Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Abbot μακάρι να ναι το θετικό σενάριο, στο εύχομαι ολόψυχα!!

μαρτακο μου ποσα έχεις περάσει απο παιδι... γι αυτο εκπέμπεις ηρεμία κ καλοσύνη... γι αυτο μας στέλνει η ζωή τους "λαθος" ανθρώπους, για να εκτιμάμε τους σωστούς!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια σας διαβάζω λίγο στα πεταχτά είμαι καινούρια στο φόρουμ.

Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια εγκυμοσύνης και οσες κρατησαν το πολυπόθητο  ( + )  όμορφη και τελειομηνη 

Τελευταία περίοδος 5/1 με κύκλο 32 μερες. Επαφες ειχαμε την  13ηκαι 16η μερα.

Ειχα τα λεγόμενα πονακια ωορρηξιας και κολπικά υγρα.

Λέτε...;

Είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών

Καλώς σας βρήκα! 

 

 

  • Μου αρέσει 2

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Mammy  καλως ηρθες κ καλη επιτυχια.....αμποτακι μακαρι κοπελα μου.....λοιπον μαρτη...κατι ηξερα μου φαινεται κ ζητουσα βιβλιο...αγαπη μου περασες τοοοσα ασχημα κ τωρα τοοοοοσα ομορφα κ ευχομαι κ αλλα τοσα να ομορφαινουν τη ζωη σου.....

Καλημερα σε ολες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χαρούμενο Σάββατο! !

Μάρτη μου χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα! ! Να έχεις υγεία και να ζεις την κάθε μέρα με χαμόγελο! 

Αμποτακι μου αφού όλα τα ενδεχόμενα είναι ανοιχτα εσύ να είσαι λίγο προσεκτικη τις επόμενες μέρες και σύντομα θα μάθουμε.  Μακάρι! !!

 Mammy καλώς ήρθες!  Σου εύχομαι γρήγορα να έρθει το σπορακι σου! Αν έχει συμβεί κάτι με αυτές τις επαφές που είχες θα φανεί σε λίγες μέρες. Είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα αφού έχεις σχεδόν 15 μέρες μέχρι την ΜΗ αναμενόμενη περίοδο.  Θέλει λίγο υπομονή.  Μακάρι να τα έχετε καταφέρει! 

Ρένα τι έγινε με τις εξετάσεις σου?

Μουτζουριτσα μου καλή αρχή και καλή επιτυχία! 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο jane!!!!δευτερα παλι..ζαμιακι καλα λενε τα κοριτσια εμενα προς τον χρονο μου λεγε η παιδιατ.οχι το μεσα μονο στα φανελακια.ρενακι τι εγινε???

πρωτη φορα βιαζομα να φυγει το σκ ομολογω!!!

5 hours ago, Mammy2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας διαβάζω λίγο στα πεταχτά είμαι καινούρια στο φόρουμ.

Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια εγκυμοσύνης και οσες κρατησαν το πολυπόθητο  ( + )  όμορφη και τελειομηνη 

Τελευταία περίοδος 5/1 με κύκλο 32 μερες. Επαφες ειχαμε την  13ηκαι 16η μερα.

Ειχα τα λεγόμενα πονακια ωορρηξιας και κολπικά υγρα.

Λέτε...;

Είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών

Καλώς σας βρήκα! 

 

 

καλως ηρθες μαμι μου!!! Ολα ειναι πιθανα!!!την ωορηξια σου την καταλαβαινεις???

κοριτσια μου καλημερα σε ολες σας!!! Τι ομορφος ο υπνος με το σπορακι παρεα... ο αντρας μου εχει τρελαθει τελειως!!! Σαν τη μαμα μου κανει...εφαγες; ντυθηκες;ηπιες βιταμινες; εχω πεθανει στα γελια...σαν μωρο!

Βιαζομαι να φυγει το σκ! σημερα εχω σουπερ μαρκετ και σιδερωμα...αχχχχ πως το βαριεμαι το σιδερωμα!!!
 

μουτζουρα,Σαμμερ,αμποτ,τονια,μαμα,ρενα,ιοιο,βικυ,μαρινα καλημερα! πως ειστε σημερα; Συγνωμη οσες ξεχναω....

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααααααααα !! @17μαρτη2015 χρόνια σου πολλά ! Ότι επιθυμείς για εσένα και την όμορφη οικογένεια σου :)

@jane.austen υπομονή και το σκ περνάει πολύ γρήγορααααααααααα ^_^

Κορίτσια σε όλες πολλά πολλά φιλάκια και να περάσετε ένα τέλειο σκ...

Η ελιά που είναι βρε κορίτσια ;;; τι έγινε ;;;γέννησε ;;;;

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jane.austen είπε:

πρωτη φορα βιαζομα να φυγει το σκ ομολογω!!!

καλως ηρθες μαμι μου!!! Ολα ειναι πιθανα!!!την ωορηξια σου την καταλαβαινεις???

κοριτσια μου καλημερα σε ολες σας!!! Τι ομορφος ο υπνος με το σπορακι παρεα... ο αντρας μου εχει τρελαθει τελειως!!! Σαν τη μαμα μου κανει...εφαγες; ντυθηκες;ηπιες βιταμινες; εχω πεθανει στα γελια...σαν μωρο!

Βιαζομαι να φυγει το σκ! σημερα εχω σουπερ μαρκετ και σιδερωμα...αχχχχ πως το βαριεμαι το σιδερωμα!!!
 

μουτζουρα,Σαμμερ,αμποτ,τονια,μαμα,ρενα,ιοιο,βικυ,μαρινα καλημερα! πως ειστε σημερα; Συγνωμη οσες ξεχναω....

Περίμενε εσύ! !!!!! Για που το βαλες? ??? Στο σούπερ μάρκετ πρόσεχε πάρα πολύ.  Τα απαραίτητα θα πάρεις.  Δεν κάνει να σηκώνεις βάρος τώρα. Επίσης σιδερώστρα,ηλεκτρική σκούπα και κουβάδες που ξεχειλίζουν από νερό θέλουν τεράστια προσοχή.  Μην το ρισκάρεις. Κι εγώ πάντα όλα τα έκανα ολομόναχη.  Αλλά πίστεψε με κάποια πράγματα πρέπει απλά να τα βάλεις σε.δεύτερη μοίρα αυτούς τους πρώτους μήνες. Τώρα βασική σου αποστολή είναι να μεγαλώσεις το σπορακι.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη μερα κοριτσια τη κανετε;;; πως ειστε σημερα ολα καλα;;; νβα εχουμε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο..!!!! εγω απο της οχτω το πρωι εχω ξεκινησει φασηνα στο σπιτι.. μαρτη χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις!!!!!! jane υπομονη θα περασειν πολυ γρηγορα το σαββατοκυριακο και μετα θα μετρα τις μερες για τους υπερυχους για να βλεπεις πως μεγαλωνει το μωρακι ...σου...!!!! mummy καλος ηρθες και ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου ..!!!!! μουτζουρα σημερα ξεκινας;;; καλη επιτυχια...!!!!!! summer αμποτ καλημερααα και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσιαα δε σας θυμαμαι ολες ακομααα.... αλλα θα σας μαθω...!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Τονι@ είπε:

Περίμενε εσύ! !!!!! Για που το βαλες? ??? Στο σούπερ μάρκετ πρόσεχε πάρα πολύ.  Τα απαραίτητα θα πάρεις.  Δεν κάνει να σηκώνεις βάρος τώρα. Επίσης σιδερώστρα,ηλεκτρική σκούπα και κουβάδες που ξεχειλίζουν από νερό θέλουν τεράστια προσοχή.  Μην το ρισκάρεις. Κι εγώ πάντα όλα τα έκανα ολομόναχη.  Αλλά πίστεψε με κάποια πράγματα πρέπει απλά να τα βάλεις σε.δεύτερη μοίρα αυτούς τους πρώτους μήνες. Τώρα βασική σου αποστολή είναι να μεγαλώσεις το σπορακι.  

αχ τονακι μου το ξερω!!! σουπερ θα παω με τον αντρα μου εγω για βολτα πιο πολυ,εκεινος θα σηκωνει τα βαρη! ηλεκτρικη,σφουγγαρισμα,απλωμα τα κανει ο αντρας μου, εγω θα σιδερωσω οσο αντεξω(δε θα σηκωσω βαρη, το εχω υποψιν οτι δεν πρεπει...Μονο το σπορακι με νοιαζει κι ο αντρουλης μου τωρα...πιστευω οταν το μαθει μαμα,πεθερα θα μου κανουν ολη την καθαριοτητα κι ολας,μαγειρεμα κλπ..!

29 minutes ago, ElektraGr είπε:

Καλημέραααααααααα !! @17μαρτη2015 χρόνια σου πολλά ! Ότι επιθυμείς για εσένα και την όμορφη οικογένεια σου :)

@jane.austen υπομονή και το σκ περνάει πολύ γρήγορααααααααααα ^_^

Κορίτσια σε όλες πολλά πολλά φιλάκια και να περάσετε ένα τέλειο σκ...

Η ελιά που είναι βρε κορίτσια ;;; τι έγινε ;;;γέννησε ;;;;

καλημερα ηλεκτρακι!!! ναι το ατιμο περναει....υπο αλλες συνθηκες, θα ηθελα να κρατησει οσο περισσοτερο γινεται!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, jane.austen είπε:

αχ τονακι μου το ξερω!!! σουπερ θα παω με τον αντρα μου εγω για βολτα πιο πολυ,εκεινος θα σηκωνει τα βαρη! ηλεκτρικη,σφουγγαρισμα,απλωμα τα κανει ο αντρας μου, εγω θα σιδερωσω οσο αντεξω(δε θα σηκωσω βαρη, το εχω υποψιν οτι δεν πρεπει...Μονο το σπορακι με νοιαζει κι ο αντρουλης μου τωρα...πιστευω οταν το μαθει μαμα,πεθερα θα μου κανουν ολη την καθαριοτητα κι ολας,μαγειρεμα κλπ..!

Εντάξει τότε.  Εγώ δεν θέλω καθόλου καμία μαμά να ανακατευτεί μέσα στο σπίτι και δεν τις έχω αφήσει ποτέ να κάνουν τίποτα αλλά αυτό είναι μια μεγάλη κουβέντα και θεωρώ πως εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.  Έχει αρχίσει να με βοηθάει ο άντρας μου σε κάποια πράγματα.  Όπως και να έχει σημασία έχει να είσαι εσύ και το σπορακι άνετα.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονι@ είπε:

Εντάξει τότε.  Εγώ δεν θέλω καθόλου καμία μαμά να ανακατευτεί μέσα στο σπίτι και δεν τις έχω αφήσει ποτέ να κάνουν τίποτα αλλά αυτό είναι μια μεγάλη κουβέντα και θεωρώ πως εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.  Έχει αρχίσει να με βοηθάει ο άντρας μου σε κάποια πράγματα.  Όπως και να έχει σημασία έχει να είσαι εσύ και το σπορακι άνετα.  

ο αντρας μου εκανε παντα δουλειες....του αρεσουν πιο πολυ κι απο μενα...χαχα! εχεις ενα δικιο για πεθερικα,μαμαδες..πρεπει να το σκεφτω σοβαρα γιατι κι εγω ως τωρα εχω κρατησει πολυ καλες ισορροπιες και αν αρχισει αυτο ειναι λιγο φαυλος κυκλος.μη τα χαλασω τωρα...το μαγειρεμα δεν ειναι κατι δυσκολο και το πολυ πολυ παιρνουμε κανενα ταπερακι! εσυ πως εισαι?


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, jane.austen είπε:

ο αντρας μου εκανε παντα δουλειες....του αρεσουν πιο πολυ κι απο μενα...χαχα! εχεις ενα δικιο για πεθερικα,μαμαδες..πρεπει να το σκεφτω σοβαρα γιατι κι εγω ως τωρα εχω κρατησει πολυ καλες ισορροπιες και αν αρχισει αυτο ειναι λιγο φαυλος κυκλος.μη τα χαλασω τωρα...το μαγειρεμα δεν ειναι κατι δυσκολο και το πολυ πολυ παιρνουμε κανενα ταπερακι! εσυ πως εισαι?

Κάποια άλλη στιγμή ίσως την κάνουμε αυτήν την κουβέντα για τους γονείς που ξαφνικά αποκτούν αρμοδιότητες αλλά τώρα δεν μπορώ.. Προς το παρόν Εντάξει ειμαι εγώ.  Καλά δεν μιλάμε για την νύστα βέβαια που έχει γίνει κολλητή.  Θα το δεις κι εσύ από εδώ και πέρα.  Αλλά είναι ωραία. Ειδικά για μένα που πάντα βασανιζομουν για να κοιμηθώ. Γενικά επειδή θα αρχίσουν να σου λένε διάφορα οι εμπειρες και μη γύρω γύρω μην παρασυρθεις εσύ.  Φρόντισε να το απολαύσεις και να διατηρήσεις την αισιοδοξία σου γιατί αυτές οι στιγμές δεν έρχονται πολλές φορές στη ζωή μας. Να εμπιστεύεσαι το ένστικτο σου. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mammy2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας διαβάζω λίγο στα πεταχτά είμαι καινούρια στο φόρουμ.

Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια εγκυμοσύνης και οσες κρατησαν το πολυπόθητο  ( + )  όμορφη και τελειομηνη 

Τελευταία περίοδος 5/1 με κύκλο 32 μερες. Επαφες ειχαμε την  13ηκαι 16η μερα.

Ειχα τα λεγόμενα πονακια ωορρηξιας και κολπικά υγρα.

Λέτε...;

Είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών

Καλώς σας βρήκα! 

 

 

Καλώς ηρθες!!!εύχομαι να ναι ο πρώτος και ο τυχερός! 

1 hour ago, jane.austen είπε:

πρωτη φορα βιαζομα να φυγει το σκ ομολογω!!!

καλως ηρθες μαμι μου!!! Ολα ειναι πιθανα!!!την ωορηξια σου την καταλαβαινεις???

κοριτσια μου καλημερα σε ολες σας!!! Τι ομορφος ο υπνος με το σπορακι παρεα... ο αντρας μου εχει τρελαθει τελειως!!! Σαν τη μαμα μου κανει...εφαγες; ντυθηκες;ηπιες βιταμινες; εχω πεθανει στα γελια...σαν μωρο!

Βιαζομαι να φυγει το σκ! σημερα εχω σουπερ μαρκετ και σιδερωμα...αχχχχ πως το βαριεμαι το σιδερωμα!!!
 

μουτζουρα,Σαμμερ,αμποτ,τονια,μαμα,ρενα,ιοιο,βικυ,μαρινα καλημερα! πως ειστε σημερα; Συγνωμη οσες ξεχναω....

Καλημέρα όμορφη φρεδκοεγκυουλα!(το σιδέρωμα πονεμένη ιστοριαααα!!!)

1 hour ago, ElektraGr είπε:

Καλημέραααααααααα !! @17μαρτη2015 χρόνια σου πολλά ! Ότι επιθυμείς για εσένα και την όμορφη οικογένεια σου :)

@jane.austen υπομονή και το σκ περνάει πολύ γρήγορααααααααααα ^_^

Κορίτσια σε όλες πολλά πολλά φιλάκια και να περάσετε ένα τέλειο σκ...

Η ελιά που είναι βρε κορίτσια ;;; τι έγινε ;;;γέννησε ;;;;

Καλημέρα Ηλεκτρακι μου! Ευχαριστώ πολύ !μακάρι σύντομα να εχουμε σπορακια στις κοιλιτσες μας!

Καλημέρα κοριτσαρες μου όμορφες!

Ρενακι μου γλυκό!

Τονακι μου ομορφο ξεκούραστο σ/κ!

Μαμακα... Σαμμερακι μου...Ιοιο...Ειρηνακι...χαρούμενο μανούλα...Αμποτ... Μαρινακι όλα καλά;;;;

Μαρτακο μου η ζωή από εδώ και πέρα θα ναι μονο παραμυθένια! Οτι πέρασες σε εκανε μιαν υπεροχή γυναικα και μανα! Και πάλι πολύχρονη!

Πουλάκι Βικακι Ζαμιακι καλή μέρα να έχετε!ενα ζεστό φιλί σε όσα κορίτσια ξεχνώ!

Ομορφιές ξεκίνησα σήμερα την θεραπεία μου!

Ας ειναι αυτός ο μήνας ο μαγικός για όλες μας!

Σας φιλώ ❤

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες!!!

Καταρχήν χρόνια πολλά Μαρτακουλινο  μου!!! Μα σε χαίρονται τα ζουζουνια σου.. ο άντρας σου..όλοι όσοι σε αγαπούν  κ εμείς!!!! Να μείνεις έτσι.. άνθρωπος δυνατός.. χαρούμενος..αισιόδοξος..Με πίστη στα θέλω σου κ πολύ αγάπη!!  Διάβαζα χθες το μνμ σου κ εκλαιγα..  Όχι μόνο για αυτά που πέρασες.. αλλά γιατί για εμένα ήταν διπλή πληγή.. έχω περάσει πολύ ίδιες καταστάσεις από πάρα πολύ μικρό παιδί. .. έως πριν κ 6 χρόνια.. Σε χαίρομαι που μπορείς κ τα λες.. ξεσπας! Εγώ δεν μπορώ καν να τα γράψω.. τόσο ποναω! Και μένουν μέσα μου! Κ να σας πω κ κατι; για αυτό είμαι έτσι...  τόσο φοβισμενη... τόσο αγχωτικη..  Με το παραμικρό... με έχουν κάνει τόσο αδύναμη..που είναι τρομερά δύσκολο να ξεπεραστουν όλα αυτά! Τέλος πάντων... σημερα είναι ιδιαίτερη μέρα...  να περάσεις όμορφα αγάπη μου!!

Εμένα οι εξετασεις κ καλλιεργεια ούρων πεντακάθαρες . Αρα; τι έχω ρε κορίτσια;  σήμερα ακόμα δεν το νιώθω... όμως έτσι έκανε κ την άλλη φορά.. μια περνούσε.. μια ερχόταν.  Θα μιλήσω μετά κ με τον ντοκ..είχε δουλειά..  

Αμποτακι εύχομαι να είναι το θετικο σενάριο κ να έχεις μπεμπε!

Τζειν μου ζησε τις όμορφες στιγμές σου .αλλά με προσοχή!!!

Τονακι μου γλυκό ελπίζω να μου είσαι καλά σήμερα! Κοιμησου όσο θες.. μη νιώθεις τύψεις!! Χχ

Μουτζουρακι μου αγαπη μου καλη αρχη σήμερα!

Μαμυ2  σου στέλνω θετική ενέργεια!! Εύχομαι να έπιασε το θαύματακι! Αναμένουμε!

Τα υπόλοιπα  κοριτσακια μου τι κανουν; μια γλυκιά καλημέρα σε όλες!! Ζαμιακι μου...  Σαμμερακι μου γλυκο..  Βικακι μου... εβελινακι... μανούλιτσα..ηλεκτρα... ειρηνακι..πουλάκι..ιοιο...Μαρακι.. Τζο.. σαγκρε...χαρούμενη μανούλα... Σίτυ... Μαρινακι... και σε όποια ξεχνώ διπλό φιλί! 

Η πιπη μας τι να κανει;;;

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολες τις τσουπριτσες!!

Μαρτακοοοοοο να τα εκατοστησεις!!!Χρονια πολλα!!Χρονια Γλυκα!!!

Εμεις κοιμηθηκαμε καλα...αλλα μεχρι τις 12 πολυ γκρινια.....κατι τον ποναει...:(

Ρενακι τι εγινε με τις εξετασεις;;;

Τζειν θυμάμαι τον εαυτο μου και τη δεύτερη χοριακή....μετραγα τις ωρες!!!!

Τελεια που κανει δουλιτσες ο αντρουλης σου!!!

Μουτσουριτσα πως εισαι;;;

Ιοιο τι κανετε;;τρώτε το φαγάκι σας;;;!!!!

Σαμμερ τελεια που γυμναζεσαι..εγω ξεκιναω κανα μηνα και μετα τα αφηνω.....δε με τρελενει κιολας..

Μαμα τι κανεις;;Η Μελινα;;

Βικακι εσεις;;ο μπεμπουλης πως ειναι;;;Εμενα χθες μαλλον πέρναγε τον πονο του στο στηθος μου...

Τωρα ετοιμαζόμαστε να τον παμε μια βολτα!!εχει ηλιο!!:)))

Πουλακι μου τι κανεις;;αισθανθηκες τον μικρο πριγκιππα;;με το καλο η β επιπεδου!!

Τονια εσυ πως εισαι;;

Αμποτακι εσυ τι νεα;;;

Να καλωσορίσω τη καινούρια κοπελα!!(συγνωμη δε συγκρατησα το ονομα:()

Φιλια σε ολες!!!καλο Σαβ/κο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...