Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε σπιτικο ειναι το παγωτακι!

σοβαρα τωρα εφτιαξα παγωτο,τριων γευσεων:tongue:

το καφε μας μπορουμε να το ξεαραχνιασουμε μπαινοντας οποτε μπορουμε και πιανοντας καμια ξαραχνιαστρα:mrgreen:

να εγω καλη ωρα τωρα ξεκινησα πρωτη:cool::mrgreen:

1291616y6wexnw3br.gif

εβαλα και μια λεμοναδιτσα να δροσιστω:lol:


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια και απο μένα, ειμαι η Ιωάννα απο Πυλαία !!!!!!!!

Μολις έφαγα το δεύτερο παγωτίνι, δεν θα το ξανακάνω ομως γιατί η ζυγαριά με κοιτάζει στραβά οταν ανεβαίνω τελευταία.

Ελενίτσα εδώ είσαι πουλάκι μου , τι τέλειο φωτο έχεις βγάλει τον Γρηγοράκο ?

Καληνύχτα !!


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σ ευχαριστω πολυ Ιωαννα μου..ειναι δυσκολα τα πραγματα και τραβαω μεγαλο ζορι γενικα αλλα προσπαθω να μη τα πολυσκεφτομαι..απο αυριο θα αρχισω και διαβασμα μπας και ξεχαστω πιο πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Ωπ νάτη κ η mamina μας!!!! Είπαμε με τη φίλη Gold να ξαραχνιάσουμε το καφέ, αλλά δεν μπορούμε να συγχρονιστούμε!

Tha ksaraxniasete to kafe ? Αυτή η λέξη ειναι σωστή ή είναι πατέντα δική σας ? Τι σημαίνει σε απλά ελληνικά ?

Να ξέρω αν είναι να τη προσθέσω στο λεξιλόγιο μου. ΧΙ ΧΙ ΧΙ


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ Ιωαννα μου..ειναι δυσκολα τα πραγματα και τραβαω μεγαλο ζορι γενικα αλλα προσπαθω να μη τα πολυσκεφτομαι..απο αυριο θα αρχισω και διαβασμα μπας και ξεχαστω πιο πολυ!!

Ειναι σημαντικό πιστευω να μην χάσεις το στόχο σου στη ζωή, όλα χρειάζονται και θέλουν το χρόνο τους.

Η θυσία που κάνεις ομως είναι μεγάλη, δεν μπορούν να τα καταφέρουν όλοι και οι περισσότερες τα παρατάνε. Εσύ όμως αποδεικνείς το αντίθετο , έχεις κουράγιο, υπομονή, θέτεις κάποιες προτερεότητες και καλά κάνεις, τώρα συγκεντρώσου στον στόχο σου και τον χαμένο χρονο θα το αναπληρώσεις το συντομότερο .........όλα θα βρούν το ρυθμό τους και τότε θα νοιώθεις περίφανη για σένα και τα παιδιά σου περιφανα για τη μαμά τους.

φιλάκιαααααααααααα


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Tha ksaraxniasete to kafe ? Αυτή η λέξη ειναι σωστή ή είναι πατέντα δική σας ? Τι σημαίνει σε απλά ελληνικά ?

Να ξέρω αν είναι να τη προσθέσω στο λεξιλόγιο μου. ΧΙ ΧΙ ΧΙ

Μας την λέει κιόλας η κυρία!!!! Αντε βρε κορίτσια, άντε να πούμε κ καμιά κουβεντούλα!

Αντε να βγάλουμε αυτές τις αράχνες πάνω από το κεφάλι μας!!!!

Που είσαι Gold με τα παγωτά κ τους χυμούς σου σήμερα?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!

Εμείς από Δευτέρα βράδυ, για πρώτη μας φορά, έχουμε πυρετό, ίωση μας είπε η καλή μας η γιατρός, βγάζουμε και 3-4 δοντάκια μαζί και είμαστε πολύ καϋμένες. Πρώτη φορά την βλέπω να πονάει και να υποφέρει, και πολύ ζορίστηκα :(

Εχω και το διάβασμα και τις προετοιμασίες για την βάφτιση, και τελικά δεν κάνω τίποτα, κάθομαι και κοιτάζω την κουκλίτσα μου, μεγάλη προκοπή με έχει πιάσει. Και αυτές οι δουλειές του σπιτιού βρε κορίτσια, γιατί δεν γίνονται μόνες τους να ησυχάσουμε και εμείς? :)


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...