Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαιρετώ το γυναικείο πλήθος,

Ελενη διαιτα ???????? τι θα χάσεις καλέ εσύ ? Είσαι πετσι και κοκκαλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το πουλάκι καλή αρχή με τη διαιτα, μην καταπιεζεσε όμως απο τόσο νωρίς ! Εγώ να δούμε πως θα εξαφανίσω αυτή την κοιλιά, το βράδυ πήγαμε βολτα στη Αρετσού και όσο ο Γρηγόρης με τη Λίλα κανανε ποδήλατο εγώ γύμναζα το στώμα μου με ένα παγωτό απο τα Freggio. Αν και λίγο την χαλάσανε την ποιοτητα φέτος εγώ πάλι τα τιμάω τακτικά. Ουφφφ

Ονειρα γλυκά σε όλεςςςςςςςςςς


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

maestria77 καλωσόρισες! Η μικρούλα είναι καλύτερα από πυρετό, μόνο δέκατα εχει, αλλά έχει καταρροή και δεν κοιμάται καλά τα βράδια. Η γιατρός μας είπε εχθές 2-3 μέρες ακόμη θα είναι ανήσυχη. Μάλλον τελειώνει η κακιά ίωση που τόλμησε να μας επισκεφτεί :)

Οσο για το θέμα της δίαιτας ... τι πίκρα είναι αυτή :( Από Σεπτέμβρη κάνω δίαιτα, σχεδόν συστηματική, και έχω χάσει ένα κιλό, το οποίο όταν είναι να αδιαθετήσω πάλι το ξαναβάζω. Η διαιτολόγος λέει ότι όταν σταματήσω τον θηλασμό θα χάσω πολύ εύκολα, αλλά με έχει κουράσει αυτό, ούτε τρώω να το ευχαριστηθώ, ούτε χάνω. Τι να πω, φέτος θα εμφανιστούμε πληθωρικές στην παραλία :)

Πάω να τελειώσω το φαγάκι της κουκλίτσας μου, καλό μεσημεράκι :)


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

μπραβο καθριν που ειναι καλυτερα η μικρη σου!!θα περασει και η ιωση!!

ωχ οσο για το πληθωρικες στην παραλια ουτε θελω να το σκεφτομαι κοριτσια..10 κιλακια θελω να χασω ειναι τοσα πολλα??βεβαια η διαιτολογος λεει πως με τη διατροφη αυτη που θα ακολουθησω θα μπορεσω ως το ιουλιο να φτασω το στοχο μου!

αυτο που με στεναχωρει ειναι πως τα κιλα αυτα που εχω να χασω ειναι απο την πρωτη γεννα μιας και της δευτερης εγκυμοσυνης χαθηκαν μεχρι να βγω απο το μαιευτηριο..αλλα τα αλλα ρε κοριτσια εχουν κατσει εκει..να δω πως θα απαλλαγω!!στηριξτε με!!

αρχιζω παλι διαβασμα σε κανα τεταρτακι!!

καλο μεσημερι!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια που ειστε ολες σημερα!!κυριακη με τα παιδακια σας ε??αχ!!

εγω σημερα διαβαζα απο το πρωι..ωσπου ειπα φτανει και τα εκλεισα ως αυριο!!εδω εχει αρχισει να γινεται καλυτερος ο καιρος αν και τωρα που εχω διαβασμα θα προτιμουσα να βρεχει!!καλη σας ξεκουραση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία ήταν το σαβ/ριακο!

Σάββατο φόρτωσα τον μικρό στα πεθερικά, φαγητό έξω και μεσημεριανή σιέστσα στο σπίτι, ΜΕΤΑ παραλαβή του μικρού :D.

Σήμερα βόλτα στο χωριό μου. Μεσημεριανή σιέστα, μετά το φαγητό της μανούλας, καθότι έπαιζε η μανούλα με τον μικρό και ξεκουραστήκαμε.

Άσε που, με τις προμήθειες που πήρα, δεν έχω να μαγειρεύω και γι' αύριο :D.

ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΑΒ/ΡΙΑΚΟ.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

αχ τι ωραια!!οντως τελειο σαββατοκυριακο!!

εμενα η διασκεδαση μου χτες ηταν να παω στον κινηματογραφο και ειδα μια μπαρουφα(το κουτι λεγεται) ακυρη ταινια εντελως!!εκλαιγα τα 6 ευρω που εδωσα!

και αυριο εχω απο το πρωι σχολη και βαριεμαιιιι..αυτη η ρουτινα να μην υπηρχε κοριτσια στη δουλεια-σχολη..αχ

Link to comment
Share on other sites

χε βρισκομαι στο εξωτερικο!!

δουλεια για σας , σχολη για μενα!ειμαι στα 21!αχ

ναι εδω στο σινεμα εχει 6 ευρω το εισητηριο!!τελειο κοριτσια?στην ελλαδα 9..μεχρι που με τον αντρα μου το σκεφτομαστε πολυ για να παμε μια φορα το μηνα και αν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδί στα 21!

Μεγάλη απόφαση! Να το χαίρεσαι!

Εγώ στα 21 δεν ήξερα τι μου γινότανε! Χεχεχε!

Βοήθεια γειτόνισσες. Θέλω να τον στείλω σε βρεφονηπιακό το Σεπτέμβρη. Τον στέλνει καμία σε κανένα καλό; Θέλω προσωπικές εμπειρίες, γι' αυτο και ρωτάω εδώ. Θα κοιτάξω και στο σχετικό τόπικ του φόρουμ.

Ευχαριστώ πολύ!

Καλημέρα/καλησπέρα κι από εμένα :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!

μαεστρια μου εχω 2 παιδακια!το γιοκα μου που ειναι 21 μηνων και τη μηκρη μου που ειναι 26 ημερων..!!

εγω απο βρεφονηπιακους δε ξερω..μονο η βαφτιστηρα μου δουλευει σε εναν διπλα στη ζ εφορια (πυλαια) και απο οσο ξερω ειναι καλα..αλλα δε ξερω λεπτομεριες..μπορω να μαθω βεβαια αν θελεις..αλλα αν ειναι ολες οι κοπελες σα κι αυτη σιγουρα θα καλοπερνανε τα παιδακια (τα λατρευει τα παιδια)

vaw καλως ηρθες!να χαιρεσαι τη μπουμπου σου!!

ολμπια σ ευχαριστω!!

ελενη , ιωαννα που ειστε σημερα?

Link to comment
Share on other sites

vaw καλώς ήρθες κι εσύ στην παρεούλα μας. Να χαίρεσαι το μωράκι σου.

maestria ούτε κι εγώ ξέρω από σταθμούς μιας κ δεν πάμε ακόμα.

πουλάκι μου καλό! Εδώ είμαστε. Είχαμε τη μάχη του φαγητού!!! Χαχαχα!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...