Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Γλυκές Ιντερνετικές Αγορές


Recommended Posts

Λοιπον, οι εμπειρες πρεπει να δειξετε κατανοηση γιατι θα σας τρελανουμε στις ερωτησεις. :D

Καλαμαρακι, γιατι εκανες τη διακοσμηση με το γλασο τελευταια στιγμη;

Αλλοιώνεται αν το κανεις νωριτερα;

Ξερει κανεις τι εννοουσε η κοπελα που εκανε τη διοροφη τουρτα που ελεγε οτι χρησιμοποιησε κατι ειδικο για να μην καταρρεύσει η τουρτα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπον, οι εμπειρες πρεπει να δειξετε κατανοηση γιατι θα σας τρελανουμε στις ερωτησεις. :D

Καλαμαρακι, γιατι εκανες τη διακοσμηση με το γλασο τελευταια στιγμη;

Αλλοιώνεται αν το κανεις νωριτερα;

Όχι δεν αλλοιώνεται αφού είναι στο ψυγείο, αλλά δεν πρόλαβα να το κάνω νωρίτερα γιατί μαγείρευα:tongue:;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν αλλοιώνεται αφού είναι στο ψυγείο, αλλά δεν πρόλαβα να το κάνω νωρίτερα γιατί μαγείρευα:tongue:;)

:oops::oops::oops:

Ειχα δικιο λοιπον που ειπα να δειξετε κατανοηση στις ερωτησεις :lol::lol:

Τωρα ειδα τπ τικερακι σου.

Πριν μια βδομαδα ειχατε γενεθλια; Να την χαιρεσαι :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, οι εμπειρες πρεπει να δειξετε κατανοηση γιατι θα σας τρελανουμε στις ερωτησεις. :D

Καλαμαρακι, γιατι εκανες τη διακοσμηση με το γλασο τελευταια στιγμη;

Αλλοιώνεται αν το κανεις νωριτερα;

Ξερει κανεις τι εννοουσε η κοπελα που εκανε τη διοροφη τουρτα που ελεγε οτι χρησιμοποιησε κατι ειδικο για να μην καταρρεύσει η τουρτα;

Θα έπαιρνα όρκο ότι έβαλε δοκους αντιστήριξης αλλα επειδη θα τις φάω τις ντομάτες κατακουτελα,ξαναφευγωωωω

(αργότερα ίσως αποτολμησω να σας ποσταρω τη μια κ μοναδική φορα που ξεθαρρεψα κ έκανα τούρτα-ναι εγω-περσυ στα γενέθλια της μικρής,και αν κ μου βγήκε κατα γενική ομολογία πεντανοστιμη,είπα να μην το ξανα επιχειρησω καθώς μου βγήκε η πίστη.......)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλη αρχη!!

Εγω ειχα μια ιδεα να κανω τα μπισκοτα της βαφτισης της μπεμπας μου τον οκτωβριο και βρηκα κ παρηγγειλα αυταhttp://www.ebay.com/itm/190700946193?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649.Θα κανω προβες οταν ερθουν κ αν γινουν καλα θα τολμησω να τα εμφανισω στην βαφτιση

Επισης πηρα και αυτα

http://www.ebay.com/itm/170842939947?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

http://www.ebay.com/itm/110890063336?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

http://www.ebay.com/itm/160622380679?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

γενικα εχω ξανακανει μπισκοτα με ζαχαροπαστα.Απλα ομως χωρις πολλα πολλα σχεδια


tyazp2.png

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

[/url]

GbSbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και καλορίζικο το θέμα!!

Έχετε καμιά πρόταση κορίτσια μου για εύκολο γλυκό με σοκολάτα (εκτός από τα πολύ κλασσικά)? Την λατρεύει ο γιος μου!

(μήπως ο τίτλος του θέματος δεν είναι πολύ αντιπροσωπευτικός?)


Link to comment
Share on other sites

(μήπως ο τίτλος του θέματος δεν είναι πολύ αντιπροσωπευτικός?)

Γιατι όχι;

Ίσα ίσα που τον βλέπω πολυ πετυχημένο καθώς θα γράφουμε (δηλαδη θα γράφετε,γιατι αν περιμένετε απο μένα προκοψατε:tongue:) συνταγές σε συνδυασμό με προϊόντα /σκεύη ζαχαροπλαστικής-μαγειρικής που χουμε ψωνίσει ονλαιν ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Εμένα δεν μου έδωσε ο τίτλος όλο το εύρος (όπως το κατάλαβα αφού διάβασα το θέμα).

Εντάξει, παίζει και το γεγονός ότι δεν δουλεύουν και φουλ οι μηχανές μου (λόγω καλοκαιριού βεβαίως)...:mrgreen::lol::rolleyes::cool:


Link to comment
Share on other sites

Ti μεταφορικα εχουν ολα αυτά που παρήγγειλες;;;

Στο συνολο ποσο κοστιζουν και ποσες μερες θελουν ναρθουν;

Ρε ...καροτο-ειναι το γα@#$το για τα παιδια μου...- που θα τα βρω ολα αυτά μαζεμενα και πιο συμφαιρει πιο πολύ το ebay ή το amazon;

Καλααα ...την τυφλα μου εχω μαυτά...

Ελενουφι σουρχομαιιιιιιιιιι...για ξεστραβωμα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ti μεταφορικα εχουν ολα αυτά που παρήγγειλες;;;

Στο συνολο ποσο κοστιζουν και ποσες μερες θελουν ναρθουν;

Ρε ...καροτο-ειναι το γα@#$το για τα παιδια μου...- που θα τα βρω ολα αυτά μαζεμενα και πιο συμφαιρει πιο πολύ το ebay ή το amazon;

Καλααα ...την τυφλα μου εχω μαυτά...

Ελενουφι σουρχομαιιιιιιιιιι...για ξεστραβωμα!!!!!!

συνολικα ειχαν 34,72 δολλαρια απο τα οποια τα 5,34 ειναι τα μεταφορικα απο τα φουστανακια, τα υπολοιπα ηταν free.Τα πηρα προχθες και ελπιζω σε κανα μηνα το πολυ να τα εχω.Θα σας πω οταν ερθουν.


tyazp2.png

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

[/url]

GbSbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ti μεταφορικα εχουν ολα αυτά που παρήγγειλες;;;

Στο συνολο ποσο κοστιζουν και ποσες μερες θελουν ναρθουν;

Ρε ...καροτο-ειναι το γα@#$το για τα παιδια μου...- που θα τα βρω ολα αυτά μαζεμενα και πιο συμφαιρει πιο πολύ το ebay ή το amazon;

Καλααα ...την τυφλα μου εχω μαυτά...

Ελενουφι σουρχομαιιιιιιιιιι...για ξεστραβωμα!!!!!!

Σου είπα-το Σπιτι μου είναι ανοιχτο για σένα-όταν επιστρεψεις περιμένω phone κ θα ρθεις να τα βρούμε οοοοοοοολα παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Που το γραφει οτι ειναι δωρεαν;

Που να κοιταξω...γιατι βλέπω ενα 2 για μεταφορικά...

Καλαααα...γιατι να ειμαι ΤΟΟΟΟΟΣΟ ασχετη ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Αχχχχ σας ευχαριστω ΤΟΟΟΟΣΟ πολύ που με βοηθατε!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλεναδα.Μονο εγω δεν ψωνιζω εδω μεσα...Ολοι εχετε παρει το κατιτις σας...Μονο αρωματα εχω παρει ...τελεια και πολύ φθηνα απο το fragrance-x και μετα...το χαος!!!!!!!

Γιατι;;;Και εμενα μανουλα δε με γεννησε;;;Και ειναι και νεα και ομορφη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...