Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Αυτός θα είναι ο δικός σου Αμποτ μου!εχω καλό προαισθημα! Πολύ καλά συμπτωματακια βλέπω!σταμάτησαν και τα καφέ! Να δεις όλα καλά θα ναι!

Ρενακι να πας να σου φύγει η ιδέα... Εν τω μεταξύ βαραααααααα!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες! Τρεχω λίγο γιατί φεύγει ο αντρουλης σ/κ Κεφαλονιά για μπάσκετ με τις ακαδημίες! Κανουν αγώνες και εκεί ...να τον ετοιμασω...να πάω.το γυμναστήριο μου και σουπερ κ μετα θα σας διαβάσω αναλυτικά!

Νινακι μου εισαι καλύτερα; σε σκέφτομαι κ σένα!με τα διαδικαστικά μας! Χαχα!

Σας φιλώ όλες! Επανερχομαιιιι ❤❤

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο ρενακι για την ανακριση.αξια αντικαταστατης...περιμενω τον σεισμο ε???κατι μου μυριζει....αααα η εγκυμοσυνη της αμποτ ειναι μαλλον....μακαρι κοριτσακι μου....ιοιο κ μενα χτες εφαγε πολυ κ μαλλον παραχορτασε οποτε σημερα δεν....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mammy2 είπε:

Καλώς σας βρήκα αμποτ!!!!κυκλους ασε..,,.εχουμε κυκλοφοριακό. ...ποτε 28 μέρες και ποτε 32.βασικα το τελευταίο 3 μηνο 32.Μακαρι ςλλς και να μην έρθει αυτο το μηνα ας ερθει τον επόμενο χεχε!

Mammy2 σταθερος ειναι ο κυκλος σου μην αγχωνεσαι!!! Ευχομαι να μη χρειαστει αλλα για να εισαι σιγουρη με την ωορρηξια σου αργοτερα μπορεις να την ελεγχεις με τεστακια. 'Η αν αντεχεις να εχεις συχνες επαφες μερα παρ'ημερα  οποτε ετσι σιγουρα την πετυχαινεις. Εγω για να ειμαι ειλικρινης λογω δουλειας κ κουρασης το μερα παρ'ημερα μου φαινεται εξαιρετικα δυσκολο να το κανω σε ολο τον κυκλο. Γι αυτο χρησιμοποιω τα τεστακια για να εντατικοποιω τις επαφες οταν εχω ωοορηξια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, Rena87 είπε:

Χαχαχα...κανενα όμως!!! :)

Μα γιατι ρε κοριτσια!!! Συμπαρασταση στον αντρα της Ρενας...ειναι κ συναδελφος!!! χαχαχααχα.. Μπραβο του παντως που παρα τις εφημεριες κ την κουραση ειναι εκει ετοιμοπολεμος!!! Προφανως Ρενακι μου το θελει κ ο ιδιος παρα πολυ οποτε να σαι σιγουρη οτι πολυ συντομα θα ερθει!! Ρενα συνεχισε τους σεισμους σου κοριτσαρα μου δυναμικα και μην ακους κανεναν!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Τι ωραιο πινακακι.καλε πειτε ποτε περιμενετε να τα γραψει η κοπελα..μεγω δεν λεω γιατι δεν ξερω αλλιως πρωτη πρωτη θα ημουν..

Αμποτακι μαλλον δεν διαβασες το μνμ μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπες εδώ είμαι.  Πήγα στο h&m και πήρα μερικά ρουχαλάκια.  Τι χαμός γινόταν.  Δεν τον μπορώ τον πολύ κόσμο.  Νιώθω κομμάτια. 

Τονια ήρεμη κςι τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!!

Βικυ στο πινακακι προσθεσαι 05/02 σε ευχαριστώ πολύ που με έβαλες στο πινακακι!!!!!!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Ποση ωρα διαβαζω;; Ποσα εχω να πω;;

Ας αρχισω..

Μαρτακι μου χρονια σου πολλα πολυχρονη!! Να σε χαιρονται τα κουκλακια σου ο αντρουλης σου οσοι σ αγαπουν και οσους αγαπας!! 

Οντως ενα βιβλιο το εχεις!! Και η ρενα απο οτι καταλαβα ...κι εγω εναν τομο χαλαρα τον γραφω....

Ιοιο μου μπραβο στο κοριτσι σου και ετσι να συνεχισει!!!

Εμενα ο παιδι;τρος μου ειπε να μην μετραω γραμμαρια ουτε να πιεζω ειναι χειροτερα

Μαμυ καλως ηρθες!! Ευχομαι να ναι ο μηνας σας!! Θα κας μαθεις και θα τα λεμε!!

Μουτζουριτσα καλη αρχη!!

Ζαμιακι μου τ αγορακι σου δεν σε χορταινει!! Δωσε αγκαλιτσες και χαδακια

Ρενα μου μπραβο για τις εξετασεις!! Εφυγε το πρωτο βημα παμε στο επομενο

Αμποτακι μου σου ευχομαι ολοψυχα να ναι ομηνας σςς!!

Μαρακι μου ας ερθει το σπορακι σας και ολα θα μπουν σε προγραμμα

Τζειν μου καλη χορι;κη και την δευτερα τωρα ξεκουραση μονο!!

Σςμερακι μου φιλακια πολλα σε σενα και τ αγορι σου!!

Τονια με γεια τα ψωνια!!

Κοριτσια δεν ξερω ποια ξεχναω σιγουρα ομως..φιλακια σε ολες!!

Ακουστε λοιπον και τα δικα μας ....

Εχθες πηγαμε επισκεψη σε κατι φιλους και δυο λεπτα πριν φυγουμε σκονταφτει το μελινακι και πεφτει πανω σε μια γωνια και ανοιγει το κεφαλι. .....αιματα παντου κλαμα και πανικος!! Νοσοκομειο και τρια ραματα στο δοξα πατρι!! Τρελλαθηκα αλλα ευτυχως ειναι καλα το κοριτσι μου

Αντιβιωση και την αλλη παρασκευη θα βγαλουμε και τα ραμματα....


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 minutes ago, mama82 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Ποση ωρα διαβαζω;; Ποσα εχω να πω;;

Ας αρχισω..

Μαρτακι μου χρονια σου πολλα πολυχρονη!! Να σε χαιρονται τα κουκλακια σου ο αντρουλης σου οσοι σ αγαπουν και οσους αγαπας!! 

Οντως ενα βιβλιο το εχεις!! Και η ρενα απο οτι καταλαβα ...κι εγω εναν τομο χαλαρα τον γραφω....

Ιοιο μου μπραβο στο κοριτσι σου και ετσι να συνεχισει!!!

Εμενα ο παιδι;τρος μου ειπε να μην μετραω γραμμαρια ουτε να πιεζω ειναι χειροτερα

Μαμυ καλως ηρθες!! Ευχομαι να ναι ο μηνας σας!! Θα κας μαθεις και θα τα λεμε!!

Μουτζουριτσα καλη αρχη!!

Ζαμιακι μου τ αγορακι σου δεν σε χορταινει!! Δωσε αγκαλιτσες και χαδακια

Ρενα μου μπραβο για τις εξετασεις!! Εφυγε το πρωτο βημα παμε στο επομενο

Αμποτακι μου σου ευχομαι ολοψυχα να ναι ομηνας σςς!!

Μαρακι μου ας ερθει το σπορακι σας και ολα θα μπουν σε προγραμμα

Τζειν μου καλη χορι;κη και την δευτερα τωρα ξεκουραση μονο!!

Σςμερακι μου φιλακια πολλα σε σενα και τ αγορι σου!!

Τονια με γεια τα ψωνια!!

Κοριτσια δεν ξερω ποια ξεχναω σιγουρα ομως..φιλακια σε ολες!!

Ακουστε λοιπον και τα δικα μας ....

Εχθες πηγαμε επισκεψη σε κατι φιλους και δυο λεπτα πριν φυγουμε σκονταφτει το μελινακι και πεφτει πανω σε μια γωνια και ανοιγει το κεφαλι. .....αιματα παντου κλαμα και πανικος!! Νοσοκομειο και τρια ραματα στο δοξα πατρι!! Τρελλαθηκα αλλα ευτυχως ειναι καλα το κοριτσι μου

Αντιβιωση και την αλλη παρασκευη θα βγαλουμε και τα ραμματα....

Αγάπη δεν το πιστεύω! !! Πω πω το παιδάκι! !! Περαστικά! ! Το ίδιο είχε πάθει κι η αδερφή μου μόνο που εκείνη χτύπησε στη γωνία ενός τοίχου.  Τρομερό. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου, χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα! Έχεις περάσει πολλά, το σημαντικό είναι το happy end!

Κι εμένα ο παιδίατρος δεν μου είπε να μετράω γραμμάρια. αν δεν τρώει 2-3 κουταλιες κρέας να δίνψ και το βράδυ .

Μαμά,  περαστικά στο Μελινάκι, τί ατυχία!!!

Τόνια μου, με γεια τα ρούχα, θα σε βολέψουν πολύ!  

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mama82 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Ποση ωρα διαβαζω;; Ποσα εχω να πω;;

Ας αρχισω..

Μαρτακι μου χρονια σου πολλα πολυχρονη!! Να σε χαιρονται τα κουκλακια σου ο αντρουλης σου οσοι σ αγαπουν και οσους αγαπας!! 

Οντως ενα βιβλιο το εχεις!! Και η ρενα απο οτι καταλαβα ...κι εγω εναν τομο χαλαρα τον γραφω....

Ιοιο μου μπραβο στο κοριτσι σου και ετσι να συνεχισει!!!

Εμενα ο παιδι;τρος μου ειπε να μην μετραω γραμμαρια ουτε να πιεζω ειναι χειροτερα

Μαμυ καλως ηρθες!! Ευχομαι να ναι ο μηνας σας!! Θα κας μαθεις και θα τα λεμε!!

Μουτζουριτσα καλη αρχη!!

Ζαμιακι μου τ αγορακι σου δεν σε χορταινει!! Δωσε αγκαλιτσες και χαδακια

Ρενα μου μπραβο για τις εξετασεις!! Εφυγε το πρωτο βημα παμε στο επομενο

Αμποτακι μου σου ευχομαι ολοψυχα να ναι ομηνας σςς!!

Μαρακι μου ας ερθει το σπορακι σας και ολα θα μπουν σε προγραμμα

Τζειν μου καλη χορι;κη και την δευτερα τωρα ξεκουραση μονο!!

Σςμερακι μου φιλακια πολλα σε σενα και τ αγορι σου!!

Τονια με γεια τα ψωνια!!

Κοριτσια δεν ξερω ποια ξεχναω σιγουρα ομως..φιλακια σε ολες!!

Ακουστε λοιπον και τα δικα μας ....

Εχθες πηγαμε επισκεψη σε κατι φιλους και δυο λεπτα πριν φυγουμε σκονταφτει το μελινακι και πεφτει πανω σε μια γωνια και ανοιγει το κεφαλι. .....αιματα παντου κλαμα και πανικος!! Νοσοκομειο και τρια ραματα στο δοξα πατρι!! Τρελλαθηκα αλλα ευτυχως ειναι καλα το κοριτσι μου

Αντιβιωση και την αλλη παρασκευη θα βγαλουμε και τα ραμματα....

Ωχ μωρέ το κορίτσι σου!!!περαστικά της μανουλιτσα!

25 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τι ωραιο πινακακι.καλε πειτε ποτε περιμενετε να τα γραψει η κοπελα..μεγω δεν λεω γιατι δεν ξερω αλλιως πρωτη πρωτη θα ημουν..

Αμποτακι μαλλον δεν διαβασες το μνμ μου.

Ούτε εγώ ξέρω ακόμα...τέλος εβδομάδας πιστεύω θα εχω εικόνα που θα πάω να δω τα αβγουλακια μου


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Ωχ μωρέ το κορίτσι σου!!!περαστικά της μανουλιτσα!

Ούτε εγώ ξέρω ακόμα...τέλος εβδομάδας πιστεύω θα εχω εικόνα που θα πάω να δω τα αβγουλακια μου

Καλή επιτυχία! Το Φεβρουάριο να μας πεις ευχαριστα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τι λες βρε μαμα??περαστικα σας!!!!κ εσυ βιβλιο???αμαν ρε κοριτσια πολυ λυπαμαι....κ εγω εναν μινι τομο γραφω μονο ομως για τις εγκυμοσυνες μου.. περαστικα στο μελινακι .ποναει???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...