Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

7 minutes ago, Mammy2 είπε:

Εχεις σταθερο κυκλο Μαρια;Α δεν ξερουμε αν θα ερθει η κοκκινοσκουφιτσα!χιχι!

Εγω καταλαβα 16η μερα στις 20 του μηνα δλδ. Δρν εχω κουραραγιι και σημερα.Αυριο παλι...

Mammy μου με όλο το θάρρος ήθελα να σου πω μην το κάνεις τόσο πριγραμματισμενο από τώρα.  Είναι ο πρώτος μήνας. Θα σας κουράσει.  Άστο και λίγο στη διάθεση. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονι@ είπε:

Mammy μου με όλο το θάρρος ήθελα να σου πω μην το κάνεις τόσο πριγραμματισμενο από τώρα.  Είναι ο πρώτος μήνας. Θα σας κουράσει.  Άστο και λίγο στη διάθεση. 

Σωστή!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Αγαπη μου όσοι σε ξέρουν... γνωρίζουν ότι δεν είσαι έτσι.  . Μην ανησυχείς...όλοι θα κατανόησουν την κατάσταση.  Υπομονή και θα περάσει... προσπάθησε να βρεις τι είναι αυτό που σε χαλαρώνει.  .

Προσπαθώ αλλά δυσκολεύομαι. Στην αρχή ήθελα συνέχεια παρέα.  Αλλά όσο περνάει ο καιρός και βλέπω ότι και οι φίλες μου δεν δείχνουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον τόσο πιο πολύ απογοητευομαι και χάνω την διάθεση μου. Είναι και η σωματική εξάντληση που με κάνει να δυσκολεύομαι να κάνω κάποια πράγματα.  Κι έτσι το καλύτερο μου είναι να βάζω τις πιτζάμες μου και να κάθομαι στον καναπέ 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mammy2 είπε:

Εχεις σταθερο κυκλο Μαρια;Α δεν ξερουμε αν θα ερθει η κοκκινοσκουφιτσα!χιχι!

Εγω καταλαβα 16η μερα στις 20 του μηνα δλδ. Δρν εχω κουραραγιι και σημερα.Αυριο παλι...

Παντα είχα σταθερό κύκλο 28 ημερών... αλλα τους τελευταίους 2 μήνες ειναι 30 ημερών! 

Τονια μου γιατι χάθηκες απ τις φίλες σου; άσε να περάσει αυτο ο πρώτο 3μηνο κ να πας κ απο Δευτέρα στο γιατρό να σου φύγει το άγχος, κ γυρνα σιγα σιγα στην καθημερινότητά σου! Ολα χρειαζονται... βεβαια κ γω που δεν ειμαι εγκυος, την περασμένη Κυριακή ήμουν Αθηνα κ είχα παει Ερμού κ ατικα κ δεν παλευοταν η κατάσταση απο κοσμο, χεστη στα μαγαζιά, δυσφορία, ουρές...  οποτε μην αγχώνεσαι!! Οι γύρω σου σε καταλαβαίνουν!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, Τονι@ είπε:

Έκλεισα την 12η σήμερα.  Τις πρώτες εβδομάδες δεν ήταν τόσο έντονο. 

 

Το θέμα είναι ότι με ενοχλεί να βλέπω κόσμο μπροστά μου. Ανησυχώ.  Φοβάμαι μήπως μου ξεφύγει. Από την άλλη σκέφτομαι ότι ίσως τελικά φταίει που έχω χαθεί τελείως με τθα φίλες μου. Αν δεν είχα κι εσάς εδώ δεν θα μίλαγα με κανέναν. 

Αντε ωραια! Παπ-α ποτε εχεις;Αυχενικη.

 


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Προσπαθώ αλλά δυσκολεύομαι. Στην αρχή ήθελα συνέχεια παρέα.  Αλλά όσο περνάει ο καιρός και βλέπω ότι και οι φίλες μου δεν δείχνουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον τόσο πιο πολύ απογοητευομαι και χάνω την διάθεση μου. Είναι και η σωματική εξάντληση που με κάνει να δυσκολεύομαι να κάνω κάποια πράγματα.  Κι έτσι το καλύτερο μου είναι να βάζω τις πιτζάμες μου και να κάθομαι στον καναπέ 

Σε καταλαβαινω ματάκια μου! Κ εμένα μια φίλη μου που μείναμε μαζί έγκυος κ εκείνη γεννάει τώρα όπου να ναι..  για 4 ολοκλήρου μήνες ένιωθα ότι με ειχε παρατήσει.  Όμως μου τι εξήγησε κ μου ελεγε ακριβώς αυτά που περιγράφεις τώρα εσυ.  Δεν ήθελε να βλέπει κανένα.   Καναπέ..σπίτι.  ύπνο.. κ τσακώμο με τον άντρα της χωρίς λόγο.  Όμως πέρασε  και αυτό.  Με αγάπη ..ηρεμία κ στήριξη!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Τονι@ είπε:

Mammy μου με όλο το θάρρος ήθελα να σου πω μην το κάνεις τόσο πριγραμματισμενο από τώρα.  Είναι ο πρώτος μήνας. Θα σας κουράσει.  Άστο και λίγο στη διάθεση. 

Εχω αυτο το ελλατωμα σε ολα....ολα με προγραμμα....ψυχοφθορο πολυ...Εχετε δικιο κοριτσια!

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mammy2 είπε:

Αντε ωραια! Παπ-α ποτε εχεις;Αυχενικη.

 

Την Δευτέρα.  Η Παναγία μαζί μας!

 

7 minutes ago, marakif1990 είπε:

Παντα είχα σταθερό κύκλο 28 ημερών... αλλα τους τελευταίους 2 μήνες ειναι 30 ημερών! 

Τονια μου γιατι χάθηκες απ τις φίλες σου; άσε να περάσει αυτο ο πρώτο 3μηνο κ να πας κ απο Δευτέρα στο γιατρό να σου φύγει το άγχος, κ γυρνα σιγα σιγα στην καθημερινότητά σου! Ολα χρειαζονται... βεβαια κ γω που δεν ειμαι εγκυος, την περασμένη Κυριακή ήμουν Αθηνα κ είχα παει Ερμού κ ατικα κ δεν παλευοταν η κατάσταση απο κοσμο, χεστη στα μαγαζιά, δυσφορία, ουρές...  οποτε μην αγχώνεσαι!! Οι γύρω σου σε καταλαβαίνουν!!

Έχουμε χαθεί γιατί έχουμε τελείως ανάποδα ωράρια και γιατί η καθεμία έχει άλλες υποχρεώσεις (σπίτι, μεταπτυχιακά, κλπ. ) Και μιλάμε μόνο στο viber τις πιο πολλές μέρες. Μένουμε και είκοσι λεπτά μακριά και πάντα πήγαινα εγώ και βγαιναμε κανένα βράδυ ή ΣΚ.  Τώρα βράδυ αργά δεν μπορώ να πάω γιατί με πιάνει νύστα και δεν μπορώ να οδηγήσω.  Τα ΣΚ  η καθεμία έχει το πρόγραμμα της και κάπως έτσι περνάνε οι βδομάδες. 

 

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Σε καταλαβαινω ματάκια μου! Κ εμένα μια φίλη μου που μείναμε μαζί έγκυος κ εκείνη γεννάει τώρα όπου να ναι..  για 4 ολοκλήρου μήνες ένιωθα ότι με ειχε παρατήσει.  Όμως μου τι εξήγησε κ μου ελεγε ακριβώς αυτά που περιγράφεις τώρα εσυ.  Δεν ήθελε να βλέπει κανένα.   Καναπέ..σπίτι.  ύπνο.. κ τσακώμο με τον άντρα της χωρίς λόγο.  Όμως πέρασε  και αυτό.  Με αγάπη ..ηρεμία κ στήριξη!

Εγώ τις φίλες μου θα ήθελα να τις βλέπω αλλά είναι δύσκολο και μου λείπουν. Ευτυχώς με τον άντρα μου δεν τσακωνομαστε.  Και με κανέναν δεν τσακώνομαι ακριβώς αν εξαιρέσεις στο δρόμο.  Απλά μιλάω με ένταση και εκνευρισμό και γκρινιάζω 

7 minutes ago, Mammy2 είπε:

Εχω αυτο το ελλατωμα σε ολα....ολα με προγραμμα....ψυχοφθορο πολυ...Εχετε δικιο κοριτσια!

Απλά  η συγκεκριμένη διαδικασία καλό θα ήταν να κρατήσει όσο είναι δυνατόν τον μέχρι πρότινος χαρακτήρα της ώστε όταν με το καλό έρθει το σπορι η σεξουαλικη σας σύνδεση να μην έχει χαθεί ακόμα κι αν για κάποιο διάστημα απεχετε. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το καταλαβαίνω Τονια! Κ γω με τις φίλες μου πια έχουμε ψιλοχαθει... δεν εχω χρονο με τη δουλεια, ειμαι κ γω η μόνη παντρεμένη της παρέας, η καθεμια εχει το δικό της προγραμμα... δεν ειμαι εγω πια στη φαση του "καφε το πρωι-ποτό το βραδυ".... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marakif1990 είπε:

Ναι, το καταλαβαίνω Τονια! Κ γω με τις φίλες μου πια έχουμε ψιλοχαθει... δεν εχω χρονο με τη δουλεια, ειμαι κ γω η μόνη παντρεμένη της παρέας, η καθεμια εχει το δικό της προγραμμα... 

Κ εγώ τι να πω που έφυγα από την κερκυριτσα μου κ τους έχω όλους μακρυαααα..  ευτυχώς έρχονται συχνά όλες κ με βλέπουν κ έχω κ την κουμπαρουλα μου εδώ... ε κ κάποιους γνωστούς.  . Αλλιώς θα φρικαρα! 

Το μουτζουρακι μου μέτρα ώρες απουσίας! Γυμναζεται ακομα μάλλον!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Rena87 είπε:

Κ εγώ τι να πω που έφυγα από την κερκυριτσα μου κ τους έχω όλους μακρυαααα..  ευτυχώς έρχονται συχνά όλες κ με βλέπουν κ έχω κ την κουμπαρουλα μου εδώ... ε κ κάποιους γνωστούς.  . Αλλιώς θα φρικαρα! 

Το μουτζουρακι μου μέτρα ώρες απουσίας! Γυμναζεται ακομα μάλλον!

Ρενακι μου τι λένε τα.τεστ?  Δεν είχαμε ακόμα θετικό? ? Η ενόχληση δεν εμφανίστηκε σήμερα ε? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια εμενα ευτυχως τα παιδικα μου χρονια ηταν ηρεμα και ομορφα φτωχικα αλλα ομορφα. Δουλευε μονο ο πατερας μου πολυ η μανα μου εμεινε να μας μεγαλωσει ουτε παππουδες ουτε γιαγιαδες. Κι εγω ηθελα ναμεγαλωσω εγωτα παιδι μου και να ευχαριστηθω τα παιδικα τους χρονια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Ρενακι μου τι λένε τα.τεστ?  Δεν είχαμε ακόμα θετικό? ? Η ενόχληση δεν εμφανίστηκε σήμερα ε? 

Σήμερα είναι πιο λίγο αγάπη. Όμως είναι . Σήμερα το τεστακι εμφάνισε αχνη γραμμουλα... οποτε μάλον αρχίζει να εμφανίζεται.  Το μεσημέρι είχαμε το πρώτο ριχτερ. . Κ έπειτε συνέχεια.. χαχα....

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...