Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

ΓΕΝΝΗΣΕ Η MARY POPPINS ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελαααααααααααααααα!!!

τωρα το ειδα!!!!!!

μαιρουλα να σου ζησει το καμαρι σου!!!!

παντα ευτυχια υγεια και τυχη να εχει στη ζωουλα του!!!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΝΑ ΖΗΣΕΙ!!!!

Να καμαρώσετε το μωράκι σας όπως θέλει!!!

Να είναι πάντα γερό κ ευτυχισμένο!!!

Μπορεί να μην μιλάμε συχνά αλλά σας έχω μες στο μυαλό μου. Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα γιατί αισθάνομαι ότι εσένα ειδικά Μαίρη σου το χρωστούσε αυτό το δώρο η μοίρα και το άξιζες πραγματικά! Είμαι σίγουρη ότι θα γίνεις μια τέλεια μανούλα!!!

Πολλά φιλάκια στις μικρές πατουσίτσες!!!:D


b52aac6caf085f.pngf52aac7e2cd389.png

Κάθε μέρα σου μια μικρή ζωή...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι η Μαίρη η Μαιρούλα το Μαιράκη μασ βάλε ένα έψιλον να γίνεισ το μεράκι μααααααασ

να σου ζήσει το νινάκι κοριτσάρα μου να τον καμαρώσεισ όπωσ επιθυμείσ και ακόμα καλύτερα!!!


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

2046835nm6tmzz97h.jpg

να σου ζήσει κοριτσαρα μου!

γερό και καλότυχο να ειναι το παιδάκι σου και εσυ να εισαι πάντα χαμογελαστή και ευτυχισμενη όπως την πρώτη στιγμη που τον κρατησες στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, με έχετε συγκινήσει πάρα πολύ.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και ανταποδίδω με τις θερμότερες για εσάς και τις οικογένειές σας.

Η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν απολύτως ειλικρινής μαζί σας. Ήξερα ότι γεννάω την Πέμπτη, αλλά επειδή είχα αγχωθεί πάρα πολύ δεν ήθελα να το συζητάω καθόλου. Έως και την τελευταία στιγμή, ελάχιστοι άνθρωποι το γνώριζαν. Ίσως ήταν λίγο νωρίς, αλλά έπρεπε να γίνει τότε.

Για την εμπειρία μου δεν μπορώ ακόμα να μιλήσω. Ήμουν απολύτως "αλλού"... Ήταν σαν να μην συμβαίνει αυτό σε μένα. Ακόμα και τώρα, όλα είναι τόσο συγκεχυμένα στο μυαλό μου.

Ο μικρούλης μας είναι το πολυτιμότερο δώρο που μου χάρισε η ζωή. Και εγώ και ο άντρας μου δεν χορταίνουμε να τον βλέπουμε. Είναι πολύ γλυκό και ήσυχο μωράκι. Έχει μια ηρεμία...

Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν να αποκτήσουν παιδάκι, σύντομα να μας ανακοινώσουν τα ευχάριστα! Σε όσες φίλες έχουν παιδάκια εύχομαι να τα καμαρώνουν γερά και δυνατά! Και σε όσες περιμένουν παιδάκια εύχομαι... με έναν πόνο!

Θέλω ένα ακόμα να προσθέσω : μην ακούτε κανένα! Αφού τα κατάφερα εγώ πέρα από κάθε προγνωστικό και πρόβλεψη, μπορεί η καθεμιά μας! Εμπιστοσύνη στη φύση και τη ζωή - αυτό είναι το μάθημα που πήρα.

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου! Με βοηθήσατε στα δύσκολα, μου σταθήκατε όπως λίγοι, χαρήκατε με τη χαρά μου. Να είστε όλες καλά!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Να σ ζήσει ο μπεμπονησ!να είναι πάντα τυχερό στην ζωή του...σαν χτες μου φαίνεται π μιλούσαμε κ ήσουν απογοητευμένη...κ τώρα έχεις το νόημα της ζωής στην αγκαλιά σου!

Για πες για πες...τώρα δεν γνώρισες τον πραγματικό έρωτα;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλε ποπιδου????εγω εσενα δεν σε ευχηθηκα εδω???αχου ντροπηηηηηηηηηηη :oops:, επειδη τα λεγαμε στο τηλ μπερδευτηκα η γυναικα...ποτε δεν ειναι αργα ομως ;)!!!!

να σας ζησει ο ασπρουλης σας αγαπη μου, ευχομαι η καθε μερα που θα ξημερωνει για το αντρακι σας να ειναι γεματη χαρα και ευτυχια , και η δικη σας επισης!!!!!αλλα πιο πολυ χαιρομαι για την δικη σου χαρα, ειναι απιστευτο το ποσο ''περνας'' την ευτυχια που νιωθεις μεσα απο ενα σου μηνυμα μεσα απο 2-3 σειρουλες!ειναι υπεροχο!δεν γραφω τιποτα αλλο γιατι συγκινηθηκα παλι...σας αγαπω πολυ!φιλακια!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σας ζησει ο ασπρουλης σας αγαπη μου, ευχομαι η καθε μερα που θα ξημερωνει για το αντρακι σας να ειναι γεματη χαρα και ευτυχια , και η δικη σας επισης!!!!!αλλα πιο πολυ χαιρομαι για την δικη σου χαρα, ειναι απιστευτο το ποσο ''περνας'' την ευτυχια που νιωθεις μεσα απο ενα σου μηνυμα μεσα απο 2-3 σειρουλες!ειναι υπεροχο!δεν γραφω τιποτα αλλο γιατι συγκινηθηκα παλι...σας αγαπω πολυ!φιλακια!

Αναφορικά με τις 2-3 γραμμές που έγραψα για τον ασπρούλη μας... δεν είναι πλεόν καθόλου ήσυχο παιδάκι! Είναι ένας περίεργος κουτσομπόλης που πρέπει διαρώς να κόβουμε βόλτες και αυτός να σκανάρει με τα ματάκια του για να είναι ήρεμος. Ερμινάκι, ξανασκέψου το τώρα που είσαι ακόμα μπουμπούκι. Έχεις καιρό για παιδιά. Τα σκ@τουλάκια έχουν μία και μόνο μία αποστολή : την εξόντωσή μας! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παρόλα αυτά εγώ τον αγαπώ, τον αγαπώ, τον αγαπώ! Πεθαίνω λέμε!

Κι εγώ σε αγαπώ! Μάκια!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...