Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!


Rocklady

Recommended Posts

καλημερα που ειστε κοριτσια?? ελπιζω να με θελετε στην παρεα σας!!!εχω και εγω δυο παιδακια ενα σχεδον 2 χρονων και ενα 8 ετων και φυσικα ειμαι full day μαμα που ειστε καλε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 154
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
καλημερα που ειστε κοριτσια?? ελπιζω να με θελετε στην παρεα σας!!!εχω και εγω δυο παιδακια ενα σχεδον 2 χρονων και ενα 8 ετων και φυσικα ειμαι full day μαμα που ειστε καλε??

Καλως ηρθες!Να σου ζησουν!Εγω χαθηκα γιατι ελειπα διακοπες,μετα ειχα μεινει εγκυος αλλα δυστυχως δε προχωρησε.Κ ημουν ψιλοχαλια.Τωρα ομως ξαναπαιρνω τα πανω μου κ προχωραω..ετσι ειναι η ζωη!Υγεια να εχουμε κ πανω απ'ολα το παιδακι μ να ειναι καλα!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑ ,καλησπερα ,εσυ να εισε καλα και ολα θα γινουν οπως πρεπει.!!!!!Εχεις ενα παιδακι ?ν σου ζησει!!!!εργαζεσε η μεγαλωνεις το παιδακι σου??? εγω δεν εργαζομαι ,μεγαλωνω τα δυο παιδακια μου σχεδον μονη μιας και συζυγος δουλευει κυριως εξω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως ηρθες!Να σου ζησουν!Εγω χαθηκα γιατι ελειπα διακοπες,μετα ειχα μεινει εγκυος αλλα δυστυχως δε προχωρησε.Κ ημουν ψιλοχαλια.Τωρα ομως ξαναπαιρνω τα πανω μου κ προχωραω..ετσι ειναι η ζωη!Υγεια να εχουμε κ πανω απ'ολα το παιδακι μ να ειναι καλα!

αννιτα μου μην στεναχωριέσαι θα ξανά μείνεις εγκυος κ όλα θα πάνε καλά!!!

Μπάμπι μουΈνα αγοράκι εχω σχεδόν 22 μηνων κ απο Γενάρη πάμε κ για το 2ο να μαστε καλά!!!

εσείς όλες καλα????


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα ζουζουνα να σου ζησει το παδακι σου !!!! με το καλο το δευτερο μωρακι σας!!!!και εμενα ο μικρος ειναι σχεδον 2 τον αλλο μηνα η μεγαλη ειναι σχεδον 8.Να ειναι γερα ολα τα παιδακια του κοσμου!!Και εγω αθηνα μενω αλλα καταγωγη απο σερρες εχω ειμια 8 χρονια στην πρωτευουσα χαχα.Ζουζουνα βλεπω και εσυ αθηνα μενεις ,,,αρχησε να βρεχει τωρα επιτελους χειμωνας,,,,μου αρεσει το χουχουλιασμα χαχα.Αννιτα ποσο ειναι το παδακι σου??? εσυ μενεις αθηνα γιατι μπερδευτηκα λιγο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
ΑΝΙΤΑ ,καλησπερα ,εσυ να εισε καλα και ολα θα γινουν οπως πρεπει.!!!!!Εχεις ενα παιδακι ?ν σου ζησει!!!!εργαζεσε η μεγαλωνεις το παιδακι σου??? εγω δεν εργαζομαι ,μεγαλωνω τα δυο παιδακια μου σχεδον μονη μιας και συζυγος δουλευει κυριως εξω.

Γεια σου!Χαρηκα πολυ και ευχαριστω!Ναι ενα αγορακι εχω 4 χρονων.Ελπιζω να πανε ολα καλα κ να του χαρισω ενα αδερφακι.Δεν εργαζομαι.Μενω Κερατσινι.Εγω πιστευω για τη γυναικα που μεγαλωνει παιδια καλυτερα να μενει σπιτι και για την ιδια κ για τα παιδια.Μπορει λιγο η κλεισουρα που και που να χτυπαει καμπανακια αλλα μια βολτα με τα παιδια ή μονη με τον συζυγο μας ανανεωνει αρκετα.Ενω οταν η γυναικα εργαζεται αρχιζουν κ λειπουν ουσιαστικα πραγματα απο τη καθημερινοτητα μας.Κ πιο πολυ στα παιδια.Εγω βλεπω απο τον μικρο μ.Ειναι ενα πολυ χαρουμενο παιδι,γεματο,χορτασμενο.Ενω βλεπω των φιλων μου που εργαζονται και ειναι μονιμα μελαγχωλικα.Τους λειπει η μαμα τους κ το λενε συνεχεια.Φυσικα και αν υπαρχει αναγκη η γυναικα να δουλεψει οπως θα εκανα κ εγω αλλα δυστυχως οι περισσοτερες τωρα δουλευουν για αλλους λογους ακομα κ για να ξεφευγουν απο το σπιτι λιγο.Το εχω ζησει κ αυτο με πολλες. :cry: Με επιασε η φλυαρια μου... ;)

Link to comment
Share on other sites

αννιτα μου μην στεναχωριέσαι θα ξανά μείνεις εγκυος κ όλα θα πάνε καλά!!!

Μπάμπι μουΈνα αγοράκι εχω σχεδόν 22 μηνων κ απο Γενάρη πάμε κ για το 2ο να μαστε καλά!!!

εσείς όλες καλα????

Ευχαριστω και μακαρι!Με το καλο να ερθει στον κοσμο!Αν και σιγουρα θα εχεις την προικα του πρωτου,ενημερωτικα για σενα ή για γνωστες πουλαω τη καλαθουνα με βαση.Εβαλα κ αγγελια στο φορουμ.3 φορες να κοιμηθηκε το μικρο μ εκει.

Link to comment
Share on other sites

Αννίτα χάρη κάι εγώ .και εγώ μεγαλώνω τα παιδάκια μου και το θεωρώ ευλογία που με έχουν κοντά τους και τα βλέπω να μεγαλώνουν και δεν αναγκάζομαι για οικονομικούς κύριους λόγους να τους λείπω.αμακαρι σύντομα να αποκτήσεις και δεύτερο παιδάκι.Zούζουνα με το καλό το δεύτερο παιδάκι σας!!! Εμείς την Πέμπτη ο μικρός κλείνει τα 2 του.περασαν κιόλας δυο χρόνια !!, αγοράκι είναι το δικό σου η κοριτσάκι??αθηνα μένεις ζουζούνια εσύ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω και μακαρι!Με το καλο να ερθει στον κοσμο!Αν και σιγουρα θα εχεις την προικα του πρωτου,ενημερωτικα για σενα ή για γνωστες πουλαω τη καλαθουνα με βαση.Εβαλα κ αγγελια στο φορουμ.3 φορες να κοιμηθηκε το μικρο μ εκει.

Ευχαριστώ πολύ αννιτα μου,έχω βέβαια από το πρώτο με βάση κ εγώ Την είχα πάρει.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Αννίτα χάρη κάι εγώ .και εγώ μεγαλώνω τα παιδάκια μου και το θεωρώ ευλογία που με έχουν κοντά τους και τα βλέπω να μεγαλώνουν και δεν αναγκάζομαι για οικονομικούς κύριους λόγους να τους λείπω.αμακαρι σύντομα να αποκτήσεις και δεύτερο παιδάκι.Zούζουνα με το καλό το δεύτερο παιδάκι σας!!! Εμείς την Πέμπτη ο μικρός κλείνει τα 2 του.περασαν κιόλας δυο χρόνια !!, αγοράκι είναι το δικό σου η κοριτσάκι??αθηνα μένεις ζουζούνια εσύ??

Ναι Αθήνα κ εγώ κοντά στην Πάρνηθα.....


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...