Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!


Rocklady

Recommended Posts

Μακαρι να φτιαξουν πριν ο κοσμος τρελαθει τελειως.Ακομα κρατιομαστε λιγο αλλα οχι για πολυ!Εμεις τωρα προσπαθουμε κ για δευτερο παιδακι.Ειναι πολυ δυσκολα αλλα δεν θελω να αφησω το παιδι μου μονο του.Και δε μιλαω για τωρα αλλα αργοτερα στη ζωη του.Το μονο που ευχομαι ειναι να πανε ολα καλα γιατι κ εγω πριν το παιδακι μου ειχα περιπετειες με αποβολες και γενικως γυναικολογικα θεματα.

Μπραβο που παρολο τις δυσκολιες προσπαθειτε για δευτερο, εγω ουτε να το σκεφτω δεν θελω! Εμενα με φοβιζουν πολλα πραγματα και δεν μπορω να τα παραβλεψω για να κανω κι αλλο. Μακαρι να ηταν αλλιως οι συνθηκες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 154
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο που παρολο τις δυσκολιες προσπαθειτε για δευτερο, εγω ουτε να το σκεφτω δεν θελω! Εμενα με φοβιζουν πολλα πραγματα και δεν μπορω να τα παραβλεψω για να κανω κι αλλο. Μακαρι να ηταν αλλιως οι συνθηκες!

Γεια σου!Σε φοβιζουν πραγματα πανω στην εγκυμοσυνη ή γενικως προβληματα,δυσκολιες κτλ;Γιατι κ εγω εχω αρκετες φοβιες οπως πως θα πανε τα πραγματα με την εγκυμοσυνη,αν θα μπορουμε οικονομικα στο μελλον γιατι τα πραγματα ολο αλλαζουν πια,πως θα ειναι μετα η ζωη μας με δυο παιδακια κτλ αλλα δε το βαζουμε κατω.Μονο υγεια να υπαρχει κ ολα σιγα σιγα γινοντε.Αλλωστε οπως το εχω πια εμπεδωσει μια ζωη την εχουμε κ αξιζει να ρισκαρουμε κ να δοκιμαζουμε νεα πραγματα κ καταστασεις!Ενας φοβος παντα υπαρχει μεσα μας αλλα δε πρεπει να μας επιρρεαζει πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να φτιαξουν πριν ο κοσμος τρελαθει τελειως.Ακομα κρατιομαστε λιγο αλλα οχι για πολυ!Εμεις τωρα προσπαθουμε κ για δευτερο παιδακι.Ειναι πολυ δυσκολα αλλα δεν θελω να αφησω το παιδι μου μονο του.Και δε μιλαω για τωρα αλλα αργοτερα στη ζωη του.Το μονο που ευχομαι ειναι να πανε ολα καλα γιατι κ εγω πριν το παιδακι μου ειχα περιπετειες με αποβολες και γενικως γυναικολογικα θεματα.
Μπραβο που παρολο τις δυσκολιες προσπαθειτε για δευτερο, εγω ουτε να το σκεφτω δεν θελω! Εμενα με φοβιζουν πολλα πραγματα και δεν μπορω να τα παραβλεψω για να κανω κι αλλο. Μακαρι να ηταν αλλιως οι συνθηκες!

Καλησπέρα κορίτσια!

ΙΩΑΝΝΑ μου εσύ ξέρεις καλύτερα την κατάσταση της οικογένειάς σου και δεν πας για 2ο. Νομίζω οτι όσοι είναι απ'έξω δεν μπορούν να εκφέρουν άποψη. Εμείς είμαστε με έναν μισθό αλλά αποφασίσαμε και πήγαμε για 2ο.

ΑΝΝΙΤΑΚΟΚ με το καλό το 2ο παιδάκι. Και εγώ είχα πολλά προβλήματα (ειδικά στην 2η εγκυμοσύνη μου) αλλά όλα πήγαν μια χαρά.

Επίσης πριν την μπέμπα μου είχα και μια αποβολή.

Ελπίζω σε λίγο καιρό να μας ανακοινώνεις την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

ΙΩΑΝΝΑ μου εσύ ξέρεις καλύτερα την κατάσταση της οικογένειάς σου και δεν πας για 2ο. Νομίζω οτι όσοι είναι απ'έξω δεν μπορούν να εκφέρουν άποψη. Εμείς είμαστε με έναν μισθό αλλά αποφασίσαμε και πήγαμε για 2ο.

ΑΝΝΙΤΑΚΟΚ με το καλό το 2ο παιδάκι. Και εγώ είχα πολλά προβλήματα (ειδικά στην 2η εγκυμοσύνη μου) αλλά όλα πήγαν μια χαρά.

Επίσης πριν την μπέμπα μου είχα και μια αποβολή.

Ελπίζω σε λίγο καιρό να μας ανακοινώνεις την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Μακαρι!Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου!Σε φοβιζουν πραγματα πανω στην εγκυμοσυνη ή γενικως προβληματα,δυσκολιες κτλ;Γιατι κ εγω εχω αρκετες φοβιες οπως πως θα πανε τα πραγματα με την εγκυμοσυνη,αν θα μπορουμε οικονομικα στο μελλον γιατι τα πραγματα ολο αλλαζουν πια,πως θα ειναι μετα η ζωη μας με δυο παιδακια κτλ αλλα δε το βαζουμε κατω.Μονο υγεια να υπαρχει κ ολα σιγα σιγα γινοντε.Αλλωστε οπως το εχω πια εμπεδωσει μια ζωη την εχουμε κ αξιζει να ρισκαρουμε κ να δοκιμαζουμε νεα πραγματα κ καταστασεις!Ενας φοβος παντα υπαρχει μεσα μας αλλα δε πρεπει να μας επιρρεαζει πιστευω.

Με φοβιζει πολυ η εγκυμοσυνη γιατι αν μεινω στο κρεβατι την εβαψα. Οικονομικα δεν ειμαστε καλα και θα χειροτερεψουν κι αλλο. Βλεπω οτι με το ενα δεν βγαινει κι εχουμε κοψει τα παντα, τι θα γινει με το δευτερο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με φοβιζει πολυ η εγκυμοσυνη γιατι αν μεινω στο κρεβατι την εβαψα. Οικονομικα δεν ειμαστε καλα και θα χειροτερεψουν κι αλλο. Βλεπω οτι με το ενα δεν βγαινει κι εχουμε κοψει τα παντα, τι θα γινει με το δευτερο?

Αν μείνεις στο κρεβάτι (που το απεύχομαι) δεν έχεις κάποιον να σε βοηθάει??? Εμένα μένει από πάνω η μαμά μου και με φρόντιζε αλλιώς δεν ξέρω τι θα είχα κάνει!

Νομίζω είχες πει οτι έχεις προβληματά και με την δουλειά σου από όσο θυμάμαι. Έχεις δίκιο να έχεις άγχος.


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν μείνεις στο κρεβάτι (που το απεύχομαι) δεν έχεις κάποιον να σε βοηθάει??? Εμένα μένει από πάνω η μαμά μου και με φρόντιζε αλλιώς δεν ξέρω τι θα είχα κάνει!

Νομίζω είχες πει οτι έχεις προβληματά και με την δουλειά σου από όσο θυμάμαι. Έχεις δίκιο να έχεις άγχος.

Οι γονεις μου μενουν 10χλμ μακρια. Ηδη τους εχει φαει το πηγαινελα με το ενα παιδι, ξερω οτι δεν θα αντεχε να εχει κι αλλο παιδι να μεγαλωνει κθ ςγω δεν μπιρω να μγν δουλευω. Η εγκυμοσυνη ηταν επικίνδυνη και για μενα και για το παιδι. Αν γινει καμμια στραβη στην επόμενη τι θα γινει το παιδι? Το προβλημα στη δουλειά παραμένει

Link to comment
Share on other sites

Οι γονεις μου μενουν 10χλμ μακρια. Ηδη τους εχει φαει το πηγαινελα με το ενα παιδι, ξερω οτι δεν θα αντεχε να εχει κι αλλο παιδι να μεγαλωνει κθ ςγω δεν μπιρω να μγν δουλευω. Η εγκυμοσυνη ηταν επικίνδυνη και για μενα και για το παιδι. Αν γινει καμμια στραβη στην επόμενη τι θα γινει το παιδι? Το προβλημα στη δουλειά παραμένει

Έχεις δίκιο να σκέφτεσαι και τους γονείς σου. Εξάλλου δεν είναι υποχρεωμένοι να μας μεγαλώνουν τα παιδιά μας.

Όσο για την δουλειά σου τι να πω???? Εκμεταλλεύονται χωρίς να έχουν ιερό και όσιο. Ντροπή τους!!!!!!!!!!!


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ελειψα για λιγο καιρο γιατι περασα μια περιπετειουλα.Ειχα εναν τρομερο ιλλιγκο κ πανικοβληθηκα κ πηγα στον γιατρο κ μου ειπε οτι ειναι στομαχικοι ιλλιγκοι κ ολα τα αλλα τα επαθα απο τον γνωστο πανικο μου.:mad::x

Τωρα οσο δεν αγχωνομαι ολα καλα!Αν αγχωθω τα παθαινω ολα!:-(

Διαβασα τις συζητησεις σας και αν υπαρχουν τετοια προβληματα τοτε εχεις δικιο.Κ για εμενα οπως ειπα δεν ειναι καθολου ευκολο και με την εγκυμοσυνη και με τα οικονομικα αλλα το καλο ειναι οτι εχω βοηθεια κ απο γονεις αλλα κ ολο το σοι μας.Αλλιως ουτε συζητηση!

Ας ευχομαστε να ειναι καλα τα παιδακια μας και να μπορουμε να τους δινουμε ολη την αγαπη μας!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ελειψα για λιγο καιρο γιατι περασα μια περιπετειουλα.Ειχα εναν τρομερο ιλλιγκο κ πανικοβληθηκα κ πηγα στον γιατρο κ μου ειπε οτι ειναι στομαχικοι ιλλιγκοι κ ολα τα αλλα τα επαθα απο τον γνωστο πανικο μου.:mad::x

Τωρα οσο δεν αγχωνομαι ολα καλα!Αν αγχωθω τα παθαινω ολα!:-(

Διαβασα τις συζητησεις σας και αν υπαρχουν τετοια προβληματα τοτε εχεις δικιο.Κ για εμενα οπως ειπα δεν ειναι καθολου ευκολο και με την εγκυμοσυνη και με τα οικονομικα αλλα το καλο ειναι οτι εχω βοηθεια κ απο γονεις αλλα κ ολο το σοι μας.Αλλιως ουτε συζητηση!

Ας ευχομαστε να ειναι καλα τα παιδακια μας και να μπορουμε να τους δινουμε ολη την αγαπη μας!!!;)

Περαστικά σου ANNITAKOK!!!!! Ευτυχώς δεν ήταν τίποτα σοβαρό γιατί πραγματικά ο ίλλιγκος δεν αντέχεται! Έπαθα και στις 2 εγκυμοσύνες μου και τρελάθηκα. Τελικά έχω λαβύρινθο στο δεξί μου αυτί αλλά θηλάζω και δεν μπορώ να πάρω θεραπεία. Έτσι κι αλλιώς δεν έχω συμπτώματα. Μόνο στις εγκυμοσύνες εκδηλωνόταν ααλλιώς δεν θα ήξερα καν οτι το έχω.

Μια χαρά πουν έχεις βοήθεια από τους γύρω σου. Και εγώ έχω την μαμά μου αλλιώς δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω!

Κορίτσια ξεκίνησα δίαιτα την Δευτέρα! Είμαι ήδη 2 κιλά κάτω!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


annitakok περαστικά σου!!!!!το μόνο αποτελεσματικό είναι η γυμναστική κ η σωστή διατροφή!!!!να χάσεις βάρος....εμενα είχε αποτέλεσμα...απλά είναι κ θεμα του κάθε ανθρώπου.

είστε όλοι καλα?????Εγώ είμαι καλύτερα κ ο μικρος καλά είναι τώρα.....


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαι σας ευχαριστω πολυ!Λοιπον πηγα σε παθολογο κ οντως ε κ εγω εχω καποιο προβλημα με το αυτι μου γτ ολο το χειμωνα ακουγα σαν να ειχα θαλασσα μεσα στο αυτι μου κ δεν εδωσα σημασια κ τωρα μου χτυπησε το καμπανακι.Μου εδωσε ενα χαπι κ το ξεκινησα χτες.Για να δουμε!Σημερα κοριτσακια μ επαθα παλι μια καλη κριση αγχους γτ πιεστηκα με τον μικρο που προσπαθουσε να κανει κακακια του απο χτες το βραδι κ πονουσε πολυ κ εκλαιγε κ σημερα το πρωι προσπαθουσε παλι παρολο που του εβαλα κλισματακι κ στρεσαριστηκα και επαθα την γνωστη κριση μ.Αλλα τωρα τις δυο τελευταιες φορες που εχω παθει πιεζεται το κεφαλι μ κ μετα ειμαι σαν ζαβλακωμενη ενω παλια αυτο δεν το ειχα.Τι ειναι πια αυτο το μυαλο βρε κοριτσια;Πως μπορει κ μας ελεγχει τοσο πολυ πια;Παντως ειναι να μην γινει η αρχη.Αμα γινει μετα περναει παρα πολυ δυσκολα.Ευτυχως κ ηρθε ο αντρας μ εκεινη την ωρα κ βγηκα για ψωνια κ μετα πλακωθηκα στις δουλειες κ το μαγειρεμα κ λιγο το ξεπερασα πιο καλα.Αλλα παντα εχω το φοβο της επομενης φορας..κ αν..κ αν.. κ παει λεγοντας!Συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα συνηθως λενε πως συζητωντας κατι εστω κ γραπτως ανακουφιζεσαι.Εγω πια περα απο τους δικους μ που εχω παντα στο πλαι μ τωρα εχω κ εσας να συζηταω.

Link to comment
Share on other sites

annitakok περαστικά σου!!!!!το μόνο αποτελεσματικό είναι η γυμναστική κ η σωστή διατροφή!!!!να χάσεις βάρος....εμενα είχε αποτέλεσμα...απλά είναι κ θεμα του κάθε ανθρώπου.

είστε όλοι καλα?????Εγώ είμαι καλύτερα κ ο μικρος καλά είναι τώρα.....

Παρεπιπτοντως με ολα αυτα το τελευταιο καιρο ενα καλο που βγηκε ειναι οτι εχασα 3,5 κιλα.Παντα καλα το παιδακι σου!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαι σας ευχαριστω πολυ!Λοιπον πηγα σε παθολογο κ οντως ε κ εγω εχω καποιο προβλημα με το αυτι μου γτ ολο το χειμωνα ακουγα σαν να ειχα θαλασσα μεσα στο αυτι μου κ δεν εδωσα σημασια κ τωρα μου χτυπησε το καμπανακι.Μου εδωσε ενα χαπι κ το ξεκινησα χτες.Για να δουμε!Σημερα κοριτσακια μ επαθα παλι μια καλη κριση αγχους γτ πιεστηκα με τον μικρο που προσπαθουσε να κανει κακακια του απο χτες το βραδι κ πονουσε πολυ κ εκλαιγε κ σημερα το πρωι προσπαθουσε παλι παρολο που του εβαλα κλισματακι κ στρεσαριστηκα και επαθα την γνωστη κριση μ.Αλλα τωρα τις δυο τελευταιες φορες που εχω παθει πιεζεται το κεφαλι μ κ μετα ειμαι σαν ζαβλακωμενη ενω παλια αυτο δεν το ειχα.Τι ειναι πια αυτο το μυαλο βρε κοριτσια;Πως μπορει κ μας ελεγχει τοσο πολυ πια;Παντως ειναι να μην γινει η αρχη.Αμα γινει μετα περναει παρα πολυ δυσκολα.Ευτυχως κ ηρθε ο αντρας μ εκεινη την ωρα κ βγηκα για ψωνια κ μετα πλακωθηκα στις δουλειες κ το μαγειρεμα κ λιγο το ξεπερασα πιο καλα.Αλλα παντα εχω το φοβο της επομενης φορας..κ αν..κ αν.. κ παει λεγοντας!Συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα συνηθως λενε πως συζητωντας κατι εστω κ γραπτως ανακουφιζεσαι.Εγω πια περα απο τους δικους μ που εχω παντα στο πλαι μ τωρα εχω κ εσας να συζηταω.

Είσαι πολύ γλυκιά!!!!!ετσι είναι όπως τα λες όταν τα λες σου φεύγει ένα βάρος!!!!

ο μικρος πως είναι σημερα????


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαι σας ευχαριστω πολυ!Λοιπον πηγα σε παθολογο κ οντως ε κ εγω εχω καποιο προβλημα με το αυτι μου γτ ολο το χειμωνα ακουγα σαν να ειχα θαλασσα μεσα στο αυτι μου κ δεν εδωσα σημασια κ τωρα μου χτυπησε το καμπανακι.Μου εδωσε ενα χαπι κ το ξεκινησα χτες.Για να δουμε!Σημερα κοριτσακια μ επαθα παλι μια καλη κριση αγχους γτ πιεστηκα με τον μικρο που προσπαθουσε να κανει κακακια του απο χτες το βραδι κ πονουσε πολυ κ εκλαιγε κ σημερα το πρωι προσπαθουσε παλι παρολο που του εβαλα κλισματακι κ στρεσαριστηκα και επαθα την γνωστη κριση μ.Αλλα τωρα τις δυο τελευταιες φορες που εχω παθει πιεζεται το κεφαλι μ κ μετα ειμαι σαν ζαβλακωμενη ενω παλια αυτο δεν το ειχα.Τι ειναι πια αυτο το μυαλο βρε κοριτσια;Πως μπορει κ μας ελεγχει τοσο πολυ πια;Παντως ειναι να μην γινει η αρχη.Αμα γινει μετα περναει παρα πολυ δυσκολα.Ευτυχως κ ηρθε ο αντρας μ εκεινη την ωρα κ βγηκα για ψωνια κ μετα πλακωθηκα στις δουλειες κ το μαγειρεμα κ λιγο το ξεπερασα πιο καλα.Αλλα παντα εχω το φοβο της επομενης φορας..κ αν..κ αν.. κ παει λεγοντας!Συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα συνηθως λενε πως συζητωντας κατι εστω κ γραπτως ανακουφιζεσαι.Εγω πια περα απο τους δικους μ που εχω παντα στο πλαι μ τωρα εχω κ εσας να συζηταω.

Aννιτάκι μου γι'αυτό είμαστε εδώ για να λέμε τα εσώψυχα μας και να μην κρυβόμαστε. Όλοι αντιμετωπίζουμε προβλήματα και καλό είναι να μην φοβόμαστε να το λέμε γιατί έτσι δεν ξεπερνιέται. Την στιγμή που το έπαθες έπρεπε να μπεις εδώ και να μας το πεις. Όλο και κάποια θα ήταν μέσα εκείνη την στιγμή και είμαι σίγουρη οτι θα έπαιρνε λίγο από το βάρος σου.

Ζουζούνα τι κάνεις??? Τι κάνει ο μικρός σου???

Εγώ χάθηκα γιατί έτρεχα να κλείσω τα πράγματα της βάφτισης. Ευτυχώς με τα σημαντικά ξεμπέρδεψα. Μόνο κάτι λεπτομέρειες μένουν.

Τι θα κάνετε το ΣΚ???? Εμείς μάλλον τίποτα το ιδιαίτερο γιατί δουλεύει ο άντρας μου την Δευτέρα!!!!!


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...