Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

kwtina ευχαριστώ!!!

Ναι, θέλω! Θα σου στείλω πμ, αφού πάω να τη δω κι εγώ, να συγκρίνουμε γνώμες.

mamina ο Αστερίξ είναι περισσότερο κόμικ για ενήλικες πάντως, τα παιδιά δεν καταλαβαίνουν κάποιες φορές το χιούμορ του (έχω τρέλα με comix εγώ ας πούμε :D). Είμαστε σχετικά κοντά, εγώ Χαριλάου.

Εδώ είστε πουλάκια μουυυυ, σας τσάκωσα

Τα κομικς δεν μου αρεσουν οπως και τα ανέκδοτα, αλλά ξεκίνησα να δώ οβελίξ μια φορά (λόγο Jerar Depardieu τον λατρευω ) αλλά για κάποιο λόγο δεν το είδα όλο.

Ναι κοντά είμαστε Μαεστρία ...να κανονίσουμε καφε για να γνωριστούμε , με τα άλλα κορίτσια έχουμε συναντηθεί μια φορά.

Κορίτσια είστε για συνάντηση ??????????????

φιλιά σε όλεςςςςςςςςςςςςςς


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα, διαβάζω τα νέα σας, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω. Εχθές όλη μέρα έψαχνα για υλικά και ιδέες για τη βάφτιση, και μάλλον αρχίζω να καταλήγω. Εγώ συμφωνώ για συνάντηση, αλλά μόνο Τρίτη απόγευμα μπορώ :(

Πάω να κάνω καμιά δουλίτσα, σήμερα που η ζουζούνα είναι στην γιαγιά της!


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, διαβάζω τα νέα σας, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω. Εχθές όλη μέρα έψαχνα για υλικά και ιδέες για τη βάφτιση, και μάλλον αρχίζω να καταλήγω. Εγώ συμφωνώ για συνάντηση, αλλά μόνο Τρίτη απόγευμα μπορώ :(

Πάω να κάνω καμιά δουλίτσα, σήμερα που η ζουζούνα είναι στην γιαγιά της!

Καλημέρα Κατερίνα, αν κάτι κανονίσουμε θα σε πάρω τηλ. !! φιλιά στην ομορφούλα σου


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, κορίτσια αυτό το διάστημα δύσκολα, από Δευτέρα αρχίζουμε τα τρεχάματα για τον υποσπαδία που έχει το αγοράκι μου και δεν θα 'χω πολύ χρόνο.

Κανονίστε αν θέλετε και μπορούμε να κανονίσουμε και μαζί από τον άλλο μήνα :).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ απο Πυλαία!! Πολλές γίναμε!!!! Σήμερα έχασα το πρωτο κιλό μετά απο 9 μέρες δίαιτας και η μικρή μου που τη θηλάζω ακόμη πήρε γάλα με το μπιμπερό!!!!! Ήθελα να τα μοιρστώ με κα΄ποιον!!!!!Καλό βραδάκι


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ απο Πυλαία!! Πολλές γίναμε!!!! Σήμερα έχασα το πρωτο κιλό μετά απο 9 μέρες δίαιτας και η μικρή μου που τη θηλάζω ακόμη πήρε γάλα με το μπιμπερό!!!!! Ήθελα να τα μοιρστώ με κα΄ποιον!!!!!Καλό βραδάκι

Bravo, orea na tin thilazeis tin mikri tosous mines pou vevea apaiti terastia dosi ypomonis, congratulations kai gia to kg poy exases , kai se anotera ! Aytes tis meres to thema poy sizitietai poly metaksy gynaikon einai oi dietes kai ta kila , ha ha ha

Kotina xarika !

Eleni, poulaki, maestria kalo vrady !


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από 'δω!

Ε, λογικό για τα κιλά, άνοιξε ο καιρός κι όλες φανταζόμαστε τον εαυτό μας (και τα κιλά μας) μ' ένα μαγιώ στην παραλία ;).

Ουφ, κι εγώ θέλω να χάσω.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μεγάλη πίκρα αυτά τα κιλά, νομίζω ότι δε θα φύγουν ποτέ και έχω κουραστεί τόσους μήνες δίαιτα. Απορώ που λένε με τον θηλασμό ότι χάνεις πιο εύκολα... τι να πω :( Ειμαι περίεργη να δω όταν σταματήσω να θηλάζω τι θα γίνει.


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη πίκρα αυτά τα κιλά, νομίζω ότι δε θα φύγουν ποτέ και έχω κουραστεί τόσους μήνες δίαιτα. Απορώ που λένε με τον θηλασμό ότι χάνεις πιο εύκολα... τι να πω :( Ειμαι περίεργη να δω όταν σταματήσω να θηλάζω τι θα γίνει.

Ακριβώς αυτό λέω και εγώ!!!!! Έχασα 7 απο τα 13 που πήρα τις πρώτες 40 μρες και εδώ και ένα χ΄ρονο κουβαλάω τα άλλα 6 χωρίς να μπορώ να τα χάσω όση διάιτα και αν κάνω!!!! Το ωραίο είναι βάβαια πως αν φάω δεν βάζω!!!! Πάνως και εγώ έχω την αίσθηση οτι δεν θα φύουν ποτέ! Είναι η δεύτερη φορά που προσπαθώ μετά τη γέννα την πρώτη φορά έχασα σε δυο μήνες 1 κιλό, μετά βαρέθηκα και τα παράτησα, τώρα επειδή είμαι στο κόψιμο του θηλασμού είπα να ξαναπρσπαθήσω, θα δείξει!


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κοριτσια!!

αχ με τα κιλα..εγω ειχα αρχισει διαιτα μετα ειχα τα 2 αυτα μαθηματα και τα παρατησα παλι..οχι πως ετρωγα ισα ισα οταν εχω διαβασμα και αγχος να βγαλω υλη δε τρωω αλλα δεν εκανα αυτα που ειχε το προγραμμα της διαιτολογου!τωρα απο δευτερα παλι!

εδωσα σημερα τα 2 μου μαθηματα..το πρωτο που ηταν και προφορικο το περασα!!το αλλο ηταν πολλαπλης επιλογης και δε μπορω να ξερω αλλα εχω πιθανοτητες.ειμαι λιγο ανακουφισμενη μιας και διαβαζα πολυ ειναι η αληθεια αυτες τις μερες..τα αποτελεσματα βγαινουν την αλλη βδομαδα και θα τρωγομαι με τα ρουχα μου ως τοτε!!

καλο σας απογευμα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κοριτσια!!

αχ με τα κιλα..εγω ειχα αρχισει διαιτα μετα ειχα τα 2 αυτα μαθηματα και τα παρατησα παλι..οχι πως ετρωγα ισα ισα οταν εχω διαβασμα και αγχος να βγαλω υλη δε τρωω αλλα δεν εκανα αυτα που ειχε το προγραμμα της διαιτολογου!τωρα απο δευτερα παλι!

εδωσα σημερα τα 2 μου μαθηματα..το πρωτο που ηταν και προφορικο το περασα!!το αλλο ηταν πολλαπλης επιλογης και δε μπορω να ξερω αλλα εχω πιθανοτητες.ειμαι λιγο ανακουφισμενη μιας και διαβαζα πολυ ειναι η αληθεια αυτες τις μερες..τα αποτελεσματα βγαινουν την αλλη βδομαδα και θα τρωγομαι με τα ρουχα μου ως τοτε!!

καλο σας απογευμα!

Καλή τύχη με τα μαθήματα και γρήγορα με το πτυχίο σου εύχομαι!!!!


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...