Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

χρονος δεν υπαρχει δυστυχως και ειναι οτι κανω το σκ και τις καθημερινες που λογω παιδικου τον τελευταιο καιρο δεν ειναι συνεργασιμος..

για κακα δεν το συζηταει καθολου αλλα ας κανουμε την αρχη με τα τσισα και μετα θα το καταονησει πιστευω και θα καταφερουμε και τα κακα ..

Ααα και οταν κατουραει (κατουραει ορθιος)κραταει και το πουλι του..αμ πως...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαχα ναι πλακα δεν εχει?Εγω σας εχω πει οτι εχει πολυ καλυτερο σημαδι απο οταν τον εβαζα εγω....αφασια ειναι!!Και στο σχολειο τρελαθηκαν με αυτο!

Απλα να ξερεις αν καθισει στο γιο γιο θα του ειναι πιο ευκολο να μαθει και τα κακα διοτι βοηθαει το εντερακι.Με το ορθιο δεν πολυ βοηθαει...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κορίτσια δεν σας προλαβαίνω.

Είναι η εποχή που τρέχουμε στη δουλειά και δεν προλαβαινω ουτε τουαλετα να παω.

Να σχολιάσω όσς θυμαμαι και συγχωρεστε με.

Ιωάννα μου περαστικά για το πόδι σου.

Ειπαμε να ξεκουραστείς ρε κορίτσι όχι να χτυπήσεις!!!!Περαστικά και δυναμη ευχομαι και για την κουμπάρα σου.

Ευτυχώς που σώθηκε η κοπέλα και ευχομαι να το ξεπερασει γρήγορα.

Κική μου και εγω δεν ξερω για τον ικτερο καθόλου να σου πω.Αλλα νομίζω ότι θελει ηλιο.Παντως σιγουρα να μιλησεις με τον παιδιατρο.Αντε σιγα σιγα θα βρειτε και τους ρυθμούς σας.

Μαράκι μου χρονια σας πολλά εστω και καθυστερημενα.Με το καλό να ερθει και το νέο μελος.

Οσο για την Ευούλα τρομερή .Τα κατάφετε το ζουζουνακι ε??

Τα δικά μας.

Η μικρή εχει ένα περίεργο μπούκωμα και τελικά ανακαλύψαμε ότι εινια το 19ο δοντι που χρωσταει.

Σε όλα τα δοντια ηταν ετσι .Με ψιλομπούκωμα , λιγο πυρετο και ανορεξια.

Δεν εχουμε βαλει π..πο κατω αυτές τις μερες.

Παρασκευη βγηκαμε σουπερ μαρκετ και μετα στα Goody’s (Μαργαριτα μαζι την καναμε την κουτσουκελα μας) .

Το Σαββατο την πήγα σε έναν παιδότοπο με τον κολλητό της και χθες πήγαμε το πρωι και ψηφίσαμε ,μετα πήγαμε για καφε και το απόγευμα την αφησα στην αδερφή μου και βγηκα λιγο με τον αντρα μου.

Φυσικά την ειχανε στις βόλτες και στα δωρα καλοπέρασε.

Βεβαια το βραδυνο μας συνεχίζεται .

Κοιμαται μετα τις 1 και με χιλια βασανα.

Χθες μαλιτσα ξύπνησε και με κατι τρελα κλαματα μεσα στη νύχτα και όταν τη ρωτησα γιατι κλαει μου είπε « εφυγες μαμα πήγες χωριό σου» τωρα τι ηθελε να πει δεν ξερω.

Ισως να την πείραξε που την αφησα στην αδερφη μου γιατι ηταν και η πρωτη φορα.

Πολλα φιλια σε ολες !!!

Πω πω πολλα ειπα ε?

Link to comment
Share on other sites

Μαργαριτα ας συνηθισει πρωτα την ιδεα και επειτα βλεπουμε και για το να καθεται στο γιογιο ...

Σουλιτσα παντως ανεξαρτητα απο το βραδυνο ξυπνημα ..περασατε ομορφο ΣΚ!!!αντε να ανεβαινει η διαθεση!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Και εγώ τρέχω.....τπτ δεν προλαβαίνω να κάνω...

Σαρδελάκι οι φωτό που διάλεξες είναι καταπληκτικές!!!!!! Καλές δουλειές και να είναι πάντα γεμάτο το ατελιέ σου!!!!:D:D:D:D

Γιοβάνα μου περαστικά στην κουμπαρούλα σου...σιδερένια να είναι απο δω και πέρα και να μην την ξαναβρεί τίποτα κακό...

Στονε και εμένα ο μικρός ρουθούνιζε και δεν μπορούσα να βγάλω τίποτα και απλά τον είχα αφήσει στη μοίρα του...:rolleyes::rolleyes::rolleyes: (κακιά μάνα..:oops::oops:)

Ιωάννα κοντεύεις.... άντε με το καλό!!!!!:D:D:D

Φεύγω να πάρω τον μικρουλίνο μου....

Φιλιά κούκλες!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστώ βρε κορίτσια, ο παιδίατρος πού ήρθε την Τρίτη μας είπε ότι θα τον ξαναδει αυτή τη βδομάδα, απλά εγώ ήλπιζα ότι μέχρι τότε θα έχει βγει και δεν θα χρειαστεί να μας ξαναδεί. Την Παρασκευή βέβαια κλείνουμε 2 βδομάδες και ίσως είναι νωρίς για να φύγει τελείως ο ίκτερος. Τέσπα θα δούμε. Γιοβάννα μου καλησπέρα , περαστικά κοπέλα μου , για την ξαδέρφη σου δεν ξέρω τι συνέβη αλλά ελπίζω να είναι όλα καλά απο 'δω και πέρα.

Δεν ξέρω και εγώ τι να σου πω για τον ίκτερο. Γνωρίζω ότι πρέπει να αφήνουμε τα βρεφάκια σον ήλιο και να μην τα αφήνουμε να κοιμούνται πολλές ώρες. Θυμάμαι το μικρό μιας φίλης μου που ο παιδίατρς της είχε πει να τον ξυπνάει στο 3ωρο. Όσο για τα άλλα, η κουμπάρα μου τα έπαθε.....αλλά καλύτερα να μην υα ξαναναφέρω εδώ γιατί έχουμε και εγκυούλες και ετποιμόγεννες. Αν θέλεις πήγαινε λίγο πίσω να διαβάσεις.

Χίλια συγγνώμη φιλενάδες που έγραψα αυτή την εμπειρία εδώ. Οι γιατροί είπαν ότι είναι κάτι που συμβαίνει 1:1.000.000


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

καλε ενταξει γιοβαννα μην τρελενεσαι μιας και υποθετω η ετοιμογεννη ειμαι εγω χαχαχα και εγκυουλα το αρμακι στην εγκυμοσυνη ουτως ή αλλως σου περνανε ολα αυτα απο το μυαλο...και οσο πλησιαζει ο καιρος ακομη περισσοτερο ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Εξακολουθω να ειμαι αυπνη, ολο το σκ ξυπναγε 5:30 με 6 παρα... Σημερα Δευτεριατικο στις 5:20! Αχ κοριτσια, βοηθεια! τι συμβαινει? Δεν ηταν και το καλυτερο παιδι στον υπνο, αλλα τουλαχιστον μεχρι τις 7, 7:30 κοιμοτανε... Εχω μια εντυπωση (φτου φτου μην το ματαισω) οτι τελευταια εχει κανει πολλα βηματα αναπτυξης. Παιζει μονος του, συγκεντρωνεται, καταλαβαινει και εχει εξελιξει αρκετα το λογο του... Μηπως ειναι κατι σαν αλμα αναπτυξης? Μηπως εχει ενθουσιαστει που καταλαβαινει πραγματα και συνεννοειται και γι'αυτο δεν κρατιεται και θελει να ξεκιναει τη μερα του νωρις? Αλλιως, τι αλλο μπορει να του συμβαινει? Το πρωι ζαλιζομουν, νομιζα οτι θα ξεραθω πουθενα. Ολο το σκ δεν καναμε τιποτα φοβερο... το κολυμβητηριο το γειωσα τελικα μεχρι τον Μαρτιο! Ουτε βλεπω να τον ενθουσιαζει τοσο πολυ, ουτε κανει τιποτα απο το μαθημα και στο τελος αρρωσταινει κιολας.

Χθες πηγα παλι εφορευτικη για 5 ωριτσες, παει κι αυτο!

Επανερχομαι με τα δικα σας!!!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...