Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

κανω πιροσκακια και βγηκαν ψιλομ@@λακια ..αυτη τη φορα δεν μου φουσκωσε πολυ η ζυμη ...

gkrrrrrrrrrrr


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πες μου βρε συ ..δεν ακουγεται πολυ ψευτικο...μα δεν μπορεις οολες τις ωρες να μιλας ετσι ..

κι εγω καποια στιγμη εστω και εδω μεσα .θα μιλησω καπωσ ..θα εχω νευριασει ...δεν μπορει να ειμια ολη την ωρα χααχα και χουχου

Μήπως είναι και θέμα ωριμότητας και ηλικίας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήπως είναι και θέμα ωριμότητας και ηλικίας?

ναι μεν η ηλικια ..αλλα πολλες φορες δεν παιζει ρολο ..ολα ειναι στο μυαλο!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ναι μεν η ηλικια ..αλλα πολλες φορες δεν παιζει ρολο ..ολα ειναι στο μυαλο!

Ε κι εσύ παρασύρεσαι όμως! Θα μου πεις με όποιο δάσκαλο καθίσεις...... Τα πιροσκί έγιναν "πιροσκάκια" λόγω γλυκαναλατιάς ή λόγω μεγέθους?

Link to comment
Share on other sites

Ε κι εσύ παρασύρεσαι όμως! Θα μου πεις με όποιο δάσκαλο καθίσεις...... Τα πιροσκί έγιναν "πιροσκάκια" λόγω γλυκαναλατιάς ή λόγω μεγέθους?

χαχααχαχ. εισαι μια εσυ ??? ειδες ..οι κακες συναναστροφες??

οχι, λογω μεγεθους !


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μα δεν προλάβαινα άλλη ώρα, από το πρωί τρέχω, τώρα βρήκα χρόνο, αλλά δεν.........

Πάνε χρυσή μου στην κρεβατοκάμαρα κι άσε τα πλυντήρια μπας και κάνεις και καμιά κόρη και σε βοηθάει και στις δουλειές. Έχεις μπλέξει με άντρες στο σπίτι και τρέχεις ολημερίς κι ολονυχτίς..............................

Link to comment
Share on other sites

χαχααχαχ. εισαι μια εσυ ??? ειδες ..οι κακες συναναστροφες??

οχι, λογω μεγεθους !

Δε μου λες! Επειδή η VISSI με έβαλε σε σκέψεις. Εσείς χρησιμοποιείτε τεστάκια ωορρηξίας?:shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λες! Επειδή η VISSI με έβαλε σε σκέψεις. Εσείς χρησιμοποιείτε τεστάκια ωορρηξίας?:shock::shock::shock::shock:

ναι ...παιρνω τησ hometest...και κανω και βρισκω ποτε εχω...και που βρισκω ...χ@σε μεσα ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω και το clear blue το ψηφιακό και της hometest έχω κάνει οκ έδειξαν, αλλά το clear blue το έχω για πιο καλό, αλλά τσούζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι στην τιμή, μέσω νετ μπορείς να το πάρεις σε μισή τιμή βέβαια


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...