Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Καλημερα mairy- lou....ασε τα σχημα πισω και σκεψου μονο τα ευχαριστα που σας περιμενουν αγκαλια με τον μπεμπουλη σου!!! Ευχομαι συντομα να ερθει σπιτακι σας και να μας γραφεις τα κατορθωματα του...υπομονη λιγο εμεινε...το πολυ κ δυσκολο απ' οτι καταλαβαινω περασε!!! Τις ευχες και τα φιλια μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα mairy lou!

Διαβάζω συνέχεια τα νέα σας και χαίρομαι τόσο πολύ που τα πάτε ολοένα και καλύτερα! Υπομονή λίγο ακόμα... το αγοράκι σας, ο γιγαντάκος σας θα είναι πολύ σύντομα κοντά σας!τον φάγατε τον γαιδαρο, η ουρά έμεινε κορίτσι μου!

να του δώσεις πολλά φιλιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Τι κανεις Μαίρη λου;;; ο γίγαντας πως τα πάει;;;

Αν δεν κάνω λάθος σήμερα εχεις γεννεθλια!!!! Χρονιά πολλά!! Οτι επιθυμείς!!! Να σαι παντα γερή και δυνατή και με το καλό να υποδεχτεις το παλικάρι σου στο σπιτι όσο πιο σύντομα γίνεται!!!! Φιλια πολλά!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Τι κανεις Μαίρη λου;;; ο γίγαντας πως τα πάει;;;

Αν δεν κάνω λάθος σήμερα εχεις γεννεθλια!!!! Χρονιά πολλά!! Οτι επιθυμείς!!! Να σαι παντα γερή και δυνατή και με το καλό να υποδεχτεις το παλικάρι σου στο σπιτι όσο πιο σύντομα γίνεται!!!! Φιλια πολλά!!!

ΑΧ με συγκινεις πολυ mama82 που τα θυμασαι !! Ναιιιι σημερα εχω, σε ευχαριστω παρα πολυ και με το καλο το καμαρι σου ευχομαι !!

Κοριτσια ναι , βγηκαμε απο την εντατικη, και πηγαμε στην ενδιαμεση !!!.. Απιστευτο μου φαινεται το ποσο μεγαλωσε ο καστανοξανθουλης μου !!!!

Το καλυτερα δωρο φετος !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαίρη λου ευχαριστώ κι εγώ!!! Πω πω!!! Συγχαρητήρια!!! Οντως το καλύτερο δώρο!!! Απο δω και πέρα όλα θα περάσουν γρηγορα να δεις!!! Λίγο έμεινε!!! Αρα εχεις ενα ακόμη λογο να γιορτασεις!!! Χαρηκα παρα πολύ μπράβο σας!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη λου Χρονια Πολλα κοριτσάκι μου 1000συγνωμη που το ξεχασα :oops::oops:

Χαρηκα παρα πολυ για τον γιγαντακο μας!!Λιγο εμεινε και θα τον παρεις σπιτακι σου θα δεις!!!Αν το καλυτερο δωρο ειναι για φετος να δεις τι σε περιμενει του χρονου....:D:D:D

Τις ευχες μου,να περασεις ομορφα🎂🎆


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι χρόνια σου πολλά!σ' εύχομαι ότι καλύτερο να χαίρεσαι την οικογένεια σου το παλικαράκι σου!δεν μπορείς να πεις το αγγελούδι σου σ' έκανε το καλύτερο δώρο φτου φτου μη σας ματιάσουμε!πρώτα ο θεός βέβαια αν δεν κάνει ταχύπνοια το μωράκι σου ούτε μια εβδομάδα δε θα είναι στην ενδιάμεση θα δεις αν πάνε όλα καλά σε 4-5 μέρες θα το βρεις να είναι εκτός θερμοκοιτίδας σε κουνακι!μετά άντε το πολύ 2-3 μέρες στο διπλανό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Μαιρυ λου,ειναι τοσο τελεια τ νεακια σ π ειπα θ σ γραψω δημοσια αυτη τ φορα.

Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α !!!!!!!!!!

Να εισαι παντα γερη κ να χαιρεσαι το γιγαντακι!!Αυτον τ μικρο ηρωα π τ θαυμαζουμε ολοι!!ειδες πως παλεψε ο μικρουλης γ ν σ κανει τ μεγαλυτερο δωρο?προσπαθησε να μη σκεφτεσαι αρνητικα,σε λιγο θα εχεις τ μωρακι σπιτι,μαζι σ,συνεχεια κ θα ειναι ολα πολυ ομορφα!!!Να περασεις καλα!!

Ευχομαι τ καλυτερα!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


giota k. ευχαριστώ για την εξαίρεση που εκανες! Ναι υπέροχα τα νεα μας και γω ακομα δεν μπορω να τα πιστεψω

ΝΤΙΑΝΑ80

ναι καπως ετσι ειναι το πρόγραμμα αν είμαστε το ιδιο καλα και τις επομενες μερες. Στα κουνακια θα ειμαστε μια χαρουλα μολις παμε. Λετε να γινει σύντομα? ??

victoriaki του χρονου θα σβησει αυτος τα κερακια τιμης ένεκεν.

Link to comment
Share on other sites

Greta μου τι ζητας Συγγνώμη καλε????? Πλακα εχεις!!! σε ευχαριστώ παρα πολυ και σε σας οτι ομορφοτερο ευχομαι για το μπεμπουλινι το μικιο!! Ομορφα και οικογενειακα ηταν σημερα. Μου εκανε τουρτιτσα η αδερφη του πεθερου μου που ηρθε προχτες απο την Γερμανία και η πεθερα μου εκανε πιτα και πιροσκι πεντανοστιμα!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα καλη μ...χρονια ευτυχισμενα ευχομαι με το γιγαντακο σου αγκαλιτσα και συντομα στ σπιτι!!ολα καλα πηγαινουν, χαιρομαι παρα πολυ για σας...ευχομαι ν ξεμπερδεψετε γρηγορα απο δω κ περα απτις υπολοιπες φασεις και να γυρισετε σπιτι σας και οι 3 συντομα!!!τα δυσκολα περασαν!!! ευχομαι οτι καλυτερο!φιλακια πολλα!!:):):):):):)


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

litsa_xoylio σ ευχαριστώ παρα πολυ για τις ευχές. Με κάνουν πιο δυνατη. Με το καλο το μπιζουδακι σου. Πως εισαι εσυ? Βλεπω μπηκες 30+

αν εξαιρεσεις τη μεση που με εχει ταραξει εδω και 10 μερες, καλα ειμαι...σα κινητη φουσκα!!!ευτυχως ειμαι σταθερη στα κιλα τον τελευταιο καιρο γτ ειχα παρει πολλα στην αρχη(+12)...χαχχαχαχχα!!!σταματω κ απτη δουλεια την αλλη παρασκευη , αντε μπας κ δω σωτηρια στη μεση απτην ξεκουραση...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...