας.

νικολ μου να χαιρεσαι το μαρακι μας γερο και τυχερο να ειναι

φυστικακι δεν σε γνωριζω αλλα να χαιρεσαι και εσυ την κορουλα σου

νενα χρονια πολλα και με το καλο το δευτερο μωρακι σου

μαριγω μου και εσυ οτι επιθυμεις

χρονια πολλα σε οσες ξεχναω και οσες εχουν δικους τους ανθρωπους που γιορταζουν να τους χαιρονται

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!

νικολ να χαιρεσαι το μαρακι σου!!!να ειναι γερο και τυχερό!

φυστικι να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!

νένα πολύχρονη!!!με το καλό κοριτσάκι μου!!

μαριγω μου πολυχρονη!!!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να εισαι πάντα ευτυχισμένη!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

φαφελιτσα μου ουουου!!!!!!

υπομονη μετα την τριτη περασε ο καυσωνας!!πάει και τελειωσε!!

γεια σου ειρηνη!!

σε αυτο που ελεγες οτι ο μικρουλης εχει αγριεψει...στις τελευταιες σελιδες το ειχαμε γραψει οτι ειναι η φαση των 2!!κάπου στο αλλο παρεντς υπαρχει ολοκληρο τοπικ για το θεμα!!

οποτε ειναι φυσιολογικο, μην αγχωνεσαι!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...