Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αγγελικη, δεν πειραζει. μην συγχιζεσαι και με στεναχωρεις μεσημεριατικα!

καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι επιθυμει!

Νεκταρια, οι πανες γιουρο σοπερσ απο ποιο μαγαζι τις παιρνεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αστο να παει βρε Ντινάκι!!!Ισως καλυτερα ετσι, δε μπορω τις εντάσεις!

Καλα τι φωτο του Λεω ηταν αυτες απιστευτες στο face!!!!!!!!

Κουκλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς Libero πρωί βράδυ.Με τα pampers είχαμε διαρροές και όταν έκανε τσίσα 1 φορά το παιδί γινόταν η πάνα πολύ βαριά!!!Άλλες δεν έχουμε δοκιμάσει!

Επεξεργάστηκαν by JimDin

yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

ουπς! πως προέκυψε αυτό τώρα;;;

(εντάξει μπορεί να μην γράφω συχνά αλλά διαβάζω συνέχεια. δεν κατάλαβα να υπάρχει θέμα περίεργης αντιμετώπισης όσον αφορά τον θηλασμό ή μη στο καφέ αυτό τουλάχιστον)

τώρα τι παίχτηκε δεν έχω καταλάβει...:confused:

τελικά εδώ μαζευόμαστε από ό,τι κατάλαβα (<----πάλι καλά! κάτι έπιασα κι εγώ η γυναίκα)


uE9Mp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς Libero πρωί βράδυ.Με τα pampers είχαμε δοιαρροές και όταν έκανε τσίσα 1 φορά το παιδί γινόταν η πάνα πολύ βαριά!!!Άλλες δεν έχουμε δοκιμάσει!

Αυτο που λες εμενα με βοηθησε να καταλαβω ποτε τα κάνει ομως!

Με τα libero έμενα πάντα με την απορία..κατουρησε ή οχι?

Ενω τα παμπερς οντως γινονται βαριά αλλά οχι με 1 φορα,θελει 4-5 φανταζομαι,το καταλαβαινω το πρωι που ειναι 10 κιλα η πάνα της ενω τις υπολοιπες ωρες της ημερας ειναι βαριά σε νορμάλ κατάσταση.

Εμεις παιρνουμε τα πορτοκαλί, εχουνε τα 60 νομιζω 14-15 ευρο δε θυμαμαι ακριβως.

Link to comment
Share on other sites

όσον αφορά τις πάνες εμείς χρησιμοποιούμε του lidl. ευτυχώς καμία διαρροή και κανένας ερεθισμός. όσο για την μυρωδιά; εεεε τα πυρηνικά μας απόβλητα δεν αφήνουν την μαμά και τον μπαμπά να μυρίσει τα φύλλα τσαγιού! χιχιχιχιχι

σοβαρά πάντως εμένα δεν μου κακοφαίνεται η μυρωδιά των πανών αυτών.


uE9Mp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απλα για να ληξει το θεμα και να μη μενετε και σεις με την απορια, μια κοπελα του Σεπτεμβρη ειπε οτι στο κοινο καφε δεν ηθελε να συμμετεχει και καλυτερα που χωριστηκαμε γιατι "εμεις που θηλαζουμε" την κανουμε να νιωθει παρεισακτη (εκεινη δε θηλαζει).Αν ειναι δυνατον να εχουμε κανει ποτε καποια κοπελα να νιωσει ετσι...!!!

Τελος παντων ,δε το συνεχιζω το θεμα, ο καθενας ας κατσει σε οποιο καφε γουστάρει.

Εμεις μενουμε Αυγουστο!!!!!!

Μολις εφαγα ενα εκλεράκι και μια derby...αχ...τι θα κανω..

Επεξεργάστηκαν by Anstef
Link to comment
Share on other sites

Μολις εφαγα ενα εκλεράκι και μια derby...αχ...τι θα κανω..

χα! σε περνάω! μόλις έφαγα κάτι σφολιατίνες βουτυγμένες στη σοκολάτα από τα max perry.

μα συγνώμη, έχετε πάει να δείτε τι έχουν αυτά τα άτιμα; θες να μπεις μέσα και να τα φας όλααααα


uE9Mp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για να μην πω και να μην σχολιάσω τι γραφτηκε και συγχυστω μεσημεριάτικα!!!!!!!!

Εμεις του Αυγουστου είτε θηλάζουμε είτε οχι ειμαστε εδω....ελεος δηλαδη!

ΟΣες απο του Σεπτεμβρη θελετε ειστε ευπροσδεκτες αλλά οχι και να μας τη λέτε και απο πανω...

Στο κάτω κατω εσεις ζητησατε να ενωσουμε τα καφέ οχι εμεις!

Ημαρτον δηλαδη!!!!!

αγγελικουλα δεν μιλησα για σενα προς θεου!!!εσυ μπορει να λες οτι ειμαστε ευπροσδεκτες αλλα καποιες ομως συμπεριφερονται με οχι καθως πρεπει τροπο....για να μην πω χειροτερα!δεν τολμαγα να μιλησω και αμεσως αυτο που ελεγα να το βγαλουν λαθος!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχουν κοπέλες του Αυγούστου που δεν θηλάζουν???Εγώ είμαι ενάντια στον φανατισμό όπως και να έχει!!!Τώρα θηλάζω αύριο μπορεί όχι ε και???Και επειδή διάβασα κάτι οχι καμία δεν είπε πως ήταν έυκολος ο θηλασμος!!!Κάθε άλλο!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...