Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Pingu μου απλα αναρωτηθηκα γιατι να σταματησουν, δεν ειπα κατι! Σνιφ-κλαψ... :)

Τελικά είμαστε για δέσιμο οι γυναίκες.. Άκου να χαιρόμαστε που κάνουμε εμετους.. Χαχαχα 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Pingu είπε:

Τελικά είμαστε για δέσιμο οι γυναίκες.. Άκου να χαιρόμαστε που κάνουμε εμετους.. Χαχαχα 

Αυτο ειναι το μονο σιγουρο οτι ειμαστε για δεσιμο. Απορω κ εγω ωρες-ωρες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου και καλο μηνα!!!

Νομιζω καλυτερα να εχεις αναγουλες γιατι τρως λιγοτερο.Εγω που δεν ειχα ουτε αναγουλες ουτε εμετους ετρωγα μια χαρα και να τα αποτελεσματα.Αρκετα παραπανισια κιλα:)

Τα νεακια μου ειναι ετσι και ετσι.Η μπεμπα ειναι ακομα ψηλα και ο τραχηλος κλειστος.Το αμνιακο υγρο στα φυσιολιγικα αλλα αρχιζει μειωνεται.Η μικρη εφτασε ηδη στα 3500 κιλα και παει...

Θα περιμενουμε και αυτη τη βδομαδα και βλεπουμε αλλιως θα μπω με προκληση. Και αν δεν κατεβει το μωρο παιζει και η καισαρικη.Θα δουμε οπως πανε τα πραγματα αρκει να ειναι καλα το μωρακι μου.

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, lizaki1111 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου και καλο μηνα!!!

Νομιζω καλυτερα να εχεις αναγουλες γιατι τρως λιγοτερο.Εγω που δεν ειχα ουτε αναγουλες ουτε εμετους ετρωγα μια χαρα και να τα αποτελεσματα.Αρκετα παραπανισια κιλα:)

Τα νεακια μου ειναι ετσι και ετσι.Η μπεμπα ειναι ακομα ψηλα και ο τραχηλος κλειστος.Το αμνιακο υγρο στα φυσιολιγικα αλλα αρχιζει μειωνεται.Η μικρη εφτασε ηδη στα 3500 κιλα και παει...

Θα περιμενουμε και αυτη τη βδομαδα και βλεπουμε αλλιως θα μπω με προκληση. Και αν δεν κατεβει το μωρο παιζει και η καισαρικη.Θα δουμε οπως πανε τα πραγματα αρκει να ειναι καλα το μωρακι μου.

Με το καλό Lizaki. Περπάτημα και βαθιά καθίσματα έχω διαβάσει ότι βοηθάνε. Επίσης βοηθάει και το σεξ.. Χιχιχι. 

Όπως και να γεννήσεις δεν έχει σημασία. Καλά να είναι το μωράκι και η μαμά. Εγώ γεννησα με καισαρική και μπορώ να πω δεν είναι άσχημη εμπειρία. 

 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά???

Σας γράφω λίγο βιαστικά και θέλω να με συγχωρεσετε... Εμένα η μαμά μου μπήκε εκτάκτως για χειρουργείο χοληδόχου κύστεως και βγήκε χτες από το νοσοκομείο... Οπότε είμαι συνεχώς κοντά της με το που σχολαω από τη δουλειά γιατί δε θέλω να την αφήσω μόνη της... Κ έτσι έχω αναλάβει 2σπιτια κ τρέχω σαν το Βέγγο.... Τώρα Νατασακι να δεις πως είμαι... Η αρχηγός των ρακουν!!!! Χαχαχα Οπότε ούτε γούρια ούτε τίποτα προς το παρόν, όλα πήγαν πίσω... 

Αυχενικες βλέπω και πολύ χαίρομαι!!! Άντε να μεγαλώνουν τα ζουζούνια σας!!!! 

Κορίτσια μου σας φιλώ όλες μόλις τα καταφέρω θα μπω ξανά να διαβάσω τα νεακια σας!!!!! Συγγνώμη που δεν αναφέρομαι σε καθεμία σας ξεχωριστά... :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Calliopi. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά???

Σας γράφω λίγο βιαστικά και θέλω να με συγχωρεσετε... Εμένα η μαμά μου μπήκε εκτάκτως για χειρουργείο χοληδόχου κύστεως και βγήκε χτες από το νοσοκομείο... Οπότε είμαι συνεχώς κοντά της με το που σχολαω από τη δουλειά γιατί δε θέλω να την αφήσω μόνη της... Κ έτσι έχω αναλάβει 2σπιτια κ τρέχω σαν το Βέγγο.... Τώρα Νατασακι να δεις πως είμαι... Η αρχηγός των ρακουν!!!! Χαχαχα Οπότε ούτε γούρια ούτε τίποτα προς το παρόν, όλα πήγαν πίσω... 

Αυχενικες βλέπω και πολύ χαίρομαι!!! Άντε να μεγαλώνουν τα ζουζούνια σας!!!! 

Κορίτσια μου σας φιλώ όλες μόλις τα καταφέρω θα μπω ξανά να διαβάσω τα νεακια σας!!!!! Συγγνώμη που δεν αναφέρομαι σε καθεμία σας ξεχωριστά... :?

Περαστικά στην μανούλα σου Καλλιόπη! Φιλάκια 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Με το καλό Lizaki. Περπάτημα και βαθιά καθίσματα έχω διαβάσει ότι βοηθάνε. Επίσης βοηθάει και το σεξ.. Χιχιχι. 

Όπως και να γεννήσεις δεν έχει σημασία. Καλά να είναι το μωράκι και η μαμά. Εγώ γεννησα με καισαρική και μπορώ να πω δεν είναι άσχημη εμπειρία. 

 

Σ'ευχαριστω πολυ pingu μου.Περπαταω αρκετα, τωρα για το σεξ ο αντρουλης μου δεν πολυψηνεται.Φοβαται μην κανει κακο στην κορη του χα!χα!

Η γιατρος μου ειπε πως θα επρεπε να ειχε κατεβει και ισως φταει πως το μωρο ειναι μεγαλο και η λεκανη μου στενη.

Εσυ πως ησουν μετα την καισαρικη? Αναρρωσες γρηγορα? Ποτε σηκωθηκες? Το μωρακι σου το πηρες αμεσως? 

Βεβαια αυτο που σκεφτομαι ειναι πως ισως φαω και τους πονους με την προκληση και θα μπω και για καισαρικη.

Θα δουμε το σημαντικο οπως λες ειναι να ειναι καλα η μαμα και το μωρο! Αχ ποσο θελω να την παρω στα χερια μου!!


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Σ'ευχαριστω πολυ pingu μου.Περπαταω αρκετα, τωρα για το σεξ ο αντρουλης μου δεν πολυψηνεται.Φοβαται μην κανει κακο στην κορη του χα!χα!

Η γιατρος μου ειπε πως θα επρεπε να ειχε κατεβει και ισως φταει πως το μωρο ειναι μεγαλο και η λεκανη μου στενη.

Εσυ πως ησουν μετα την καισαρικη? Αναρρωσες γρηγορα? Ποτε σηκωθηκες? Το μωρακι σου το πηρες αμεσως? 

Βεβαια αυτο που σκεφτομαι ειναι πως ισως φαω και τους πονους με την προκληση και θα μπω και για καισαρικη.

Θα δουμε το σημαντικο οπως λες ειναι να ειναι καλα η μαμα και το μωρο! Αχ ποσο θελω να την παρω στα χερια μου!!

Γέννησα στις 11:30 το βράδυ και την άλλη μέρα με σήκωσε ο γιατρος με το ζόρι να περπατήσω. Αναρρωνεις πιο γρήγορα αν περπατάς. Αν και γεννησα πρόωρα την πήρα αμέσως μια γρήγορη αγκαλιτσα και αμέσως θερμοκητιδα. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα της πρώτης αγκαλιάς!!! 

Όσο για τους πόνους δεν πειράζει. Αν δεν τα καταφέρεις τουλάχιστον θα ζήσεις και λίγο την χαρά του φυσιολογικού τοκετού! Σου εύχομαι όμως να τα καταφέρεις!!! 

  • Ευχαριστώ 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μελένια μου μαλλον θα σου ξαναέρθουν οι αναγούλες. Το έχω πάθει κι εγώ. Αλλα μπορει να συμβει και αυτο που λεει και η Pingu.

Lizaki, 3500! Μωρε μπραβο! Κορίτσαρος!

Καλλιόπη καλή ανάρρωση να έχει η μαμα σου. Σιδερένια να 'ναι!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!

Αχ Λιζακι μου όλα να πάνε καλα!!!! 

Πινγκου μου έφυγε η μαμά σου τελικά???

Γεωργία μου εσύ πως είσαι??? 

Μελενια μην ανησυχείς καλή μου... Είπε το μπεμπενι σου απλά να σε αφήσει να χαλαρώσεις λίγο....

Τα υπόλοιπα κορίτσια μας είναι καλα??? Καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε και καλό ΣΚ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Calliopi. είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!

Αχ Λιζακι μου όλα να πάνε καλα!!!! 

Πινγκου μου έφυγε η μαμά σου τελικά???

Γεωργία μου εσύ πως είσαι??? 

Μελενια μην ανησυχείς καλή μου... Είπε το μπεμπενι σου απλά να σε αφήσει να χαλαρώσεις λίγο....

Τα υπόλοιπα κορίτσια μας είναι καλα??? Καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε και καλό ΣΚ!!!!

Καλλιόπη μου θα την κρατήσω εδώ και τις γιορτές. Θα την ευχαριστηθώ! 

Καλό βράδυ κορίτσια!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Pingu είπε:

Καλλιόπη μου θα την κρατήσω εδώ και τις γιορτές. Θα την ευχαριστηθώ! 

Καλό βράδυ κορίτσια!! 

Γιουπιιιιιιιι!!!! Τέλεια!!! Καλό βράδυ και από εμένα...

Link to comment
Share on other sites

Καλα είμαι κι εγω Καλλιόπη μου και θέλω να πιστευω πως και τα μικρα είναι καλα στην κοιλίτσα. Ενω με τα φρουτα τα πηγαινα καλα στην αρχη, τωρα τα τρωω με μεγάλη δυσκολία. Έχω αρχίσει και το αργό περπάτημα που θέλει ο γιατρος και αύριο θα παω για καμπύλη ζαχαρου και καποιες άλλες εξετασεις που έχει ζητήσει. Ρώτησα και στον έλεγχο των δαπανων του ταμειου μου αν γραφεται η αυχενικη και μου είπαν όχι! Βασικα ό,τι έχω κάνει εως τωρα δεν μπορει να υποβληθει. Είμαστε το πιο τέλειο ταμειο! Τι να πω;...

Καληνύχτα και από μένα κορίτσια και ονειρα γλυκα....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ομορφουλες....Σας ευχαριστώ πολυ ολες

Καλιοπακι περαστικα στην μανουλα σου...

Λιζακι κ εγω γεννησα με καισαρικη κ δεν ειναι τπτ τραγικο.βασικα ο γιατρος μου εχει την τακτικη να βγαζει ορο κ καθετηρα μολις ανεβεις στο δωματιο κ ετσι με το που ξεμουδιαζαν τα ποδια μου σηκωνομουν μονη μου για τουαλετα.

Μελενια μου μην αγχωνεσαι.καποια στιγμή σταματουν εντελως πο αναγουλες. 

Καλο βραδυ κ απο εμενα....


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια τι κάνετε? 

Τι αέρας είναι αυτός πάλι? Δεν λέει να σταματήσει. 

Αντζη μου το ίδιο γιατρό έχουμε? Γεννησα βράδυ και το πρωί μου το έβγαλαν όλα. Ευτυχως δηλαδή που γεννησα βράδυ. 

Γεωργία μου πηγες για τις εξετάσεις? Καλά αποτελέσματα να έχεις! 

Φιλάκια πολλά καλό σκ σε όλες! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...