Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

μια γρηγορη καλημερα κοριτσια και απο μενα!βλεπω μαζευτικαμε ολες σιγα σιγα..σημερα ειπα να παω κι εγω για ψωνια και ο καιρος ειναι πολυ χαλια..ελπιζω να μη βρεξει!αντε κανονιστε καμια μερα για κανα καφεδακι να βρεθουμε να τα πουμε και απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μια γρηγορη καλημερα κοριτσια και απο μενα!βλεπω μαζευτικαμε ολες σιγα σιγα..σημερα ειπα να παω κι εγω για ψωνια και ο καιρος ειναι πολυ χαλια..ελπιζω να μη βρεξει!αντε κανονιστε καμια μερα για κανα καφεδακι να βρεθουμε να τα πουμε και απο κοντα!

Όντως, το καφεδάκι τώρα μπορεί - επιτέλους - να κανονιστεί.

Ας μαζευτούν και οι άλλες και το βλέπουμε! :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα & απο μενα.Ειμαι η Σονια & ειμαι 16,5.Μενω Ανατολικη θεσσαλονικη.Δεν ειμαι ουτε παντρεμενη ουτε εχω παιδακια..

Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Οι υπόλοιπες τι γίνατε; Πού χαθήκατε;

Link to comment
Share on other sites

Τρεχάματα Δώρα μου.

Πριν καμιά ώρα πήρανε απ' τον παιδικό. Γκρίνια, μιξούλες και κόκκινα μάτια! Μια ομορφιά.

Οι άλλες αλήθεια χαθήκανε.

Άσε, τώρα θ' αρχίσουνε και οι ιώσεις, να δούμε πότε θα κανονίσουμε το καφεδάκι.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τρεχάματα Δώρα μου.

Πριν καμιά ώρα πήρανε απ' τον παιδικό. Γκρίνια, μιξούλες και κόκκινα μάτια! Μια ομορφιά.

Οι άλλες αλήθεια χαθήκανε.

Άσε, τώρα θ' αρχίσουνε και οι ιώσεις, να δούμε πότε θα κανονίσουμε το καφεδάκι.

Αντε καλή αρχή με τις ιώσεις. Κ η δικιά μου όταν ξεκίνησε την πρώτη χρονιά τέτοια εποχή αρρώστησε πρώτη φορά. Να το περιμένεις, η πρώτη χρονιά είναι κομματάκι δύσκολη.

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλή αρχή με τις ιώσεις. Κ η δικιά μου όταν ξεκίνησε την πρώτη χρονιά τέτοια εποχή αρρώστησε πρώτη φορά. Να το περιμένεις, η πρώτη χρονιά είναι κομματάκι δύσκολη.

Δηλαδή να λέω καλά που θα μείνω άνεργη σύντομα και δεν θα χρειάζεται να ζητάω συνέχεια άδεια, έτσι; :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να λέω καλά που θα μείνω άνεργη σύντομα και δεν θα χρειάζεται να ζητάω συνέχεια άδεια, έτσι; :tongue:

Ουδέν κακόν αμιγές καλού!!! (Αν το σκότωσα οι των ελληνικών συγχωρέστε με, παιδί της β δέσμης είμαι!!!).

Τι να πω κ γω που κουβαλούσα τη μάνα μου από 350 χλμ. Ανέβαζε πυρετό το βράδυ κ άντε να δούμε τι θα κάνουμε το πρωί με τη δουλειά. Τέλος πάντων, πέρασε κ τελείωσε.

Γιατί θα χασεις τη δουλειά σου; Περικοπές λόγω κρίσης;

Link to comment
Share on other sites

Ουδέν κακόν αμιγές καλού!!! (Αν το σκότωσα οι των ελληνικών συγχωρέστε με, παιδί της β δέσμης είμαι!!!).

Τι να πω κ γω που κουβαλούσα τη μάνα μου από 350 χλμ. Ανέβαζε πυρετό το βράδυ κ άντε να δούμε τι θα κάνουμε το πρωί με τη δουλειά. Τέλος πάντων, πέρασε κ τελείωσε.

Γιατί θα χασεις τη δουλειά σου; Περικοπές λόγω κρίσης;

Ε κι εγώ θα την κουβαλήσω στην ανάγκη, αν παραγίνει το κακό.

Ε, χάλια πάει η εταιρία, δεν βλέπω να κρατάμε για πολύ ακόμα. :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ε κι εγώ θα την κουβαλήσω στην ανάγκη, αν παραγίνει το κακό.

Ε, χάλια πάει η εταιρία, δεν βλέπω να κρατάμε για πολύ ακόμα. :rolleyes:

Άσε, χάλι μαύρο όπου κ αν κοιτάξω. Να δούμε ποιος θα αντέξει. Λες το 2011 να πάρουμε καμιά ανάσα;:( Μπα, για μια ελπίδα ζει ο άνθρωπος, μας την πήραν κ αυτή. Άκουσες στην Ουγγαρία, πολύ μάγκας ο πρωθυπουργός!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άσε, χάλι μαύρο όπου κ αν κοιτάξω. Να δούμε ποιος θα αντέξει. Λες το 2011 να πάρουμε καμιά ανάσα;:( Μπα, για μια ελπίδα ζει ο άνθρωπος, μας την πήραν κ αυτή. Άκουσες στην Ουγγαρία, πολύ μάγκας ο πρωθυπουργός!!

Δεν άκουσα τπτ, μου την έχουν δώσει ΚΑΙ οι δημοσιογράφοι και οι πολιτικοί.

Τι έγινε;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Δεν άκουσα τπτ, μου την έχουν δώσει ΚΑΙ οι δημοσιογράφοι και οι πολιτικοί.

Τι έγινε;

Υπάρχει θέμα στο παρεντς. Εν ολίγοις, ως άλλος Μεταξας, τους είπε όχι κ τους πέταξε στα μούτρα δάνεια κ μνημόνια κ πήγε να δει τον τελικό του μουντιάλ. Ναι, ήταν πολύ ήσυχος γιατί βρήκε λεφτά από τη φορολογία των τραπεζών. Τώρα βέβαια τι τον περιμένει δεν ξέρω, αλλά θα ήθελα να είχα τέτοιον αρχηγό!!

Το φαντάζεσαι να έρθει η τρόικα κ ΓΑΠ να είναι στο γήπεδο; χαχαχα το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα στο παρεντς. Εν ολίγοις, ως άλλος Μεταξας, τους είπε όχι κ τους πέταξε στα μούτρα δάνεια κ μνημόνια κ πήγε να δει τον τελικό του μουντιάλ. Ναι, ήταν πολύ ήσυχος γιατί βρήκε λεφτά από τη φορολογία των τραπεζών. Τώρα βέβαια τι τον περιμένει δεν ξέρω, αλλά θα ήθελα να είχα τέτοιον αρχηγό!!

Το φαντάζεσαι να έρθει η τρόικα κ ΓΑΠ να είναι στο γήπεδο; χαχαχα το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;;

Άσε ρε, εδώ δεν τολμάνε να φορολογήσουν ορισμένους ελεύθερους επαγγελματίες που διαφεύγουν συστηματικά, θα φορολογήσει ο ΓΑΠ τις τράπεζες;;;

Άσε, η τρόικα μας έμεινε μόνο. (άσε που ο ΓΑΠ δεν μου φαίνεται τύπος που βλέπει ποδόσφαιρο :tongue:)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Αντε, για χατήρι σου, να βλέπει, ξερω γω τένις ή αγώνες ποδηλάτου;; ΝΑι, αυτό είναι, βλέπει αγώνες ποδηλάτου!!!

Τι λέω η γυναίκα τέτοια ώρα!!

ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα!

Τι να πούμε για το χάλι μας; :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...