Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Αντε μιλα με τον γιατρο κ πες μας ποτε θα ειναι το ραντεβου...λογικα μεσα στην εβδομαδα....

 

6 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπραβο jane τελεια η χωριακη σου λογικα την αλλη εβδομαδα θα εχεις ραντευου με το σπορακι σου........!!!!!!!!!!!!!

 

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ειναι τελεια jane μου..ολα πηγαινουν ρολοι..τελεια τωρα θα κλεισεις το ραντεβου με το παιδακι σου...

Βικυ ξερω οτι θελεις τριτο απλα θα αγχωνομουν αν ηθελες τωρα αμεσως....

ανυπομονω κι εγωω κι ο αντρας μου για τη συναντηση...!!!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

16 minutes ago, jane.austen είπε:

 

κοριτσιααααααααααααα απο 153 πηγε 591!!!!!!!!!!! νομιζω δλδ ιδανικα ε???ο γιατρος μου εχει πελατισσα και του αφησα μηνυμα να με παρει...νομιζω ομως οτι ειναι μια χαρα ο υπερδιπλασιασμος που ζητησε!!!

Τέλεια αγάπη μουυυυ!!!!συγχαρητήρια! Αντε τώρα με το καλό να σου.πει ποτε θα συναντηθειτεεεε!!!❤❤❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Θα πεσει πολυ κλαμα στην πρωτη συναντηση...κ  στη δευτερη που εχει καρδουλα παλι πολυ κλαμα....τον βλεπω τον καλο σου μαρθα βουρτση!!!!

χαχαχαχαχαχαχχα μαρθα βουρτση λεει... παραπονο δεν εχω,τον εχει παρει πολυ ζεστα τον ρολο ηδη...σημερα εβαλε πληντυριο ρουχων-πιατων,ακουπισε,σφουγγαρισε.Τι αλλο να θελω???? αν και εγω δε θελω να καθομαι συνεχεια λες κι ειμαι αρρωστη...μαγειρεψα τουλαχιστον...

το ειπα και στη μανουλα μου στο τηλ...νομιζω εχασε τη φωνη της απ το κλαμα...

βρε κοριτσια ζωντας το ονειρο αυτο σκεφτομαι οτι ολες οι γυναικες που το λαχταρουν πρεπει να το ζουνε αυτο το συναισθημα και αυτες τις στιγμες...!μακαρι ολες οσες θελουν να το ζησουν...ΟΛΕΣ

  • Μου αρέσει 3

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 minutes ago, jane.austen είπε:

χαχαχαχαχαχαχχα μαρθα βουρτση λεει... παραπονο δεν εχω,τον εχει παρει πολυ ζεστα τον ρολο ηδη...σημερα εβαλε πληντυριο ρουχων-πιατων,ακουπισε,σφουγγαρισε.Τι αλλο να θελω???? αν και εγω δε θελω να καθομαι συνεχεια λες κι ειμαι αρρωστη...μαγειρεψα τουλαχιστον...

το ειπα και στη μανουλα μου στο τηλ...νομιζω εχασε τη φωνη της απ το κλαμα...

βρε κοριτσια ζωντας το ονειρο αυτο σκεφτομαι οτι ολες οι γυναικες που το λαχταρουν πρεπει να το ζουνε αυτο το συναισθημα και αυτες τις στιγμες...!μακαρι ολες οσες θελουν να το ζησουν...ΟΛΕΣ

Αχ μωρέ καρδουλα!!!να είσαι καλά!είσαι γουρλου θα μας στελεις πολύ μπεμπεδοσκονη είμαι βεβαία!!!

Η μανουλιτσα σου η γλυκειά! Τι χαρά της δώσατε!❤❤

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι βρε κοριτσι μου πρωτα γι αυτες που δεν εχουν κ μετα για μας που θελουμε κ αλλο...εγω παντως καθε φορα που το ελεγα στους γονεις μου αναστεναζαν κ στο τελος ειχαν δικιο....αλλη ιστορια η δικη μου.τωρα η τονια βλεπει το μωρακι της....προγνωστικα:εγω λεω αγορι αν το δουνε.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Τζεινακι μου μπραβοοοοοοο...  πολύ πολύ πολύ χάρηκα  !! Μακαρι να είσαι η γουρλου μας! Μπράβο στον αντρουλη σου που σε βοηθά... 

Σαμμερακι μου πέρασε ο πόνος... αλλά δεν πρόλαβα το μεσημέρι τον άντρα μου. Τώρα που θα πάω.. ελπίζω να μην είναι αργά κ τη χάσω την επαφή...

Κ εγώ νομίζω το Τονακι για αγορακι την κόβω..

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τζειν συγχαρητηρια!!! Ολα θα πανε τελεια!!!

Εμενα Βικακι κανονικα δεν πρεπει να με βαζεις στο πινακακι γιατι ο γιατρος μας ειπε οχι προσπαθειες μεχρι να δουμε πώς θα κινηθούμε. Για να μην κουραζεσαι δηλαδή οχι για αλλον λογο. Ευχατιστώ πάντως.

Τεταρτη πρωι θα παω για τη μαγνητικη κορίτσια και αυριο για τις αιματολογικες. 

Φιλακια πολλα απο μενα. Να ειστε ολες καλα!!! 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Rena87 είπε:

Κ εγώ τον προηγούμενο μήνα.. σεισμό έκανα..αλλά...   ας ελπίσουμε αυτός να είναι ο τυχερος μας!!!!

Που είσαι εσύ κορίτσι ; σε τι φάση εισαι;;

κοριτσακι μου γλυκο δεν προσπαθησαμε πολυ αυτο το μηνα γιατι πρωτη μερα της ωορηξιας μου ηρθαμε σε επαφη αλλα τις αλλες 2 μερες αποχη γιατι ο αντρας μου με γαστρεντεριτιδα κ μετα αρρωστησα κ γω..περιμενω κανονικα την δευτερα που μας ερχεται αλλα δεν νομιζω ναμαι γιατι η θερμοκρασια μου ειναι χαμηλη..συμπτωματα περιοδου ακομα τιποτα..

εσυ πως εισαι τα νεα σου?

2 minutes ago, nini84 είπε:

Τζειν συγχαρητηρια!!! Ολα θα πανε τελεια!!!

Εμενα Βικακι κανονικα δεν πρεπει να με βαζεις στο πινακακι γιατι ο γιατρος μας ειπε οχι προσπαθειες μεχρι να δουμε πώς θα κινηθούμε. Για να μην κουραζεσαι δηλαδή οχι για αλλον λογο. Ευχατιστώ πάντως.

Τεταρτη πρωι θα παω για τη μαγνητικη κορίτσια και αυριο για τις αιματολογικες. 

Φιλακια πολλα απο μενα. Να ειστε ολες καλα!!! 

ευχομαι ολα να πανε καλα κ με το καλο ναρθει γρηγορα το νινακι σας..

11 hours ago, moutzoura2016 είπε:

αγαπουλες ειναι μια τρελη εβδομαδα λογω deadlines στο γραφειο γι αυτο ειμαι συντομη!σας καλημεριζω ολες...μαμαδες ...μπουμπουκακια...μελλουσες μανουλες με ομορφες κοιλιτσες και τις wannabe μανουλες!ενα ζεστο φιλι!:)

κουκλιτσα μου αρεσει που λεγανε μετα τα αντισυλληπτικα στρωνει ο κυκλος κ μενεις κατευθειαν...οσο παιρνεις αντισυλληπτικα ημουν αδυνατη κ αποτριχωθηκ αυτοματως κ νομιζα οτι εγινε αυτο μετα την εγκυμοσυνη αφου οποτε θυμομουν ξυριζα ποδια μπικινι κ μασχαλη κ μετα ξανα  τα ιδια κλαψ χαχαχαχα καθενας με το πονο του..

δεν πειραζει τον επομενο κυκλο σου ναναι κ τυχερο...αυτα που μου λεγες χαπια κ παρακολουθηση ωορηξιας μου γυρνας πολλα χρονια πισω...εχω αγχωθει θελω πολυ ενα δευτερο μωρακι γιατι ταλαιπωρηθηκα να μεινω στο μικρουλη μου κ φοβαμαι μην περασω παλι τα ιδια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, chrysa1982 είπε:

κοριτσακι μου γλυκο δεν προσπαθησαμε πολυ αυτο το μηνα γιατι πρωτη μερα της ωορηξιας μου ηρθαμε σε επαφη αλλα τις αλλες 2 μερες αποχη γιατι ο αντρας μου με γαστρεντεριτιδα κ μετα αρρωστησα κ γω..περιμενω κανονικα την δευτερα που μας ερχεται αλλα δεν νομιζω ναμαι γιατι η θερμοκρασια μου ειναι χαμηλη..συμπτωματα περιοδου ακομα τιποτα..

εσυ πως εισαι τα νεα σου?

Και έτσι απλά την πετάς αυτή τη μια μερα;;;;; αρκεί για να γίνει το θαύμα!!! Στο πινακακι λοιπόν κ εσύ!!  Εγώ στις προσπάθειες... ελπίζω για 6/2 να μην ερθει...

6 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ο μικρος μου βλεπει ειδησεις:εγω θα παω στην Κεκυα να κοβω φλαμιγκα."ακομα γελαω...

Το μωροοοοο μου.....❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Μακαρι βρε κοριτσι μου πρωτα γι αυτες που δεν εχουν κ μετα για μας που θελουμε κ αλλο...εγω παντως καθε φορα που το ελεγα στους γονεις μου αναστεναζαν κ στο τελος ειχαν δικιο....αλλη ιστορια η δικη μου.τωρα η τονια βλεπει το μωρακι της....προγνωστικα:εγω λεω αγορι αν το δουνε.....

Εγώ θα κάνω την ανατροπή...λέω μπέμπα!!❤

28 minutes ago, nini84 είπε:

Τζειν συγχαρητηρια!!! Ολα θα πανε τελεια!!!

Εμενα Βικακι κανονικα δεν πρεπει να με βαζεις στο πινακακι γιατι ο γιατρος μας ειπε οχι προσπαθειες μεχρι να δουμε πώς θα κινηθούμε. Για να μην κουραζεσαι δηλαδή οχι για αλλον λογο. Ευχατιστώ πάντως.

Τεταρτη πρωι θα παω για τη μαγνητικη κορίτσια και αυριο για τις αιματολογικες. 

Φιλακια πολλα απο μενα. Να ειστε ολες καλα!!! 

Καλη επιτυχία Νινακι μου!καλά αποτελέσματα να έχεις και γρήγορα να ξεκινησετε ξανά! Να μείνεις στο πινακακι παρακαλώ!

26 minutes ago, chrysa1982 είπε:

κοριτσακι μου γλυκο δεν προσπαθησαμε πολυ αυτο το μηνα γιατι πρωτη μερα της ωορηξιας μου ηρθαμε σε επαφη αλλα τις αλλες 2 μερες αποχη γιατι ο αντρας μου με γαστρεντεριτιδα κ μετα αρρωστησα κ γω..περιμενω κανονικα την δευτερα που μας ερχεται αλλα δεν νομιζω ναμαι γιατι η θερμοκρασια μου ειναι χαμηλη..συμπτωματα περιοδου ακομα τιποτα..

εσυ πως εισαι τα νεα σου?

ευχομαι ολα να πανε καλα κ με το καλο ναρθει γρηγορα το νινακι σας..

κουκλιτσα μου αρεσει που λεγανε μετα τα αντισυλληπτικα στρωνει ο κυκλος κ μενεις κατευθειαν...οσο παιρνεις αντισυλληπτικα ημουν αδυνατη κ αποτριχωθηκ αυτοματως κ νομιζα οτι εγινε αυτο μετα την εγκυμοσυνη αφου οποτε θυμομουν ξυριζα ποδια μπικινι κ μασχαλη κ μετα ξανα  τα ιδια κλαψ χαχαχαχα καθενας με το πονο του..

δεν πειραζει τον επομενο κυκλο σου ναναι κ τυχερο...αυτα που μου λεγες χαπια κ παρακολουθηση ωορηξιας μου γυρνας πολλα χρονια πισω...εχω αγχωθει θελω πολυ ενα δευτερο μωρακι γιατι ταλαιπωρηθηκα να μεινω στο μικρουλη μου κ φοβαμαι μην περασω παλι τα ιδια

Χρυσακι μου καμια φορά κ η μια επαφή είναι η καλή! Αν θες μπορείς να μου πεις την εμπειρία σου με την πρόκληση; θα με ενδιέφερε!

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ο μικρος μου βλεπει ειδησεις:εγω θα παω στην Κεκυα να κοβω φλαμιγκα."ακομα γελαω...

Ψυχουλα μου!!!Σαμμερ το καμαρι σουυυ!σκαστου ενα φιλί!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...