Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια... ποσο αγαπώ το Σάββατοκυριακο, αν κ δε φτάνει πια.... ειμαι ακομα στο κρεβατι με τηλεόραση, καφε κ περιοδικό.... 

Μαμι καλωσήρθες! Εύχομαι να ναι ο τυχερός σου μήνας κ να πετύχεις το σποράκι σου! Σχεδον μαζι ειμαστε (6/1 αδιαθέτησα εγω)!

μουτζουριτσα μου καλη επιτυχια!!! Θελω να χεις θετική ενέργεια κ αισιοδοξία! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά.... ❤❤

ρενακι ρωτα το γιατρό σου, αλλα μπορεί να μην ειναι κ κατι ιδιαιτερο... κανε κανονικά τις επαφες σου σημερα αφου νιώθεις καλα!!

Jane μου θα περάσει γρηγορα το σκ, καλώς ή κακώς... άσε, κ γω εχω σημερα 4 πλυντήρια για σιδέρωμα!!!! Τ αφήνω ολα κ μαζεύονται μες στο σκ, γιατι μες στη βδομαδα δεν υπάρχει χρόνος...

εγω νιώθω γενικα πολυ καλα κ αισιόδοξα... εχω στο μυαλο μου οτι ο κύκλος μου λογικά εχει αλλάξει κ άρα (δεν) περιμένω πια περιοδο την 31-32η μερα, κανω τις προσπάθειες μου κ σκέφτομαι πως οποιοδήποτε προβλημα κ αν προκυψει, στο 2017 ζούμε, κ τα προβλήματα ειναι να λύνονται!!! Βεβαια αυτα τα λεω τωρα... εκει γύρω στην 25η μερα θα βουρλιστω παλι, που λεει κ η Ρενα η Κερκυραία.... χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

40 minutes ago, zamia είπε:

Καλημέρα σε ολες τις τσουπριτσες!!

Μαρτακοοοοοο να τα εκατοστησεις!!!Χρονια πολλα!!Χρονια Γλυκα!!!

Εμεις κοιμηθηκαμε καλα...αλλα μεχρι τις 12 πολυ γκρινια.....κατι τον ποναει...:(

Ρενακι τι εγινε με τις εξετασεις;;;

Τζειν θυμάμαι τον εαυτο μου και τη δεύτερη χοριακή....μετραγα τις ωρες!!!!

Τελεια που κανει δουλιτσες ο αντρουλης σου!!!

Μουτσουριτσα πως εισαι;;;

Ιοιο τι κανετε;;τρώτε το φαγάκι σας;;;!!!!

Σαμμερ τελεια που γυμναζεσαι..εγω ξεκιναω κανα μηνα και μετα τα αφηνω.....δε με τρελενει κιολας..

Μαμα τι κανεις;;Η Μελινα;;

Βικακι εσεις;;ο μπεμπουλης πως ειναι;;;Εμενα χθες μαλλον πέρναγε τον πονο του στο στηθος μου...

Τωρα ετοιμαζόμαστε να τον παμε μια βολτα!!εχει ηλιο!!:)))

Πουλακι μου τι κανεις;;αισθανθηκες τον μικρο πριγκιππα;;με το καλο η β επιπεδου!!

Τονια εσυ πως εισαι;;

Αμποτακι εσυ τι νεα;;;

Να καλωσορίσω τη καινούρια κοπελα!!(συγνωμη δε συγκρατησα το ονομα:()

Φιλια σε ολες!!!καλο Σαβ/κο!!

Καλά βολτιτσα ζαμιακι μου γλυκό να έχετε! Κουκουλοθειτε καλά..μη σας ξεγελα ο ήλιος! Εμένα πεντακάθαρες οι εξετασεις οπότε περνει σειρά ο γυναικολόγος! Σας φιλώ....

28 minutes ago, marakif1990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... ποσο αγαπώ το Σάββατοκυριακο, αν κ δε φτάνει πια.... ειμαι ακομα στο κρεβατι με τηλεόραση, καφε κ περιοδικό.... 

Μαμι καλωσήρθες! Εύχομαι να ναι ο τυχερός σου μήνας κ να πετύχεις το σποράκι σου! Σχεδον μαζι ειμαστε (6/1 αδιαθέτησα εγω)!

μουτζουριτσα μου καλη επιτυχια!!! Θελω να χεις θετική ενέργεια κ αισιοδοξία! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά.... ❤❤

ρενακι ρωτα το γιατρό σου, αλλα μπορεί να μην ειναι κ κατι ιδιαιτερο... κανε κανονικά τις επαφες σου σημερα αφου νιώθεις καλα!!

Jane μου θα περάσει γρηγορα το σκ, καλώς ή κακώς... άσε, κ γω εχω σημερα 4 πλυντήρια για σιδέρωμα!!!! Τ αφήνω ολα κ μαζεύονται μες στο σκ, γιατι μες στη βδομαδα δεν υπάρχει χρόνος...

εγω νιώθω γενικα πολυ καλα κ αισιόδοξα... εχω στο μυαλο μου οτι ο κύκλος μου λογικά εχει αλλάξει κ άρα (δεν) περιμένω πια περιοδο την 31-32η μερα, κανω τις προσπάθειες μου κ σκέφτομαι πως οποιοδήποτε προβλημα κ αν προκυψει, στο 2017 ζούμε, κ τα προβλήματα ειναι να λύνονται!!! Βεβαια αυτα τα λεω τωρα... εκει γύρω στην 25η μερα θα βουρλιστω παλι, που λεει κ η Ρενα η Κερκυραία.... χαχαχα

Χαχαχα....ετσι είναι! Τώρα τα λέμε καλά...όταν πλησιάζει όμως βουρλιζομαστε!! Όλα θα έρθουν όμως αγάπη.. στο δρόμο είναι!!! Περιμένω πως κ πως τον άντρα μου να μη χάσω την ευκαιρία σήμερα που δεν με ενοχλεί αυτή η βλακεια...  είναι κ από εφημερια ο άχαρος. Αλλά..δεν γίνεται αλλιώς :mad:

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλά βολτιτσα ζαμιακι μου γλυκό να έχετε! Κουκουλοθειτε καλά..μη σας ξεγελα ο ήλιος! Εμένα πεντακάθαρες οι εξετασεις οπότε περνει σειρά ο γυναικολόγος! Σας φιλώ....

Χαχαχα....ετσι είναι! Τώρα τα λέμε καλά...όταν πλησιάζει όμως βουρλιζομαστε!! Όλα θα έρθουν όμως αγάπη.. στο δρόμο είναι!!! Περιμένω πως κ πως τον άντρα μου να μη χάσω την ευκαιρία σήμερα που δεν με ενοχλεί αυτή η βλακεια...  είναι κ από εφημερια ο άχαρος. Αλλά..δεν γίνεται αλλιώς :mad:

Τέτοιες μερες δεν κοιτάμε ούτε εφημερία, ούτε κούραση ούτε τιποτα... κανενα έλεος!!! Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για την αποδοχη σας κςι με αγκαλιασατε στην παρεουλα σας.Να μαθω να χειρίζομαι και το φορουμ προσπαθώ τωρα...Να σας μαθω με τον καιρό σιγα σιγα!

Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας!

Αχ με ποιο κοριτσουδι ειμαστε στην αναμονή?  6 του μηνα διάβασα οποτε καλή μας επιτυχία!

Την ωορρηξια μου την καταλαβαινω αλλά και οχι παντα.

Αυτή τη φορα την κατάλαβα προχθές και χθες. Την 16η μερα του κύκλου μου. 

Για να δούμε. Και πως περνανε οι μέρες.....πωωωω εχουμε ψωμί ακομη....θα περάσουν τώρα που σας βρήκα θς τα λεμε καθημερινά. 

Απλα δώστε μου λιγο χρονο κορίτσια για να συντονιστω!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, Mammy2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για την αποδοχη σας κςι με αγκαλιασατε στην παρεουλα σας.Να μαθω να χειρίζομαι και το φορουμ προσπαθώ τωρα...Να σας μαθω με τον καιρό σιγα σιγα!

Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας!

Αχ με ποιο κοριτσουδι ειμαστε στην αναμονή?  6 του μηνα διάβασα οποτε καλή μας επιτυχία!

Την ωορρηξια μου την καταλαβαινω αλλά και οχι παντα.

Αυτή τη φορα την κατάλαβα προχθές και χθες. Την 16η μερα του κύκλου μου. 

Για να δούμε. Και πως περνανε οι μέρες.....πωωωω εχουμε ψωμί ακομη....θα περάσουν τώρα που σας βρήκα θς τα λεμε καθημερινά. 

Απλα δώστε μου λιγο χρονο κορίτσια για να συντονιστω!

Χαχα εγω ειμαι αυτο το κοριτσουδι! Θα μάθεις εύκολα να το χειρίζεσαι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, marakif1990 είπε:

Χαχα εγω ειμαι αυτο το κοριτσουδι! Θα μάθεις εύκολα να το χειρίζεσαι...

Αχ Μαρια μου καλα μας αποτέλεσμα! Η θα πεταξουμε αυτο το μηνα τη σκουφια μας απο χαρά μας με τη θετικουρα πουθα δουμε,η θα βγουμε εξω να πεταξουμε χαρταετό και θα κοιταμε την ουρά που θα κουνιέται. 

  • Μου αρέσει 3

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Mammy2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για την αποδοχη σας κςι με αγκαλιασατε στην παρεουλα σας.Να μαθω να χειρίζομαι και το φορουμ προσπαθώ τωρα...Να σας μαθω με τον καιρό σιγα σιγα!

Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας!

Αχ με ποιο κοριτσουδι ειμαστε στην αναμονή?  6 του μηνα διάβασα οποτε καλή μας επιτυχία!

Την ωορρηξια μου την καταλαβαινω αλλά και οχι παντα.

Αυτή τη φορα την κατάλαβα προχθές και χθες. Την 16η μερα του κύκλου μου. 

Για να δούμε. Και πως περνανε οι μέρες.....πωωωω εχουμε ψωμί ακομη....θα περάσουν τώρα που σας βρήκα θς τα λεμε καθημερινά. 

Απλα δώστε μου λιγο χρονο κορίτσια για να συντονιστω!

Εγω ειμαι σε γονιμες κ έχουμε σεισμούς!!  Το Σαμμερακι δεν εμφανίστηκε ακόμη οπότε αρχίζω εγώ την ανάκριση..

mammy μου από που εισαι; ηλικια; με τι ασχολείσαι; χαχα... θα μας μάθεις όλες σιγά σιγά...   βουρλισμενες και μη...  οι περισσότερες προσπαθούμε καιρό.. εσένα σου εύχομαι με την πρώτη να σου έρθει καλό μου!!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε αγαπες;

μαρτακο μας χρονια πολλα!καλα κ ευτυχισμενα!με υγεια!να σε χαθρεται η ομορφη οικογενεια σου!δικιο εχει η σαμμερ,να γραψεις βιβλιο

ρενακι μου μηπως ειναι απλα απο την ωιρρηξια;οποτε νιωθεις καλυτερα να εχετε επαφες.κ συ περασες δυσκολα,αλλα τωρα εχεις τον αντρουλη σου κ θα ρθει κ το μπεμπακι

μαρακι κ γω λεω ενα βημα τη φορα.αν θες να στειλεις βιογραφικα,καντο.αν ερθει το σπορακι βλεπεις μετα.με τα ιδιαιτερα κ το μαγαζι του αντρουλη θα σαι οκ.τα φροντιστηρια λιγο δυσκολο με μπεμπε

μουτζουρακι καλη αρχη!

αμποτ ευχομαστε να ναι το αισιοδοξο σεναριο!

μαμμυ2 καλως ηρθες.μακαρι να το τσακωσατε με την πρωτη

τι κανουν οι εγκυουλες μας;τονια,τζειν,εβελινα,πουλακι;

οι μανουλες;μαμα,σανγκρε,τζο,σαμμερ,ζαμια,χαρουμενημαμα,ειρηνη;ιοιο μπραβο που εφαγε!

θα οροσπαθησω για πινακακι αργοτερα αλλα χαμος κ σημερα εδω.ειχαμε κ διακοπη ρευματος.ευτυχως ο καιρος ειναι καλος κ αυριο θα εχουμε κοσμο σπιτι.τα παιδακια μου καλα,ο μπεμπουλης κοιμηθηκε καλουτσικα,αλλα πολυ αγκαλιτσα.ποναει η πλατη μου

ηλεκτρακι σε τι φαση εισαι;

η ελια πρεπει να γεννησε.ισως ξερει η σανγκρε

εγω με το στεγνωτηριο γλιτωσα κ το πολυ σιδερο:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mammy2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για την αποδοχη σας κςι με αγκαλιασατε στην παρεουλα σας.Να μαθω να χειρίζομαι και το φορουμ προσπαθώ τωρα...Να σας μαθω με τον καιρό σιγα σιγα!

Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας!

Αχ με ποιο κοριτσουδι ειμαστε στην αναμονή?  6 του μηνα διάβασα οποτε καλή μας επιτυχία!

Την ωορρηξια μου την καταλαβαινω αλλά και οχι παντα.

Αυτή τη φορα την κατάλαβα προχθές και χθες. Την 16η μερα του κύκλου μου. 

Για να δούμε. Και πως περνανε οι μέρες.....πωωωω εχουμε ψωμί ακομη....θα περάσουν τώρα που σας βρήκα θς τα λεμε καθημερινά. 

Απλα δώστε μου λιγο χρονο κορίτσια για να συντονιστω!

Εγω ειμαι σε γονιμες κ έχουμε σεισμούς!!  Το Σαμμερακι δεν εμφανίστηκε ακόμη οπότε αρχίζω εγώ την ανάκριση..

mammy μου από που εισαι; ηλικια; με τι ασχολείσαι; χαχα... θα μας μάθεις όλες σιγά σιγά...   βουρλισμενες και μη...  οι περισσότερες προσπαθούμε καιρό.. εσένα σου εύχομαι με την πρώτη να σου έρθει καλό μου!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, Rena87 είπε:

Εγω ειμαι σε γονιμες κ έχουμε σεισμούς!!  Το Σαμμερακι δεν εμφανίστηκε ακόμη οπότε αρχίζω εγώ την ανάκριση..

mammy μου από που εισαι; ηλικια; με τι ασχολείσαι; χαχα... θα μας μάθεις όλες σιγά σιγά...   βουρλισμενες και μη...  οι περισσότερες προσπαθούμε καιρό.. εσένα σου εύχομαι με την πρώτη να σου έρθει καλό μου!!

Ρένα απο τα αγαπημενα μου ονόματα ειλικρινά!!!!!!!

Γονιμες εισαι και εσυ ε???? Ωραια πάνω κατω στς ιδια είμαστε και οι 3 μας! 

Μωρε τσουναμι να λες Χαχαχα!!!!!Εύχομαι να τρυπωσει το σπορινι σας αυτο το μηνα.

Απο Αθήνα ειμαι εγω δεν εργαζομαι αυτη τη στιγμη.Με πιασε και μενα η κριση.Ηλικια 34!

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mammy2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας διαβάζω λίγο στα πεταχτά είμαι καινούρια στο φόρουμ.

Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια εγκυμοσύνης και οσες κρατησαν το πολυπόθητο  ( + )  όμορφη και τελειομηνη 

Τελευταία περίοδος 5/1 με κύκλο 32 μερες. Επαφες ειχαμε την  13ηκαι 16η μερα.

Ειχα τα λεγόμενα πονακια ωορρηξιας και κολπικά υγρα.

Λέτε...;

Είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών

Καλώς σας βρήκα! 

 

 

Καλημερα και καλως ηλθες mammy!!!!  Ευχομαι να μη σε παιδεψει πολυ το σπορακι και γιατι οχι να σου κατσει με την πρωτη!!!! γενικα εχεις σταθερο κυκλο?παντα δηλ. ειναι 32ημερες?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mammy2 είπε:

Ρένα απο τα αγαπημενα μου ονόματα ειλικρινά!!!!!!!

Γονιμες εισαι και εσυ ε???? Ωραια πάνω κατω στς ιδια είμαστε και οι 3 μας! 

Μωρε τσουναμι να λες Χαχαχα!!!!!Εύχομαι να τρυπωσει το σπορινι σας αυτο το μηνα.

Απο Αθήνα ειμαι εγω δεν εργαζομαι αυτη τη στιγμη.Με πιασε και μενα η κριση.Ηλικια 34!

Μια χαρά είσαι.. εγώ 30. Από Κέρκυρα αλλά μένω Αθήνα! Εδώ μέσα με τοση αισιοδοξία και βοήθεια η μια στην άλλη.. δεν γίνεται με τίποτα να το βάζουμε κάτω!! Positive!! ❤

11 minutes ago, vikib είπε:

τι κανετε αγαπες;

μαρτακο μας χρονια πολλα!καλα κ ευτυχισμενα!με υγεια!να σε χαθρεται η ομορφη οικογενεια σου!δικιο εχει η σαμμερ,να γραψεις βιβλιο

ρενακι μου μηπως ειναι απλα απο την ωιρρηξια;οποτε νιωθεις καλυτερα να εχετε επαφες.κ συ περασες δυσκολα,αλλα τωρα εχεις τον αντρουλη σου κ θα ρθει κ το μπεμπακι

μαρακι κ γω λεω ενα βημα τη φορα.αν θες να στειλεις βιογραφικα,καντο.αν ερθει το σπορακι βλεπεις μετα.με τα ιδιαιτερα κ το μαγαζι του αντρουλη θα σαι οκ.τα φροντιστηρια λιγο δυσκολο με μπεμπε

μουτζουρακι καλη αρχη!

αμποτ ευχομαστε να ναι το αισιοδοξο σεναριο!

μαμμυ2 καλως ηρθες.μακαρι να το τσακωσατε με την πρωτη

τι κανουν οι εγκυουλες μας;τονια,τζειν,εβελινα,πουλακι;

οι μανουλες;μαμα,σανγκρε,τζο,σαμμερ,ζαμια,χαρουμενημαμα,ειρηνη;ιοιο μπραβο που εφαγε!

θα οροσπαθησω για πινακακι αργοτερα αλλα χαμος κ σημερα εδω.ειχαμε κ διακοπη ρευματος.ευτυχως ο καιρος ειναι καλος κ αυριο θα εχουμε κοσμο σπιτι.τα παιδακια μου καλα,ο μπεμπουλης κοιμηθηκε καλουτσικα,αλλα πολυ αγκαλιτσα.ποναει η πλατη μου

ηλεκτρακι σε τι φαση εισαι;

η ελια πρεπει να γεννησε.ισως ξερει η σανγκρε

εγω με το στεγνωτηριο γλιτωσα κ το πολυ σιδερο:-D

Βικακι μου γλυκό.. το σκεφτηκα αλλά τον προηγούμενο μήνα αν θυμάσαι το έπαθα μετά την ωορρηξια κ τώρα με έπιασε πριν. Τι να πω κ εγώ  το άχαρο.. μίλησα με ντοκ..μου είπε να κάνω ουρά κ του είπα ότι ήταν μια χαρά...οποτε θα πάω Τετάρτη να με δει μπας και ήσυχασω.   

Τι γλυκό που όλο θέλει αγκαλιτσα ο πρίγκιπας σου!! Το ξέρω κουραζεσαι αλλά είναι όνειρο!! ❤

Τονακι μου ξεκουραστηκες; πως εισαι σημερα;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, moutzoura2016 είπε:

Καλώς ηρθες!!!εύχομαι να ναι ο πρώτος και ο τυχερός! 

Καλημέρα όμορφη φρεδκοεγκυουλα!(το σιδέρωμα πονεμένη ιστοριαααα!!!)

Καλημέρα Ηλεκτρακι μου! Ευχαριστώ πολύ !μακάρι σύντομα να εχουμε σπορακια στις κοιλιτσες μας!

Καλημέρα κοριτσαρες μου όμορφες!

Ρενακι μου γλυκό!

Τονακι μου ομορφο ξεκούραστο σ/κ!

Μαμακα... Σαμμερακι μου...Ιοιο...Ειρηνακι...χαρούμενο μανούλα...Αμποτ... Μαρινακι όλα καλά;;;;

Μαρτακο μου η ζωή από εδώ και πέρα θα ναι μονο παραμυθένια! Οτι πέρασες σε εκανε μιαν υπεροχή γυναικα και μανα! Και πάλι πολύχρονη!

Πουλάκι Βικακι Ζαμιακι καλή μέρα να έχετε!ενα ζεστό φιλί σε όσα κορίτσια ξεχνώ!

Ομορφιές ξεκίνησα σήμερα την θεραπεία μου!

Ας ειναι αυτός ο μήνας ο μαγικός για όλες μας!

Σας φιλώ ❤

Καλη αρχη Μουτζουριτσα μου!! Ναιιιιιιιι!!!!!!!! Να ειναι αυτος ο μηνας σου!!!!!! Εγω σημερα ειμαι καλυτερα, και τα καφε νομιζω σταματησαν... αντε να ειναι ελαχιστα παρολο που χθες βραδυ εκανα αγκαλιτσες με τον αντρουλη μου... λιγες ημερες εμειναν κοριτσακια μου κ θελω τοοσο πολυ να ειναι το σπορακι μου εκει μεσα στην κοιλιτσα μου!!!!! Το στηθος μου εχει αρχισει να πρηζεται αν και αυτο μου συμβαινει σχεδον παντα πριν την περιοδο οποτε δε μπορω να το εκτιμησω σαν συμπτωμα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημερα και καλως ηλθες mammy!!!!  Ευχομαι να μη σε παιδεψει πολυ το σπορακι και γιατι οχι να σου κατσει με την πρωτη!!!! γενικα εχεις σταθερο κυκλο?παντα δηλ. ειναι 32ημερες?

Καλώς σας βρήκα αμποτ!!!!κυκλους ασε..,,.εχουμε κυκλοφοριακό. ...ποτε 28 μέρες και ποτε 32.βασικα το τελευταίο 3 μηνο 32.Μακαρι ςλλς και να μην έρθει αυτο το μηνα ας ερθει τον επόμενο χεχε!

  • Μου αρέσει 2

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...