Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εμείς κανονικά Σεπτέμβριο θα ξεκινούσαμε αλλά πάμε για τη βδομάδα προσαρμογής. Ε ρε γλέντια!!!

Διακοπούλες για που με το καλό;

Και στο δέχτηκαν το παιδί;

Εγώ της είπα "Να το φέρω 1, 2 μέρες για λίγο να συνηθίσει;". Αλλά μου είπε "Από 1/9 μπορώ να τον δεχθώ".

Θα τον πάω 1/9, σιγά μην παρακαλάμε κιόλας. :mrgreen:

Είναι ΤΟΣΟ υπερκινητικός και δραστήριος που θα τα "βγάλει" τα λεφτά της η βρεφονηπιοκόμος!!!! ΧαΧαΧαΧαΧαΧα!

Άντε, καλή μας αρχή στο σχολείο!

Τι έχεις; Κορίτσι; Τσάντα της πήρες;

Διακοπές Χαλκιδική, που να τρέχουμε με τον μπόμπιρα στ' αυτοκίνητο;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Και στο δέχτηκαν το παιδί;

Εγώ της είπα "Να το φέρω 1, 2 μέρες για λίγο να συνηθίσει;". Αλλά μου είπε "Από 1/9 μπορώ να τον δεχθώ".

Θα τον πάω 1/9, σιγά μην παρακαλάμε κιόλας. :mrgreen:

Είναι ΤΟΣΟ υπερκινητικός και δραστήριος που θα τα "βγάλει" τα λεφτά της η βρεφονηπιοκόμος!!!! ΧαΧαΧαΧαΧαΧα!

Άντε, καλή μας αρχή στο σχολείο!

Τι έχεις; Κορίτσι; Τσάντα της πήρες;

Διακοπές Χαλκιδική, που να τρέχουμε με τον μπόμπιρα στ' αυτοκίνητο;

Κορίτσι είναι και ακόμη δεν πηραμε τίποτα γιατί λείπαμε και θέλω να τα διαλέξει όλα μόνη της για να έχει και ένα κίνητρο να πάει στο κολίο όπως λέει.

Την δέχτηκαν γιατί δεν είμαστε με το πρόγραμμα και θα τα σκάμε κάθε μήνα.

Κι εμείς θα βγάλουμε το λάδι στις βρεφ/μους αλλά επειδή είμαστε πολύ ευαίσθητα κορίτσια και κλαίμε ευκολα!:tongue:

Χαλκιδική και πάλι Χαλκιδικη. Ζεστές θάλασσες, απέραντες αμμουδιές.. Ότι πρέπει για διακοπές με μωρό!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας ρωτησω κατι?τα παιδακια σας πηραν χρωμα απο τις διακοπες?γιατι η δικια παρολο που την ειχα κανει ασπρη απο το αντηλιακο και την περισσοτερη ωρα ηταν κατω απο την ομπρελα σε απολυτη σκια,πηρε χρωματακι..λιγο γιατι πηγαμε 3-4 μερες μονο αλλα πηρε..


an1cHjg0g001210MjJkfDc4NTU1NTZkYXxpIG1wb3VybXBvdWxpdGhyYSBtYXMgZWluYWk6.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΑΣ, ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ?

ΕΜΕΙΣ ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ, ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ ΦΙΛΩΝ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ. ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ, ΠΕΡΑΣΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΡΩ Η ΝΑ ΛΥΠΗΘΩ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΔΗ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΡΑΒΑ............ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ..........ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..............

ΜΑΕΣΤΡΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ, ΚΩΤΙΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΙΤΣΑ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΦΡΕΝΤΟΤΣΙΝΟ ΕΤΣΙ ????????


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Επιστρέψαμε κ εμείς κ τα κεφάλια μέσα τώρα. Πάντως είναι απίστευτο το πώς συνηθίζει ο οργανισμός. Μπήκαμε αμέσως σε ρυθμούς καθημερινούς κ εμείς κ το παιδί που ξεκίνησε την προηγούμενη βδομάδα παιδικό.

Αντε, καλή αρχή σε όσες ξεκινούν τώρα σχολείο!!!

Φιλιά πολλά

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Επιστρέψαμε κ εμείς κ τα κεφάλια μέσα τώρα. Πάντως είναι απίστευτο το πώς συνηθίζει ο οργανισμός. Μπήκαμε αμέσως σε ρυθμούς καθημερινούς κ εμείς κ το παιδί που ξεκίνησε την προηγούμενη βδομάδα παιδικό.

Αντε, καλή αρχή σε όσες ξεκινούν τώρα σχολείο!!!

Φιλιά πολλά

kwtina είμαστε συμμαθητές! Αν και τον δικό μου δεν τον δέχονται ακόμα, πρέπει να 'ρθει η "εντολή τοποθέτησης" πρώτα. :?

Δηλαδή σήμερα που περάσαμε από εκεί ήταν και το δικό σου παιδάκι εκεί; (κοριτσάκι έχεις; Θύμησέ μου! :roll:)

Ωραίος χώρος, συμπαθητικός για μέσα στην πόλη.

Μ' άρεσε που έχουν ΑΥΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

kwtina είμαστε συμμαθητές! Αν και τον δικό μου δεν τον δέχονται ακόμα, πρέπει να 'ρθει η "εντολή τοποθέτησης" πρώτα. :?

Δηλαδή σήμερα που περάσαμε από εκεί ήταν και το δικό σου παιδάκι εκεί; (κοριτσάκι έχεις; Θύμησέ μου! :roll:)

Ωραίος χώρος, συμπαθητικός για μέσα στην πόλη.

Μ' άρεσε που έχουν ΑΥΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! :mrgreen:

Ναι, ήταν εκεί!! Ξεκινήσαμε την περασμένη Τρίτη κ τα πάμε μια χαρά.Κ η αυλή είναι πολύ όμορφη, μόνο να δεις πώς παίζουν!!

Αυτές τις μέρες έχει λίγα παιδακια κ μειωμένο προσωπικό, γι' αυτό μαλλον δεν δέχονται παιδάκια για προσαρμογή. Αν θες σου στέλνω π.μ. με τα στοιχεία μου να τα χρησιμοποιήσεις, πες ότι είσαι φίλη μου. Όχι ότι θα γίνει κ τίποτα, αλλά ίσως προσέχουν λίγο παραπάνω, ξέρω κ γω!!! Εμείς πάντως περνάμε όμορφα!!!!!!!

Μου τι δίνει που πέρασαν οι διακοπές κ μπήκαμε αμέσως στο λούκι...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ήταν εκεί!! Ξεκινήσαμε την περασμένη Τρίτη κ τα πάμε μια χαρά.Κ η αυλή είναι πολύ όμορφη, μόνο να δεις πώς παίζουν!!

Αυτές τις μέρες έχει λίγα παιδακια κ μειωμένο προσωπικό, γι' αυτό μαλλον δεν δέχονται παιδάκια για προσαρμογή. Αν θες σου στέλνω π.μ. με τα στοιχεία μου να τα χρησιμοποιήσεις, πες ότι είσαι φίλη μου. Όχι ότι θα γίνει κ τίποτα, αλλά ίσως προσέχουν λίγο παραπάνω, ξέρω κ γω!!! Εμείς πάντως περνάμε όμορφα!!!!!!!

Μου τι δίνει που πέρασαν οι διακοπές κ μπήκαμε αμέσως στο λούκι...

Στείλε στείλε!!!

Δεν είναι υποχρεωμένοι να δεχθούν πριν να σταλούν οι εντολές τοποθέτησης, οπότε γιατί να ζοριστούν;

Εύχομαι μόνο να έρθουν αυτή τη βδομάδα, να πάει καμιά μέρα, γιατί έχω σοβαρό πρόβλημα με το τι να κάνω τον μικρό!!!

Εγώ πέρασα πολύ ωραία στις διακοπές και πήρα δυνάμεις!! Δε μασάμε! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kwtinaaaaaaaaaaaaa τον πήγα σήμερα για 1,2 ώρες (θα τον πήρε τώρα ο πεθερός) και είδα και τη δική σου!!!

ΚΟΥΚΛΑ είναι και μπουμπού!!!

Σορυ, τώρα το είδα. Δεν έχω ένα υπέροχο μωρό;, ε συγνώμη παιδάκι πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Σορυ, τώρα το είδα. Δεν έχω ένα υπέροχο μωρό;, ε συγνώμη παιδάκι πλέον...

Κούκλα και το μαλλάκι το σγουρό ΤΕΛΕΙΟ! :D

Σήμερα ο γιόκας μου ήταν ακόμα καλύτερος κι έκατσε για 3 ώρες. Από Δευτέρα θα δοκιμάσω φουλ τάιμ!

Για να δούμε!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα και το μαλλάκι το σγουρό ΤΕΛΕΙΟ! :D

Σήμερα ο γιόκας μου ήταν ακόμα καλύτερος κι έκατσε για 3 ώρες. Από Δευτέρα θα δοκιμάσω φουλ τάιμ!

Για να δούμε!

Όταν ξεκίνησε η μικρή την πρώτη μέρα, 11 μηνών παρακαλώ, πηγε λες κ ήταν βόλτα στο πάρκο. Την πήγα 8 το πρωί κ την πήρα το μεσημέρι στις 2. Κιχ δεν έβγαλε το πουλάκι μου. Εγώ μόνο πλάνταξα στο κλάμα κ πήγαινα στη δουλειά πρισμένη. Είναι κ στις δασκάλες.

Τα άλλα τα κορίτσια πού είναι; Maeleni, mamina που είστε; χαθήκατε

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...