Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 ώρες πρίν, Terry1986 είπε:

      Θετικοτατο ειναι το τεστ!! Απολαυσε το και μην κανεις αρνητικες σκεψεις! Ηρθε για να μεινει αυτη τη φορα!!

      Εγω κοριτσια σε αλλα νεα μολις ειχα λιγο καφε στο σκουπισμα..πανικοβληθηκα λιγο αλλα θα προσπαθήσω να μεινω ψυχραιμη..εκανα κ εγω ΕΤ το Σαββατο..μ φαινεται αργα για αιμα εμφυτευσης..λετε να μην αρκει η προγεστερονη π παιρνω? Εννοειται θα παρω τηλ το πρωι τον γιατρο μ!

      Ευχαριστώ πολύ 🙏🏼 εύχομαι την Δευτέρα να έχουμε τεραστιεσχοριακες και οι δυο !!! Καλή επιτυχία !!! και εγώ την προηγούμενη φορά είχα καφέ  την 6η μέρα και είχα θετικό τεστ άρα εγώ το συνδυάζω με θετικό !!! Όλα καλά θα πανεεε δυο μέρες υπομονή !!!!

Καινουργια geox παπουτσακια Νο19


Recommended Posts

Πουλαω geox παπουτσακια bebe για αγορι Νο19

Ειναι ολοκαινουρια στο κουτι τους με ολα τα καρτελακια!

Ειναι ιδανικα και για δωρο

Τιμη 35?

https://www.google.gr/search?q=geox+tutim&rlz=1CDGOYI_enGR607GR607&hl=el&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjVofKoq_nLAhWsApoKHSzaDzwQ_AUICCgB&biw=320&bih=492#imgrc=5ljshsJA7ukndM%3A

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...