Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!τι μου κάνετε;;;!!!!πως είσαστε;;!!!!

εμείς εδώ καλύτερα λόγια αύριο θα βγούμε κ θα παμε σπιτάκι μας!!!!μακάρι παναγία μου!!!!!!

ελενιτσα μου υπομονή κ κουράγιο!!!δεν ξέρω τι άλλο να σου πω...η μπουμπου είναι καλά;;;

konna το δικό σου το μικρακι τι λέει;;;πως τα πάτε;;;!!!!!

emilypνα σου ζήσει το μωρακι σου!!!!!να είναι πάντα γερο κ τυχερό!!!!!εσεσυ πως είσαι;;;!!!!πως σου φαίνεται;;;!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα μανουλες! Με το καλό όσες μεινανε! Πως τα πατε με τα μικράκια σας? Ξερω ότι δεν υπαρχει χρονος πια για internet! :-)

Εμεις βγαζουμε φωνουλα και προσπαθουμε να μιλησουμε και κοντευουμε να τρελανουμε την μαμα και τον μπαμπα απο την χαρα τους! Αχ κοριτσια όταν ανοιγει τα ματακια της το πρωι και με κοιταει και χαμογελαει λιωνωωωωωωωωωω!!! Ειναι το πιο καλο κοριτσι του κοσμου και το πιο όμορφο! Εκοψα και τα γαλακτοκομικα και μετά από λιγες μερες σταματησαν τα πονακια που ειχε και εκλαιγε, οπότε τωρα πια ειναι ενα ήρεμο μωρακι που μπορει να πιπιλαει πολλές ώρες το στηθος της μανούλας αλλά καθε βραδακι στις 8 κανουμε το μπάνιο μας και μεχρι τις 9-9:30 έχει θηλασει και κοιμηθει. Μετά ξυπναει κατα τις 3 (πολλές φορες την παιρνω εγώ για να μου ξαλαφρωσει το στηθος και τρωει κοιμισμενη) την αλλάζω πανα και ξανακοιμαται μεχρι τις 7 με 8 περιπου. Και καθε μεσημερι απο τις 1:00 το αργοτερο 2:00 εως τις 5 περιπου ξανακοιμαται. Εχει σχεδον αποκτησει προγραμμα δηλαδη απο μονη της οπότε και εγω μπορώ να ξεκουραζομαι τα βραδια και να κανω τις δουλειες μου το μεσημερι. Απο φασαρια δεν την ενοχλει τιποτα! Ετυχε ακόμα και να σκουπιζω και αυτη να κοιμαται! Θελω ομως να την σεβομαι (και οι υπολοιποι φυσικα να την σεβονται) και να μην κανουμε πολυ φασαρια όταν κοιμαται. Ο θηλασμος παει θαυμασια! Λατρευω την αισθηση όταν ειναι κολλημενη πανω μου! Ειναι ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ! ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ! Οταν ξαπλωνει στην αγκαλια μου και χωνει το μουτρακι της στον λαιμο μου και την παιρνει ο ύπνος νομιζω ότι θα πεθανω από ευτυχία! Αχ αυτα από εμένα κοριτσια μου! Ευχομαι να ζειτε ολες τετοια χαρα και όσες περιμενετε να γεννησετε σας ευχομαι με εναν πονο και να ζησετε και εσεις τετοιες στιγμες απολυτης ευτυχιας!


tt193766.aspx
Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε κ εμεις την παρασκευη 21:50 εναν αγγελο 3250γρ κ 51 ποντους!! Πονουσα 2 μερες, χωρις υπνο το βραδυ αλλα δεν με κρατουσαν μεχρι που πηγαμε ξανα παρασκευη 6:30 τα ξημερωματα κ ανακαλυψαμε οτι ειχα ρηξη υμενων(το τελευταιο βραδυ σε καθε συσπαση ενιωθα κατι να τρεχει αλλα δεν μου πηγε το μυαλο γιατι ηξερα οτι οταν σπανε τα νερα πλημμυριζεις). Τελος παντων μετα απο 14 ωρες πονου, μου βαζανε μυοχαλαρωτικα αλλα κ παλι ενιωθα τις συσπασεις, κ διαστολη 9 (!!!!!) το μωρακι μου δεν κατεβαινε με τιποτα κ ειχε αρχισει να δυσφορει αρκετα γιατι ειχε μεινει στεγνο κ ετσι μπηκαμε για καισαρικη. Απο την ωρα που μου το ειπαν ενιωσα ξαφνικα σαν ρομποτ, δεν εβγαλα μιλια κ αρχισαν να τρεμουν τα χειλη μου. Ανησυχησα παρα πολυ γιατι ενιωθα τα τραβηγματα αλλα το μωρακι μου δεν το ακουγα, μεχρι που ακουσα το πιο γλυκο κλαμα κ ψιλοηρεμισα. Δυστυχως η αναρωση μου δεν ειναι καλη αφου τα ραμματα με τραβανε μεχρι σημερα κ ετσι δεν μπορω να περπαταω με το μωρακι μου αγκαλια. Εμιλυ τα κλαματα δεν λειπουν ουτε απο μας!! Βεβαια σημερα ακομα ειμαστε ησυχες κ οι δυο!! Δεν ξερω τι θα εκανα χωρις την μαμα μου κ φυσικα τον αντρουλη μου. Θηλαζουμε αποκλειστικα απο την δευτερη μερα απλα στην μια θηλη χρησιμοποιουμε ψευτοθηλη γιατι ειναι γεμισε πληγες. Πονος πολυ αλλα χαλαλι της, μακαρι να συνεχισουμε ετσι κ να μεγαλωσουμε με το γαλατακι της μανουλας!! Αυτα απο μενα οσο κοιμαται η πριγκιπισσα μου!!

Σας φιλω, σας ευχομαι τα καλυτερα κ θα σας ξαναγραψω με την πρωτη ευκαιρια!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κριστυ μου συγχαρητηρια να σας ζησει το μωρουλινι σας!!!! Και εμεις 51 ποντους ειμαστε και κοντα στα δικα σας κιλακια. Αλοιφη μην ξεχνας να βαζεις στις θηλες . Και εμενα μου τις ειχε δαγκωσει αλλα η λυση ειναι η κρεμα κ ο συχνος θηλασμος. Χαιρομαι που τελειωσαμε και πηγαν ολα καλα. Να ειναι υγιεστατα τα μωρα μας και ολα τα παιδια του κοσμου ! Σας φιλω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε κ εμεις την παρασκευη 21:50 εναν αγγελο 3250γρ κ 51 ποντους!! Πονουσα 2 μερες, χωρις υπνο το βραδυ αλλα δεν με κρατουσαν μεχρι που πηγαμε ξανα παρασκευη 6:30 τα ξημερωματα κ ανακαλυψαμε οτι ειχα ρηξη υμενων(το τελευταιο βραδυ σε καθε συσπαση ενιωθα κατι να τρεχει αλλα δεν μου πηγε το μυαλο γιατι ηξερα οτι οταν σπανε τα νερα πλημμυριζεις). Τελος παντων μετα απο 14 ωρες πονου, μου βαζανε μυοχαλαρωτικα αλλα κ παλι ενιωθα τις συσπασεις, κ διαστολη 9 (!!!!!) το μωρακι μου δεν κατεβαινε με τιποτα κ ειχε αρχισει να δυσφορει αρκετα γιατι ειχε μεινει στεγνο κ ετσι μπηκαμε για καισαρικη. Απο την ωρα που μου το ειπαν ενιωσα ξαφνικα σαν ρομποτ, δεν εβγαλα μιλια κ αρχισαν να τρεμουν τα χειλη μου. Ανησυχησα παρα πολυ γιατι ενιωθα τα τραβηγματα αλλα το μωρακι μου δεν το ακουγα, μεχρι που ακουσα το πιο γλυκο κλαμα κ ψιλοηρεμισα. Δυστυχως η αναρωση μου δεν ειναι καλη αφου τα ραμματα με τραβανε μεχρι σημερα κ ετσι δεν μπορω να περπαταω με το μωρακι μου αγκαλια. Εμιλυ τα κλαματα δεν λειπουν ουτε απο μας!! Βεβαια σημερα ακομα ειμαστε ησυχες κ οι δυο!! Δεν ξερω τι θα εκανα χωρις την μαμα μου κ φυσικα τον αντρουλη μου. Θηλαζουμε αποκλειστικα απο την δευτερη μερα απλα στην μια θηλη χρησιμοποιουμε ψευτοθηλη γιατι ειναι γεμισε πληγες. Πονος πολυ αλλα χαλαλι της, μακαρι να συνεχισουμε ετσι κ να μεγαλωσουμε με το γαλατακι της μανουλας!! Αυτα απο μενα οσο κοιμαται η πριγκιπισσα μου!!

Σας φιλω, σας ευχομαι τα καλυτερα κ θα σας ξαναγραψω με την πρωτη ευκαιρια!

καλημερα κουκλα μου!!!! να σας ζησει η πριγκιπισσα σας!!!! παντα γερη κ τυχερη!!!! καλο σαραντισμο, καλους θηλασμους κ καλη αναρωση κ σε σενα!!!!

αυτο με τις πληγωμενες θηλες ειναι φυσιολογικο τις πρωτες ημερες!!! αυτο που θα ειχα να σου προτρινω ειναι 1ον βαζε το ιδιο σου το γαλα πανω στις θηλες, 2ον συνεχεια εξω το στηθος σου να αεριζεται καλα κ 3ον υπομονη λιγες ημερες!!!! θα σκληρηνουν οι θηλες σου κ θα περασει!!! 4ον βαζε την μικρη στο στηθος πριν πεινασει για να μην τραβαει νευρικα κ αποτομα!!!! βαζε την δηλ πριν κλαψει πολυ, αλλα μολις αρχισει η ανυσηχια της!!!! μπραβο σας κ καλη συνεχεια κ στις δυο σας!!!!

οι υπολοιπες μανουλες που ειναι;;;!!!! περιορισμενος χρονος, ετσι;;;!!!! ετσι ειναι ο πρωτος καιρος με τα μωρακαι!!!!! καλη συνεχεια σε ολες!!!! οποτε μπορειτε να γραφετε νεα σας!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες καλησπέρα και από μένα! Γεννήσαμε και εμείς στις 04/04/2014 μια ζουζούνα 3030! Η κ.τ. πήγε καλά Δόξα τον Θεό! Θηλάζουμε αποκλειστικά δεν κοιμάμαι σχεδόν καθόλου και η μικρή όποτε και να ξυπνήσει ζητάει στήθος οπότε μηχανεύομαι δίαφορα και όταν την πάρει ο υπνος μετά το τάισμα στο στήθος την βάζω σιγα σιγα για ύπνο για να μην ξυπνήσει και αρχίσει να κλαίει πάλι και θέλει πάλι τάισμα. Δεν ξέρω τι να κάνω με αυτό. Ούτε με πιπίλα ούτε με χαμομήλι σταματάει και ο παιδίατρος λέει αφού εχει φάει την έχω αλλάξει και δεν πονάει πουθενα να την αφήνω να κλαίει μέχρι να σταματήσει όμως αυτή δεν σταματάει όση ώρα και αν την αφήσω. Μου ραγίζει την καρδιά.....

Να σας ζήσει η μικρή σας πριγίπισσα......Να είναι γερή, τυχερή και καλότυχη! Καλή ανατροφή!

Βάζε το αγγελούδι σου στο στήθος όσο θέλει, μέχρι να εδραιωθεί η γαλουχία....όσο τρώει, τόσο παράγεις, και σιγά σιγά θα φτιάξουν τα πράγματα.....μπορεί να έχει και πονάκια και να ανακουφίζεται με το στήθος......

Γεια σας και απο εμας!!!!!! Και ναι ηρθαμε στον κοσμο!!!! Καναμε εναν κουκλο 23/4 3270 κιλα με καισαρικη καθοτι ειχε σφηνωσει και τσαμπα φαγαμε 8 ωρες πονους για προκληση η μητρα εκανε ελαχιστες συσπασεις οποτε καισαρικη! Ομολογω οτι ενω ειχα πει δεν με νοιαζει ο τροπος γεννας μου μολις μου το πε ο γιατρος επαθα πανικο επεσε η πιεση μου και φοβηθηκα ζοριστικα και στην επισκληρηδιο γιατι με την κοιλαρα δεν καθομουν σωστα και εκει τα ιδια πονουσα κ εχασα την υπομονη μου δοξα το θεο η αναισθησιολογος ηταν πολυ καλη και μου μιλουσε με χαιδευε τι να σας πω αν δεν ηταν αυτη σε ολη τη γεννα θα χα λιποθυμισει. Εχω ενα θεμα με βελονες και αιματα και στην τοσο σημαντικη στιγμη επιδεινωθηκε αλλα μολις τον ειδα αυτο ηταν ενιωσα την πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου. Ειμαστε σπιτι περναμε πολλες φασεις τωρα γνωριζομαστε κλαιμε λιγακι και οι δυο εγω γιατι δεν τον ξερω και τον μαθαινω σιγα σιγα και αυτος γιατι θελει μονο τη μανουλα και φαγητουλι συνεχεια! Θελει πολυ υπομονη ευτυχως ο αντρας μου ειναι διπλα μου. Ειδικα οταν μου γραπωνει τη θηλη και πειδαω απο τον πονο που δαγκωνομαι για να μην κλαψω ο μπαμπας μας ειναι εκει και Μας χαιδευει. Πολυ σημαντικο. Τι να πω παιδια απιστευτη εμπειρια για τις μολις τεσσερεις μερες που τον εχουμε κοντα μας. Θελω να τον εχω συνεχεια αγκαλια και για την κοπελα που ελεγε να τον αφηνει να κλαιει θελω να της πω οτι για τους πρωτους 6 μηνες το παιδι θελει συνεχεια αγκαλια διοτι πιστευει και νιωθει οτι ειναι ακομα ενα με τη μαμα του!!!# η αγκαλια ειναι βαλσαμος και οταν το βλεπεις να ψαχνει βυζι παιδια τρελαινομαι. Το αγαπω το ανθρωπακι μου!!!!! Ευχες σε ολες τις νεες μαμαδες και υπομονη θα φτιαξουν τα πραγματα ας μην χαλασουμε για λιγες μερες την σχεση με τα παιδια μας!!! Φιλια

Να σου ζήσει ο αγόραρός σου! Να είναι πάντα υγιής, ευτυχισμένος και καλότυχος! Καλή ανατροφή!!!!!

Καλή συνέχεια με τους θηλασμους...μοναδική η επαφή.......

Γεννησαμε κ εμεις την παρασκευη 21:50 εναν αγγελο 3250γρ κ 51 ποντους!! Πονουσα 2 μερες, χωρις υπνο το βραδυ αλλα δεν με κρατουσαν μεχρι που πηγαμε ξανα παρασκευη 6:30 τα ξημερωματα κ ανακαλυψαμε οτι ειχα ρηξη υμενων(το τελευταιο βραδυ σε καθε συσπαση ενιωθα κατι να τρεχει αλλα δεν μου πηγε το μυαλο γιατι ηξερα οτι οταν σπανε τα νερα πλημμυριζεις). Τελος παντων μετα απο 14 ωρες πονου, μου βαζανε μυοχαλαρωτικα αλλα κ παλι ενιωθα τις συσπασεις, κ διαστολη 9 (!!!!!) το μωρακι μου δεν κατεβαινε με τιποτα κ ειχε αρχισει να δυσφορει αρκετα γιατι ειχε μεινει στεγνο κ ετσι μπηκαμε για καισαρικη. Απο την ωρα που μου το ειπαν ενιωσα ξαφνικα σαν ρομποτ, δεν εβγαλα μιλια κ αρχισαν να τρεμουν τα χειλη μου. Ανησυχησα παρα πολυ γιατι ενιωθα τα τραβηγματα αλλα το μωρακι μου δεν το ακουγα, μεχρι που ακουσα το πιο γλυκο κλαμα κ ψιλοηρεμισα. Δυστυχως η αναρωση μου δεν ειναι καλη αφου τα ραμματα με τραβανε μεχρι σημερα κ ετσι δεν μπορω να περπαταω με το μωρακι μου αγκαλια. Εμιλυ τα κλαματα δεν λειπουν ουτε απο μας!! Βεβαια σημερα ακομα ειμαστε ησυχες κ οι δυο!! Δεν ξερω τι θα εκανα χωρις την μαμα μου κ φυσικα τον αντρουλη μου. Θηλαζουμε αποκλειστικα απο την δευτερη μερα

απλα στην μια θηλη χρησιμοποιουμε ψευτοθηλη γιατι ειναι γεμισε πληγες. Πονος πολυ αλλα χαλαλι της, μακαρι να συνεχισουμε ετσι κ να μεγαλωσουμε με το γαλατακι της μανουλας!! Αυτα απο μενα οσο κοιμαται η πριγκιπισσα μου!!

Σας φιλω, σας ευχομαι τα καλυτερα κ θα σας ξαναγραψω με την πρωτη ευκαιρια!

Να σας ζήσει η μικρή σας νεραιδούλα......Να είναι γερή, τυχερή και καλότυχη! Καλή ανατροφή!

Ισχύουν αυτά που ανέφερε η Σπυριδούλα για το στήθος....κάνε λίγο υπομονή...θα φτιάξουν τα πράγματα........


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα και καλό μήνα!

Τί κάνετε γλυκές μου?

Πώς είναι τα μπεμπάκια σας?

Εμείς είμαστε καλά, θηλάζουμε αποκλειστικά, έχουμε κάνει και λίγο μαγουλάκια.......μάλλον 2-3 περνάμε άλμα ανάπτυξης γιατί τρώμε πολύ συχνά και με μεγάλη διάρκεια.....η μανούλα κάνει υπομονή, ο αδερφούλης ζηλεύει πολύ, το κλουβί με τους τρελούς είμαστε.....Σημερα κλείνουμε ένα μήνα ζωής και ξετρελαίνουμε τον κόσμο.......

Σας φιλάμε γλυκά και σας σκεφτόμαστε

Πάλι κλαίμε.........


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα και καλό μήνα!

Τί κάνετε γλυκές μου?

Πώς είναι τα μπεμπάκια σας?

Εμείς είμαστε καλά, θηλάζουμε αποκλειστικά, έχουμε κάνει και λίγο μαγουλάκια.......μάλλον 2-3 περνάμε άλμα ανάπτυξης γιατί τρώμε πολύ συχνά και με μεγάλη διάρκεια.....η μανούλα κάνει υπομονή, ο αδερφούλης ζηλεύει πολύ, το κλουβί με τους τρελούς είμαστε.....Σημερα κλείνουμε ένα μήνα ζωής και ξετρελαίνουμε τον κόσμο.......

Σας φιλάμε γλυκά και σας σκεφτόμαστε

Πάλι κλαίμε.........

κουκλα μου να χαιρομαστε τα βλασταρακια μας!!!!!! ενας μηνας ζωης!!!! να ναι γερα!!!!

κ μεις μια απο τα ιδια στο σπιτι!!!! μονιμως στο στηθος, ολη την ωρα φαγητο κ ο "μεγαλος" στα προθυρα για το χαρακιρι....!!!! θεατρο του παραλογου λεμεεεεεε!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε; Χαθηκα το ξερω αλλα δεν ειχα internet μετα γεννησα και δεν ειχα χρονο, καταλαβαινετε!! Να σας ζησουν τα μπεμπακια σε οσες γεννησατε και με το καλο οσες περιμενετε!! Εμεις γεννησαμε στις 17/4 στις 5:40 τα ξημερωματα μια μπεμπουλα 2,680gr φυσιολογικα! Πηρα ολο το μηνα τελικα η πητ που εβγαζαν οι ηπερηχοι αλλαξε στην τελευταια doppler και ηταν μια βδομαδα αργοτερα! Μια ωρα μετα το ραντεβου με το γιατρο μου στις 16/4 το απογευμα με επιασαν οι πονοι.. Στην αρχη δεν ημουν σιγουρη φυσικα, δεν ηξερα και πως ειναι! Μιση ωρα μετα τον πρωτο πονο με ξαναεπιασε και αρχισα να το υποψιαζομαι, ο επομενος ηρθε στο τεταρτο, μερα δεκαλεπτο και μεχρι τις 11 ηταν πια καθε 5λεπτο. Πηγα στο μαιευτηριο, οι πονοι δυναμωσαν, μου εκαναν επισκληρηδιο, ενιωθα βεβαια τις συσπασεις αλλα πιο υποφερτα! Μετα ηρθε η ωρα του σπρωξιματος που ηταν πολυ ευκολο πια! Ολα πηγαν πολυ καλα! Εχθες η μπεμπα μας πηγε 15 ημερων, η πρωτη εβδομαδα ηταν λιγο δυσκολη αλλα τωρα ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα! Με το θηλασμο μια χαρα απο την αρχη, βεβαια θελει συνεχεια, οχι μονο για να φαει, ηρεμει με το στηθος αλλα ειναι λογικο νομιζω.. Φανταζομαι στις 40 ημερες θα στρωσει λιγο κι αυτο! Αυτα πανω κατω, οποτε βρισκω χρονο θα μπαινω να τα λεμε! Φιλακια σε ολες!


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλιτσες! τι κανετε??? Εμεις εχουμε καλοκαιρι, σε λιγες μερες ξεκιναω μπανακια να ξεφορτωθω κατι ρεστα απο κιλα που εχουν μεινει...

Αλλα ο μικρος τα εχει ολα μαζι πακετο! ΚΑΙ κολικους -ακοοομα!!!- ΚΑΙ δυσκοιλιοτητα, και? το αποκορυφωμα? Δοντι! Ναι ναι, το πρωτο μας δοντι μας ερχεται! Ζουμε τεραστιες στιγμες σας λεω!!! εχθες το βραδυ ειδικα, ουτε μια ωρα σερι δε καταφεραμε να κοιμηθουμε! :?

Και τωρα διαμαρτυρεται παλι, παω να τον χαλαρωσω γιατι εχουμε μπλεξει!

Σας φιλω κ φιληστε μου τα αγγελουδακια σας!!!

Καλο Σαββατοκυριακο!!!!!!


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Διάβασα αποσπασματικά τα νέα σας. Δεν έχω χρόνο ούτε για να ξυθώ!! Η μικρή μου είναι πολύ κλαψιαρούλα! Ο γιατρός μου είπε πως χει πολλά αέρια. Η καημενούλα μου αν δείτε πως μαζεύεται όταν κλαίει :-(

Και δεν μπορώ να την βοηθήσω.. τρελαίνομαι.. Και η μεγάλη μου να ζηλεύει μέσα στον χαμό.. και να μην ξέρω ποια να πιάσω!! Υπομονή κάνω απίστευτη.. Σήμερα μετά τον εσπερινό πήγαμε και σαραντήσαμε κιόλας!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια κ τα μωρακια!!!! τι μου κανετε;;;!!!!

εμεις εδω τα ιδια!!!ολη μερα στο στηθος!!!!

εσεις πως τα πατε;;!!!

Καλησπερα κ απο μενα! Μια απο τα ιδια κ εμεις!! Ειναι φορες που σε 30 λεπτα χορταινουμε κ ειναι στιγμες που καθομαστε μιαμιση ωρα κ δεν λεμε να ξεκολλησουμε! Το θετικο ειναι οτι οι θηλες μου συνηλθαν κ δεν πεταγομαι απο τον πονο! Σημερα ειναι η πρωτη μερα που μειναμε οι δυο μας!! Το βραδυ ξυπνουσαμε αν μια ωρα! Χθες ξυπνησαμε 2 φορες ολες κιολες!! Που θα παει θα βρουμε το προγραμμα μας!! Την κοιταω κ λιωνω, συγκινουμαι κ σκεφτομαι πως υπηρχα πριν απο αυτην! Το ιδιο λεει κ ο αντρουλης μου! Απο τη μια λεω να σαραντισουμε να μου φυγουν μερικα αγχη απο την αλλη προσπαθω να απολαμβανω τα δευτερολεπτα ακομα γιατι σκεφτομαι οπως πεταξε ο χρονος στην εγκυμοσυνη ετσι θα μεγαλωσει κ δεν θα παρω χαμπαρι!

Εσεις τι κανετε μανουλες;; Η Μαρια η κρητικια που ειναι να μας πει τα νεα της;; Σπυριδουλα ο μπεμπης πως ειναι;;


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...