Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Koρίτσια καλά είμαστε, τα πήγαμε τα δίδυμα εχθές βολτίτσα στο cosmos, περάσαμε ωραία!!Στο σχολείο, στο σπίτι δεν προλαβαίνω τις καθημερινές να κάνω πολλά πράγματα!!

Ελένη συνέχισε να σουρτουκεύεις εκμεταλεύσου το γεγονος οτι δεν δουλεύεις!!

Ελένη καλή συνέχεια και πάλι στον παιδικό!!

Δέσποινα περαστικά σας!!

Πολλά φιλιά σε όλες σας!!! Να περνάτε κάθε μέρα super!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε;

Ειρήνη να το επαναλάβετε! Αλλά όχι πάλι στο κοσμος...:P:p

Ελενίτσα και οι υπόλοιπες κούκλες που είστε;

Εμείς για 1 μέρα πήγαμε παιδικό και σταματήσαμε πάλι γιατί υπάρχει κρούσμα τη γρίπη και προληπτικα δεν πάμε.

Μια ψιλογαστρεντερίτιδα όμως την έχουμε!!!!

Όχι που θα τη γλιτώναμε αναίμακτα!!!:rolleyes::rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Eλένη καλύτερα να μην την πηγαίνεις γιατί τώρα με την γρίπη τα περισσότερα παιδιά ειναι άρρωστα, εγώ με τα παιδιά του σχολείου φοβάμαι πολύ !!

Οι υπόλοιπες πού ειστε;;

Αύριο λέω να κατέβω θεσ/νικη να πάω στα H&M αν προλάβω θα δείξει!!

Φιλιά σε όλες σας!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε Λενακι......αχ δυσκολα ....κι αν δεν εχεις που να το αφησεις το παιδι τι κανεις ρε κοριτσια;;

Τεσπα,εμεις δοξα το θεο καλα,ερχεται Σαββατοκυριακο τι ωραιγιαααα :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Ειρήνη πως πήγε η βολτίτσα;

Πρόσεχε κι εσύ πολύ γιατί έχεις να κάνεις με πολλά παιδιά...

Ελενάκι βάστα γερά!!!;)

Ετσι να συνεχίσετε, χωρίς αρρώστιες!

Εγώ πηρα 2 μέρες άδεια για να κρατήσω την μικρή και μας κόλλησε όλους! :tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ δε το πιστευω.......!!!

Τουλαχιστον αναρρωσατε;;;Ολοι;;;;;

Μηπως μιλαμε ολη την ωρα για αρρωστειες ή η ιδεα μου ειναι;;;; :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ δε το πιστευω.......!!!

Τουλαχιστον αναρρωσατε;;;Ολοι;;;;;

Μηπως μιλαμε ολη την ωρα για αρρωστειες ή η ιδεα μου ειναι;;;; :) :) :)

Αντε καλέ!!!! Πως σου πέρασε αυτή η ιδέα;:rolleyes:

Πότε ξαναμιλήσαμε για αρρώστιες; χαχαχα!!!!!:P:p:p

Θα τα ντύσετε τα παιδάκια σας καρναβαλάκια;

Τι σχέδια έχετε για Τσικνοπέμπτη; Ή έχουν κανονισμένα παρτάκια;

Εμάς ο παιδικός κάνει χορό την Κυριακή αλλά δεν ξέρουμε αν θα πάμε. Το σκεφτόμαστε γιατί χρεώνουν 15 ευρώ το άτομο και πληρώνει κανονικά και η μικρή!

Δεν είναι αρκετα για 1 ώρα ή εμένα μου φαίνεται;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια πήγα στα h&m πήρα ρουχαλάκια τα παιδιά και στην συνέχεια πήγα στα Migato και πήρα ενα ζευγάρι μπότες στην μισή τιμή!!

Εγώ θα τα ντύσω τον Ινδιάνο και μπαλαρίνα την τσικνοπέμπτη και θα πάμε σε συγγενικα άτομα, από νωρίς θα κάνουμε παρτυ στο σχολείο και θα ντυθούμε καρναβάλια εγώ θα ντυθώ φανταρίνα θα βάλω και φούμο στο πρόσωπο! Το βραδάκι θα πάμε η ντισκο η για φαγητό δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα με παρεούλα και την Παρασκευή το βράδυ θα πάμε στον Πάριο!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια πήγα στα h&m πήρα ρουχαλάκια τα παιδιά και στην συνέχεια πήγα στα Migato και πήρα ενα ζευγάρι μπότες στην μισή τιμή!!

Εγώ θα τα ντύσω τον Ινδιάνο και μπαλαρίνα την τσικνοπέμπτη και θα πάμε σε συγγενικα άτομα, από νωρίς θα κάνουμε παρτυ στο σχολείο και θα ντυθούμε καρναβάλια εγώ θα ντυθώ φανταρίνα θα βάλω και φούμο στο πρόσωπο! Το βραδάκι θα πάμε η ντισκο η για φαγητό δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα με παρεούλα και την Παρασκευή το βράδυ θα πάμε στον Πάριο!

Μια χαρά σε βρίσκω Ειρηνάκι!

Θα καεί το πελεκούδι! Να γλεντήσετε και λίγο για μας!!;)

Πεθαίνω για Πάριο και είναι άπαιχτος στην πίστα!

Εγώ θα την ντύσω νεράϊδα και την Τσικνοπέμπτη θα ψήσουμε στο σπίτι με φίλους.Θα έχουν και τα παιδάκια τους οπότε τα μικρά θα το ευχαριστηθούν!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελεια!!!

Κι εμεις μια απο τα ιδια σπιτι με φιλους θα το τσικνισουμε,ο μεγαλος θα το τσικνισει δυο φορες αφου θα φανε και στο σχολειο σουβλακια και τα συναφη ;)

Την αλλη Παρασκευη θα κανουν γιορτη στο σχολειο και θα ντυθουν καρναβαλακια,αλλα αυριο εχουμε αναπαρασταση γαμου και ογιοκας μου ειναι ο γαμπρος χιχιχι!Κριμα μονο πυ δεν επιτρεπεται να παμε εμεις...σνιφ...

Ελενη ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ μου φαινονται...και ειδικα για μια ωρα!!!Ελεος!

Επισης εμεις Παρασκευη πρωτα ο Θεος αφηνουμε τα πιτσιρικακια μας και παμε ΣουΚου Αθηνα....:)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα!!

Ελενάκι σε πέτυχα;

Τελικά τα σχέδια αλλάξαν μια και χάλασε ο καιρός, και αποφασίσαμε να πάμε στην γνωστή μας την ταβέρνα.

Φυσικά λόγω των παιδιών θα πάμε νωρίς, οπότε δεν νομίζω να πέσουμε στον συνοστισμό!

Καλά συμπεθέρα, που θα πάει ο γαμπρός χωρίς την νύφη;;);)

Και ΣΚ βλέπω! Τέλεια! Να περάσετε ακόμα πιο τέλεια!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά συμπεθέρα, που θα πάει ο γαμπρός χωρίς την νύφη;;);)

που να παει παιδι μου;;;ρουπι δε κανει!χαχαχα!

και σε μας ψιλοχαλασαν τα σχεδια αφου περιμεναμε κι αλλο κοσμο που τελικα δε θα ρθει...αλλα ελπιζω οοοολες μα σημερα να περασουμε καλα οπου κι αν ειμαστε ο,τι κι αν κανουμεεεε!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ελενάκι!

Τι εγινε; Πως περάσατε τελικά;

Εμείς περάσαμε πολύ ωραία και η μικρή ακόμα περισσότερο!

Εκανε θραύση στο μαγαζί!

Μέχρι που χόρευε "στου παιδιού μου τη χαρά!!"χαχαχα!

Ετοιμάζεστε τα πιτσουνάκια;;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περάσατε βλέπω!

Εμείς βγήκαμε την Τσικνοπέμπτη μετά το πάρτυ που έγινε στο σχολείο και χορέψαμε το βραδυ πήγαμε σε ταβέρνα στο Ρετζίκι 8 άτομα παρέα και μετά στην Επτάλοφο στο cream!

Tην Παρασκευή με άλλη παρέα πήγαμε 6 άτομα στον Πάριο και γυρίσαμε στις 5 τα ξημερώματα και το Σάββατο με άλλη παρέα ήμασταν 6 άτομα πάλι πήγαμε στο ποντιακο γλέντι του χορευτικού μας συγκροτήματος και περάσαμε σούπερ!!

Ενα τριήμερο απόλυτης κρεπάλης!

Την Κυριακή πήγαμε σε μια βάφτιση με τα παιδιά περάσαμε ωραία και μετά σ'ενα αποκριάτικο πάρτυ τα έντυσα και πήγαμε όλοι οικογενειακώς!!

Αυτά τα νέα μας!!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περάσατε βλέπω!

Εμείς βγήκαμε την Τσικνοπέμπτη μετά το πάρτυ που έγινε στο σχολείο και χορέψαμε το βραδυ πήγαμε σε ταβέρνα στο Ρετζίκι 8 άτομα παρέα και μετά στην Επτάλοφο στο cream!

Tην Παρασκευή με άλλη παρέα πήγαμε 6 άτομα στον Πάριο και γυρίσαμε στις 5 τα ξημερώματα και το Σάββατο με άλλη παρέα ήμασταν 6 άτομα πάλι πήγαμε στο ποντιακο γλέντι του χορευτικού μας συγκροτήματος και περάσαμε σούπερ!!

Ενα τριήμερο απόλυτης κρεπάλης!

Την Κυριακή πήγαμε σε μια βάφτιση με τα παιδιά περάσαμε ωραία και μετά σ'ενα αποκριάτικο πάρτυ τα έντυσα και πήγαμε όλοι οικογενειακώς!!

Αυτά τα νέα μας!!!

Τέλεια Ειρηνάκι!!!!

Κοινώς το ξεσκίσατε λίγο... αλλά χαλάλι!

Για πες, ο Πάριος τέλειος; Απο τιμές τι λέει; Γιατί θέλω να πάω αλλά το σκέφτομαι!

Οι υπόλοιπες που είστε καλέ;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...