Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

      9η μέρα είχα χοριακη 29. Μετά από 4 μέρες είχε πέσει στο 7. Ο γιατρός μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα κ αν θέλω να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά τον επόμενο κύκλο όπως και έκανα. Περασα κ εγώ παλλινδρομη στις 20 βδομάδες, μετά είχα την βιοχημικη κ μετά επιτέλους όλα πήγαν καλά. Είναι θέμα πιθανοτήτων περισσότερο, μέχρι να πετύχεις το υγιές έμβρυο. 

      Αν κ κάθε αποτυχία πονάει πολύ, σίγουρα καλύτερα να σταματήσει από τόσο νωρίς παρά να σταματήσει μετά. Εύχομαι σύντομα να τελειώσει το δύσκολο κομμάτι, κ όλα θα πάνε καλά!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

9 minutes ago, jane.austen είπε:

κοριτσιαααααααααααα τι κανετε???????
μπηκα καποια στιγμη να σας γραψω αλλα ειχε πεσει παλι η σελιδα παλι...πηγα σχολειο,ειχα κι εφημερια,πολυ κρυο εφαγα...μετα πηγα για χοριακη και μετα για ιδιαιτερο!τωρα μπηκα σπιτι!

το απογευμα στις 8 θα εχω νεα!μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!

τι κανετε εσεις;εχετε γραψει ενα τομο,αλλα πειτε μου εν συντομια τα νεα σας!

τονια εχεις αυχενικη σημερα;

μουτζουρα αρχιζουμε να βαραμε τωρα ε???

ρενααα τι κανεις?βικυ,μαμα,σιτι,χαρουμενη μαμα,μαμι???

σαμμερακι πως τα πας σημερα?

μου λειψατε κοριτσια...οσες ξεχναω πολλα φιλια!!!

Αγάπη αντε και ανησύχησα! ! Στις 9 έχω.  Δεν ξέρω τι ώρα θα τελειώσω αλλά θα στείλω μόλις γυρίσω σπίτι. Μην ξεχάσεις να μας πεις μόλις πάρεις τα αποτελέσματα.  Και να ντύνεσαι πολύ καλά.  Δεν κρυώνεις?  Εγώ από 10 μέρες πριν την καθυστέρηση άρχισα να κρυωνω εξωφρενικά πολύ και μέχρι τώρα το ίδιο. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονι@ είπε:

Αγάπη αντε και ανησύχησα! ! Στις 9 έχω.  Δεν ξέρω τι ώρα θα τελειώσω αλλά θα στείλω μόλις γυρίσω σπίτι. Μην ξεχάσεις να μας πεις μόλις πάρεις τα αποτελέσματα.  Και να ντύνεσαι πολύ καλά.  Δεν κρυώνεις?  Εγώ από 10 μέρες πριν την καθυστέρηση άρχισα να κρυωνω εξωφρενικά πολύ και μέχρι τώρα το ίδιο. 

κρυωνα απιστευτα,ετρεμα και φορουσα και ισοθερμικα...το θεμα μου ειναι αν πανε ολα καλα σημερα αν πρεπει να το πω στον διευθυντη μου ωστε να μην κανω εφημεριες....γιατι εκτος απ το κρυο ερχονται τα παιδακια στα διαλειμματα και μ αγκαλιαζαν με φορα και ενταξει,δεν ειναι οτι καλυτερο...επισης μπορει να πεσει καποιο ε φορα πανω μου οπως κυνηγιουνται γιατι εχει γινει ουκ ολιγες φορες...
εχεις αγχος??ολα καλα θα πανε!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, jane.austen είπε:

κρυωνα απιστευτα,ετρεμα και φορουσα και ισοθερμικα...το θεμα μου ειναι αν πανε ολα καλα σημερα αν πρεπει να το πω στον διευθυντη μου ωστε να μην κανω εφημεριες....γιατι εκτος απ το κρυο ερχονται τα παιδακια στα διαλειμματα και μ αγκαλιαζαν με φορα και ενταξει,δεν ειναι οτι καλυτερο...επισης μπορει να πεσει καποιο ε φορα πανω μου οπως κυνηγιουνται γιατι εχει γινει ουκ ολιγες φορες...
εχεις αγχος??ολα καλα θα πανε!!!

Εντάξει. .Έχω λίγο αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό.  Το αναμενόμενο νομίζω.  Εγώ θεωρώ ότι πρέπει να το πεις. Κάποια πράγματα το πρώτο τρίμηνο πρέπει να τα προσέχεις ιδιαιτέρως και αν δεν το πεις τώρα πότε θα το πεις? Εγώ το είπα μετά τον πρώτο υπέρηχο την 5η ή 6η βδομάδα.  Καλύτερα να ξέρουν πάρα μα ρισκάρεις. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Εντάξει. .Έχω λίγο αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό.  Το αναμενόμενο νομίζω.  Εγώ θεωρώ ότι πρέπει να το πεις. Κάποια πράγματα το πρώτο τρίμηνο πρέπει να τα προσέχεις ιδιαιτέρως και αν δεν το πεις τώρα πότε θα το πεις? Εγώ το είπα μετά τον πρώτο υπέρηχο την 5η ή 6η βδομάδα.  Καλύτερα να ξέρουν πάρα μα ρισκάρεις. 

αυτο σκεφτομαι,αυριο να το πω αν και θα ειναι λιγο akward η ανακοινωση,δεν ξερω πως να το πω....!ειναι ομως πολυ σωστος ο διευθυντης μου οπως κι ολοι οι συναδελφοι και ξερω πως δε θα υπαρξει κανενα θεμα...!

Όλα καλα θα πανε στην αυχενικουλα, νομιζω το αγχος δε σταματαει ποτε...ωορηξια,εμφυτευση,τεστ,χοριακη,αυχενικη και παει λεγοντας....αγχος παντα(αλλη λιγο,άλλη πολυ)...οποτε σημερα θα εχουμε κι οι 2 νεα!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια βρήκα λίγο χρόνο για διάλειμμα από τη δουλειά και πολύ το χαίρομαι γιατί το μυαλό μου είναι συνεχεία στο ραντεβού και δεν μπορώ καθόλου να συγκεντρωθω. Που είναι η Τζέιν?  Την έκανε την χοριακη? 

εγκυουλα μου ομορφη..λογικο!!!πως να μην ειναι εκει το μυαλο???αντε με το καλο!οτι ωρα και να τελειωσεις να μας γραψεις!!!θα χορτασεις μωρακι!

15 minutes ago, jane.austen είπε:

κοριτσιαααααααααααα τι κανετε???????
μπηκα καποια στιγμη να σας γραψω αλλα ειχε πεσει παλι η σελιδα παλι...πηγα σχολειο,ειχα κι εφημερια,πολυ κρυο εφαγα...μετα πηγα για χοριακη και μετα για ιδιαιτερο!τωρα μπηκα σπιτι!

το απογευμα στις 8 θα εχω νεα!μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!

τι κανετε εσεις;εχετε γραψει ενα τομο,αλλα πειτε μου εν συντομια τα νεα σας!

τονια εχεις αυχενικη σημερα;

μουτζουρα αρχιζουμε να βαραμε τωρα ε???

ρενααα τι κανεις?βικυ,μαμα,σιτι,χαρουμενη μαμα,μαμι???

σαμμερακι πως τα πας σημερα?

μου λειψατε κοριτσια...οσες ξεχναω πολλα φιλια!!!

αχ καρδουλα μου με τις εφημεριες...επειδη ξερω απο τον αντρα μου ναι νομιζω να το πεις να σε βγαλει εκτος!

8 εδω συντονισμενες για παρτυ!!!

εμεις χθες ξεκινησαμε αλλα τωρα παυση μεχρι Πεμπτη γιατι θα δωσουμε σπερμα...απο Πεμπτη βραδυ βαραμε αφοβα ...Παρασκευη το πολυ Δευτερα θα παω ντοκ να δει τα αυγουλακια μου σε τι μεγεθος ειναι και αναλογως θα μας κατευθυνει ο ντοκ μετα(τοτε ξεκινα το λιγο προγραμματισμενο σεξ...αλλα ας ειναι...βρισκουμε τον τροπο εμεις....μας κινητοποιει και ο σκοπος οποτε μια χαρα απολαυση ειναι!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

αχ καρδουλα μου με τις εφημεριες...επειδη ξερω απο τον αντρα μου ναι νομιζω να το πεις να σε βγαλει εκτος!

8 εδω συντονισμενες για παρτυ!!!

εμεις χθες ξεκινησαμε αλλα τωρα παυση μεχρι Πεμπτη γιατι θα δωσουμε σπερμα...απο Πεμπτη βραδυ βαραμε αφοβα ...Παρασκευη το πολυ Δευτερα θα παω ντοκ να δει τα αυγουλακια μου σε τι μεγεθος ειναι και αναλογως θα μας κατευθυνει ο ντοκ μετα(τοτε ξεκινα το λιγο προγραμματισμενο σεξ...αλλα ας ειναι...βρισκουμε τον τροπο εμεις....μας κινητοποιει και ο σκοπος οποτε μια χαρα απολαυση ειναι!!!

εχει πολυ κρυο ειδικα τα πρωινα ντυνομαι λες και παω για σκι και τωρα λεω θα κρυωνει το σπορακι...!Κοιτα καταλαβαινω τι λες για το προγραμματισμενο,αλλα οταν αρχισεις η απολαυση ειναι ιδια...δεν αλλαζει κατι...θα ειναι ο μηνας σου αυτος!!!! παντως τι πρηξιμο τρωνε αυτοι οι γιατροι....χαχα

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jane.austen είπε:

εχει πολυ κρυο ειδικα τα πρωινα ντυνομαι λες και παω για σκι και τωρα λεω θα κρυωνει το σπορακι...!Κοιτα καταλαβαινω τι λες για το προγραμματισμενο,αλλα οταν αρχισεις η απολαυση ειναι ιδια...δεν αλλαζει κατι...θα ειναι ο μηνας σου αυτος!!!! παντως τι πρηξιμο τρωνε αυτοι οι γιατροι....χαχα

εκτος απο το κρυο που ειναι απαλευτοοοο!!!εχει κουραση η εφημερια....ορθοστασια...και αν ειναι ανθρωπος ο δ/ντης θα σε απαλλαξει...οπως και οι συναδελφοι...γτ εχω δει και σχολεια που σφαζονται μεταξυ τους!χαχαχα!

αγαπη με τον τροπο που επιλεξαμε μαζι με τον γιατρο τωρα...δεν γινεται να μην κανω συχνες επισκεψεις...επιβαλλεται να δει τι γινεται...αν εκανα περισσοτερα απο ενα αυγα..τι μεγεθος ειναι...για να μπορει ελεγχομενα να παμε σε ωορρηξια...αλλιως αν ξεφυγει κατι εχει αρκετες επιπτωσεις που δεν τις θελουμε...οποτε τωρα κανει την δουλεια του ..δεν τον πρηζω απο μονη μου ως συνηθως!χαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

εκτος απο το κρυο που ειναι απαλευτοοοο!!!εχει κουραση η εφημερια....ορθοστασια...και αν ειναι ανθρωπος ο δ/ντης θα σε απαλλαξει...οπως και οι συναδελφοι...γτ εχω δει και σχολεια που σφαζονται μεταξυ τους!χαχαχα!

αγαπη με τον τροπο που επιλεξαμε μαζι με τον γιατρο τωρα...δεν γινεται να μην κανω συχνες επισκεψεις...επιβαλλεται να δει τι γινεται...αν εκανα περισσοτερα απο ενα αυγα..τι μεγεθος ειναι...για να μπορει ελεγχομενα να παμε σε ωορρηξια...αλλιως αν ξεφυγει κατι εχει αρκετες επιπτωσεις που δεν τις θελουμε...οποτε τωρα κανει την δουλεια του ..δεν τον πρηζω απο μονη μου ως συνηθως!χαχαχα!

όχι εμεις γενικα εχουμε πολύ καλο κλιμα και αλληλεγγυη μεταξυ μας οτι συμβει..

βασικα το ελεγα για μενα για το πρηξιμο που  μολις εμαθα τον παιρνω τηλ να τον ρωταω διαφορα...!!! Αλλά ειναι πολύ καλούλης...εσένα τωρα πως θα προχωρησει η διαδικασια???


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε κοριτσια μου ολα μπαινουν σε μια ταξη.τζειν κ τονια εννοειται  οτι θα μας γραψετε νεα σας...μουτζουρα καλα αποτελεσματα για αρχη..τζειν εδω ολες βαρανε....αποψε λεω να βαρεσω κ εγω....χαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jane.austen είπε:

όχι εμεις γενικα εχουμε πολύ καλο κλιμα και αλληλεγγυη μεταξυ μας οτι συμβει..

βασικα το ελεγα για μενα για το πρηξιμο που  μολις εμαθα τον παιρνω τηλ να τον ρωταω διαφορα...!!! Αλλά ειναι πολύ καλούλης...εσένα τωρα πως θα προχωρησει η διαδικασια???

εεε καλα κανεις αν εχεις αποριες!οπως σου εγραψα παραπανω παρασκευη ή δευτερα αναλογα ποτε θα μου πει θα παω να με δει...κ μετα δευτερα βασικα θα μαι 14η μερα οποτε υποθετω ισως χρειαστει να παω και παρασκευη και δευτερα...θα μου πει....μετα οταν τα ωοθυλακια,εφοσον εχει παει καλα η θεραπεια και κανω... εχουν φτασει στο επιθυμητο μεγεθος... θα μου κανει μια ενεση για να γινει η ωορρηξια και θα μας πει ποτε να κανουμε επαφες μετα απο 36 ωρες απο την ενεση γινεται η οωρρηξια και κανεις επαφες στο 24ωρο μετα την ενεση και μετα αλλη μια μεχρι τις 36 ωρες(ειναι λιγο με το ρολοι η διαδικασια)... και μετα θα μετραμε ολες μαζι 15 μερες!χαχαχα!

4 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο ρε κοριτσια μου ολα μπαινουν σε μια ταξη.τζειν κ τονια εννοειται  οτι θα μας γραψετε νεα σας...μουτζουρα καλα αποτελεσματα για αρχη..τζειν εδω ολες βαρανε....αποψε λεω να βαρεσω κ εγω....χαχα

ε ναι!!!!!τελειωσε η ατιμη εε?να βαρεσεις κοριτσαρα να ακουστεις εδω κατω!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο ρε κοριτσια μου ολα μπαινουν σε μια ταξη.τζειν κ τονια εννοειται  οτι θα μας γραψετε νεα σας...μουτζουρα καλα αποτελεσματα για αρχη..τζειν εδω ολες βαρανε....αποψε λεω να βαρεσω κ εγω....χαχα

της Ποπης γινεται στο φορουμ!!!!

φυσικα θα σας ενημερωσω για τα ευχαριστα(ευχομαι και ελπιζω)!!!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε κοριτσια χερομαι που ολα πανε καλα και προχωραμεεεε.....!!!!!!!!!!! jane kai τονια περιμενουμε νεα!!!! νεα αν θυμαμαι καλα περιμενουμε και απο το αμποτακι;;;;;; και αυτο τον μηνα εχουμε την ρενα μουτζουρα σαμμερ citty mammy αχχχ πιστευω να μη ξεχναω καμμια κοπελα...!!! αντε κοριτσια καντε τι δουλεια σας εσεις εγω μου φενεται θα αργησω λιγο ακομα...!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

μπραβο βρε κοριτσια χερομαι που ολα πανε καλα και προχωραμεεεε.....!!!!!!!!!!! jane kai τονια περιμενουμε νεα!!!! νεα αν θυμαμαι καλα περιμενουμε και απο το αμποτακι;;;;;; και αυτο τον μηνα εχουμε την ρενα μουτζουρα σαμμερ citty mammy αχχχ πιστευω να μη ξεχναω καμμια κοπελα...!!! αντε κοριτσια καντε τι δουλεια σας εσεις εγω μου φενεται θα αργησω λιγο ακομα...!!!

να μας βαλει το βικακι το πινακακι να δουμε ποιες περιμενουμε!!!!νομιζω πρωτα ειναι η αμποτ και μετα η σιτι...σωστα κοριτσια??


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, jane.austen είπε:

να μας βαλει το βικακι το πινακακι να δουμε ποιες περιμενουμε!!!!νομιζω πρωτα ειναι η αμποτ και μετα η σιτι...σωστα κοριτσια??

Η Αμποτ σίγουρα τώρα 26!!!!μετά δεν θυμάμαι τη σειρά! Εεε όταν μπορέσει το Βικακι γιατί εχει και τα ζουζούνια!!❤

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...