Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημεραααααααααα!

εχω μερες να μπω αλλα τρεχω και δεν φτανω :)

Λιακι μου καλο να σας ζησει το δευτερο μωρακι σας! να ειναι γερο και ευτυχισμενο, καλότυχο στη ζωή του! εσυ μανουλα καλή δυναμη να εχεις και να παιρνεις παντα χαρες στη ζωη σου από τις κορες σου! εισαι μια τυχερη διπλομανουλα!

αντε και στα δικα μας οι υπολοιπες!!!!!!!!!!!

Συμπι μου περαστικα με τον ερπη! γιατι φουντωσες ετσι βρε πουλακι μου; μηπως αγχωθηκες για κατι; Η βαλερια μας καλα ετσι; αφου περασατε ομορφα σας ευχομαι να το επαναλαβετε συντομα!

Ελενακι, Ζωή ειστε καλα;

όχι σύμπι μου....δεν αγχωθηκα με κάτι....ποιός ξέρει γιατί φούντωσα έτσι....:(

Τωρα αγχωθηκα λίγο με το πόστ σου!!!! καλέ τι μήνυμα αστραπή ήταν αυτό!!!!!!!!

εύχομαι να τρέχεις για δουλειά!!!!

αυτη την εποχή πλέον το τρέξιμο για δουλειά δεν είναι απλά ευχάριστο ως νέο....αλλά απαραίτητο!!!!:!:

Το Βαλεριάκι μου μια χαρά!!!

οι εξάρσεις γκρίνιας πέρασαν....είναι μια γλύκα!!!!

και επιτέλους απο χθες το λέει ολόκληρο το επωνυμο της!!!! χαχαχαχαχα!!!

να μην αναφερω το οτι κοιτάει κάποιες φορές επίμονα σε ένα σημείο στον τοίχο και λέει πράγματα για τον παππού της που πέθανε....τυπου οτι συζητάνε μεταξυ τους.....

δηλαδή:

γεια σου παππού.....

μαμ ψωμί????

καλά είσαι???

και στο τέλος....χαιρετάει και λέει: γεια σου....μπάιιιιι!!!!!

βρε λέτε να έχει επαφη με το υπερπέραν το παιδί μου??????????????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ελα καλε... το μηνυμα αστραπη ηταν γιατι ετοιμαζομαι να φυγω από το γραφειο για δουλειες. όλα καλα...

εγω στην ιδια φαση ειμαιόπως με ηξερες φουλ ταιμ μαμα , περιστασιακα δικηγορος και με πελωρια λαχταρα για δευτερο μωρο....:P

εχθες ειχα παει στον παιδοτοπο τον μικρο και 2 μανουλες ήταν εγκυες. ζηλεψαααααααααααααααα....

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μου περαστικα...καποιον φιλησες και σε κολλησε?

εχω ακουσει γι αυτο το μερος που μου λες...οτι ειναι ωραιο.....θα το εχω υποψιν!!!!ειναι εξω απ την Μεγαλοπολη?

Και εμενα μου αρεσε πολυ αυτο που εγραψε ο Ν......ειναι πολυ τρυφερο!!!!αχ αχ αχ αχ

Κοιτα το Βαλεριακι....μια χαρα....αρα δεν θα εχεις θεμα του χρονου που θα παει σχολειο....ζουζουνιτσα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

επισης να σου σχολιασω το όλον μεταξυ πεθερου και Βαλεριας... θεωρω (από όσα εχω ακουσει) ότι τα μικρα παιδια βλεπουν πολλα πραγματα που εμεις δεν μπορουμε. ο νοων νοειτο!:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και στο Μαρακι μας!!!!εεεε τι καθεσαι τοτε....ξεκινα τις διαδικασιες για το δευτερο!!!!πολυ ωραια η Λια μας....μου θυμησε τα δικα μου...αν και εγω εχω ανατρεψει καθε ρεκορ......στο 10 λεπτο τα δυο πρωτα......στο 3ο ζοριστηκα λιγο !!!!

Link to comment
Share on other sites

ελα καλε... το μηνυμα αστραπη ηταν γιατι ετοιμαζομαι να φυγω από το γραφειο για δουλειες. όλα καλα...

εγω στην ιδια φαση ειμαιόπως με ηξερες φουλ ταιμ μαμα , περιστασιακα δικηγορος και με πελωρια λαχταρα για δευτερο μωρο....:P

εχθες ειχα παει στον παιδοτοπο τον μικρο και 2 μανουλες ήταν εγκυες. ζηλεψαααααααααααααααα....

ευχομαι να έρθει το συντομότερο ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου σύμπι μου!!!!

και να έχεις πολλή πολλή δουλειά!!!!!!

Σοφακι μου περαστικα...καποιον φιλησες και σε κολλησε?

εχω ακουσει γι αυτο το μερος που μου λες...οτι ειναι ωραιο.....θα το εχω υποψιν!!!!ειναι εξω απ την Μεγαλοπολη?

Και εμενα μου αρεσε πολυ αυτο που εγραψε ο Ν......ειναι πολυ τρυφερο!!!!αχ αχ αχ αχ

Κοιτα το Βαλεριακι....μια χαρα....αρα δεν θα εχεις θεμα του χρονου που θα παει σχολειο....ζουζουνιτσα μου!!!!

δεν φιλησα κανέναν Ελενίτσα!!!!

βγαζω έρπη συχνα μέσα στο χρόνο αλλά 4 μαζεμένους και τόσο πρήξιμο....πρώτη φορά!!!:(:(:(

ναι το μαγαζί λέγεται Παπάκια και είναι έξω απο τη Μεγαλόπολη στο δρόμο προς Καρυταινα...μετά απο ενα χωριό που λέγεται Κατσίμπαλη, κανένα 5λεπτό δρόμος!! είναι τέλεια!!!!!!!

τα παιδάκια σου θα ξεσαλώσουν!!!

στην ταβερνα έχει και παιδικη χαρα!

Κορίτσια εσείς την κριση πως τη βιώνετε? έχετε αλλάξει τις συνηθειες σας?


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

επισης να σου σχολιασω το όλον μεταξυ πεθερου και Βαλεριας... θεωρω (από όσα εχω ακουσει) ότι τα μικρα παιδια βλεπουν πολλα πραγματα που εμεις δεν μπορουμε. ο νοων νοειτο!:confused:

δε φοβάμαι το να συμβαίνει αυτό....βασικά χαίρομαι κιόλας!!!

μακάρι να έχει επαφη με τον παππού της....

καλε που γραφει η Λια; βαλτε το ποστ να δω!!!!!

στο καφε του Νοεμβρίου 11....

ααυτα που έγραψα είχε γραψει για τη γέννα....

δεν πρόλαβα να κοιτάξω αν έγραψε τίποτα άλλο χθες και σημερα....

καλημερα και στο Μαρακι μας!!!!εεεε τι καθεσαι τοτε....ξεκινα τις διαδικασιες για το δευτερο!!!!πολυ ωραια η Λια μας....μου θυμησε τα δικα μου...αν και εγω εχω ανατρεψει καθε ρεκορ......στο 10 λεπτο τα δυο πρωτα......στο 3ο ζοριστηκα λιγο !!!!

εσύ κοπελιά δεν έκανες παιδιά....αυγα έκανες τόσο γρηγορα που γένναγες!!!

ε το τριτο ήταν αυγο στρουθοκαμηλου γιαυτο σε ζόρισε λίγο!!!!!:tongue::tongue::tongue:

αν πας για 4ο, μόλίς μπεις στο μηνα σου να κατασκηνώσεις έξω απο το μαιευτηριο γιατί σε βλέπω να γεννάς στο δρόμο!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι αν σκεφτεις οτι στο Μαρινο ειχα ηδη διαστολη 3 απ τον ογδοο μηνα!!!καλε ειχε μεγαλο κεφαλι το παιδι......για αυτο με ζορισε ελαφρως....ασε που ηταν ολα απο 4 κιλα!!!!!!!

στο τεταρτο θα με φιλοξενησουν απ τον 7ο δεν ξερεις καμια φορα......

σε ευχαριστω για τις πληροφοριες........

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θέλω να γεννησω το επόμενο φυσιολογικά....

ακόμα δεν την έχω ξεπεράσει την καισαρική....:(:(:(

μου την έκανε χωρίς λόγο και κυρίως χωρίς να είμαι προετοιμασμένη ψυχολογικά!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θέλω να γεννησω το επόμενο φυσιολογικά....

ακόμα δεν την έχω ξεπεράσει την καισαρική....:(:(:(

μου την έκανε χωρίς λόγο και κυρίως χωρίς να είμαι προετοιμασμένη ψυχολογικά!!!

το καταλαβαινω......στο επομενο ζουζουνακι σου να επιμεινεις μεχρι τελους!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλό μήνα!!!

άλλαξε ο καιρός σημερα....έρχονται βροχές....

καλα εμένα δε με πειράζει γιαιτί μέχρι να μου περάσει ο έρπης δεν παίζει να βγω απο το σπίτι.....θα στείλω μια βόλτα τη Βαλ. όμως με το μπαμπά της το απόγευμα....

και ρε γμτ είχα κανονίσει ένα σωρό πράγματα γιαυτη την εβδομάδα....ελπίζω απο Πέμπτη να είμαι καλύτερα....

για πείτε μου ιδέες....θα πάω επίσκεψη σε μια φιλενάδα to be η οποία άρχισε να συζεί τωρα με το αγόρι της και καλό μας φίλο....τι δωράκι να τους πάρω για το σπίτι???

μη με περάσετε για αναίσθητη που δεν αναφέρομαι στα χθεσινά πολιτικά γεγονότα.....με στεναχωρεί όλο αυτό που γίνεται και με αγχώνει πολύ....:(


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λέω να στείλω αυτό ανωνυμο δωράκι στην προηγούμενη παιδίατρο μας....

http://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=598188

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

πάντως σίγουρα θα το παρω για μένα κι ας μην το χρειάζομαι πλέον....

Γράφει πολύ ωραία ο Παπαβέντσης....απλά και κατανοητά...

παρέλαβε τωρα η αδερφη μου την παραγγελία μας απο μάντκο και μου ανακοίνωσε οτι τα πράγματα που πήρα για τη Βαλ. είναι τεράστια!!!

και να φανταστείτε οτι της πήρα νούμερο 18-24!!!!!!!!

μα τι φόρμα έχουν πια????????

αφού μου είπε οτι ένα παλτουδάκι που της πήρα κάνει στην ανιψιά μου που είναι 2,5 και έχει ύψος 1 μέτρο!!!!

πόσο βαριέμαι τις επιστροφές....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

έπρεπε να το θυμάμαι οτι εχουν περίεργες φόρμες....ενω τα ρούχα σε νούμερο 2-3 της είναι οκ!!!

κάπως έτσι συμβαίνει και με τα mothercare....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβε τωρα η αδερφη μου την παραγγελία μας απο μάντκο και μου ανακοίνωσε οτι τα πράγματα που πήρα για τη Βαλ. είναι τεράστια!!!

και να φανταστείτε οτι της πήρα νούμερο 18-24!!!!!!!!

μα τι φόρμα έχουν πια????????

αφού μου είπε οτι ένα παλτουδάκι που της πήρα κάνει στην ανιψιά μου που είναι 2,5 και έχει ύψος 1 μέτρο!!!!

πόσο βαριέμαι τις επιστροφές....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

έπρεπε να το θυμάμαι οτι εχουν περίεργες φόρμες....ενω τα ρούχα σε νούμερο 2-3 της είναι οκ!!!

κάπως έτσι συμβαίνει και με τα mothercare....

ρε μπας και τα μπερδεψες και πηρες για 18 χρονων??????:tongue::tongue::tongue:χιχιχιχιχιχιχι

το εχω παθει και εγω ......γιατι τετοια διαφορα?

για το δωρακι...θα ελεγα κατι διακοσμητικο......ισως κατι κεραμικο δαπεδου ή για το τραπεζι.....θα σκεφτω και αλλα και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

ρε μπας και τα μπερδεψες και πηρες για 18 χρονων??????:tongue::tongue::tongue:χιχιχιχιχιχιχι

το εχω παθει και εγω ......γιατι τετοια διαφορα?

για το δωρακι...θα ελεγα κατι διακοσμητικο......ισως κατι κεραμικο δαπεδου ή για το τραπεζι.....θα σκεφτω και αλλα και θα σου πω

μωρε το είχα εντοπίσει το θέμα με τις φόρμες του μάντκο αλλά ξεχάστηκα τωρα με την παραγγελία....

τεράστια τα άτιμα!!!

αφού της είχα πάρει πέρσι ένα φορεματάκι 12-18 και φέτος της κάνει....

αλλά δεν το σκέφτηκα η χαζή....

Ωστόσο στα νούμερα για τα νήπια είναι οκ....δηλαδή απο το 2-3 είναι μια χαρα φυσιολογικές οι φόρμες τους....

ναι κάτι διακοσμητικό σκέφτομαι....

αν και ο άντρας μου λέει να τους πάρουμε μια μηχανή εσπρέσο....

εγω το θεωρώ ακριβό δωρο....και μάλιστα τέτοιες εποχές....

με πήρε τηλ η αδερφη μου σοκαρισμένη....κλειστός ο παιδικός της ανιψιάς μου σημερα....2 αδερφάκια έχουν ψωρίαση!!!

η μάνα τους το ξέρει καιρό και παρολαυτά τα έστελνε και τα κρατούσε σπίτι μόνο κάθε Τρίτη που πήγαινε η παιδίατρος του παιδικού για αν μην το παρει χαμπάρι και της πει να τα κρατήσει σπίτι!!!!

ευτυχως ενημέρωσε η εξωτερική παιδίατρος των παιδιων την παιδίατρο του παιδικού....

τι μανάδες υπάρχουν ρε γμτ???????????????:shock::shock::shock::shock::shock:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...