Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts

επειδη εχεις ανοιξει το στοματακι σου κ δεν ξερεις τι λες οταν ανφερεσε σε ενα συγκεκριμενο ατομο θα επρεπε να ξερεις τι αναφερεις κ συ καλη μου δεν ξερεις

παιδακια ακομα δεν εχω γιατι ο θεουλης πριν καταφερουν να γεννηθουν τα ξαναπηρε κοντα του.μπορεις να πιστευεις οτι θες δεν εχεις ομως το δικαιωμα να παιζεις με τον πονο γυναικων που βρισκονται εδω μεσα για παρηγορια η δυναμη η ακομα κ για ευχουλες για μια καλη εγκυμοσυνη.λεγοντας οτι αγαπας τα ζωα σου πανω απο τα παιδια σου δεν σου λεω να φυγεις απλα κανω την διαπιστωση που δεν εχεις κανει ακομα εσυ οτι το συγκεκριμενο φορουμ δεν ειναι για τους προβληματισμους σου ψαξε αλου να μην σε κανουμε κ μεις να αισθανεσε ασχημα!αφου ειμαστε κανιβαλοι

δεν νομίζω να πληγώνω κάποια απο εδώ μέσα λέγοντας πως αγαπάω ποιό πολύ τα ζώα απο τα παιδιά,αν ήταν έτσι θα πληγωνόμουνα και εγώ που λέτε το αντήθετο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το θεμα εχει ξεφυγει!!

το χαρουμενο μωρο εχει τις πεποιθησεις του ........οκ.Μεχρι εκεί!

εδω ειναι ενα forum που ειναι για γονεις και θέματα που τους απασχολουν και για συναθρωπους μας που προσπαθουν για ενα παιδι.....υπάρχουν αλλα forum για άλλα θέματα.......

Link to comment
Share on other sites

έχω συνηθήσει να γράφω ξένα γιατί έζησα στο εξωτερικό και αυτά που γράφω σωστά πάλι καλά να λες:tongue:

τώρα αν έβρησκα παιδί και γατί,θα έπαιρνά το γατί και θα έλεγα σε κάποιον να πάει να πάρει και το παιδί,μόνο σε περήπτωση που έπρεπε να πάρω μόνο ένα λέμε τώρα θα έπερνα το γατί, το παιδί ας μην το πετάγανε οι γονείς του,δεν θα έπρεπε να ρίχνετε σε μένα την ευθήνη αλλά σ'αυτούς:shock:

ναι, σιγά μην σου ρίχνουμε και ευθύνες, εσύ απ οτι φαινεται δεν ξερεις το σημαινει η λεξη................................................όταν θα χρειαστείς ανθρώπους , αναρωτιέμαι ποιους θα βρεις ??????????????????????????????????????????????????????????????????


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και κάτι άσχετο,το username σου patousitsas είναι το σημείο το οποίο πάντα σιχαινόμουνα στα μωρά ακόμα και στα δικά μου,και όταν είχα γεννήσει το γιό μου σοβαρά ούτε να τα ακουμπάω δεν ήθελα,με τα ζώα είναι το άλλο άκρο,αν δεν φιλήσω τα πατουσάκια τους,το μετωπάκι τους,την κοιλίτσα τους τοουλάχιστον 10 φορές τη μέρα δεν μπορώ i am in love with them !!!!!!:D:D:D και μην μου πείτε πάλι δεν είσαι μάνα για να το λες αυτό κτλ γιατί και είμαι μάνα και αλήθεια λέω,απλώς θέλησα να σας το πω μιας και μου το θύμησε το username σου!

΄μάνες στα χαρτιά είναι πολλές΄

ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ? ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΕΕ ?????


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

και κάτι άσχετο,το username σου patousitsas είναι το σημείο το οποίο πάντα σιχαινόμουνα στα μωρά ακόμα και στα δικά μου,και όταν είχα γεννήσει το γιό μου σοβαρά ούτε να τα ακουμπάω δεν ήθελα,με τα ζώα είναι το άλλο άκρο,αν δεν φιλήσω τα πατουσάκια τους,το μετωπάκι τους,την κοιλίτσα τους τοουλάχιστον 10 φορές τη μέρα δεν μπορώ i am in love with them !!!!!!:D:D:D και μην μου πείτε πάλι δεν είσαι μάνα για να το λες αυτό κτλ γιατί και είμαι μάνα και αλήθεια λέω,απλώς θέλησα να σας το πω μιας και μου το θύμησε το username σου!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΤΗΣ/ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΦΟΡΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ??????? ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΗΣ/ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ!!!

ΑΠΛΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΤΗΣ/ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΦΟΡΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ??????? ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΗΣ/ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ!!!

ΑΠΛΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ!!!!!!!!

δεν το πηστεύω πως σκέφτεσαι έτσι αγόρι/κορίτσι μου...κάτι δεν πάει καλά εδώ...άκου του...:shock:δεν θα το ξαναπώ,είμαι γυναίκααααααα,τόοοοσοοοοο δύσκολο είναι να το καταλάβαιτε?????????

θα πηδηχτώ απο το παράθυρο καμιά ώρα...

Link to comment
Share on other sites

ναι, σιγά μην σου ρίχνουμε και ευθύνες, εσύ απ οτι φαινεται δεν ξερεις το σημαινει η λεξη................................................όταν θα χρειαστείς ανθρώπους , αναρωτιέμαι ποιους θα βρεις ??????????????????????????????????????????????????????????????????

ένοια σου και έχω πολλούς:D:!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


΄μάνες στα χαρτιά είναι πολλές΄

ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ? ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΕΕ ?????

ναι κάπως έτσι,όχι ακριβώς έτυχε αλλά δεν προσέχαμε και ιδιέτερα,αυτό το στα χαρτιά τι σημαίνει?????ότι δεν είμαι????άμα θες κοπέλα μου έλα στο σπίτι μου να με δεις,είστε όλοι καλοδεχούμενοι!!!σοβαρά όποιος έχει κάποια δυσπηστία απέναντι στο άτομό μου ας έρθει να με δει ο ίδιος:)!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ά και viki 1 δεν κοροιδεύω κανέναν και ούτε πλάκα κάνω,δες το και απο αυτή την πλευρά:κορίτσια ο/η viki 1 προφανώς είρθε εδώ για να σπάσει πλάκα,άκου εκεί αγαπάει τα παιδιά περισσότερο απο τα ζώα...μην του/της απαντάτε γιατί τα λέει όλα αυτά για να περνάει την ώρα του/της...

πως σου φάνηκε viki 1 ????καλό?πολύ θα χαρώ αν σου άρεσε!!!

Link to comment
Share on other sites

χαρωπο μωρακικαλησπερα.θαθελα να απαντησεις ειλικρινα σε καποιες αποριες μου.1. Στη φυση το μητρικο ενστικτο ειναι πολυ ανεπτυγμενο. Εσυ τονιωσες? Ενιωσες ποτε περηφανη για τα αγγελουδια που εφερες στον κοσμο? Ενιωσες το μητρικο σκιρτημα με τα μωρα? Εγω το νιωθω ακομα και με ξενο μωρακι. Μπορεις να γραψεις τι ενιωσες με το πρωτο γελακι η την πρωτη φορα που σε ειπαν μαμα?

2.Τα γατακια σου με τι τα ταϊζεις? Με ζωικης προελευσης τροφες? Η πας κοντρα στη φυση?

3.Τα χορτοφαγα ζωα στεκονται στα ποδια τους λιγη ωρα μετα τη γεννηση και περπατανε ενω τα σαρκοφαγα και τα παμφαγα γεννιουνται ανυπερασπιστα,εξαρτωμενα αποκλειστικα απ τη μανα τους για μετακινηση. Δε μπορουν να κινηθουν. Ο ανθρωπος σε ποια κατηγορια ανηκει?

4.τι σε ωθησε να γραφτεις σε αυτο το φορουμ που ειναι για να επικοινωνουν μαμαδες η μελλουσες,οταν για εσενα η μητροτητα δυστυχως ειναι τοσο ασημαντη?

Ειλικρινα θα εκτιμησω πολυ αν απαντησεις για να μαθω τις αποψεις σου. Τελος,οποιος τολμα ας παρει απο μια σκυλιτσα το μωρακι της. Μηπως να τα μιμηθεις και λιγο?


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

θες να γελάς έ???θα σου δώσω μιά υπέροχη ιδέα!!!κοίτα τί έχεις γράψει όσο καιρό είσαι στο φόρουμ,ξέρεις κάνε μια αναδρομή και πήστεψέ με δεν θα μπορείς να συνέλθεις:Dδοκίμασέ το και θα με θυμηθείς!!!μπορείς να κάνεις και τ'άλλο,κοίτα τα παιδιά σου που σου δείνουνε χαρά (αφού δεν έχεις ζώα) για να γελάσεις!δεν είναι άδικο για τα παιδάκια σου να γελάς περισσότερο με μένα παρά μ'αυτά?!?!?! σκέψου το λίγο!!!
και κάτι άσχετο,το username σου patousitsas είναι το σημείο το οποίο πάντα σιχαινόμουνα στα μωρά ακόμα και στα δικά μου,και όταν είχα γεννήσει το γιό μου σοβαρά ούτε να τα ακουμπάω δεν ήθελα,με τα ζώα είναι το άλλο άκρο,αν δεν φιλήσω τα πατουσάκια τους,το μετωπάκι τους,την κοιλίτσα τους τοουλάχιστον 10 φορές τη μέρα δεν μπορώ i am in love with them !!!!!!:D:D:D και μην μου πείτε πάλι δεν είσαι μάνα για να το λες αυτό κτλ γιατί και είμαι μάνα και αλήθεια λέω,απλώς θέλησα να σας το πω μιας και μου το θύμησε το username σου!

Καλά τώρα πιστεύεις στ'αλήθεια ότι με τις παπαριές που γράφεις θα καταφέρεις να με εκνευρίσεις??? :tongue: Ε! λοιπόν χαρωπό ο,τιναναι ούτε το κατάφερες ούτε πρόκειται!!! Όλα όσα έχεις πει μέχρι τώρα μόνο γέλιο προκαλούν!!! Και ναι με ανακαλύψες..... μουστακαλής είμαι μεταμφιεσμένος σε μαμά:mrgreen:!!!!! Εσύ τώρα αν είσαι γυναίκα και μάλιστα μάνα δύο παιδιών σου το ξαναείπα χρειάζεσαι επειγόντως ιατρική περίθαλψη από πολύ καλό ψυχίατρο!!!;)

Και για να τελειώνουμε επειδή πολύ το κουράσαμε, το κουβαδάκι σου και σ' άλλη παραλία (και πάρε και τα γατιά σου μαζί)!!:tongue: Και όταν σκεφτείς κανένα άλλο θεματάκι που δε θα ξεκινάει από τη χορτοφαγία για να καταλήξει στο ότι μεταξύ του τραυματισμένου παιδιού σου και ενός γατιού θα έσωζες το γατί και θα άφηνες το παιδί σου, ξαναέλα!!! Χρειαζόμαστε το γέλιο στη ζωή μας!!!;)


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...