Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ ηλιο...κι εγω καθομαι στη μουνταδα..στη Μπρατισλαβα ειμαι για κανα μηνα τωρα θα κατσω..εχω πολυ διαβασμα και ευτυχως θα περασουν οι μερες..σημερα ειναι μερα προσαρμογης και απο αυριο πεφτω με τα μουτρα που σημαινει παλι 15ωρα διαβασματος..λειπουν και οι συμφοιτητριες μου ..βλεπετε διαβαζουν ελλαδα αλλα εγω με τα μωρα δε μπορουσα..ετσι ηρθα πιο νωρις και ειμαι μοναχουλα..αλλα θα χω εσας παρεα!!οτανθα γυρισω υποσχομαι και σοκολατακια απο βιεννη!!

Link to comment
Share on other sites

αχ ηλιο...κι εγω καθομαι στη μουνταδα..στη Μπρατισλαβα ειμαι για κανα μηνα τωρα θα κατσω..εχω πολυ διαβασμα και ευτυχως θα περασουν οι μερες..σημερα ειναι μερα προσαρμογης και απο αυριο πεφτω με τα μουτρα που σημαινει παλι 15ωρα διαβασματος..λειπουν και οι συμφοιτητριες μου ..βλεπετε διαβαζουν ελλαδα αλλα εγω με τα μωρα δε μπορουσα..ετσι ηρθα πιο νωρις και ειμαι μοναχουλα..αλλα θα χω εσας παρεα!!οτανθα γυρισω υποσχομαι και σοκολατακια απο βιεννη!!

Εγώ πάντως, επειδή δεν είμαι καθόλου γλυκατζού, σε περιμένω με ανοιχτές αγκάλες!!!!:tongue::tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χεχε αχ ειναι τελεια τελεια..δε μπορεσα να ρθω στην προηγουμενη συναντηση αφου ανοιξα τον υπολογιστη αφου ειχε γινει αλλα τωρα θα κανονισουμε μια οταν θα ρθω κι εγω!!περιμενω να περασει λιγο η ωρα να ανεβει η θερμοκρασια οσο γινεται για να παω σουπερ μαρκετ γιατι ελειπα 5 μηνες και το σπιτι ειναι αδειο..οποτε θα χω μεγαλη λιστα!αφηστε που θα ξαναβγω τη δευτερα που θα ρθει μια φιλη μου απο ελλαδα..με τετοιο καιρο εδω κανεις δε θελει να βγαινει αν δεν υπαρχει λογος..

αχ λετα ικεα..τι καλα..να πατε να πατε εμενα ο μικρος μου θελει πολυ να πηγαινουμε εκει!τρεχει απο δω και απο κει και γινεται χαμος!

Link to comment
Share on other sites

χεχε αχ ειναι τελεια τελεια..δε μπορεσα να ρθω στην προηγουμενη συναντηση αφου ανοιξα τον υπολογιστη αφου ειχε γινει αλλα τωρα θα κανονισουμε μια οταν θα ρθω κι εγω!!

To φαντάστηκα γιατί τέτοιες μέρες είναι δύσκολες..

Την επόμενη φορά όμως εννοείται πως θα είμαστε όλες!!!

Χαιρετώ προς το παρόν αγγελικούλα!

Πάω την μικρή στο γιατρό...

Φιλιά!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη....ελπιζω να καταλαβες...οτι ΕΝΑ κουτι σοκολατακια...ε...δε θα φτουρισει!!! :):)

Ελενακι περαστικα και γρηγορα κοριτσι μου!!!

Λετα καλημερα και σε σενα!Εμεις εδω Περαια εχουμε ακομα ομιχλη...δεν εφτασε ο ηλιος...


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

βρε θα με τρελανετε; δεν κανει κρυο; δηλαδη οταν κανει πως ειναι;:shock::shock:να μην πω δε για την υγρασια που ειναι λες και παιζω σε ταινια του καρπεντερ με τοση ομιχλη!

η μελινα εχει γενεθλια στις 30 δεκεμβρη. τι παθατε και αρρωστησατε ολες καλε και ταραξατε και τα πιτσιρικια; αντε για να αναρρωνουμε σιγα σιγα γιατι εχω και νεογεννητο και θελω να παμε για καφε (χωρις γαστρεντεριτιδες μετα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εισαι ομως παραστατικη!!!

Για να καταλαβεις....εχει δυο χειμωνες...τουλαχιστον που παρακαλαμε για το κρυο....εδω παιδι μου πριν τις γιορτες ειχαμε ακομα κουνουπια!!!Ελεος δηλαδη!!

Οσο γι αυτη τη γαστρεντερετιδα....ελπιζω να εχει φυγει απο το σπιτι μου ανεπιστρεπτι!!! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ομως παραστατικη!!!

Για να καταλαβεις....εχει δυο χειμωνες...τουλαχιστον που παρακαλαμε για το κρυο....εδω παιδι μου πριν τις γιορτες ειχαμε ακομα κουνουπια!!!Ελεος δηλαδη!!

Οσο γι αυτη τη γαστρεντερετιδα....ελπιζω να εχει φυγει απο το σπιτι μου ανεπιστρεπτι!!! :) :) :)

πωπω αυτο με τα κουνουπια ηταν οντως απιστευτο!!! και σε μεγεθος μελισσας μιλαμε!!!! μην μου πειτε οτι ετσι ειναι το καλοκαιρι γιατι μαζευω τα μπογαλακια μου και φευγωωωωωωω!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen:

αγγελικη...εκεινα τα σοκολατακια μηπως να τα εστελνες με κουριερ; που να σε περιμενουμε τωρα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ααα...και μολις συνειδητοποιησα οτι ειμαι το πουρο της παρεας....35 παρακαλω....ακου 24 και 29!! απαπαπαπαπα!!!!ενα σοκολατακι για την πικρα μου παρακαλω...:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

χαααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα βρε τρελλη δεσποινα χαχαχαχαχαχ ακομα γελαω χαχαχαχαχαχαχα με το 24 και το 29 τα κοριτσια εννοουσαν Ιουλιου οτι γεννηθηκαν τα παιδακια τους χαχαχαχαχα δε ξερω βεβαια κατα ποσο απεχουν οι ηλικιες τους απο αυτα τα νουμερα παντως για να σε ηρεμησω να πω οτι σε ακολουθω κατα ποδας!!!33 παρακαλω ;)

Οσο για τα κουνουπια.....μην ανησυχεις καθολου!!!Και βεβαια δεν ειναι ετσι το καλοκαιρι!!Το καλοκαιρι ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ χειροτερα.....:) :) :) :)

Υ.Γ:χαχαχαχαχαχαχαχα(γελαω γιατι κι εγω οταν το διαβασα πρωτη φορα νομιζα ηλικιες ητανε και με επιασε απελπισια κι εμενα χαχαχαχα)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιαααααα

χεχε εγω ειμαι σχεδον 22 .Θα γινω το μαρτιο !!

εδω να δειτε τι γινεται απο κουνουπια το καλοκαιρι.ειναι διπλα στο σπιτι ο δουναβης και κανουν παρτυ!πραγματικα ειναι τραγικο οταν ξυπνω τα βραδια απο αυτο το ζουουουυονννννν.γκρρρ

μολις εκανα καφεδακι!στην υγεια μας κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιαααααα

χεχε εγω ειμαι σχεδον 22 .Θα γινω το μαρτιο !!

εδω να δειτε τι γινεται απο κουνουπια το καλοκαιρι.ειναι διπλα στο σπιτι ο δουναβης και κανουν παρτυ!πραγματικα ειναι τραγικο οταν ξυπνω τα βραδια απο αυτο το ζουουουυονννννν.γκρρρ

μολις εκανα καφεδακι!στην υγεια μας κοριτσια!

Ακους Δεσποινααααααααα;;;;;Ακομα χειροτερα απο το 24!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!:lol::lol::lol::lol:

Καλημερα Αγγελικουλα!!!Στην υγεια σου κοριτσι μου!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...