Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Ελπιζω όλες να είστε καλα. Αύριο πάω για ωοληψια. Ενα και τυχερό . Αν προχωρήσει θα το μεταφέρω την τριτη μαζί με ενα κατεψυγμένο και ελπιζω να πετύχω αυτή τη φορά . Το μονο που με κανει να ειμαι αισιόδοξη ειναι ότι για πρωτη φορά εχω ενα καλο ενδομητριο . Φιλακια σε όλες , να έχετε μια καλη μερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χιχιχιχι.....δεν θα βγαλει ωαρια ....παω για τα μπαρμπασταθακια μου και εγω!!!!

α καλα!!!!! σορυ μαγισσακι μου το ξεχασα!!!!! καλη προετοιμασια ενδομητριου και ορμονων λοιπον!!!!!! ετοιμασε ωραια το σπιτακι σου να τα καλωσορισεις!!!!! χιχι μακια!!!

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Ελπιζω όλες να είστε καλα. Αύριο πάω για ωοληψια. Ενα και τυχερό . Αν προχωρήσει θα το μεταφέρω την τριτη μαζί με ενα κατεψυγμένο και ελπιζω να πετύχω αυτή τη φορά . Το μονο που με κανει να ειμαι αισιόδοξη ειναι ότι για πρωτη φορά εχω ενα καλο ενδομητριο . Φιλακια σε όλες , να έχετε μια καλη μερα.

με το καλο νικη αυριο η ωοληψια και να γινει σουπερ στα καλλιεργητικα υγρα και δυνατη βλαστοκυστουλα..... μπραβο για το ενδομητριο κοριτσακι!!!!καλη επιτυχια σε ολα!!!!!

Νικακι μου καλημέρα!!! Καλή και ευλογημενη ωοληψια και εμβρυομεταφορα! Να πάνε όλα Τέλεια!!!

τι μου κανεις γλιφυτζουρακι μου??? για λεγε τα δικα σου!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Ελπιζω όλες να είστε καλα. Αύριο πάω για ωοληψια. Ενα και τυχερό . Αν προχωρήσει θα το μεταφέρω την τριτη μαζί με ενα κατεψυγμένο και ελπιζω να πετύχω αυτή τη φορά . Το μονο που με κανει να ειμαι αισιόδοξη ειναι ότι για πρωτη φορά εχω ενα καλο ενδομητριο . Φιλακια σε όλες , να έχετε μια καλη μερα.

Με το καλό.....αυτά να ειναι τα πιο τυχερά εμβρυακια του κοσμου!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το χερι του θεου επανω σου κοριτσακι μου!!!! να το βαλει καλα και να μεινει εκει να βολευτει και ναμεγαλωσει γλιφυτζουρακι μου!!!!! καλη αγκιστρωση!!! μακια!!! υποδεξου τα με χαρα!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω αγαπουλες περιμένω να κάνω την εμβρυομεταφορα! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!! Καλημέρα σας! Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία!!!

Με το καλοοοοοοοοοο!!!! Να ερθουν για να μείνουν!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω αγαπουλες περιμένω να κάνω την εμβρυομεταφορα! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!! Καλημέρα σας! Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία!!!

Με το καλό κορίτσι μου γλυκό όλα να πάνε κατευχήν :P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρεα αγάπες μου 2 ευλογημενα εμβρυακια..τι να πω!!! Νιώθω υπέροχα και δεν έχω αγχος ειλικρινά! Αν θέλει ο Θεός θα μου δώσει και άλλο παιδάκι...αν όχι καλοτυχο να είναι το ζουζουνι μου και τον ευχαριστώ που με αξιωσε να γίνω Μάνα! Εύχομαι σε όλες σας να πάνε όλα καλά και ευλογημενα. είμαι πολύ ευτυχισμένη κορίτσια που τα έχω στην ζεστασιά μου! Είναι και αυτό η αρχή μιας ευτυχισμενης ιστορίας άσχετα με το αποτέλεσμα! Τεστ Κυριακή πέφτει αλλά θα το κάνω Δευτέρα!

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρεα αγάπες μου 2 ευλογημενα εμβρυακια..τι να πω!!! Νιώθω υπέροχα και δεν έχω αγχος ειλικρινά! Αν θέλει ο Θεός θα μου δώσει και άλλο παιδάκι...αν όχι καλοτυχο να είναι το ζουζουνι μου και τον ευχαριστώ που με αξιωσε να γίνω Μάνα! Εύχομαι σε όλες σας να πάνε όλα καλά και ευλογημενα. είμαι πολύ ευτυχισμένη κορίτσια που τα έχω στην ζεστασιά μου! Είναι και αυτό η αρχή μιας ευτυχισμενης ιστορίας άσχετα με το αποτέλεσμα! Τεστ Κυριακή πέφτει αλλά θα το κάνω Δευτέρα!

:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο!!!!!! μπραβο γλιφυτζουρακι μου!!!!! ετσι ακριβως ειναι.... οπως τα λες..... ετσι το νιωθω και εγω κοριτσι μου!!!!! εμπιστευσου Τον οτι εχει σχεδια ποοοολυ καλα!!!!! ειρηνης και οχι κακου!!!!!!! τι ωραια αρχισε το ταξιδι!!!!!!!!! ξεκουραση χρειαζεσαι και φιλακια απο μας!!!!! ματς-μουτς!!!!!! καλο αγκιστρωμα!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ni ki με το καλό το ωαριάκι σου αύριο να γινει ένα ωραίο εμβρυάκι και να σου χαρίσει την ευτυχία μαζί με το παγωτίνι σου!

Γλυφιτζουράκι μου με το καλό να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου και να μήνουν 9 μήνες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...