Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

20 minutes ago, vikib είπε:

μπραβο σαμμερακι για τη γυμναστικη

μαμα συνεχισε κ συ τη διατροφη!μεγια κ το κινητο!

να δουμε εγω ποτε θα μαζευτω..

τζειν καλα αποτελεσματα!

χαρουμενη μαμα ψωμακι τρωει ετσι;με βουτυρο,τυρακι;μελι,μαρμελαδα,ταχινι,φυστικοβουτυρο θα του φανουν γλυκα ε;εμεις τρωμε αυγο.ειδικα ομελετες,αυγοφετες,τηγανιτες-μπανανοτηγανιτες.μπορεις να κανεις αλμυρο κεικ η κουλουρακια.οι πιτες που ειπε κ η τζο επισης.ιδανικες για να τρωνε κ λαχανικα.αλλα αυτες με κοτοπουλο πχ εγω της δινω κ μεσημερι με σαλατουλα.βρωμη;κρεμα με σιμιγδαλι;ρυζογαλο;

τι.αλλο ειπατε;δ θυμαμαι..

φιλακια σε ολες.θα ξαναβαλω πινακακι κ με τις αλλες εγκυουλες

ζαμιακι μεχρι το εξαμηνο το πολυ μεσα-εξω.γενικα δ το θεωρω απαραιτητο.τωρα εχω κ το στεγνωτηριο που τα αποστειρωνει αυτο

Βικακι μεγαλη λυση το στεγνωτηριο!!!τα τσαλακωνει πολυ;;;

9 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ευχαριστω μανουλα ομορφη!!!

οχι μονο ουτρο!ο γιατρος προτεινε για την συνεχεια να κανουμε θεραπεια με προκληση ωορρηξιας...να ερθει λιγο σε πιο νορμαλ χρονους και πιο ενισχυμενη... αλλο ενα φαρμακο που θα μου ενισχυσει το ενδομητριο γιατι το φαρμακο της ωορρηξιας το λεπταινει...θα την παρακολουθησουμε με υπερηχο απο την 13η μερα και επειτα και ενεση για την ρηξη των ωριμων ωαριων οταν ειναι σε καταλληλο μεγεθος!εεεε μετα φουλ επαφες...οχι οτι δεν θα κανουμε κ καθολη τη διαρκεια χεχε....και μετα φτανει η ωρα τον ουτρο για να ενισχυσουμε την πιθανη συλληψη!φουλ ορμονες αγαπη οπως καταλαβαινεις!αλλα μαλλον δεν εχουμε αλλη λυση...γιατι απο μονη μου μαλλον δυσκολα θα ερθει το θαυμα!ααα κ ο αντρουλης ενα σπερμοδιαγραμμα μεσα στην εβδομαδα για να ειμαστε και απο εκει 100% καλυμμενοι!αυριο ξεκιναω!!!!

Καταλαβα κοπελα μου!!καλη αρχη!!εμπιστευσου τον γιατρο σου και προχωρα!!Θα ερθει οπου να'ναι το σπορακι!!!:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 minutes ago, zamia είπε:

Βικακι μεγαλη λυση το στεγνωτηριο!!!τα τσαλακωνει πολυ;;;

Καταλαβα κοπελα μου!!καλη αρχη!!εμπιστευσου τον γιατρο σου και προχωρα!!Θα ερθει οπου να'ναι το σπορακι!!!:-D

μακαρι ομορφια μου!σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!φιλησε μου τον πριγκιπα σου που σε ξεζουμιζει και δεν σε αποχωριζεται!!! :)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

τελεια χοριακη κοριτσακι μου!!!!!ολα καλα θα πανε!ολα τα ομορφα τωρα ξεκινουν!!πολυ χαιρομαι για εσενα!!!!!

Μουτζουριτσα μου ευχαριστω...τωρα η αγωνια μου μετατιθεται για τη Δευτερα να ανεβει πολυ πολυυυυυυυυυ!!!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, jane.austen είπε:

Λοιπον κοριτσια μου, η χοριακη μου ειναι 153!! Πηρα το γιατρο μου, μου λεει ειναι φυσιολογικο το νουμερο για τις εβδομαδες που ειμαι(4) αλλα ολα θα φανουν στην επομενη της Δευτερας που θα πρεπει να υπερδιπλασιαστει! Όλα αισθανομαι θα πανε καλα!!

Συγχαρητηριαααααα!!!!!Με το καλο και τη Δευτερα!!!

Με θετικη ενέργεια και αισιοδοξια θα ειναι ολα τελεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, jane.austen είπε:

Μουτζουριτσα μου ευχαριστω...τωρα η αγωνια μου μετατιθεται για τη Δευτερα να ανεβει πολυ πολυυυυυυυυυ!!!

δεν θελει αγωνια τωρα!!!!θα ανεβει και θα ειναι μια σουπερντουπερ χοριακη!απολαυστε το σ/κ σας με τον αντρουλι σου και θα ειναι ολα τελεια!

Η Αμποτ να μιλησε με τον γιατρο της?να πηγε να την δει?και το Ρενακι μουυυυ???πουυυυ ειναι?????να μας πει για την αναλυση των ουρων!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vikib είπε:

των παιδιων κ τα.δικα μου οκ.εκτος απο ενα υφασματινο παντελονι.του αντρα μου χαλια.ειδικα οι στολες.κ μαζεψαν κ λιγο

Ωχ...εχει και τετοια το στεγνωτηριο:?

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

μακαρι ομορφια μου!σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!φιλησε μου τον πριγκιπα σου που σε ξεζουμιζει και δεν σε αποχωριζεται!!! :)

Μολις του εσκασα ενα φιλι:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, vikib είπε:

μπραβο σαμμερακι για τη γυμναστικη

μαμα συνεχισε κ συ τη διατροφη!μεγια κ το κινητο!

να δουμε εγω ποτε θα μαζευτω..

τζειν καλα αποτελεσματα!

χαρουμενη μαμα ψωμακι τρωει ετσι;με βουτυρο,τυρακι;μελι,μαρμελαδα,ταχινι,φυστικοβουτυρο θα του φανουν γλυκα ε;εμεις τρωμε αυγο.ειδικα ομελετες,αυγοφετες,τηγανιτες-μπανανοτηγανιτες.μπορεις να κανεις αλμυρο κεικ η κουλουρακια.οι πιτες που ειπε κ η τζο επισης.ιδανικες για να τρωνε κ λαχανικα.αλλα αυτες με κοτοπουλο πχ εγω της δινω κ μεσημερι με σαλατουλα.βρωμη;κρεμα με σιμιγδαλι;ρυζογαλο;

τι.αλλο ειπατε;δ θυμαμαι..

φιλακια σε ολες.θα ξαναβαλω πινακακι κ με τις αλλες εγκυουλες

ζαμιακι μεχρι το εξαμηνο το πολυ μεσα-εξω.γενικα δ το θεωρω απαραιτητο.τωρα εχω κ το στεγνωτηριο που τα αποστειρωνει αυτο

ψωμι δε το τρωει το δαγκωνει μονο.... αλλα μπορω να του τα κανω με το ψωμι του τοστ και να του τα δινω εγω οο ναι ωραια ιδεια δε μου ειχε περασει καθολου απο το μυαλο θα το δοκιμασω θελω ομως να μαθει και το μελι που ειναι υγειηνο... ρυζογαλο του εδεινα ενα διαστημα τα απογευματα αλλα το κουακερ με το γιαυρτι το ετρωγε με ποιο πολυ ευχαριστηση.. λαχανικα δεν εχω προβλημα για την ωρα τα τρωει ολα οπως τρωει και την βρωμη και το κινοα του αρεσει παρα πολυ...

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

να ξεκινησεις Χαρουμενομανουλα!μονο καλο θα σου κανει!για μενα ειναι τροπος ζωης!απο μικρη αθλουμαι!αλλα πραγματικα ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που θελω να το διακοψω χαχαχαχα!αν ολα πανε καλα μετα το 1ο τριμηνο θα με αφηνει να γυμναζομαι απο οτι μου εχει πει ο ντοκ παντα βεβαια βλεποντας και κανοντας...γιατι εχω υποβαθρο και ισα ισα καλο θα μου κανει!βεβαια οχι βαρη και κουραση!πιο χαλαρα πραγματακια!

αχ ας ερθει το μωρο και θα κατσω εγω του λεω σαν τον βουδα κατω 9 μηνες...χαχαχα!

εννοειτε πως κανει πολυ καλο η γυμναστηκη ο γυναικολογος μου επειδη ηξερε οτι γυμναζομουνα μου ειχε πρωτεινει και πιλατες για εγκυους και βαροι μπορεις να κανεις εαν δεν υπαρχει καποιο προβλημα στη εγκυμοσυνη καθιστη βεβαια το πολυ μεχρι 5 κιλα

34 minutes ago, jane.austen είπε:

Λοιπον κοριτσια μου, η χοριακη μου ειναι 153!! Πηρα το γιατρο μου, μου λεει ειναι φυσιολογικο το νουμερο για τις εβδομαδες που ειμαι(4) αλλα ολα θα φανουν στην επομενη της Δευτερας που θα πρεπει να υπερδιπλασιαστει! Όλα αισθανομαι θα πανε καλα!!

συγχαρητηρια ολα θα πανε τελειααααα....................................

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, jane.austen είπε:

ειναι στην προσπονηση, αλλα θελω να δω και την αντιδραση του απο κοντα!!!  ωραια η ιδεα για δωρακι...πειτε και τιποτα αλλο! ο χρονος πιεζει!

Συγχαρητήριαα...μια όμορφη εγκυμοσύνη να έχεις :)


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Σαμμερ είπε:

Ευχαριστω πολυ μαρτη μου.....τι χοριακη ειχες???εμενα ολα τριπλασια ηταν κ ηλπιζα αλλα μπα...δεν γκρινιαζω προς Θεου απλα με το προβληματα κ τις αποβολες παρακαλουσα για δυο μηπως κ σταματουσα εκει...αλλα δεν με κοβω να σταματουσα κ στα δυο.

με ετ τετραπλασιο νουμερο!!!! σ'αρεσουν τα παιδακια ε??? σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!

2 hours ago, zamia είπε:

Μαρτακο μου!!!σημερα με εχει βαλει κατω και με ξεζουμιζει ο αντρακλας....εχει πιασει καλα!!

Συνηθως καθε 2ωρο θελει να φαει..σημερα ολη τη μερα...

Ασε που κοιμαται πανω μου στο 10'..παω να τον βαλω στο πορτ μπεμπε..να τα κλαματα...ξανα μανα τα ιδια...

Τα αντρακια σου πως ειναι;;;;σε τρεχουν απο οτι διάβαζα ..

 

Σαμμερακι & Βικακι σας ευχαριστω!!!

Πολυ κουραστικο αυτο το σιδερωμα...πφ..

ζαμιακι κιεγω θα σου προτεινα το επομενο δωρο για τον εαυτο σου στεγνωτηριο!!!!!!! μεγαλη ευφερεση!!! δεν βαζω βεβαια καλτσες βρακια σουτιεν μαλλινα... γενικα αδιαβροχα... ο,τιδηποτε με λαστιχο η ολομαλα!!!

 

ΤΖΕΕΕΙΝ....... για δυο μερες καθυστερηση πολυ καλη!!!!!! μην αγωνιας!!!! ζησε την καθε στιγμη!!!!! πιστεψε οτι θα γινεις μανουλα!!!!!!!

βικακι και χαρουμενη μαμα οπως και η μαμα...  κι η τζο μπραβο σας...μας γεμιζετε ιδεες........φιλακια στα παιδακια σας!!!!!

αρχιζουμε νυχτερινους θηλσμους... σας φιλω.....


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου μόλις σχολασα!! Ο αντρουλης μου έχει εφημερια κ γινεται χαμος κ δεν με έχει πάρει ακόμη να μου πει για τις εξετάσεις κ θα σχολασει κατά τις 12. Ευχαριστώ που με σκεφτεστε.  

Σαμμερακι μου μπραβο για τη δίαιτα και τη γυμναστική που πηρες φορά.. κ εσύ μανουλιτσα μου.. μπράβο . Λέει λεξουλες το Μελινακι μας κ τρελαίνει την μανούλα;

Μαρτακουλινο μου ποσο δίκιο έχεις.. Αυτό που σκέφτεσαι.. Αυτό έρχεται..  έχω κάνει τεστ παπ τον Ιούλιο με την πρώτη εγκυμοσύνη κ γενικά πολλές εξετάσεις κ μετά την υστεροσκοπη που τα είδαμε όλα φύλλο κ φτερό.  Τι να πω..  φιλάκια στα τρελοζουζουνα σου..

Ζαμιακι μου ελπίζω να ξεκουραστεις σήμερα ..Να σε αφήσει ο μπεμπαρος.. 

Μουτζουρακι μου αγαπημένο πως εισαι; 

Αμποτακι τι έγινε με το γιατρό;

Χαρούμενη μανούλα ξεκινά κ εσύ το γυμναστήριο.  Μην το σκέφτεσαι..

Τζειν μου σούπερ η χοριακη!! Μπράβο καλό μου! Να προσθέσω ότι πολύ μου άρεσε όπως το ειπες: αισθάνομαι ότι όλα θα πάνε καλά!! Και επειδή το πιστεύεις.. έτσι θα είναι γλυκιά μου!!!❤

Το Τονακι μου πως ειναι; 

Κορίτσια τρώω τώρα ένα τουρσι που μου έφεραν κ έχω βουρλιστει... 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες εδώ είμαι κι εγώ.  Πριν 2 ώρες γύρισα.  Επιτέλους ΣΚ  !!! Είμαι καλύτερα από χθες αλλά νυστάζω. .είδα μια φίλη μου που έχει κάνει 2 παιδιά και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό αυτό που νιώθω. . 

Τζέιν με το καλό τη Δευτέρα η χοριακη να έχει υπερδιπλασιαστει! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! 

Ρένα μου όταν μάθεις στείλε μας να μας πεις. Σε έχω έννοια. 

Σας φιλώ όλες μια μια και σας καληνυχτίζω! ! Πολλά φιλάκια! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...