Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!! 

Μπράβο Λία μου!!! Με το καλό!!! 

Μελενια μου εκλεισες ραντεβού για την αυχενική? 

Αντζη μου σε ευχαριστώ πολύ! Χρόνια πολλά και για την επέτειο του γάμου σας!! Να ζήσετε ευτυχισμένοι με τα παιδάκια σας!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια. Πως τα πάμε;

Lia μιυ συγχαρητήρια! Πολύ ευχάριστα τα νέα σου! Επιτελους θα ηρεμήεις τωρα!

Εγώ σήμερα κορίτσια ημουν στο νοσοκομειο (οπου πηγα με 2 συγκοινωνιες) απο τις 09.00 και γυρισα στο σπιτι καπου στις 14.00! Ειχα να παω και στο ΠΑΣΤΕΡ να πληρωσω το avidity test και περπατησα γενικως με το γραφειοκρατικο τρεξιμο και το ΠΑΣΤΕΡ και τις συγκοινωνιες για μια βδομαδα! Δεν μου ενεκριναν καμια δαπανη (οπως το περιμενα άλλωστε) διοτι ολες επρεπε λεει να τις κανω στο νοσοκομειο. Πως να τις εκανα που ο γιατρος δεν με αφηνε να κουνηθω και τις ηθελε και σε συγκακριμενο χρονο αφου τα αποτελεσματα του νοσοκομειου δεν ειναι ποτε στην ωρα τους;;; Ουτε η αυχενικη γραφεται μου επαν. Βλεπω τα 23 ευρω που πληρωσε η Lia και κλαιω τα λεφτακια μας! Τελικα ειμαστε το χειροτερο ταμειο.... Τελος πάντων... Γερα να ειναι τα μωρακια και χαλαλι!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Λια μου πολυ ευχαριστα νεακια....ενα ζωηρο τρελιαρικο μωρακιιιιι....

Κ εγω κοριτσια εκει που με ειχε στειλει ο γιατρος 110 αν θυμαμαι καλα ειχα πληρωσει την αυχενικη...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! 

Μπράβο Λία μου!!! Με το καλό!!! 

Μελενια μου εκλεισες ραντεβού για την αυχενική? 

Αντζη μου σε ευχαριστώ πολύ! Χρόνια πολλά και για την επέτειο του γάμου σας!! Να ζήσετε ευτυχισμένοι με τα παιδάκια σας!! 

Ευχαριστω πολυ πιγκουλινι...Το αστειο ειναι οτι επιχειρησα να φτιαξω μακαρον.....

Αποτελεσμα:    σκετη αποτυχια....


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια!!! Τι κάνετε? 

Γεωργία μου τότε που την έκανα δεν γραφόταν απ όσο ξέρω. 

Αντζη μου δεν πειράζει την επόμενη φορά θα τα καταφέρεις!! 

Τα υπόλοιπα κορίτσια που χαθηκατε πάλι? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια! Πως ειστε?

Εγω τη Δευτερα θα ξερω ποτε θα κανω την αυχενικη. Θα την κανω σ' ενα φιλο μας οποτε μου ειπε να παω τη Δευτερα ναε δει κ να μου πει ποια μερα θα παω για την αυχενικη. 

Κ εγω παντως δεν ηξερα οτι γραφεται η αυχενικη. Απ τη Λια το εμαθα χθες.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσακια! Πως ειστε?

Εγω τη Δευτερα θα ξερω ποτε θα κανω την αυχενικη. Θα την κανω σ' ενα φιλο μας οποτε μου ειπε να παω τη Δευτερα ναε δει κ να μου πει ποια μερα θα παω για την αυχενικη. 

Κ εγω παντως δεν ηξερα οτι γραφεται η αυχενικη. Απ τη Λια το εμαθα χθες.

Μπράβο Μελένια μου. Θα σε προσέξει και πιο πολύ αφού είναι φίλος σας! Θα χαρεις να βλέπεις το μωράκι σου. Κρατάει μισή ώρα περίπου. Δίνουν και dvd!!

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια βγήκαν και οι άλλες εξετάσεις. Ήταν κάτι αντισώματα και βγήκαν όλα αρνητικά ευτυχώς. 

Δημητρουλα αντε να τελειώνεις και με το καλό να ξεκινήσεις! 

Καλό βράδυ κουκλίτσες! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...