Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Εμείς πήγαμε με πρόσκλησεις γιατί ηταν ο χορός της δουλειας του πατέρα μου ήταν 35 ευρώ η πρόσκληση το μπουκάλι δεν ξερω πόσο κάνει! Με την πρόσκληση είχε μεσα φαγητό και όσο ποτό θέλαμε!!

Ηταν καλός είναι μαζί του και η Φανή Δρακοπούλου και η Στέλλα Καλή που είναι καλές φωνές καλό πρόγραμμα!!

Που είστε οι υπόλοιπες;;;

Στο σχολείο πολλά παιδιά απουσιάζουν είναι άρρωστα!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eλένη ήσουν εχθές το Σάββατο στην Blue Sky;; Μου φάνηκε μια που σε έμοιαζε!!

Γιατί χαθήκατε όλες ;;;

Εμείς εχθές πήγαμε στην ντίσκο στην Θέρμη περάσαμε σούπερ!!

Αύριο θα πάμε προς Χαλκιδική!!

Καλά να περάσετε όλες!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

γιατι ρε irn πουλακι μου;

ειχαμε και θεματακια και δεν προλαβαιναμε...

εγω υστερα απο ιωσεις (ω τι παραξενο!!), αλλεργιες του μπεμπη, εξετασεις σε γιατρους κτλ κτλ, επεστρεψα δριμυτερη!!!

για come back ολες παρακαλω...πολυ πεσμενη τη βλεπω τη σαλονικα..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Δεσποινα!

Σε χάσαμε... Κι εμείς τα ίδια περάσαμε μη φανταστείς...

Περαστικά να είναι!

Αντε σιγά σιγά να επανέλθουμε!!!;);)

Μπήκε και η άνοιξη και ανεβαίνει και η διάθεσή μας!!!

Που είστε καλέ!!!:rolleyes::rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια!!!

Μένω και εγώ Περαία.....μήπως κάποια γνωρίζει κομμώτρια που να πηγαίνει Κυριακή σε σπίτι (και πόσο παίρνει για χτένισμα?) ??? θα με βοηθήσετε πολύ γιατί στις 10 του μηνός βαπτίζω την μικρή ζουζούνα μου και αν δεν βρώ κάποια θα πρέπει να πάω από το Σάββατο στο κομμωτήριο και δεν θέλω....


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου μπουμπου!!

Δεσποινα γιατί δεν γραφει μία και δεν γραφετε και οι υπολοιπες, οκ εσεις ειχατε ιωση οι υπολοιπες;;;; Εΐπα να δημιουργησω αυτο το θεμα για να γνωριστούμε ολες οσες μενουμε στα περιχωρα και δεν βλεπω ενδιαφερον....


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου μπουμπου!!

Δεσποινα γιατί δεν γραφει μία και δεν γραφετε και οι υπολοιπες, οκ εσεις ειχατε ιωση οι υπολοιπες;;;; Εΐπα να δημιουργησω αυτο το θεμα για να γνωριστούμε ολες οσες μενουμε στα περιχωρα και δεν βλεπω ενδιαφερον....

Ωπ! Σε τσάκωσα Ειρηνάκι!

Τι κάνετε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Τζα!!!! τι κάνετε? να μπαίνετε να τα λέμε...

εμάς έφυγε και η φούρια της Βάπτισης , όλα καλά πήγανε, εχθές ήρθε και η νονά μας την έβγαλε από το λάδι , τώρα την Κυριακή θα πάμε να την κοινωνήσουμε 1η φορά!

Για να σας συστηθώ κιόλας με λένε Μαρία, μένω στην Περαία από το 2004 και έχω δύο ζουζούνες!


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...