Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.

Kwtina μου δικός μου είναι λιγάκι κρυωμένος και λέω να το αποφύγουμε.

Ισως την επόμενη φορά να τα καταφέρουμε κι εμείς να έρθουμε.

Να περάσετε καλά όπου κι αν πάτε ;)


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας και απο εμενα...θα ηθελα να ρωτησω..συζηταμε καπου εδω μεσα για βαπτιση?και αν ναι που?

Κορίτσι εδώ δεν νομίζω ότι θα βρείς κάτι για βάφτιση.

Θα πας δίπλα στο parents. Εκεί θα βρεις ότι ζητάς. Έχει πάρα πολλά θέματα.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μια γρηγορη καλησπερα και απο μενα κοριτσια..ελπιζω να μπαινω πιο συχνα απο δω και περα ..εγω σε 2 μερες παω σπαρτη οπου και ειναι ο αντρας μου φανταρος και γυρναμε απο βδομαδα ελπιζω να σας δω συντομα..φιλια σε ολες και στα μικρακια σας!καληνυχτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια γρηγορη καλησπερα και απο μενα κοριτσια..ελπιζω να μπαινω πιο συχνα απο δω και περα ..εγω σε 2 μερες παω σπαρτη οπου και ειναι ο αντρας μου φανταρος και γυρναμε απο βδομαδα ελπιζω να σας δω συντομα..φιλια σε ολες και στα μικρακια σας!καληνυχτα

Που είσαι βρε μικρό; Χάθηκες! Αααααααααχ, τα τρεχάματά μας μέσα! Πω, πω τι τραβάτε κι εσείς βρε οι μικρο-γονείς!

Καλή θητεία! :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

μια γρηγορη καλησπερα και απο μενα κοριτσια..ελπιζω να μπαινω πιο συχνα απο δω και περα ..εγω σε 2 μερες παω σπαρτη οπου και ειναι ο αντρας μου φανταρος και γυρναμε απο βδομαδα ελπιζω να σας δω συντομα..φιλια σε ολες και στα μικρακια σας!καληνυχτα

Κι έλεγα κι εγώ που εξαφανίστηκαν όλες!!!!!!!

Ορίστε!!! Το φανταρικό τους κάνουν τα παιδιά!!!

Αντε, με το καλό να επιστρέψετε!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας, είμαι καινουργια στο καφέ και θα χαιρομουν πολύ να τα λεγαμε και να γνωριστουμε καλυτερα. Μένω Χαριλαου κι έχω δυο παιδάκια.

Καλως ήρθες λουκουμινα!

Ελπίζω ότι σύντομα θα μαζευτούμε όλες!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια σε ολες!

καλως ηρθες λουκουμινα!

εγω ηρθα θεσσαλονικη απο τη σπαρτη..πωπω πολυ κουραστικο ταξιδι ουφ!ο αντρας μου θα ερθει θεσσαλονικη σε λιγη ωρα θα ξερουμε και σε ποιο στρατοπεδο.εγω προσπαθω να προλαβω το διαβασμα , την πτυχιακη μου , τα μωρα..ολα γενικως..

η μικρη μου (9 μηνων τωρα) τραβαει μεγαλο ζορι με τα δοντια της αχ χτες ξυπνησε 5 φορες τη νυχτα.αρνειται ναφαεικατι η να πιει γαλα..αχ δε ξερω τι να κανω..εκνευριζομαι κι εγω γιατι πρεπει το πρωι να διαβαζω και δε μπορω αν ξυπναω καθε μια ωρα το βραδυ και απο την αλλη τι να σου κανει το καημενο το μωρο..αχ εσεις τι ειχατε κανει στα δικα σας παιδακια..ο μεγαλος μου τραβουσε ζορι το πρωι αλλα το βραδυ κοιμοταν.οποτε ξεχνιοταν με τα παιχνιδια και ειμασταν καλυτερα...

καλημερα σε ολες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια σε ολες!

καλως ηρθες λουκουμινα!

εγω ηρθα θεσσαλονικη απο τη σπαρτη..πωπω πολυ κουραστικο ταξιδι ουφ!ο αντρας μου θα ερθει θεσσαλονικη σε λιγη ωρα θα ξερουμε και σε ποιο στρατοπεδο.εγω προσπαθω να προλαβω το διαβασμα , την πτυχιακη μου , τα μωρα..ολα γενικως..

η μικρη μου (9 μηνων τωρα) τραβαει μεγαλο ζορι με τα δοντια της αχ χτες ξυπνησε 5 φορες τη νυχτα.αρνειται ναφαεικατι η να πιει γαλα..αχ δε ξερω τι να κανω..εκνευριζομαι κι εγω γιατι πρεπει το πρωι να διαβαζω και δε μπορω αν ξυπναω καθε μια ωρα το βραδυ και απο την αλλη τι να σου κανει το καημενο το μωρο..αχ εσεις τι ειχατε κανει στα δικα σας παιδακια..ο μεγαλος μου τραβουσε ζορι το πρωι αλλα το βραδυ κοιμοταν.οποτε ξεχνιοταν με τα παιχνιδια και ειμασταν καλυτερα...

καλημερα σε ολες!

Καλημέρα πουλάκι και καλώς ήρθατε!!!

Σε καταλαβαίνω γιατί κι εμείς είχα θέμα με τα δοντια...

Εγώ της έβαζα συνεχώς mundisal κρεμούλα και τις δύσκολες νυχτες έδινα ντεπονάκι.

Δεν υπάρχρι λόγος να υποφέρει το μωρό!

Επίσης μπορείς να πάρεις ένα ειδικό δάχτυλο το οποίο κανει μασάζ στα ούλα και το ανακουφίζει πολύ το μωρό!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιαα που ειστε ολες?εμενα τον αντρα μου τον φερανε χαλκιδωνα τελικα κι ετσι ειναι σχετικα κοντα..εχω αρχισει να ψαχνω και για σπιτι και ειμαι ολη μρα στο τρεξιμο..αχ..η μικρη μου ειναι καπως καλυτερα με τα δοντια αλλα ακομη δεν εχει σκασει κανενα...λεει και μαμα μπαμπα!!βεβαια το μαμα το μπερδυει λιγο και με το μαμ αλλα εγω το χαιρομαι πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

πουλάκι, σπίτι ψαχνεις στη χαλκηδωνα ή εδώ;

Κανόνισε να φάτε σουβλάκια...Είναι πεντανόστιμα!!!

Αντε σιγά σιγά να τακτοποιηθείτε!

Εσυ τι κάνεις , τελειώνεις;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

χαλκιδωνα ειναι ο αντρας μου φανταρος!

σπιτια ψαχνουμε εδω ...πηρα τη μεγαλη αποφαση να φυγω απο το πατρικο μου στο πανοραμα και να ψαξω κατι σε θερμη , νεα ραιδεστο...ειδαμε μερικα..γενικα εχω κολλησει με ενα που ειναι μικρο δηλαδη εχει 2 δωματια και εκ των πραγματων χρειαζομαστε 3...(αχ εγω παντα ειχα ονειρο βεβαια να εχω ενα δωματιο-ντουλαπα δικο μου αλλα αυτο ειναι παρελθον ).υπαρχει οικοπεδο για να κανουμε αλλα 30 τετραγωνικα αλλα το σκεφτομαι πολυ για τα εξοδα...αχ και εχει υπεροχο κηπο για τα μωρα..(χωρανε και 4-5 κοτουλες πισω)αχ...

οσο για το διαβασμα μου εχει μεινει στασιμο...ποιος διαβαζει μια βδομαδα πριν τα χριστουγεννα...

καμια συναντηση χριστουγεννιατικη???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...