Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα Δημητρούλα!

Νατασσακι ποσο καιρο παιρνει να βγαλουν τα δοντακια τους;

Απο οτι είδα σ ενα πινακάκι στο ίντερνετ παίρνει καιρό γιατί δν είναι στάνταρ το πότε θα ξεκινήσουν.Άλλα παιδάκια στην ηλικία μας έχουν βγάλει ακόμα κ τρία για να καταλάβεις.

Οπότε υπομονή, ανάσες και κονσίλερ !!! :) 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσακια μου ευχαριστω πολυ. Δημητρουλα μου ηρεμη ειμαι σε γενικες γραμμες. Η αγωνια ομως την ημερα του ραντεβου νομιζω πως θα υπαρχει παντα.

Νατασακι η αγκαλιτσα της μανουλας μαλακωνει ολους τους πονους! Καντου μασαζακι στα ουλα, βοηθαει. Τυρι κιτρινο τρωω. Κ που κ που γιαουρτακι.

Πρός το παρόν δεν ανέχεται τίποτα παρά τα μασητικά του που τα ελέγχει εκείνος.

Είδα κάτι ανακουφιστικές κρέμες στα φαρμακεία και θα πάρω την παιδίατρο να μου πεί τι γνώμη έχει κ αν αξίζουν.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , NatasaP είπε:

Πρός το παρόν δεν ανέχεται τίποτα παρά τα μασητικά του που τα ελέγχει εκείνος.

Είδα κάτι ανακουφιστικές κρέμες στα φαρμακεία και θα πάρω την παιδίατρο να μου πεί τι γνώμη έχει κ αν αξίζουν.

Ναι υπαρχουν. Αλλα μωρακια τα βοηθανε κ αλλα οχι. Φυσικα να ρωτησεις την παιδιατρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@NatasaP έχει στα φαρμακια για τα δοντάκια δεν θυμαμαι ποια είχε πει ο γιατρος της φίλης μου..κονσίλερ κ ανάσες θα ηρεμήσει το καμαρι μας. Εχεις τσεκάρει την θερμοκρασία του? Εμένα κ τα 4 ανήψια μετά τα 2 πρώτα δόντια μπουκωνε μυτη κ αρχιζαν δέκατα 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ναι υπαρχουν. Αλλα μωρακια τα βοηθανε κ αλλα οχι. Φυσικα να ρωτησεις την παιδιατρο.

Ναι το ίδιο μου είπε κ ο φαρμακοποιός μας,είναι ανάλογα στο παιδί.

 

πρίν από 18 λεπτά , DIMITRAS είπε:

@NatasaP έχει στα φαρμακια για τα δοντάκια δεν θυμαμαι ποια είχε πει ο γιατρος της φίλης μου..κονσίλερ κ ανάσες θα ηρεμήσει το καμαρι μας. Εχεις τσεκάρει την θερμοκρασία του? Εμένα κ τα 4 ανήψια μετά τα 2 πρώτα δόντια μπουκωνε μυτη κ αρχιζαν δέκατα 

 

Υπάρχουν απο δύο εταιρείες σκευάσματα θα δω τι θα μου πεί κ θα πάω να πάρω.

Δεκατάκια κ μπούκωμα δεν έχει αλλά τον βλέπω με τι μανία δαγκώνει τα παιχνίδια του.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια τι κάνετε? 

Μελενια μου με το καλό να δεις το μωρουλι σου σήμερα!!! 

Νατασσάκι μου μια χαρά περάσαμε.. Λείπει κ η πεθερά.. Οπότε τέλεια!!! Αχ αυτά τα δοντακια.. Εμάς μας έμειναν 2 να βγουν. Ευτυχως δεν έχει γκρίνια. Απλά βάζει συνέχεια τα δάχτυλα στο στόμα. Και εμάς μας είχε δώσει η παιδίατρος το gums gel της frezyderm. Την ανακουφιζε την μικρή μου. 

Γεωργία μου την άλλη Δευτέρα έχεις γιατρό? 

Lia με το καλό η αυχενική! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Σ' ευχαριστω. Και θα έχει παλιόκαιρο αύριο... Θα πρέπει να πάω μάλλον μόνη μου γιατί ο άντρας μου έχει θέμα με τη δουλειά.

Ναι, που ειναι η Μελένια;

Θα έχει κόσμο πάλι και θα άργησε να την πάρει.. 

Θα έχει κρύο αύριο. Ντύσου καλά! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...