Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 2
      • Ευχή 3

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου συγνωμη για την καθυστερηση! Ολα μια χαρα. Ειδαμε χερακια, ποδαρακια, κεφαλακι(αλιεν-χιχιχι) κ καρδουλα που χτυπουσε γρηγορα κ δυνατα!

Σε 2 εβδομαδες αυχενικη διαφανεια.

Αργησα να σας γραψω γιατι επιτελους συναντησα μια φιλη μου κ καθυστερησα να γυρισω σπιτι.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσια μου συγνωμη για την καθυστερηση! Ολα μια χαρα. Ειδαμε χερακια, ποδαρακια, κεφαλακι(αλιεν-χιχιχι) κ καρδουλα που χτυπουσε γρηγορα κ δυνατα!

Σε 2 εβδομαδες αυχενικη διαφανεια.

Αργησα να σας γραψω γιατι επιτελους συναντησα μια φιλη μου κ καθυστερησα να γυρισω σπιτι.

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!! Πολύ χαίρομαι με τα όμορφα νέα σου!!! 

Τι ζητάς συγνώμη καλέ... 

Φιλάκια σε όλες!!! 

Καληνύχτα!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια μου....Σας εχασα τις προηγουμενες μερες ομως ειχαμε στολισματα κ λειπαμε κ για ψωνια.τελειωσα ομως κ πλεον μπορω να καθομαι κ να το απολαμβανω...

Μελενια μου τι ομορφη εικονα με μικρα χερακια,ποδαρακια....

Γεωργια μου πλησιαζει ο καιρος που θα δεις πιο καθαρα τα μωρα σου...

Ελενακι κ πιγκουλινι να χαιρεστε τα κοριτσακια σας....πολυχρονες να ειναι κ να εχουν ολη την τυχη κ την ευημερια στη ζωη τους...

Νατασουλι οχ πονος κ δοντακια....κ εμεις στην ιδια φαση ειμαστε.εχουμε ηδη 2 κατω κ τωρα σκανε τα 2 πανω.εγω του εχω παρει απο το φαρμακειο την mundisal.

Σας φιλω ολες γλυκα...

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καληγμέρα κορίτσια!

μπράβο μελένια μου! πρέπει να σταματήσεις ν αγχώνεσαι! σου το λέω εγώ που μόλις γύρισα από την αυχενική και όλα είναι μια χαρά! μπορώ να πω ότι ηρέμησα πολύ τώρα και είμαι πιο ψύχραιμη!

θα κάνεις κι εσύ την αυχενική και μετά, θα το δεις, θα έχεις άλλη ψυχολογία!

κορίτσια εμάς ήταν ξύπνιο το μπεμπέ! σήκωνε το χεράκι του και αναπηδούσε με το σωματάκι του! ο πρώτος που πετάχτηκε και το είπε ήταν ο άντρας μου κι εγώ εξεπλάγην και ρώτησα τον γιατρό: "όντως; χοροπηδάει;" και μου λέει "καλά, δεν το βλέπεις;" τρελαθήκαμε!!!

περιμένω τα συνολικά αποτελέσματα συ συνδυασμό με το παπ α! ο γιατρός πάντως μου είπε, όλα άψογα!!

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστούμε Δήμητρά μου!

Σύντομα να έχουμε ευχάριστα νέα κι από σένα :)

επίσης παπ α και αυχενική μου στοίχισαν 23 ευρω συνολικά. Κι αυτό ήταν μια ευχάριστη έκπληξη. Μου είχε γράψει την αυχενική ο γιατρός και πλήρωσα απλά συμμετοχή 3ευρώ. το παπ α έκανε 20 ευρω, δε δέχονταν παραπεμπτικό σ αυτό. Απλά έκλεισα ραντεβού στη γνωστή αλυσιδά ιατρικών εξετάσεων, ένα μήνα πριν γιατί έχει μεγάλη ζήτηση. Αυτά αν θέλει κάποιο κορίτσι μια πιο οικονομική λύση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Λια μου! Τελειο το μπεμπεδακι. Ολα θα ειναι μια χαρα κ με το papp-A. Τωρα οντως ειναι ωρα να παρεις μια ανασα ηρεμιας! :)

Εγω μπορω να πω πως ηρεμησα αρκετα. Ελπιζω να το τηρησω.

Δημητρουλα κ Αντζη μου σας ευχαριστω πολυ. Ευχομαι ολα να ερχονται κατ' ευχην για ολες μας.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...