Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Είμαι 39,εχω μια μηδενική χοριακη,μια δίδυμη κύηση όπου το ένα  παλινδρομησε και μια βιοχημική. Θεωρούνται 3αποτυχιες αυτά ?

      Ε όχι δεν θεωρούνται αποτυχίες αυτά απτήν στιγμή που από εκεί έχεις ένα παιδί. Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτικο.

      Να μην ανχωνεσε μην ξεχνάς ότι τώρα έχεις γεννήσει . Μετά από την γέννα ο οργανισμός αντιδρά διαφορετικά Κ στις διεργεσεις . Μπορεί τότε στα 36 να έβγαλες πολλά τώρα μπορεί με μια πιο ήπια διεργεση να έχεις πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά . 

ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!


Rocklady

Recommended Posts

Ζουζούνια σορρυ ,αλλά επειδή έγραψες από Γενάρη ότι πας για το δεύτερο γιαυτο μπερδεύτηκα .Μακαρι να το αποκτήσετε οπότε ποθειτε,,, α είναι κοντά τα άντρακια μας εμείς κλείσαμε τα 2 στις 6 Νοεμβρίου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 154
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ζουζούνα τόξοτης είναι ο μικρός η όχι????

Ο μικρός είναι αιγόκερως με ωροσκόπο καρκίνο.απλά είπα ότι θα ξεκινήσουμε από Γενάρη να προσπαθούμε για 2ο μωράκι...κ όταν έρθει.βέβαια εξαρτάται κ απο την περίοδο γιατί έχω λίγο μεγάλο κύκλο αλλά καταλαβαίνω ποτέ έχω ωορρηξια.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Όταν ειναι να έρθει θα έρθει μην αγχώνεστε όλα καλά θα πάνε....καλά όσο για την ωορρηξία εγώ να δεις ποσό την καταλαβαίνω ,έχω πολυ περισσότερο πόνο απο την περίοδο...τι να κάνουμε γυναικείες υποθέσεις.δεν θυμάμαι τον στέλνεις σχολείο??? εσυ δουλεύεις??.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Όταν ειναι να έρθει θα έρθει μην αγχώνεστε όλα καλά θα πάνε....καλά όσο για την ωορρηξία εγώ να δεις ποσό την καταλαβαίνω ,έχω πολυ περισσότερο πόνο απο την περίοδο...τι να κάνουμε γυναικείες υποθέσεις.δεν θυμάμαι τον στέλνεις σχολείο??? εσυ δουλεύεις??.

Όχι δεν δουλεύω.εχω τελειώσει βρεφονηπιαγωγος βέβαια αλλά κ ο μικρος τώρα θα κλείσει τα 2.στις 23/12


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...