Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια!!

Μελένια μου περιμένουμε να μας πεις πόσο έχει μεγαλώσει το μικρουλάκι!!!!!!!!!

πλάκα έχει ο ρυθμός με τον οποίο αναπτύσσονται!!

σ εμένα ήρθε η μαμά και έχει περιλάβει το νοικοκυριό. αύριο θα έρθει μαζί μας στην αυχενική. προσπαθώ να την κρατήσω Αθήνα ακομά μια μέρα γιατί είχε σκοπό να φύγει αύριο :(

δεν την έχω χορτάσει ακόμα.

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, καλή βδομάδα κορίτσια! 

Χρόνια Πολλά πιγκου....

Με το καλό η αυχενικη Λία και εσύ Μελένια στο γιατρο. Αντε να δείτε τα μπεμπακιαα!! 

Ελένη περαστικά σας οικογενειακως 

Φιλιά σε όλες.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.

Καλή εβδομάδα!!

Βροχερή η ημέρα σήμερα :(

Δήμητρα σίγουρα δεν μπορούμε να είμαστε σε ενα ρόζ σύννεφο παρέα με μονόκερους ολο τον καιρό γιατί όλοι μας έχουμε τα προβλήματα μας,αλλά στο συγκεκριμένο θέμα είμαι κάθετη.Όταν παιδευόμαστε για να τα φέρουμε στην ζωή και κάνουμε τα πάντα, οφείλουμε σε αυτά πρώτα να είμαστε ήρεμες.Τώρα για το σύμπαν δεν θα πω πως είναι και δίκαιο πάντα...

Πιγκουδάκι μου πως περάσατε;;;

Τζώρτζια μου ναι είναι παράγωγο,και εμένα ο γιατρός μου όταν έπρεπε να ξεκινήσω μου είπε μακριά απο αυτό ,και όταν πήγα στο φαρμακείο άρχισαν όλες μα το ιδανικό είναι αυτό και μπλα μπλα,αλλά δεν μου διευκρίνησαν τι συμφωνία είχαν με την εταιρεία κ είχαν τόση πρεμούρα να το πάρω. 

Σουγκαρίνι μου εννοείται πως οι αντοχές μας αλλάζουν,το σώμα μας κουράζεται πολύ πιο εύκολα και ολα δυσκολεύουν οσο περνάει ο καιρός.

Αργά και οσο πάρει για να τελειώσεις κάτι,δεν χάλασε ο κόσμος ούτε θα σε παρεξηγήσει κανείς.

Καλλιοπάκι ξεκίνησες τα γούρια;;;

Μελένια αν παίρνεις το ασβέστιο και τρώς έστω τυρί είσαι οκ.Εγώ γάλα μόνο στον καφέ μου βάζω και με τον τρόπο που σου είπα ήμουν πάντα σούπερ στις εξετάσεις μου.

Εμείς εδω αρχίζουμε δοντάκια αν και δεν έχουν φουσκώσει πολύ τα ούλα του,οσο τα πιάνω και έχουμε παραπονάκια πολλά,ειδικά την νύχτα.Οπότε το ρακούν ήρθε και στο δικό μας σπίτι ...ακούς Καλλιόπη;;;;; Χεχεχε... 

Όπως καταλαβαίνετε μετράμε πολλές ώρες αγκαλίτσα με τον μικρούλη μου για να τον ηρεμώ .

Ευτυχώς δεν το έχουμε συνέχεια ,και την υπόλοιπη μέρα είναι ενα χαρούμενο γλυκό παιδάκι που ολη την ώρα είναι μπούρου μπούρου.

Με το καλό Λία!!!!

 

 

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

Εάν κάποια γνωρίζει θα ήθελα τα φώτα της. Σχετικά με την επιτροπή, είδα ότι πρόσθεσαν στην λίστα των δικαιολογητικών το εξής: " Σε περίπτωση αποτυχημένων σπερματεγχυσεων να προσκομιζονται δοκιμασια ενεργοποιησης σπερματος συνοδευομενη από γνωματευση εκτελοντος ιατρου". Όταν πέρασα το 2015 την επιτροπη, με ειχαν ρωτησει αν ειχα κανει σπερματεγχυση και τους ειχα δωσει τα 2 αποδεικτικα σχετικα με την ενεργοποιηση του σπερματος απο το μαιευτηριο (τα οποια δεν ειχα βγαλει φωτοτυπιαααα,αααα, ηταν τα μονα που ξεχασα) τα οποια και κρατησαν. Τωρα λοιπον μετα απο 3 εξωσωματικες και εχοντας παρει ηδη την πρωτη εγκριση των 2 προσπαθειων θα πρεπει να προσκομισω και αυτα? Δηλαδη δεν ειναι λιγο κουλο να μου ζητανε σπερματεγχυσεις οταν ηδη εχω κανει αποτυχημενες εξωσωματικες? Και αντε να τα βρω, εγω απλα θυμαμαι στο περιπου ποτε εκανα τις σπερματεγχυσεις ηταν καπου το 2014 στο Ρεα, υπαρχει περιπτωση να κρατανε αντιγραφα τοσων ετων και χωρις να εχω ακριβη ημερομηνια να τους δωσω? Εαν γνωριζει καμια ας μου απαντησει, καθε φορα πετανε και ενα καινουριο δικαιολογητικο, αντι να μας κανουν πιο ευκολη την ζωη αυτοι την δυσκολευουν!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Sugaraki, Νατασσάκι, Miss Sunny, Δημητρούλα. Δημητρούλα, υποθέτω πως θα έχουν αρχείο και πως θα σε εξυπηρερετλησουν. Όλα πια είναι ψηφιακα. Με το ονοματεπωνυμο πιστευω πως θα σε βρουν.

Νατάσσα μου σ' ευχαριστω και παλι για την πληροφορια. Ακομη δεν φοραω τιποτα γιατι δεν εχω τεντωσει και πολυ. Θελω να κλεισω τριμηνο και μετα να βαλω κατι. Εδωσα την πληροφορια του γιατρου σου στον αντρα μου και επειδη όπως εχω ξαναπει δουλευει στον ιατροφαρμακευτικο χωρο, και φυσικα γνωριζει απο πρωτο χερι περι προμηθειων και τα σχετικα, και παντα τα ψάχνει όλα, μου ειπε πως πριν το παρει ειχε ψαξει ενδελεχως για την εταιρεια και το συγκεκριμενο προιον και βρηκε πως εχει πιστοποιησεις και ειναι 100% φυτικο. Το γραφει και το επισημο χαρτι που το συνοδευει. Τωρα θα δω τι θα κανω.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitroulaa είπε:

Κορίτσια καλημέρα,

Εάν κάποια γνωρίζει θα ήθελα τα φώτα της. Σχετικά με την επιτροπή, είδα ότι πρόσθεσαν στην λίστα των δικαιολογητικών το εξής: " Σε περίπτωση αποτυχημένων σπερματεγχυσεων να προσκομιζονται δοκιμασια ενεργοποιησης σπερματος συνοδευομενη από γνωματευση εκτελοντος ιατρου". Όταν πέρασα το 2015 την επιτροπη, με ειχαν ρωτησει αν ειχα κανει σπερματεγχυση και τους ειχα δωσει τα 2 αποδεικτικα σχετικα με την ενεργοποιηση του σπερματος απο το μαιευτηριο (τα οποια δεν ειχα βγαλει φωτοτυπιαααα,αααα, ηταν τα μονα που ξεχασα) τα οποια και κρατησαν. Τωρα λοιπον μετα απο 3 εξωσωματικες και εχοντας παρει ηδη την πρωτη εγκριση των 2 προσπαθειων θα πρεπει να προσκομισω και αυτα? Δηλαδη δεν ειναι λιγο κουλο να μου ζητανε σπερματεγχυσεις οταν ηδη εχω κανει αποτυχημενες εξωσωματικες? Και αντε να τα βρω, εγω απλα θυμαμαι στο περιπου ποτε εκανα τις σπερματεγχυσεις ηταν καπου το 2014 στο Ρεα, υπαρχει περιπτωση να κρατανε αντιγραφα τοσων ετων και χωρις να εχω ακριβη ημερομηνια να τους δωσω? Εαν γνωριζει καμια ας μου απαντησει, καθε φορα πετανε και ενα καινουριο δικαιολογητικο, αντι να μας κανουν πιο ευκολη την ζωη αυτοι την δυσκολευουν!

 

Καλημέρα,γιατί δεν κάνεις ενα τηλέφωνο στην επιτροπή για να σου πούν αν το χρειάζεσαι όντως;;

Θεωρώ πάντως πως τα μαιευτήρια ή τα κέντρα εξωσωματικής κρατάνε τα αρχεία των πελατών τους οπότε σίγουρα θα στα δώσουν.Έτσι κ αλλιώς την διαδικασία την έκανες με τα στοιχεία σου,δεν είναι ανώνυμη οπότε θα τα βρούν.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κ καλή βροχερή εβδομάδαααα

Νατασσού μου συμφωνώ δεν είναι δίκαιο πάντα...απλά εχω καταλήξει ότι προκαλούμε την τύχη μας ας είμαστε ήρεμοι για να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες!!Φιλησέ μου τον γλύκα μου ετσι μανούλα παρηγόρησε το ζουζούνι που ποναει ψυχούλα μου!

Κορίτσια καλή επιτυχία στο γιατρο Μελενάκι ηρεμη καρδούλα μου!Λια ολα θα είναι σούπερ.

Δημητρούλααααα κ γω στην ιδια φάση είμαι κ θα πάω απο τον γιατρό να βρω άκρη δεν εχω κανει σπερματεγχυση τώρα τι να σου πω καμάρι μου λογικά θα σε βρουν αναζήτησε τα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα Sugaraki, Νατασσάκι, Miss Sunny, Δημητρούλα. Δημητρούλα, υποθέτω πως θα έχουν αρχείο και πως θα σε εξυπηρερετλησουν. Όλα πια είναι ψηφιακα. Με το ονοματεπωνυμο πιστευω πως θα σε βρουν.

Νατάσσα μου σ' ευχαριστω και παλι για την πληροφορια. Ακομη δεν φοραω τιποτα γιατι δεν εχω τεντωσει και πολυ. Θελω να κλεισω τριμηνο και μετα να βαλω κατι. Εδωσα την πληροφορια του γιατρου σου στον αντρα μου και επειδη όπως εχω ξαναπει δουλευει στον ιατροφαρμακευτικο χωρο, και φυσικα γνωριζει απο πρωτο χερι περι προμηθειων και τα σχετικα, και παντα τα ψεχνει όλα, μου ειπε πως πριν το παρει ειχε ψαξει ενδελεχως για την εταιρεια και το συγκεκριμενο προιον και βρηκε πως εχει πιστοποιησεις και ειναι 100% φυτικο. Το γραφει και το επισημο χαρτι που το συνοδευει. Τωρα θα δω τι θα κανω.

Έτσι και αλλιώς ολα τα ξεκινάμε μετά την αυχενική οπότε καλά κάνεις κ περιμένεις.

Τώρα για αυτό που λες για πιστοποιήσεις και τα 100% δεν τα πιστεύω γιατί έχει γίνει πολύς ντόρος για το συγκεκριμένο .

Από την άλλη όπως έγραψα κ νωρίτερα επειδή κ εμείς έχουμε πολύ δικό μας άνθρωπο στα ιατροφαρμακευτικά ξέρω απο πρώτο χέρι πως δεν είναι καλό το συγκεκριμένο προιόν.Εμείς εδω λέμε τι είναι το πιο αθώο και αγνό που ταυτόχρονα κάνει κ δουλειά,αλλα ο καθένας κάνει αυτό που θέλει.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ευχαριστω πολυ. Δημητρουλα μου ηρεμη ειμαι σε γενικες γραμμες. Η αγωνια ομως την ημερα του ραντεβου νομιζω πως θα υπαρχει παντα.

Νατασακι η αγκαλιτσα της μανουλας μαλακωνει ολους τους πονους! Καντου μασαζακι στα ουλα, βοηθαει. Τυρι κιτρινο τρωω. Κ που κ που γιαουρτακι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κ καλή βροχερή εβδομάδαααα

Νατασσού μου συμφωνώ δεν είναι δίκαιο πάντα...απλά εχω καταλήξει ότι προκαλούμε την τύχη μας ας είμαστε ήρεμοι για να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες!!Φιλησέ μου τον γλύκα μου ετσι μανούλα παρηγόρησε το ζουζούνι που ποναει ψυχούλα μου!

Κορίτσια καλή επιτυχία στο γιατρο Μελενάκι ηρεμη καρδούλα μου!Λια ολα θα είναι σούπερ.

Δημητρούλααααα κ γω στην ιδια φάση είμαι κ θα πάω απο τον γιατρό να βρω άκρη δεν εχω κανει σπερματεγχυση τώρα τι να σου πω καμάρι μου λογικά θα σε βρουν αναζήτησε τα

Συμφωνώ πως εμείς την προκαλούμε γιαυτό κ έγραψα τις προάλλες πως δεν είναι σωστό να μιζεριάζουμε  όταν με κόπο καταφέραμε αυτό που θέλαμε.

Συνήθως τα δύσκολα κ τα άσχημα έρχονται πιο εύκολα ..δυστυχώς!! 

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...