Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

      πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      πρίν από 3 λεπτά , dec-e είπε:

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      • Δύναμη! 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα κορίτσια, πουλάκι89 πότε πρόλαβες??????? μπράβο!!!!!!! πραγματικά σε θαυμάζω!!!!!!

Όσο για παιδικούς επειδή πριν κάποια χρόνια δούλευα σε δημόσιους παιδικούς, όχι ως βρεφονηπιοκόμος, ωστε να γνωρίζω απόλυτα την κατάσταση, αλλά με άλλη ειδικότητα, έχω πολύ καλή εμπειρία απο τους δημόσιους τόσο που σκέφτομαι οτι θα ήθελα το παιδί μου να πάει σε δημόσιο. Το ατού του τους σε σχέση με τους ιδιωτικούς είναι οτι απασχολούν σε κάθε βάρδια συνήθως 2 με 3 άτομα κα΄τι που είναι πολύ σημαντικό , επίσης οι συγκεκριμένοι που δούλευα εγώ ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΙ!!!!! Βλέπεις οι δημόσιοι ανήκουν στους δήμους και ειδικά στους μικρούς δήμου οι δήμαρχοι ενδιαφέρονται πολύ για την εικονα που θα βγάλουν προς τα έξω.


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

vaw, ευχαριστώ για την πληροφορία. Έχω δύο πολύ καλούς δημοτικούς κοντά και θα κάνω αίτηση, αλλά δεν ξέρω εάν θα τον πάρουν τον μικρό.

Το μόνο κακό τους (γιατί κι εγώ τους προτιμώ) είναι ότι πρέπει να πάρεις το παιδί μέχρι τις 4 κι ο άντρας μου προλαβαίνει οριακά (εγώ δεν προλαβαίνω καθόλου :( ).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι η καραμελιτσα!!δε το θυμομουνα..

θα την παρω τις επομενες μερες και θα ρωτησω αλλα αν θελεις πες μου ακριβως τι σε ενδιαφερει γιατι εγω με παιδικους ειμαι ασχετη..

καλησπερα σε ολες κοριτσια..εγω διαβαζω στο σπιτι μιας φιλης μου...

καλο απογευμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και απο εμένα, μόλις έβαλα τη μικρή μου για υ΄πνο και είπα να πω ένα γεια πριν κάτσω να γράψω κα΄τι εκθέσεις για τη δουλειά!!!! Καλό βραδάκι και καλη ξκούραση!


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

πουλάκι έχω ένα μικρό που από το Σεπτέμβριο θέλω να τον στείλω, θα είναι περίπου 18 μηνών.

Θέλω κόστος, αν συμπεριλαμβάνουν πρωινό, εάν έχουν λεωφορείο, τέτοια πράγματα. Αν θέλεις - όποτε μπορείς, δεν βιαζόμαστε - στείλε μου πμ.

Ευχαριστώ!

Όχι, κορίτσια, δεν συντονιζόμαστε σ' αυτό το τόπικ :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγαπητές,

Σήμερα ήταν ανάποδη μέρα στο παιδικό για μας αφού η Λίλα έκανε τσίσα πανω της και άλλαξε ρουχισμό εκεί για πρώτη φορά ..............ΟΥΠΣ και μάλωσε με ένα αγοράκι που την έλεγε "κατσαρίδα" όλη μέρα. Με το που πήγε ο μπαμπάς της να την πάρει έτυχε να βγαίνει και το αγοράκι με το μπαμπά του και η δικιά μας έλεγε στον μπαμπά της : - Μπαμπά αυτός είναι ο τάδε που σήμερα με βρίζει όλη μέρα πάμε να τον δείρουμε γιατί εσύ είσαι πιο μεγάλος απο τον μπαμπά του και θα τους νικήσουμε. Ο άντρας μου ένιωσε πολύ άσχημα γιατί μου λέει ο μπαμπάς του μικρού ήταν 1.60 (ο άντρας μου 1.87) και ήταν πολύ άστεία η όλη φάση. Τελος πάντον ο μικρός τη ζήτησε συγγνώμη αλλά εμείς έως τώρα ακούμε επαναλήψεις απο το συμβάν δια στόματος Λίλα.

Μαεστρία στη Καραμελίτσα πάει και η μικρή μιας φίλης μας 3 χρόνια και είναι πολύ ευχαριστημένη. Επιδή είχα ρωτήσει για τη Λίλα πληρωνει 300 ευρώ/μήνα μαζί με το σχολικό χωρίς φαγητό ομως. Την Λίλα την δέχθηκαν σε δημοτικό μετά και δεν ρωτισα περισσοτερα. Maestria eisai maestro mipos ?

Ελενη πως παει η μάχη του φαγητού ?

Vaw καλή έμπνευση με τις εκθέσεις σου !

Πουλάκι πως πάς ? Ola kala sto spiti ?

Κατερίνα η μικρούλα καλά είναι ?

Καλό βράδυ σε όλες !!!!!

Η Gold που μας κέρναγε συνέχεια γρανίτες και παγωτά που χάθηκε ?


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια?εγω γυρισα σπιτι και ειμαι ενα ρακος ..κουραστηκα παρα πολυ και αυριο εχω παλι να σηκωθω κατα τις 5 να διαβασω..αφηστε που δε μπορω να κοιμηθω ακομη γιατι ειμαι μεσα στην υπερενταση..πωπω!!ιωαννα σπιτι καλουτσικα ο πατερας μου σημερα βγηκε απο το νοσοκομειο και προσπαθουνε να βαλουνε μια ταξη τωρα με τα μωρα ολοι μαζι παλι μετα απο 20 μερες περιπου..ειναι και το μυαλο μου εκει και προσπαθω να διαβαζω οσο μπορω για να ειμαι παλι κοντα τους αλλα δε τα βλεπω καλα τα πραγματα..ουφ!

καληνυχτα σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαεστρος μουσικής ρωτάς εάν είμαι; Όοοοοχι, καμία σχέση :D! Ένας χαρακτήρας από τον Αστερίξ είναι, η τύπισα που βλέπεις κάτω από το nick μου.

Ax katalava, nomiza oti eixes sxesi eite me to maestro moysikis eite me tin italiki glosa. Einai 2 agapimena moy 'simia' kai skeftika oti isos vrika "synadelfisa".

Nevermind ... prepei na do kai ton Asterix kapoia stigmi malon mazi me tin Lila gia na eimai mes sta pragmata hi hi hi.


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

πουλάκι μου από μικρή στα βάσανα!

Να τα χαίρεσαι!!! Αν ο παιδικός είναι η "Καραμελίτσα", μάθε σε παρακαλώ λεπτομέρειες!

Ευχαριστώ :D.

Πάω την κόρη μου στην ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ. ΦΑνταζομαι είναι αυτός ο παιδικός στην Χαριλάου, έτσι; Να μην κάνω λάθος. Φέτος είναι η δεύτερη χρονιά. Σε γενικές γραμμές καλά είναι. Αν θες πληροφορίες πες μου!

Link to comment
Share on other sites

kwtina ευχαριστώ!!!

Ναι, θέλω! Θα σου στείλω πμ, αφού πάω να τη δω κι εγώ, να συγκρίνουμε γνώμες.

mamina ο Αστερίξ είναι περισσότερο κόμικ για ενήλικες πάντως, τα παιδιά δεν καταλαβαίνουν κάποιες φορές το χιούμορ του (έχω τρέλα με comix εγώ ας πούμε :D). Είμαστε σχετικά κοντά, εγώ Χαριλάου.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια?εγω γυρισα σπιτι και ειμαι ενα ρακος ..κουραστηκα παρα πολυ και αυριο εχω παλι να σηκωθω κατα τις 5 να διαβασω..αφηστε που δε μπορω να κοιμηθω ακομη γιατι ειμαι μεσα στην υπερενταση..πωπω!!ιωαννα σπιτι καλουτσικα ο πατερας μου σημερα βγηκε απο το νοσοκομειο και προσπαθουνε να βαλουνε μια ταξη τωρα με τα μωρα ολοι μαζι παλι μετα απο 20 μερες περιπου..ειναι και το μυαλο μου εκει και προσπαθω να διαβαζω οσο μπορω για να ειμαι παλι κοντα τους αλλα δε τα βλεπω καλα τα πραγματα..ουφ!

καληνυχτα σας

Κουράγιο αγγελικουλα, keep walking οπως ο johny walker


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...