Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 9 months later...

Διαφημίσεις

Μάλλον το κλείσαμε το καφέ μου φαίνεται...:confused:

Τώρα που γύρισα και εγώ από τα ξένα...:-(

Που είστε βρε κορίτσια???ELKARAK,eleni2008,irn,despoina100,poulaki???Άντε να ξαναβρεθούμε!Αντε!

Είδα ότι ήρθαν κι άλλα κορίτσια από τα μέρη μας...Γεια σου margori, μπου μπου,depi71!

Sorry αν ξέχασα καμιά...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το κλείσαμε το καφέ μου φαίνεται...:confused:

Τώρα που γύρισα και εγώ από τα ξένα...:-(

Που είστε βρε κορίτσια???ELKARAK,eleni2008,irn,despoina100,poulaki???Άντε να ξαναβρεθούμε!Αντε!

Είδα ότι ήρθαν κι άλλα κορίτσια από τα μέρη μας...Γεια σου margori, μπου μπου,depi71!

Sorry αν ξέχασα καμιά...

εδω ειμαι και εγωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Στον Τρίλοφο μένουμε depi71!

Καλώς ανοίξαμε λοιπόν ξανά το καφέ μας despina100! Τι κάνεις? Πως είστε ?

Εμείς είμαστε χάλια και όλοι οι γιατροί μας λένε ότι δεν μας σηκώνει το κλίμα!Πολύ υγρασία λένε! Και άντε για τη μικρή να ισχύει, εμείς δεν μέναμε παλιά εδώ? Τι να πω βρε κορίτσια! Και αυτός ο χειμώνας!Αμάν πια!Να φύγει και να μην ξανάρθει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Στον Τρίλοφο μένουμε depi71!

Καλώς ανοίξαμε λοιπόν ξανά το καφέ μας despina100! Τι κάνεις? Πως είστε ?

Εμείς είμαστε χάλια και όλοι οι γιατροί μας λένε ότι δεν μας σηκώνει το κλίμα!Πολύ υγρασία λένε! Και άντε για τη μικρή να ισχύει, εμείς δεν μέναμε παλιά εδώ? Τι να πω βρε κορίτσια! Και αυτός ο χειμώνας!Αμάν πια!Να φύγει και να μην ξανάρθει!!!!

ειμαστε πολυ κοντα τοτε,εμεις εχουμε μαγαζι με επιπλα κουζινας και τραπεζαριες στην περαια,θα χαρω πολυ να γνωριστουμε!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φυσικά! Να συνέλθουμε πρώτα και μετά θα κανονίσουμε καφέ απο κοντά και ελπιζω να μαζευτούμε όλη η παρέα των περιχώρων!

Άλλωστε Περαία έρχομαι πολύ συχνά!;)

ποτε γυρισες???ηρθες μονιμα???επιτελους βρε παιδι μου να εχω και μια συγχωριανη παρεα!:D

και εμεις περασαμε παρα πολυ ασχημο χειμωνα...αμυγδαλιτιδες βρογχοπνευμονιες νοσοκομεια:(αστα!!!ευτυχως τωρα ειναι καλα και τα 2 (επιτελους!!!ολο το χειμωνα μεσα τον περασα....:(:()

γεια σου συνονοματη!!!καλωσηρθες!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ναι ,γυρίσαμε τον Αύγουστο αλλά από τότε πολύ τρέξιμο βρε παιδί μου...

Καλημεραααααα!!!!!παλι συννεφια ρε παιδι μου...βαρεθηκα με αυτον παλιοκαιρο πια:(

τι επαθες βρε κοριτσι και τρεχεις συνεχεια??? (περαν των ιωσεων δλδ...)...θα μεινεις μονιμα τωρα εδω? εχεις συγγενεις εδω ή εισαι μεταναστρια σαν και εμενα που ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει οτι ηρθα για μονιμα στην βορεια ελλαδα?:tongue:ειμαι εδω εναμιση χρονο και ακομα νομιζω οτι ηρθα για διακοπες και θα ξαναγυρισω αθηνα:confused: το μονο που εχει αλλαξει ειναι οτι τωρα δεν ειμαι και τοσο σιγουρη οτι θα ηθελα να γυρισω πισω (απιστευτο μου φαινεται και μονο που το γραφω αλλα αν εξαιρεσεις τον καιρο τελικα ειναι πολυ καλυτερη εδω η ζωη...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...