Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τίποτα χρυσό μου!! Γελάω, γιατί αν καθήσω αυτήν την ώρα να το σκεφτώ σοβαρά δε με βλέπω καλά!!!

Ε, ναι.

Άσε κορίτσι, δε σε προλαβαίνω το πρωί. Δεν μπορώ με τίποτα να είμαι τόσο νωρίς πάνω με συγκοινωνία ή ποδαράτο (ναι, το κάνω ΚΑΙ ποδαράτο).

Να δω πότε θα βρεθούμε, άντε, να κανονίσουμε καφέ όλες μαζί.

Καλό βράδυ! :)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι.

Άσε κορίτσι, δε σε προλαβαίνω το πρωί. Δεν μπορώ με τίποτα να είμαι τόσο νωρίς πάνω με συγκοινωνία ή ποδαράτο (ναι, το κάνω ΚΑΙ ποδαράτο).

Να δω πότε θα βρεθούμε, άντε, να κανονίσουμε καφέ όλες μαζί.

Καλό βράδυ! :)

Πού να μας προλάβεις!! Εμείς οχτω παρά είμαστε εκεί!! Θα τα πούμε σε καμιά συγκέντρωση γονέων.

Φιλάκια κ καληνύχτα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Kalimera koritsares, oles kala moy eiste ?

Xathika , mi me vrizete, epistrefo spiti kathe mera meta tis 7 kai misi to vradi, mono mageirevo, kano banio tin mikri kai ypno. Einai zoi ayti ?????

Opoy na'nai tha katarevso to noiotho, doylevo kai ta savata gmt opote nomizo oti den stamatao pote, ti na kanoyme ? Kafedaki mporeite na kanonisete to savato i kyriaki , giati kathimerini xlomo to vlepo.

Filia se oles kai kali skoliki xronia se ola ta paidakia mas


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε κορίτσι κ αρχισα να ανησυχώ!!! Κουράγιο κ υπομονή, τουλάχιστον έχεις δουλίτσα, αυτό να σκέφτεσαι!!!

Ξεκίνησα να πηγαίνω κ απογεύματα στη δουλειά κ η μικρή έχει λαλήσει. Κόλλησε πάνω μου κ ΄΄οτανφεύγω γίνεται ο κακός χαμός. ΝΑ δούμε πώς θα συνηθίσει...

Αντε να κανονίσουμε καφεδάκι. Ελένη πού είσαι κ συ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες και όλους,

¨Ολες καλά είστε ??????

Θελετε να κανονίσουμε καφέ αυτή την Κυριακή το απόγευμα ? Αν δεν σας βολέυει κλείνουμε μία άλλη φορά.

ΦΙλιάαααααααααααααααα


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε, βρε οι γειτόνισες εμφανίστηκαν!

Γεια σας κορίτσια.

Ρε σεις, δεν το αφήνετε για το άλλο σ/κ να 'ρθω κι εγώ; Γιατί αυτό το σ/κ έχω ένα γάμο και ΔΥΟ βαφτίσεις και δύσκολο.

Καλημέρα σε όλες! :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...