Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια, είμαι καινούργια στην παρέα σας, μένω Άνω Τούμπα και έχω δύο ζουζούνες η μία 3 1/2 χρονών και η άλλη 6 μηνών. Πολλά φιλιά


Δεν έχει δε μπορώ έχει δε θέλω!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα κορίτσια, είμαι καινούργια στην παρέα σας, μένω Άνω Τούμπα και έχω δύο ζουζούνες η μία 3 1/2 χρονών και η άλλη 6 μηνών. Πολλά φιλιά

Καλώς την!

να χαίρεσαι τα κορίτσια σου!!

Εγώ μένω κέντρο,κι εχω μια κορούλα 6,5 χρονών:D


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα και από μένα,μένω Καλαμαριά και περιμένω να γίνω κι εγώ μανούλα με ΠΗΤ 27/11 οι τελευταίες μέρες τις αναμονής είναι...... όλη μέρα θέλω να κοιμάμαι και παρά τις συμβουλές του γιατρού,δεν θέλω να περπατάω....ζητάω συμπαράσταση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 4 months later...

Καλημέρα! Μετά από 2 χρόνια γύρισα ξανά στην όμορφη Περαία με τους 2 λεβέντες μου και τη μικρή μου που μόλις κλείσαμε τον ένα της χρόνο. Κορίτσια χαίρομαι που σας βρήκα σε αυτό το foroum έστω και λίγο αργά! :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...