Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Αύριο θα είμαι 10 εβδομάδων ακριβως . Από ότι καταλαβαίνω όπως τα λέει και η @Georgia1972 θα μας κάνουν ακόμα παρέα τα φαρμακακια.

@Nektaritsaki εγώ και το εχω δει και εχω ακούσει καρδούλα. Αυτό με τα συμπτώματα μεγάλη τρέλα . Εμένα τώρα που έχουν χαλαρώσει ανησυχώ ! Ελπίζω αύριο να είναι όλα καλά !

@Miss Sunny μην ακούω για γεράματα , νέες γυναίκες ! Εγώ είχα κάνει ένα βαρύ διάστρεμμα πριν χρόνια και ακόμα κάποιες φορές με ενοχλεί . Δεν θα είναι τίποτα θα δεις .

  • Μου αρέσει 2

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , eamo είπε:

Αύριο θα είμαι 10 εβδομάδων ακριβως . Από ότι καταλαβαίνω όπως τα λέει και η @Georgia1972 θα μας κάνουν ακόμα παρέα τα φαρμακακια.

@Nektaritsaki εγώ και το εχω δει και εχω ακούσει καρδούλα. Αυτό με τα συμπτώματα μεγάλη τρέλα . Εμένα τώρα που έχουν χαλαρώσει ανησυχώ ! Ελπίζω αύριο να είναι όλα καλά !

@Miss Sunny μην ακούω για γεράματα , νέες γυναίκες ! Εγώ είχα κάνει ένα βαρύ διάστρεμμα πριν χρόνια και ακόμα κάποιες φορές με ενοχλεί . Δεν θα είναι τίποτα θα δεις .

Εγω σημερα κλεινω τις 8 εβδομαδες αν τα υπολογιζω σωστα... Αρα εχω κανα μηνα γεματο ακομα με τα φαρμακα απο οτι καταλαβαινω. 

Σιδηρ, ασβεστιο κτλ εχεις ξεκινησει? Εμενα μου εγραψε αλλα ειπε να μην τα παρω ακομα για να μην ξετιναξω τ στομαχι μου 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ξεκίνησα εχω υψηλό αιματοκρίτη και ακόμα δεν είχε σημαντική πτώση . Έκανα εξετάσεις αίματος , ούρων και κολπικο υγρό . Μου είπε ακόμα δεν χρειάζομαι κάτι. Τώρα αν αύριο πει κάτι άλλο!

 

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!! 

Γυρίσαμε χτες το βράδυ και προσπαθώ να προσαρμοστω στα ίδια και τα ίδια.. Περάσαμε πολύ ωραία αλλά τελείωσε.. 

Γεωργία μου και εγώ στο Ιασω γεννησα και δεν είχα κάποιο παράπονο. Γεννησα Πέμπτη και βγήκα Δευτέρα. Στο επισκεπτηριο αν είχε πολύ κόσμο ερχόντουσαν οι μαιες και λέγανε να μην μπαίνουν όλοι μαζί. Και καθαρό είναι και στο χειρουργείο επικρατούσε ευχάριστο κλήμα! 

Μαρακι με το καλό να δεις το μπεμπακι σου!!! 

Εαμο και εσυ με το καλό να το δεις!!! 

Καλλιόπη μου σούπερ η αμη. Εμένα ήταν 0,02.. Για τις άλλες δεν ξέρω να σου πω. 

Nektaritsaki μια χαρά είναι η χοριακη!!! 

Δημητρουλα μου εύχομαι σύντομα να βρεις δουλειά.. 

Μελενια μου τι κάνεις? 

Σουγκαρακι? Τα υπόλοιπα κορίτσια? 

Φιλάκια σε όλες!!!! 

  • Μου αρέσει 4

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Georgia1972 said:

Pingu μου καλως ηρθατε. Μακάρι να εχω κι εγω ευχαριστη εμπειρια απο το ΙΑΣΩ...

Miss Sunny αν λες εσυ για γεραματα... τι να πω κι εγω;;;.... :-D

Αχαχαχα ε μετα τα 30 αρχιζουν τα διαφορα! Σαν σκουρια ενα πραμα. Τωρα που θα κυνηγας τα μπεμπινια θα λαδωθει το συστημα. Οταν γεννας λεει οτι ο οργανισμος αυτοαναννεωνεται.

Pingu καλωσηρθατεεε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.... Είστε καλά??? Εγώ έστειλα τα αποτελέσματα μεσω viber στη γιατρό και θα με πάρει τηλέφωνο όταν τελειώσει με τα ραντεβού... 

Σάννυ μου πως είναι το πόδι σου??? 

Πινγκουδακι μου καλώς μας ήρθες!!!!! Χαίρομαι που περάσατε όμορφα!!!!!

Αχ έρχονται νέα τικ τακ!!!!! Πως είναι τα υπόλοιπα κορίτσια μας???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Calliopi. said:

Καλησπέρα κορίτσια μου.... Είστε καλά??? Εγώ έστειλα τα αποτελέσματα μεσω viber στη γιατρό και θα με πάρει τηλέφωνο όταν τελειώσει με τα ραντεβού... 

Σάννυ μου πως είναι το πόδι σου??? 

Πινγκουδακι μου καλώς μας ήρθες!!!!! Χαίρομαι που περάσατε όμορφα!!!!!

Αχ έρχονται νέα τικ τακ!!!!! Πως είναι τα υπόλοιπα κορίτσια μας???

Ελα Καλλιοπακι, ε οταν ειμαι σπιτι ξεκουραζεται κ ειναι πιο καλα. Οταν δει ο γιατρος τις ακτινες θα σας πω. Οταν σου απαντησει η γιατρος να μας πεις..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου με πήρε η γιατρός τα βρήκε όλα εξαιρετικά μόνο μου συνέστησε να πάω σε ενδοκρινολόγο να φτιάξω την tsh μου που είναι χαμηλή, την θέλει να πάει στο 1,5-2... Οπότε πρέπει να κλείσω και εκεί ένα ραντεβού....

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!! :wink::-D

Καλό βράδυ σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραααα

Καλλιόπη μια χαρά είσαι ολα θα πάνε υπέροχααα

Καλώς την Πιγκού μας καλή επάνοδο στα ιδια κ στα ιδια:oops:

Mis Περαστηκα στο ποδαράκιιιι ενα θα σου πω μετα τα 38 να δεις τι γινεται πρόωρω γηρας :-P

Εγω σημερα πάω τα χαρτια για να υπογραψω την Δευτερα την προσληψη..εαν εχω μπονους θα μου δινουν κουπόνια αγορών 10 με 4 εκπαιδευση κ ο Θεος βοηθος δεν με βαζουν σε πωλήσεις προγραμματων τηλεφωνιας αλλα σε αλλα προιοντα για να δουμε τι θα πουν σημερα εστω θα βγαζω κατι εναν λογαριασμο κ 31 Μαρτίου θα πληρωθω χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! Πως είστε;

Δημητρούλα καλή αρχή και καλή επιτυχία!

Καλλιοπακι ολα πανε μια χαρα βλεπω! Μπραβο σου.

Pingu μου θα μπειτε στη ρουτινα παλι σιγα-σιγα, αλλα ωραια ηταν που ξεφυγατε με το ταξιδακι.

Οι άλλες οι μικρες που ειναι;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!! Τι κάνετε? 

Γεωργία μου σιγά σιγά θα συνέλθω.. Ηρέμησα τόσο πολύ μια εβδομάδα.. 

Δημητρουλα καλή αρχή!!! 

Μπράβο Καλλιόπη μου. Θα πάρεις το χαπάκι σου και θα είσαι μια χαρά! 

Εμένα μου αρρώστησε πάλι η μικρή. Λογικό.. Μπήκαμε σε αεροπλάνα τρένα λεωφορεία και όλοι βηχανε... 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα...

@DIMITRAS Με το καλο στη νεα σου δουλεια!

@Miss Sunny τι γινεται με το ποδι?

@Calliopi. θα την φτιαξεις και αυτη την ορμονουλα και τσουπ θα γινουν ολα

@Pingu επιστροφη στη ρουτινα εεε? Τουλαχιστον ξεκουραστηκατε. Περαστικα στη μικρουλα σου

Εγω κοριτσια κατεβαινω Αθηνα σημερα και θα τρεξω στο Ιασω να κανω μια εξεταση την anti xa καπως ετσι μου την ειπαν τελοσπαντων. Και αυριο το πρωι ελπιζω να δω καλα το σποριδιο και να το ακυσω καθαροτερα...

Φιλια πολλα σε ολες

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...