Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 said:

      Κορίτσια γνωρίζετε αν μετά την ετ μπορείς να ταξιδέψεις με αεροπλάνο ; (Μετά από δυο τρεις μέρες ) ή μπορεί να επιρεαΣει αρνητικά τα έμβρυα ; 

      Εμένα στο κέντρο δεν μου τόνισαν κάτι ούτε με ρώτησαν εάν έχω κάποιο προγραμματισμένο ταξίδι ! Μου είπαν συνέχισε την καθημερινότητα σκεπτόμενη πάντα  ότι είσαι έγκυος … δηλαδή όχι βαρύ όχι σκυψιματα όχι απότομες κινήσεις κλπ 

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Καλημεραααααα!!!!!παλι συννεφια ρε παιδι μου...βαρεθηκα με αυτον παλιοκαιρο πια:(

τι επαθες βρε κοριτσι και τρεχεις συνεχεια??? (περαν των ιωσεων δλδ...)...θα μεινεις μονιμα τωρα εδω? εχεις συγγενεις εδω ή εισαι μεταναστρια σαν και εμενα που ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει οτι ηρθα για μονιμα στην βορεια ελλαδα?:tongue:ειμαι εδω εναμιση χρονο και ακομα νομιζω οτι ηρθα για διακοπες και θα ξαναγυρισω αθηνα:confused: το μονο που εχει αλλαξει ειναι οτι τωρα δεν ειμαι και τοσο σιγουρη οτι θα ηθελα να γυρισω πισω (απιστευτο μου φαινεται και μονο που το γραφω αλλα αν εξαιρεσεις τον καιρο τελικα ειναι πολυ καλυτερη εδω η ζωη...)

Ναι , μόνιμος κάτοικος πλέον! (καλά, μεγάλες κουβέντες μη λέμε γιατί με τα οικονομικά ... μπορεί να μην είμαστε και τόσο μόνιμοι ...)Τεσπα!

Χαίρομαι που συνήθισες τελικά και σου αρέσει! :D

Βρε κορίτσια ξέρει καμιά το τηλ. της Γκανιά της παιδιατρου από την Περαία? Το θέλει μια φίλη...

Εσείς ποια παιδίατρο έχετε?

Παθολόγο? Για λέτε γενικώς συστάσεις γιατρούς , κομμωτήρια κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι , μόνιμος κάτοικος πλέον! (καλά, μεγάλες κουβέντες μη λέμε γιατί με τα οικονομικά ... μπορεί να μην είμαστε και τόσο μόνιμοι ...)Τεσπα!

Χαίρομαι που συνήθισες τελικά και σου αρέσει! :D

Βρε κορίτσια ξέρει καμιά το τηλ. της Γκανιά της παιδιατρου από την Περαία? Το θέλει μια φίλη...

Εσείς ποια παιδίατρο έχετε?

Παθολόγο? Για λέτε γενικώς συστάσεις γιατρούς , κομμωτήρια κλπ

καλημερα σου εστειλα μηνυμα με το τηλ της παιδιατρου ποιυ ψαχνεις,εμεις πηγαινουμε στον παιδιατρο της μηχανιωνας το Ιωσηφ,ειναι παρα πολυ καλος,εγω προσωπικα τον εχω απο οταν τα παιδια μου ητανε 6-7 μηνων και μετακομισαμε εκει,τωρα ο γιος μου ειναι στα11 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη,ειναι πρωτα απολα ανθρωπος,οσο για παθολογο εχουμε τον Τζωανοπουλο στην Περαια,επισης παρα πολυ καλος γιατρος και ανθρωπος,

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ξεχασα να σας πω το πρωι ακουσα στο ραδιο οτι οποιος χρειαζεται πατατες και ρυζι σε οικονομικες πολυ τιμες,δεν εχει παρα να συμπληρωσει μια φορμα στο διαδυκτιο στον δημο θερμαικου ωστε να κανουνε τις αναλογες παραγγελιες μετα και να τα μοιρασουνε σε πολυ οικονομικες τιμες και πατατες και ρυζι,επισης ειπανε οτι προσπαθουνε να κανουνε αναλογη κινηση και για τον οβελια καλο ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγώ!!!!:wink:

Τι κάνετε βρε κορίτσια;

3χμαμα καλώς ήρθατε!

Δεσποινα τι γίνεται; Συνήθισες;

Εμείς φέτος είμαστε καλύτερα και όλα σχεδόν τα περνάμε στο πόδι!

που σαι βρε κοριτσι???:D:D:D:D ναι ναι επιτελους τα καταφερα και συνηθισα οποτε σταματαω τη γκρινια....λεμε τωρα:tongue::tongue:

παιδιατρο εγω νομιζω το ειχα ξαναγραψει αλλα βαριεμαι να κοιταξω τις πισω σελιδες:tongue: εχουμε τη λαμπροπουλου χριστινα στη βουλγαρη και ειμαι παρα παρα πολυ ευχαριστημενη..και ειμαι και περιεργη σε αυτα (οπως και στα περισσοτερα χοχοχοχοχο)...σοβαρα τωρα ειναι πολυ καλη..με εχει βοηθησει τρελα 2 ασχημους χειμωνες τωρα με τη μικρη και με τις αλλεργιες του μπεμπη που τα εχουμε παιξει...και ωραιος ανθρωπος και καλος επιστημονας...και ρε κοριτσια τρωμε παντα μια ωρα στην εξεταση των παιδιων (δεν τα ξεπεταει οσο χαμος και να γινεται απεξω και ποτε δεν μας παιρνει χρηματα και για τα 2 παιδια) και εκτος αυτου μας εχει συστησει ενα σωρο δραστηριοτητες για τα παιδια, δηλαδη ασχολειται και με τον συναισθηματικο κοσμο του παιδιου και πολυ μου αρεσει αυτο...γενικα δηλαδη κοιταει την αναπτυξη του παιδου απο ολα τα σταδια (σωματικα και ψυχολογικα) και με κανει και νοιωθω πιο ασφαλης οτι τα παιδια μεγαλωνουν σωστα...

πωπω θεα την εκανα!!!!αλλα της αξιζει:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ξεχασα να σας πω το πρωι ακουσα στο ραδιο οτι οποιος χρειαζεται πατατες και ρυζι σε οικονομικες πολυ τιμες,δεν εχει παρα να συμπληρωσει μια φορμα στο διαδυκτιο στον δημο θερμαικου ωστε να κανουνε τις αναλογες παραγγελιες μετα και να τα μοιρασουνε σε πολυ οικονομικες τιμες και πατατες και ρυζι,επισης ειπανε οτι προσπαθουνε να κανουνε αναλογη κινηση και για τον οβελια καλο ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

υπαρχει καποιος στις μερες που ζουμε που δεν χρειαζεται τα πάντα σε οικονομικες τιμες???θενκ γιου depaki!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

eleni2008 καλώς σας βρήκαμε.Πολύ χαίρομαι πολύ που τα περνάτε όλα στο πόδι!Αυτό μου δίνει ελπίδα και κουράγιο !

Σας ευχαριστώ για το τηλ.Ακουσαμε πολύ καλά λόγια για αυτήν τη παιδίατρο... Στην Ανθέων είναι μετά το Γυμνάσιο ή πριν (προς Θεσσαλονίκη μεριά)?

despina100 δεν είναι λίγο μακριά αυτή η παιδιατρος που λες ?Εμείς χρειάστηκε να πάμε στην παιδίατρο 2-3 φορές την ίδια βδομάδα...

Από αναμονή και τιμές πως πάνε αυτοί που λέτε ? Τα κινητά τους τα δίνουν αν χρειαστεί κάτι να μπορείς να ρωτήσεις?Σπίτι έρχονται?

Enough με τους γιατρούς σας ζάλισα sorry αλλά μέχρι να ξαναβρούμε τις άκρες μας....:oops:

Αλήθεια πολύ καλή κίνηση αυτή που μας είπες depi71 αλλά εμείς μπορούμε να πάρουμε από το δήμο ΘερμαϊκούΟ Τρίλοφος ανήκει στον δήμο Θέρμης...

Άντε πάλι μουχλα έξω ο καιρός και η διάθεση ανάλογη ...

Link to comment
Share on other sites

γειά σας και από εμένα κορίτσια!

εγώ μένω Ρύσιο. Το καλοκαίρι ήρθαμε εδώ.

Έχω 3 παιδάκια, τον Δημήτρη 5, την Εβελίνα 4 και τη Χριστίνα 17 μηνών.

Παιδίατρο πάμε στην Περαία, Μαρία τη λένε δεν θυμάμαι επίθετο και είμαστε αρκετά ευχαριστημένοι μια και και την επισκεφτόμαστε συχνά.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

που σαι βρε κοριτσι???:D:D:D:D ναι ναι επιτελους τα καταφερα και συνηθισα οποτε σταματαω τη γκρινια....λεμε τωρα:tongue::tongue:

χαθήκαμε,ε;:rolleyes:

πωπω θεα την εκανα!!!!αλλα της αξιζει:wink:

Αν είναι έτσι κορίτσι, χαλάλι!!! Σπανίζει το είδος σήμερα!!

eleni2008 καλώς σας βρήκαμε.Πολύ χαίρομαι πολύ που τα περνάτε όλα στο πόδι!Αυτό μου δίνει ελπίδα και κουράγιο !

Σας ευχαριστώ για το τηλ.Ακουσαμε πολύ καλά λόγια για αυτήν τη παιδίατρο... Στην Ανθέων είναι μετά το Γυμνάσιο ή πριν (προς Θεσσαλονίκη μεριά)?

Στο ύψος του μασουτη

Από αναμονή και τιμές πως πάνε αυτοί που λέτε ?

Από αναμονή έχει αρκετούτσικη...Εμάς μας παίρνει 30

Τα κινητά τους τα δίνουν αν χρειαστεί κάτι να μπορείς να ρωτήσεις?

ναι!

Σπίτι έρχονται?Αυτό δεν το ξέρω γιατί εμείς είμαστε μακρυα...

Enough με τους γιατρούς σας ζάλισα sorry αλλά μέχρι να ξαναβρούμε τις άκρες μας....:oops:

Άντε πάλι μουχλα έξω ο καιρός και η διάθεση ανάλογη ...

Που θα πάει... θα έρθει η άνοιξη!!!;)

γειά σας και από εμένα κορίτσια!

εγώ μένω Ρύσιο. Το καλοκαίρι ήρθαμε εδώ.

Έχω 3 παιδάκια, τον Δημήτρη 5, την Εβελίνα 4 και τη Χριστίνα 17 μηνών.

Παιδίατρο πάμε στην Περαία, Μαρία τη λένε δεν θυμάμαι επίθετο και είμαστε αρκετά ευχαριστημένοι μια και και την επισκεφτόμαστε συχνά.

Καλώς ήρθες συνονόματη! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!

Αυτή είναι η παιδιατρος.Την ίδια έχουμε!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

γειά σας και από εμένα κορίτσια!

εγώ μένω Ρύσιο. Το καλοκαίρι ήρθαμε εδώ.

Έχω 3 παιδάκια, τον Δημήτρη 5, την Εβελίνα 4 και τη Χριστίνα 17 μηνών.

Παιδίατρο πάμε στην Περαία, Μαρία τη λένε δεν θυμάμαι επίθετο και είμαστε αρκετά ευχαριστημένοι μια και και την επισκεφτόμαστε συχνά.

Γεια σου φιλεναδα μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

εμεις πινουμε και live καφεδακι αλλα εχουμε να βρεθουμε κανα τριμηνο λογω ιωσεων...γκρρρρρρρρρ!!!!!!!:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

eleni2008 καλώς σας βρήκαμε.Πολύ χαίρομαι πολύ που τα περνάτε όλα στο πόδι!Αυτό μου δίνει ελπίδα και κουράγιο !

Σας ευχαριστώ για το τηλ.Ακουσαμε πολύ καλά λόγια για αυτήν τη παιδίατρο... Στην Ανθέων είναι μετά το Γυμνάσιο ή πριν (προς Θεσσαλονίκη μεριά)?

despina100 δεν είναι λίγο μακριά αυτή η παιδιατρος που λες ?Εμείς χρειάστηκε να πάμε στην παιδίατρο 2-3 φορές την ίδια βδομάδα...

Από αναμονή και τιμές πως πάνε αυτοί που λέτε ? Τα κινητά τους τα δίνουν αν χρειαστεί κάτι να μπορείς να ρωτήσεις?Σπίτι έρχονται?

Enough με τους γιατρούς σας ζάλισα sorry αλλά μέχρι να ξαναβρούμε τις άκρες μας....:oops:

Αλήθεια πολύ καλή κίνηση αυτή που μας είπες depi71 αλλά εμείς μπορούμε να πάρουμε από το δήμο ΘερμαϊκούΟ Τρίλοφος ανήκει στον δήμο Θέρμης...

Άντε πάλι μουχλα έξω ο καιρός και η διάθεση ανάλογη ...

δεν ειναι πολυ μακρια..ενα τεταρτακι με το αυτοκινητο απο τριλοφο..αλλα εγω εχω διαφορετικη αντιληψη του μακρια λογω αθηνας...στην παλια μας παιδιατρο εκει ειμασταν σε αποσταση ηλιουπολη-γλυφαδα (πολυ κοντα) αλλα μπορει να εκανα και 45 λεπτα να φτασω οποτε εδω μου φαινεται διπλα.(τι ωραια η ζωη χωρις κινηση στους δρομους!)

εμας παιρνει 40, την βρισκω παντα σε σταθερο κινητο (ακομα και παραμονη πρωτοχρονιας που μπηκε η μικρη νοσοκομειο με επαιρνε συνεχεια η γυναικα να δει πως παμε) αλλα δεν ξερω με τι ταμεια ειναι συμβεβλημενη..

ρε πολυ μουχλα αυτος ο καιροοςςςςςς.....που ειναι η ανοιξη ΠΟΥΥΥΥΥΥ?????:(

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Γεια σου φιλεναδα μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

εμεις πινουμε και live καφεδακι αλλα εχουμε να βρεθουμε κανα τριμηνο λογω ιωσεων...γκρρρρρρρρρ!!!!!!!:evil::evil:

έλα φιλενάδα, θα καταφέρουμε σήμερα να πιούμε κανένα καφέ, να βάλω μπρίκι;


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

έλα φιλενάδα, θα καταφέρουμε σήμερα να πιούμε κανένα καφέ, να βάλω μπρίκι;

Και ως συνηθως.....καθε φορα που κανονιζουμε καφε...ΚΑΘΕ φορα που κανονιζουμε καφε...καποιο αρρωσταινει...:evil::evil::evil::evil:

εχω τη μελινα σπιτι...ολη νυχτα εκανε εμετους.....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Καλα κρασια....μια εβδομαδα παιδικο πηγε παλι και αντε απο την αρχη....:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

eleni2008 καλώς σας βρήκαμε.Πολύ χαίρομαι πολύ που τα περνάτε όλα στο πόδι!Αυτό μου δίνει ελπίδα και κουράγιο !

Σας ευχαριστώ για το τηλ.Ακουσαμε πολύ καλά λόγια για αυτήν τη παιδίατρο... Στην Ανθέων είναι μετά το Γυμνάσιο ή πριν (προς Θεσσαλονίκη μεριά)?

despina100 δεν είναι λίγο μακριά αυτή η παιδιατρος που λες ?Εμείς χρειάστηκε να πάμε στην παιδίατρο 2-3 φορές την ίδια βδομάδα...

Από αναμονή και τιμές πως πάνε αυτοί που λέτε ? Τα κινητά τους τα δίνουν αν χρειαστεί κάτι να μπορείς να ρωτήσεις?Σπίτι έρχονται?

Enough με τους γιατρούς σας ζάλισα sorry αλλά μέχρι να ξαναβρούμε τις άκρες μας....:oops:

Αλήθεια πολύ καλή κίνηση αυτή που μας είπες depi71 αλλά εμείς μπορούμε να πάρουμε από το δήμο ΘερμαϊκούΟ Τρίλοφος ανήκει στον δήμο Θέρμης...

Άντε πάλι μουχλα έξω ο καιρός και η διάθεση ανάλογη ...

καλημερα μολις εμαθα οτι δεν ειναι απαραιτητο να εισαι κατοικος δημου θερμαικου για να δικαιουσαι πηρε μια φιλη τηλ στον δημο και το ρωτησε προσωπικα,αρα μπορειτε να παραγειλλετε αφοβα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...