Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι, να δούμε πότε βολεύει και τα κορίτσια! Από μενα οκ!

Κορίτσια εμένα θα με βόλευε καλύτερα απογευματάκι!

Δέσποινα εμείς μπορούμε να βρεθούμε και πρωί στην παιδική χαρά!

Σου στέλνω πμ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Mε τη Δέσποινα εννοείς?Όχι κοπέλα μου δεν βρεθήκαμε τελικά , χάλασε και ο καιρός...Αν θέλετε θα μπορούσαμε να βρεθούμε την εβδομάδα μετά το Πάσχα,νομίζω ότι χαλαρώνουν λίγο τα πράγματα και ίσως να είναι και ο καιρός καλός...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Mε τη Δέσποινα εννοείς?Όχι κοπέλα μου δεν βρεθήκαμε τελικά , χάλασε και ο καιρός...Αν θέλετε θα μπορούσαμε να βρεθούμε την εβδομάδα μετά το Πάσχα,νομίζω ότι χαλαρώνουν λίγο τα πράγματα και ίσως να είναι και ο καιρός καλός...

καλησπερα..3xmama συγνωμη που δεν σε πηρα τηλ αλλα εκτος απο τον παλιοκαιρο αρρωστησα κιολας την τριτη με πυρετο και σημερα συνηλθα.

εγω θα λειπω την εβδομαδα μετα το πασχα..αν σας βολευει την επομενη..την μεγαλη εβδομαδα θα ειμαι εδω αν φτιαξει λιγο αυτος ο παλιοκαιρος θα σε παρω να παμε κουνιες τα μικρα..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..3xmama συγνωμη που δεν σε πηρα τηλ αλλα εκτος απο τον παλιοκαιρο αρρωστησα κιολας την τριτη με πυρετο και σημερα συνηλθα.

εγω θα λειπω την εβδομαδα μετα το πασχα..αν σας βολευει την επομενη..την μεγαλη εβδομαδα θα ειμαι εδω αν φτιαξει λιγο αυτος ο παλιοκαιρος θα σε παρω να παμε κουνιες τα μικρα..

Περαστικά σου κοπέλα μου!Εμ κι αυτός ο καιρός μια έτσι , μια ..κοτέτσι!:lol:

Ελένη μου πήγα στην ξαδερφούλα σου και με έκανε όπως μου είπες να της πω;)Thanks!

Για καφέ, αν θέλετε τότε να κανονίσουμε για αυτή τη βδομάδα ... πέστε και οι υπόλοιπες...Αν βολεύει , πάμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!

Ελένη μου πήγα στην ξαδερφούλα σου και με έκανε όπως μου είπες να της πω;)Thanks!

Για καφέ, αν θέλετε τότε να κανονίσουμε για αυτή τη βδομάδα ... πέστε και οι υπόλοιπες...Αν βολεύει , πάμε.

Χαίρομαι γιατί αλλιώς θα την επέπληττα αγρίως!!! χαχαχα!!!

Εγώ δεν μπόρεσα να έρθω γιατί δεν πήγαμε την μικρή στην γιατρό και βγήκανε και δουλειές!

Για μεγάλη βδομάδα δύσκολο να τα καταφέρουμε...

Θέλετε να το αφήσουμε για μετά το πάσχα που επιστρέφει και η Δέσποινα;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!

Χαίρομαι γιατί αλλιώς θα την επέπληττα αγρίως!!! χαχαχα!!!

Εγώ δεν μπόρεσα να έρθω γιατί δεν πήγαμε την μικρή στην γιατρό και βγήκανε και δουλειές!

Για μεγάλη βδομάδα δύσκολο να τα καταφέρουμε...

Θέλετε να το αφήσουμε για μετά το πάσχα που επιστρέφει και η Δέσποινα;

Kαλησπέρα και καλή εβδομάδα!

Ελένη μου κι εγώ αρχικά την άλλα εβδομάδα είχα προτείνει αλλά η Δέσποινα θα λείπει την άλλη εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 5 months later...
ειναι κανεις εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω??????????????χωριανηηηηηη!!!!!!!!!!που εισαι??????χαθηκαμε!!!

Έλα κοπέλα μου.Εδώ είμαστε και εμείς.Το κλείσαμε τελείως το καφέ μας.Αράχνες έπιασε.Τι κάνετε?

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια πως είστε όλες;; Εγώμια χαρά τρέχω με τα διδυμάκια μου ξεκινάμε παιδικό σταθμό από την Δευτέρα και θα χαλαρώσω λιγάκι!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κι εμείς αρχίσαμε παιδικό εδώ και 1 βδομάδα.Πολύ κλάμα το πρωί λέμε,πολύ.

Αλλά μετά μου λέει η δασκάλα της ότι σταματάει γρήγορα και δεν με ζητάει και συμμετέχει και έτσι ηρεμώ...Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια λοιπόν και σε όλες τις μανούλες!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...