Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα!!!!Τι κάνετε κορίτσια;Τι λέει;Θα τα πούμε αυτήν την εβδομάδα;;:tongue::tongue:

Καλαμαράκι, που να έρθεις στο δικό μου σπίτι να δεις κατάσταση!!!Όχι μόνο το δωμάτιο των μικρων, αλλά και γενικοτερα!!!!:rolleyes:

Πανζουρλισμός!!!!!

Δεν πειράζει, ας είμαστε καλά και ας τα κάνουμε λίμπα:P:p


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!!!!!!!!!!που είστε καλέ χαμένες όλες???????????

σίγουρα θα κανονίσουμε και για συνάντηση εξω??γιατί δεν μπορούμε ουτε εδώ να βρεθουμε:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::rolleyes:

φιλάκια σε όλες!ευχομαι να τα πουμε συντομα!


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κουκλιτσες!

τι κανετε?

ευχομαι να ειστε ολες πολυ πολυ ομορφα!

εχω καιρο να μπω και βλεπω πως κανονιζετε συναντησουλα?

δεν προλαβαινω να διαβαζω πολυ το φορουμ τελευταια γιατι εχω καποια τρεχαματαμε την πεθερα μου(λογοι υγειας)

να ειστε ολες καλα και να περνατε υπεροχα!!

ελπιζω να ξαναμπω συντομα..

και για να στολισουμε λιγο το καφε μας!

1758386mma093le4d.gif


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Αλλη μια καλαμαριωτισα παρουσα. Αν και καινουρια, ψηνομαι για καφεδακι. Αντε κανονιστε το, θελω πολυ να σας γνωρισω!

Επεξεργάστηκαν by mlne
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Τις θερμες ευχες μου για Χρονια Πολλα!!!

με υγεια, ευτυχια, αγαπη, γαληνη!

στα κοριτσια του καφε και στις οικογενειες τους!!

καθως επισης και σ ολες τις συμφορουμιτισσες βεβαιως βεβαιως!

2577354ejvz0ealou.gif

z4b368930c889a.gif


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

mhpws vre koritsia tha mporouse na mou dosete mia apanthsh? xerei kamia sas poies einai oi etaireies pou dianemoun deigmata brefikvn kalluntikwn sta maieuthria?endiaferomai gia douleia kai tha htela na dianemw dwrakia ki egw stis nees manoules..

Επεξεργάστηκαν by VOULA33
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...