Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

ΝΚ natural killers


loralora

Recommended Posts

καλημέρα, 

Έκανα εξέταση για ΝΚ (στο αίμα, οχι στο ενδομήτριο ) και βρέθηκαν αυξημένα  φυσικά κυτταροκτόνα ΝΚ 586 22,7% ( Φτ 80-350) . Η αλήθεια είναι οτι έχω  αγχωθεί τρελά. Ισχύουν τα ΝΚ ή έχουν εγκαταλειφθεί. ο γατρος μου είναι αρνητικός με αυτά. Τις εξετάσεις τις έκανα με τη Λευκού και περιμένω να βγούνε κι άλλες για να το συζητήσουμε (τέλος Σεπτεμβρίου). Ετοιμάζομαι για εξωσωματική τον Οκτώβριο και έχω τρελαθεί.

Από εμπειρία σας πως το αντιμετωπίζει η Λευκού το θέμα (κορτιζόνη?)Είμαι να σκάσω γιατι στη δευτερη ετ είχα θετικό αποτέλεσμα αλλά παλλινδρόμησε στην 6η εβδομαδα. 
Καμία γνώμη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , loralora είπε:

καλημέρα, 

Έκανα εξέταση για ΝΚ (στο αίμα, οχι στο ενδομήτριο ) και βρέθηκαν αυξημένα  φυσικά κυτταροκτόνα ΝΚ 586 22,7% ( Φτ 80-350) . Η αλήθεια είναι οτι έχω  αγχωθεί τρελά. Ισχύουν τα ΝΚ ή έχουν εγκαταλειφθεί. ο γατρος μου είναι αρνητικός με αυτά. Τις εξετάσεις τις έκανα με τη Λευκού και περιμένω να βγούνε κι άλλες για να το συζητήσουμε (τέλος Σεπτεμβρίου). Ετοιμάζομαι για εξωσωματική τον Οκτώβριο και έχω τρελαθεί.

Από εμπειρία σας πως το αντιμετωπίζει η Λευκού το θέμα (κορτιζόνη?)Είμαι να σκάσω γιατι στη δευτερη ετ είχα θετικό αποτέλεσμα αλλά παλλινδρόμησε στην 6η εβδομαδα. 
Καμία γνώμη?

Καλημέρα.Και γω με αγωγή της Λευκού πορεύομαι από την εμβρυομεταφορά που έκανα την Τρίτη.Σαλοσπιρ ,κορτιζόνη 2 χαπάκια,βιταμίνη d.Την κορτιζόνη μου την έβαλε γιατί φάνηκε από τις εξετάσεις αυξημένα αντισώματα για αλλεργικές αντιδράσεις.Μην αγχώνεσαι γιατί πιστεύω ότι στην περίπτωση σου θα σου ξεκινήσει κορτιζόνη κανα 2 βδομάδες πριν την εμβρυομεταφορά.Απλά ενημέρωσε το γιατρό σου για να το προγραματήσετε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Εμεις Κυπρο για τα ΝΚ , κανουμε ορούς intralipids για να γινει η καταστολη των κυτταρων ..... Αυτη την αγωγη ακολουθησα κ εγω ολο το πρωτο τριμηνο της εγκυμοσυνης μου.


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...