Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα μολις εμαθα και το παρακατω,δηλαδη δωρεαν διανομη τροφιμων σε ατομα που πληρουν καποιες προυποθεσεις δειτε το.

http://www.syrostoday.gr/News/5927-Evnmerwsn-gia-tn-dwreav-diavomn-trofimwv-se-aporous.aspx

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!

Τι ωραίες μέρες είναι αυτές?!:DΣου φτιάχνουν τη διάθεση!

Πως είστε ?Πως είναι τα παιδάκια σας?

teoritsa και madipemi καλωσήρθατε!Αγορομάνες ε? Εγώ πάλι κοριτσομάνα με 3 κόρες...

Εμείς είμαστε υπό φαρμακευτική αγωγή αλλά αισθανόμαστε πολύ καλά επιτέλους!

Ελένη , περιμένω σε παρακαλώ να μου πεις για το κομμωτήριο στην Περαία!Ποιο ή που ακριβώς είναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και κλαή εβδομάδα!

Καλησπερα κι απο εμενα.Μενω θερμη κι εχω διδυμα αγορακια.
Καλησπερα,

Μενω στο Χορτιατη κ εχω κ εγω 2 αγορακια 2 κ 4 ετων!

Πω πω γαμπροί που μαζεύτηκαν!!!!;)

Καλώς ήρθατε κορίτσια! Τεορίτσα πόσο είναι τα παιδάκια σου;

Ελένη , περιμένω σε παρακαλώ να μου πεις για το κομμωτήριο στην Περαία!Ποιο ή που ακριβώς είναι?

Σε έπαιρνα τηλέφωνο αλλά δεν απαντούσες! Σου στέλνω πμ.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Πω πω γαμπροί που μαζεύτηκαν!!!!;)

Σε έπαιρνα τηλέφωνο αλλά δεν απαντούσες! Σου στέλνω πμ.

Ναι 4 μαζεμένοι γαμπροί!:lol:

Δεν το είδα ότι με πήρεςτηλέφωνο :oops:Συγνώμη κοπέλα μου...

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

Άντε κορίτσια τώρα που έχει ωραίο καιρό να βρεθούμε για κανένα καφεδάκι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα...καλως τις νεες αφιξεις!:D ρε ελενη πεστο και εδω το κομμωτηριο!εχω ενα μαλλι μαυρο χαλι λυπησου με!οσο για καφε τρεχατε τωρα που προλαβαινουμε...αυτες οι μερες ειναι απο τις ελαχιστες φετος που δεν εχω παιδι αρρωστο...(να μη το γρουσουζεψω φτου φτου...:tongue:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και κλαή εβδομάδα!

Πω πω γαμπροί που μαζεύτηκαν!!!!;)

Καλώς ήρθατε κορίτσια!

Καλως σας βρισκουμε!

K Εγω που νομιζα οτι ολες αγορομανες ειμαστε!

Ουτε ενα κοριτσακι δεν εχουμε απο φιλους κ γνωστους! Ουτε ενα φορεματακι, ουτε ενα καλσονακι!:-P:-P:-P

Τι ωραια που βρισκω επιτελους νυφες κ συμπεθερες!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ΠΟραγματικα ο καιρος ειναι τελειος αυτες τις μερες! Ελπιζω μονο μην το γυρισει παλι κ ριξει κανενα χιονι γιατι φετος ειδικα εμας στα βουνα μας ταραξε!


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Επιτέλους άνοιξη!!!!! Ήλιος και κυρίως χωρις να ανάβουμε καλοριφέρ!!!:tongue:

ρε ελενη πεστο και εδω το κομμωτηριο!εχω ενα μαλλι μαυρο χαλι λυπησου με!

Δέσποινα είναι στην Περαία, Ρωμανού 8 και λέγεται Terzogloy hair styling..

Eγω μάλλον θα πάω αύριο γιατί έχω γίνει...άστα να πάνε!!!:lol::lol:

Καλως σας βρισκουμε!

K Εγω που νομιζα οτι ολες αγορομανες ειμαστε!

Ουτε ενα κοριτσακι δεν εχουμε απο φιλους κ γνωστους! Ουτε ενα φορεματακι, ουτε ενα καλσονακι!:-P:-P:-P

Τι ωραια που βρισκω επιτελους νυφες κ συμπεθερες!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλέ θα σας αποζημιώσουμε εμείς με τους κορίτσαρους που έχουμε!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Επιτέλους άνοιξη!!!!! Ήλιος και κυρίως χωρις να ανάβουμε καλοριφέρ!!!:tongue:

Δέσποινα είναι στην Περαία, Ρωμανού 8 και λέγεται Terzogloy hair styling..

Eγω μάλλον θα πάω αύριο γιατί έχω γίνει...άστα να πάνε!!!:lol::lol:

Καλέ θα σας αποζημιώσουμε εμείς με τους κορίτσαρους που έχουμε!!!;)

Καλημέρα!

Καλή επιτυχία με το μαλλί!!!

Η μαμά της κομμώτριας λέγεται Μαρία?

Με το καλοριφέρ έχεις απόλυτο δίκιο γιατί φέτος ξεπαραδιαστήκαμε...Πολύ κρύο , πολύ πετρέλαιο, πολλάάάάά λεφτά!

Και τέλος να πούμε ότι έχουμε πολλά κορίτσια στην παρέα.Αν θυμάμαι καλά αγοράκια δεν είχαμε πολλά!

Καφέ?????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλή επιτυχία με το μαλλί!!! Ευχαριστώ!!!

Η μαμά της κομμώτριας λέγεται Μαρία? Ναι, την ξέρεις;

Με το καλοριφέρ έχεις απόλυτο δίκιο γιατί φέτος ξεπαραδιαστήκαμε...Πολύ κρύο , πολύ πετρέλαιο, πολλάάάάά λεφτά! Αστο, καλά που είχαμε και το τζάκι αλλιώς δεν την βγάζαμε καθαρή!

Και τέλος να πούμε ότι έχουμε πολλά κορίτσια στην παρέα.Αν θυμάμαι καλά αγοράκια δεν είχαμε πολλά!

Καφέ?????

Ναι, να το κανονίζουμε σιγά σιγά!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερααα!!!!επιτελους ζεστη!!!!!!!μολις γυρισα απο τις κουνιες μεσα στο χωμα αφου ο υιος οργιασε!!!τι ταρζαν αυτα τα αγορια ρε παιδι μου...:confused::confused:

οσο για κοριτσια εχω και εγω μια μαιμουδιτσα τριχρονη να ισορροπω τα πραγματα:tongue::tongue: οι αντρες μεγαλη ταλαιπωρια ρε παιδι μου!!:tongue::tongue:

λοιπον καφε λεμε και καφε δεν πινουμε!!σας βολευει καθημερινη ή σκ????πρωι ή απογευμα???με τα τεκνα ή ανευ????

εμενα γενικως καθημερινη πρωι με βολευει γυρω στις 11 για να εχω το ενα παιδι μονο (με τα 2 δεν την παλευω να παω πουθενα θα τα κυνηγαω συνεχεια..)

και για που λετε????

Link to comment
Share on other sites

καλημερααα!!!!επιτελους ζεστη!!!!!!!μολις γυρισα απο τις κουνιες μεσα στο χωμα αφου ο υιος οργιασε!!!τι ταρζαν αυτα τα αγορια ρε παιδι μου...:confused::confused:

οσο για κοριτσια εχω και εγω μια μαιμουδιτσα τριχρονη να ισορροπω τα πραγματα:tongue::tongue: οι αντρες μεγαλη ταλαιπωρια ρε παιδι μου!!:tongue::tongue:

λοιπον καφε λεμε και καφε δεν πινουμε!!σας βολευει καθημερινη ή σκ????πρωι ή απογευμα???με τα τεκνα ή ανευ????

εμενα γενικως καθημερινη πρωι με βολευει γυρω στις 11 για να εχω το ενα παιδι μονο (με τα 2 δεν την παλευω να παω πουθενα θα τα κυνηγαω συνεχεια..)

και για που λετε????

Ταλιμπανάκια!!!!:tongue::tongue:

Εγώ τα πρωινά δουλέυω....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...